![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Nie jestem za grą w reprezentacji takich ludzi jak Olisadebe, Roger, Arboleda, ale Obraniak, Polański, Boenisch, Melikson jak najbardziej tak. Jeśli ktoś urodził się w Polsce, lub ma polskie korzenie to czemu nie? |
Skonczy sie Euro, nowy trener zmieni zupelnie sklad, nikt z zagranicy juz nie bedzie chcial w naszej reprezentacji bo nie bedzie mial zagwarantowanego wyspetu na duzej imprezie...trzeba poczekac :)
PS: Melikson niech lepiej sie nie zastanawia i powie jasno Smudzie, skoro ten go pyta, ze gra dla Izraela. Szopka wtedy sie skonczy. Chyba ze sie wstydzi :lol:. |
Ja chce zeby gral dla Polski.
|
Gdyby Melikson zdecydował sie na gre u nas to chyba by zostal zwyklym przerzutem... Przeciez chlopak ma za soba juz wystep w meczu towarzyskim. Jesli dobrze pamietam to teraz tez jest do kadry Izraela powolany. I co mialby wyjebac z niej do naszje kadry bo co? Dla ewentualnych korzysci*? Przeciez wtedy by sie okazal zwykla lajza
*tyle, ze tych korzysci sobie nie potrafie za bardzo wyobrazic. Raczej na odwrot, to w Izraelu poziom sportowy jest wyzszy jak u nas No ale coz, swiat sie stacza. Ludzie widza dobrego pilkarza i by oddali dusze diablu oby tylko go miec w kadrze mimo tego, ze przeciez gra dla Izraela. Jak wy sobie to w ogole wyobrazacie?!! Smuda: Maor wez dla nas zagraj Melikson: hmm Smuda: No wez, bedzie fajnie. pograsz se na Euro Melikson: Ale ja juz wystepuje w kadrze Izraela Smuda: Co z tego, Polanski, Boenish tez wystepowali Melikson: W sumie co mi tam, .... z Izraelem. Bede mial blizej na zgrupowania |
Melikson juz sie wielokrotnie deklarowal i chwala mu za to, ze chce reprezentowac swoj kraj - Izrael(gdzie jak wiadomo nie ma szans na wielkie imprezy). Dlatego mowie mu nie, a takze mowie nie probom przekonania go do gry w naszej kadrze. Stawiamy chlopaka w malo komfortowej sytuacji.
Co do Polanskiego, to juz wielokrotnie bylo pisane...kto przez lata udzielal takich wywiadow i kto wrecz kpil z Polski, nie ma prawa gry w naszej reprezentacji. Jezeli wywiady nie byly prawdziwe(tylko idiota w to uwierzy), to facet mogl pozywac dana gazete, portal zadajac sprostowania i odszkodowania :D. Dziwne, ze jakos mu to nie przeszkadzalo? Nie przeszkadzaly mu te "klamastwa" wymyslane przez media...haha P.S - Zebysmy sie nie zdziwili, kiedy na EURO2012 pilkarzy urodzonych i wychowanych w Polsce bedzie 3-4...bo beda grali Arboleda, Perquis, Boenisch, Obraniak, Polanski, Matuszczyk czy Aquafresca. |
Mam nadzieję, że Melikson zagra na Euro, ale w barwach Izraela.Najważniejsze będą dwa najbliższe mecze eliminacyjne z bezpośrednimi rywalami do awansu: Grecją i Chorwacją(w których mam nadzieję zagra i temat: "Melikson w reprezentacji Polski" się zakończy).
|
Ludzie, czy w w ogóle czytacie różne źródła, czy waszym jedynym guru jest Onet?
Nie wrzucajcie, do cholery, wszystkich urodzonych za granicą do jednego wora! Co wam przeszkadza Matuszczyk, który od zawsze grał w juniorskich reprezentacjach Polski? Ja nie mam nic do piłkarzy z polskimi korzeniami, ale, na Boga, Polanski? Was naprawdę nie rusza taka wypowiedź: "Jeżeli nie dostanę powołania, to w meczu Polska - Niemcy będę kibicował Niemcom" ? Jeżeli nie, to nie mamy o czym rozmawiać. Jest różnica pomiędzy wszystkimi Obraniakami, Perquisami a Polanskim. Oni też mają polskie korzenie, ale nigdy nie powiedzieli, że nie wyobrażają sobie gry dla Polski, jak ten niemiecki buc. Wiadomo - gdyby interesowała się nimi reprezentacja francuska, nawet by na Polskę nie spojrzeli - ale tak się nie stało, i nie pieprzyl* w wywiadach, że dla Polski - nigdy. Jedyny problem mam z Boenischem, bo ten gość też zwlekał najdłużej jak tylko się dało... No ale takich rzeczy jak cudowny Ojgen, prawdziwy Polak, nie wygadywał. Ja osobiście nawet nie mam nic do piłkarzy bez polskich korzeni! Ale pod jednym warunkiem: normalne, legalne przyznanie obywatelstwa. Po 5 bodajże latach życia w kraju. A nie tak jak Olisadebe i Roger - tryb przyspieszony. Ktoś powie, że Arboleda dostanie obywatelstwo w normalnym trybie - owszem, ale facet po mistrzostwie biegał z flagą Kolumbii. To wymowne. A co do Meliksona - jeżeli ktoś chciałby, by grał w naszej kadrze,to nie ma za grosz honoru. Maor pokazał na fecie, w jakiej reprezentacji powinien występować :) Niech gra na chwałę Wisły i Izraela. |
Cytat:
Byc moze Obraniaki, Perquisy czy inni nigdy nie udzielili takiej wypowiedzi bo nie potrafia mowic w naszym jezyku :) byly piekne slowa o nauce polskiego i hymnu ale potem gowno z tego wyszlo. Dla mnie to jest smieszne i zalosne zarazem jak reprezentant Polski udziela polskiej telewizji wywiadu po angielsku. Wg. mnie to jest wazna sprawa i patrzac na ten aspekt uwazam, ze Polanski bedzie reprezentowal Polske godniej niz Ci wyzej wymienieni. A co do Arboledy to z jaka flaga mial biegac jak mial wtedy tylko kolumbijskie obywatelstwo ? Byl dopiero rok w Polsce wiec raczej nie byl za bardzo zwiazany z naszym krajem, a w miare przebywania tutaj te zwiazki mogly stawac sie silniejsze. Dlatego obywatelstwo polskie przyznaje sie po 5 latach bo tyle trwa mniej wiecej proces asymilacji. Widzisz nie mozna traktowac pewnych rzeczy wybiorczo. Zreszta pdoobno zlapal dluga kontuzje wiec mam nadzieje, ze ten problem sie sam rozwiazal :) |
Ja powiem jak to wygląda od drugiej strony. Mam chrześniaka w Niemczech, którego z Polską łączy tylko to, że ma matkę i ojca, którzy się urodzili w Polsce, a poza tym zna może 5 słów polskich i do tego z 5 razy był w naszym kraju. Jego starszy brat, kilkunastoletni, który również urodził się w Niemczech, ale był moment, że lepiej mówił po polsku niż po niemiecku cofnął się zupełnie i polski tylko rozumie, a skonstruowanie zdania w naszym języku nie jest już dla niego takie łatwe. Trenuje on od kilku lat piłkę nożną, w drużynie ma Niemców pochodzenia: peruwiańskiego, chorwackiego, serbskiego i tureckiego. Ma w planach przejście do którejś z drużyn juniorskich HSV, choć to jeszcze daleka droga, bo w Hamburgu przesiew jest naprawdę niezły. Jak myślicie jaką reprezentację wybierze jeśli jego kariera potoczyłaby się dobrze? Oczywiście, że niemiecką i nikt go nie będzie przekonywał do innego wyboru.
|
Dzięki Ojgeniuszowi i Smudzie nasza kadra narodowa do tego stopnia mi obrzydła i zobojętniała, że dopiero przed 10 minutami dowiedziałem się, że gramy dzisiaj jakiś mecz. Pewno obejrzę z przyzwyczajenia.
|
http://www.youtube.com/watch?v=_yaWL...mbedded#at=221
To jest dobre.. dziennikarz Kołtoń i jego "Lewendowski" "Jadłoniec", "Wawrzyniaki", "Polskański" :) |
Cytat:
A o tym, że parę lat temu powiedział, że nie wyobraża sobie gry dla Polski, pisały również niemieckie gazety. Co, nie mógł tego sprostować wtedy, że to niby nieprawda? Nie mógł, bo tak powiedział. Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Ale i tak dosyć śmieszne. Widać, że w Polsacie Kołtoń to obiekt drwin i podśmie.....k. |
Cytat:
Stąd stwierdziłem, że wiarygodność wspomnianych gazet go tylko w jakimś stopniu może wybielić - może, ale nie musi, bo nie wiemy, czy te wypowiedzi padły z jego ust, czy z ręki dziennikarzy i pewnie się nie dowiemy. Cytat:
Generalnie jest tak jak mówisz, co innego Boenisch, Obraniak, Tyrała, Perquis, a co innego Polanski, bo zawodnicy wymienieni przed nim przynajmniej potrafili trzymać język za zębami, albo dobrze ściemniać...Matuszczyk to już w ogóle odrębna historia, bo on nawet w młodzieżówkach grał naszych, mimo, że mógł grać w niemieckich. |
1-0 dla Gruzji.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Z szacunkiem do naszego kraju to sie wypowiada wielu obcokrajowcow chocby graczy Wisly - czy to ich upowaznia wszystkich do grania w naszej kadrze ? Jezyk jest wazny bo skoro gosc potrafi mowic w naszym jezyku na dosyc przyzwoitym poziomie to swiadczy, za ani on ani jego rodzina wcale sie tej Polski nie wyparli. Cytat:
Paradoksalne jest to, ze z tych wszystkich wynalazkow z zagranicy najbardziej krytykowane sa kandydatury tych, ktorym akurat z prawnego punktu widzenia nasze obywatelstwo jak najbardziej sie nalezy. |
Dzisiaj od poczatku na 99% zagra Władimir Dwaliszwili, ktorym sie interesowalismy. Warto zobaczyc jak ten napastnik sie prezentuje.
|
Obstawiam 2:0 dla Gruzji :) tyle w temacie...
|
3-0 dla Gruzji. 2 Dżalamidze (czy jak mu tam było temu Gruzinowi z weszło) i samobój Ojgena.
|
Cytat:
Cytat:
Nikt nie mówi, że on się Polski wyparł. Mamy mu za to podziękować? Jak mógł się jej wypierać, będąc urodzonym w Polsce, z Polaków? "Z szacunkiem do naszego kraju to sie wypowiada wielu obcokrajowcow chocby graczy Wisly - czy to ich upowaznia wszystkich do grania w naszej kadrze ?" Tak, Paljić do kadry... Obywatelstwo + szacunek, nie tylko to drugie. Cytat:
Rozchodzi się o to, jak Ojgen wypowiadał się o naszym kraju wcześniej. Weszło: Cytat:
|
Gdyby mogl grac dla Niemiec, to by dla nich gral, wypromowac chce sie, zgarnac kase za wystepy ( tak, za to jest kasa ) i zagrac sobie w euro bo pewny jest miejsca.
Tyle w temacie. Ten dziad powinien dostac w ryj, zostac wygwizdanym i pogonionym. |
Patrząc na to co się dzieje wokół naszej S-Kadry, lanie od Gruzinów byłoby na miejscu.
Ale, jestem przekonamy, że mamy na tyle dobrych zawodników, że Gruzja dostanie po dupie. Stawiam na co najmniej 2:0 dla 'Reprezentacji Polski'. Polanski już jest w kadrze, Marmolada i Prequis... Czy oni też będą? Duża liczba forumowiczów stawiała, przynajmniej jednego jako pewniaka na Euro 2012. Mam nadzieję, że jednak nie dostaną polskiego paszportu. (przynajmniej przed Euro) Co do Maora Meliksona i jego grze dla Polski - NIEREALNE. |
Cytat:
Cytat:
|
Oczywiście jak zwykle brawa przy hymnie rywali. Czy ludzie nie rozumieją, że zwyczajnie nie wypada?
|
Czarno widze nasza gre na Euro 2012 z tym skladem.
|
Ma ktoś linka do transmisji meczu
|
Krótko i na temat, bo szkoda mi męczyć telewizor. Gwizdają na przerzuta czy Wybiórcza zrobiła swoje?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl