Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

kerim1906 27.02.2015 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1391773)
Nie ma cyfry 11, sorry...

następny polonista nawiedzony ?,znowu błysnąłeś , daruj sobie

Barbaryzacja, a nie "barberyzacja". To byli barbarzyńcy, a nie barberzyńcy. 11 zmienię w maju.

022 , po pierwsze literówka, po drugie jak nie jesteś"barbarzyńcą" to zmień szybko na 10 , teraz , już ,tak dla higieny i co by ludzi nie straszyć

!!IRIVER!! 27.02.2015 21:26

Kuźwa, skończcie offtop - przejdźcie sobie na priva, poloniści, ja .......ę ich mać.

qqq_b 28.02.2015 14:01

Zamykam temat.

brylant17 31.03.2015 18:16

Cytat:

UEFA ogłosiła dziś nowy podział pieniędzy dla klubów występujących w europejskich pucharach w latach 2015-18.

Liga Mistrzów

Łączne środki przeznaczone dla klubów - 1,257 mld euro

IV runda eliminacyjna
- po 2 mln dla zwycięzców
- po 3 mln dla pokonanych

Faza grupowa
- każdy z klubów występujących w fazie grupowej otrzyma 12 mln euro
- za każdą wygraną - 1,5 mln, za remis 500 tys.

1/8 finału - 5,5 mln euro dla każdego klubu
1/4 finału - 6 mln
1/2 finału - 7 mln
Finał - 15 mln dla zwycięzcy, 10,5 mln dla pokonanego

Dodatkowo do podziału dla klubów będzie 482,9 mln euro z tytułu praw telewizyjnych.

Liga Europy

Łączne środki przeznaczone dla klubów - 381 mln euro (w latach 2012-15 było to 233 mln)

Faza grupowa
- każdy z klubów występujących w fazie grupowej otrzyma 2,4 mln euro
- za każdą wygraną - 360 tys., za remis 120 tys.
- zwycięzca grupy otrzyma dodatkowo 500 tys., druga drużyna w grupie 250 tys.

1/16 finału - 500 tys. euro dla każdego klubu
1/8 finału - 750 tys.
1/4 finału - 1 mln
1/2 finału - 1,5 mln
Finał - 6,5 mln dla zwycięzcy, 3,5 mln dla pokonanego

Dodatkowo do podziału dla klubów będzie 152,4 mln euro z tytułu praw telewizyjnych.

UEFA podniosła stawki za grę w pucharach grubo,ale dla Polskich klubów gra w LM raczej nie szybko.Dla Wisełki to było by zbawienie zagrać w LM.Chodź pierwsze trzeba zainwestować w graczy no,ale.....

shaggy 31.03.2015 19:07

Jest się o co bić bo nawet skrawki z tego europejskiego stołu w postaci tego co płacą w LE to kasa nie do pogardzenia. Tym bardziej szkoda że od kilku sezonów traktujemy PP po mecoszemu bo jak mawiają klasycy to najkrótsza droga do Europy...
Awans Wisły do LM rozwiązałby sprawę spłaty zadłużenia (wolno marzyć nie? :)) a i Legii której też się ostatnio zdzarza nie płacić na czas piłkarzom taki kąsek chętnie by przytuliła...

AntyMod 31.03.2015 23:17

brylant - naprawde jestes pewny ze Uczciwi z LetFootballWin w nastepnym sezonie nie zagraja w LM ??? ja sie obawiam , i stawiam 80 % na to ze jednak to stanie sie w tym roku ....chyba ze jakims cudem nie zdobeda w tym roku MP ..... choc malo realne zeby PZPN i exportowa druzyna Bonka mogla sobie pozwolic na taki klops

brylant17 01.04.2015 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1396477)
brylant - naprawde jestes pewny ze Uczciwi z LetFootballWin w nastepnym sezonie nie zagraja w LM ??? ja sie obawiam , i stawiam 80 % na to ze jednak to stanie sie w tym roku ....chyba ze jakims cudem nie zdobeda w tym roku MP ..... choc malo realne zeby PZPN i exportowa druzyna Bonka mogla sobie pozwolic na taki klops

Nie zdobędą mistrzostwa, jak będą się kopać po czole jak to robią na wiosnę.Nawet jakby zdobyli to i tak nie zagrają w LM albo coś odwalą kibicie 7 albo nie znów zagra nieuprawniony zawodnik :D Żeby zagrać trzeba zainwestować

Gwiaździsty 01.04.2015 10:30

Legia przy ogromnych jak na polską ligę nakładach dotychczas nie zdobyła wiecej, niz zdobyła Wisła czy Amika. Wyjście z grupy LE to max na co było stać polskie zespoły. Nie dawno Ajax na luziku wybił im z głowy jakies senne marzenia o finale (klepane przez warszawskich pismaków). W następnej rundzie ten sam Ajax został sprowadzony na ziemię przez Ukraińców z Dnipro. Wystarczy ogladać polską ekstraklapę by widzieć, ze osiagnięte przez nich MP to efekt dłuższej niż gdzie indziej ławki a nie jakości gry.

Jaroo1 01.07.2015 19:18

Panowie, będą jutrzejsze mecze polskich ekip w LE transmitowane gdzieś w polskiej tv? Szczególnie mi chodzi o mecz Sląska. Ewentualnie wiecie może czy chociaż jakaś zagraniczna tv robi transmisję? - wtedy pewnie na necie by było do obejrzenia.

Gucio25 01.07.2015 19:24

czy z tych wytycznych wynika, że odpadnięcie w IV rundzie eliminacji daje 2mln za przegraną + 2,4mln za fazę grupową LE? tożto są pieniądze prawie takie jak niedawno w fazie grupowej LM..

Kocur 01.07.2015 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1406445)
Panowie, będą jutrzejsze mecze polskich ekip w LE transmitowane gdzieś w polskiej tv? Szczególnie mi chodzi o mecz Sląska. Ewentualnie wiecie może czy chociaż jakaś zagraniczna tv robi transmisję? - wtedy pewnie na necie by było do obejrzenia.


Cytat:

Krajowe telewizje nie postarały się o prawa do transmisji ze spotkań Jagiellonii Białystok i Śląska Wrocław z ich zagranicznymi przeciwnikami. Nieco więcej nadziei można mieć na zobaczenie w akcji Legii Warszawa i Lecha Poznań.


Mecz FC Kruoja - Jagiellonia Białystok pokaże tylko Laola1.tv - zagraniczna telewizja dostępna w internecie

Transmisję ze stolicy Bośni, gdzie FK Sarajevo podejmie mistrzów Polski, wyprodukuje tamtejsza FACE TV

Legia cholera ich wie bo nie wiadomo jeszcze z kim zagrają, a o Śląsku nic nie znalazłem :neutral:

kerim1906 01.07.2015 20:09

0 22 "11 zmienię w maju."

przypadkowo przypomniałem sobie Twoją buńczuczną deklarację z 27.02.2015, 14:24

prosiłem tylko o zmianę liczby z podpisu 11 na prawdziwą czyli 10 , maj minął i nie zmieniłeś , ciekawe dlaczego :-D

Kocur " o Śląsku nic nie znalazłem" z tego co czytałem nie będzie transmisji Śląska

skttrbrain 01.07.2015 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1406448)
czy z tych wytycznych wynika, że odpadnięcie w IV rundzie eliminacji daje 2mln za przegraną + 2,4mln za fazę grupową LE? tożto są pieniądze prawie takie jak niedawno w fazie grupowej LM..

Nawet lepiej = 2,4 za grupę plus 3 za odpadnięcie. Czyli za dojście do 4. rundy eliminacji LM ma się teraz min. 5,4 mln euro. I to powinien być cel dla Lecha na ten rok. Pokonanie dwóch drużyn w zasięgu, by zmazać plamę z czasów sRumakowych. Oby tak właśnie się stało.

edit: WKS ma transmitować to samo coś, co Jagę, tyle że transmisja będzie niedostępna dla ludzi z Polski i Słowenii. Więc trzeba pokombinować trochę ;)

0 22 02.07.2015 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1406453)
0 22 "11 zmienię w maju."

przypadkowo przypomniałem sobie Twoją buńczuczną deklarację z 27.02.2015, 14:24

prosiłem tylko o zmianę liczby z podpisu 11 na prawdziwą czyli 10 , maj minął i nie zmieniłeś , ciekawe dlaczego :-D

Zmienię w maju, nie martw się :)

kerim1906 02.07.2015 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1406488)
Zmienię w maju, nie martw się :)


2025 :haha:?

brylant17 02.07.2015 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1406488)
Zmienię w maju, nie martw się :)



Już kupiliście majstra ? :haha:

qqq_b 02.07.2015 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 1406467)
Nawet lepiej = 2,4 za grupę plus 3 za odpadnięcie. Czyli za dojście do 4. rundy eliminacji LM ma się teraz min. 5,4 mln euro. I to powinien być cel dla Lecha na ten rok. Pokonanie dwóch drużyn w zasięgu, by zmazać plamę z czasów sRumakowych. Oby tak właśnie się stało.

Lech w III rundzie już będzie nierozstawiony i może trafić np. na Basel. Poza tym, znając ostatnie poczynania tego zespołu w Europie należy wnioskować, że nawet Bośniakom nie dadzą rady.

0 22 02.07.2015 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1406489)
2025 :haha:?

Nie no myślę, że szybciej. Szybciej niż południowa konkurencja :)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1406490)
Już kupiliście majstra ? :haha:

Majster to składa meble.

Gwiaździsty 02.07.2015 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1406453)
0 22 "11 zmienię w maju."

przypadkowo przypomniałem sobie Twoją buńczuczną deklarację z 27.02.2015, 14:24

prosiłem tylko o zmianę liczby z podpisu 11 na prawdziwą czyli 10 , maj minął i nie zmieniłeś , ciekawe dlaczego :-D

Kocur " o Śląsku nic nie znalazłem" z tego co czytałem nie będzie transmisji Śląska

Ja tam pamiętam inną wypowiedź o tym jak podchodzi na luziku do przegranych meczów Legii, bo ma niezmąconą niczym pewność, że MP i tak bedzie w cuglach. Ciekawe jak teraz przed kolejnym sezonem, czy pewnośc jest podobna ? :rotfl:

brylant17 02.07.2015 18:24

Słabiutko Jagiellonia oj słabiutko mam nadzieję ,że u siebie pokażą jak się gra z ogórami i będzie pewne 3:0 Czas na WKS chodź też trudny wyjazd to remis biorę w ciemno

Matejas_ 02.07.2015 20:29

Narazie Śląsk prowadzi, ale ich gra nie powala...

coni 03.07.2015 07:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1406488)
Zmienię w maju, nie martw się :)


Nie dosc ze sedziowie wam sprzyjaja, to jeszcze chceliscie nas "zmotywowac" zeby z Lechem wygrac. Co z wami jest nie tak? Fair Play? mowi wam to cos? od 1993 nic sie nie nauczyliscie.

AntyMod 03.07.2015 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coni (Post 1406550)
Nie dosc ze sedziowie wam sprzyjaja, to jeszcze chceliscie nas "zmotywowac" zeby z Lechem wygrac. Co z wami jest nie tak? Fair Play? mowi wam to cos? od 1993 nic sie nie nauczyliscie.

nie Fair Play - Oni maja LetFootballWin :rotfl:

qqq_b 03.07.2015 11:03

Takie metody sa praktykowane na zachodzie, wiec nie wiem o co chodzi.

Janusz 04.07.2015 14:45

Tzn możesz podać przykład że np Bayern płaci Hercie żeby z Borussią zagrała najlepiej jak potrafi? :shock:
I jakiś przykład z sędziami też by się przydał, jak to sędziowie w jakiejś zachodniej lidze pomagają zdobyć jednej z drużyn kilkanaście pkt w sezonie tylko swoimi decyzjami.

AdrianoZKS 04.07.2015 15:43

Jak to Moskal powiedział - bardzo ciekawe, że Dudka wie o tym, skoro na tym meczu z Amicą w ogóle go nie było :D

Janusz 04.07.2015 21:23

nie że bronię Dudki, ale w zespole był.
Szatnia, w końcu jakimś tam juniorem nie jest.

mitmichael 09.07.2015 21:23

No dzisiaj Jaga zagrała tak jak powinna zagrac z takim rywalem. Slask sie bardziej meczył ale chyba mieli bardziej wymagajacego rywala. Najwazniejszy jest jednak sam awans

AntyMod 09.07.2015 22:38

wielkie brawa za wysoki wynik ....oby nie powtorzyli naszego 8-2 i 3-0 z Gruzinami - zeby w nastepnej rundzie sie skompromitowac z podobnymi pasterzami

ichigo 09.07.2015 23:06

Omonia Nikozja to już nie tacy pasterze :) Ciekawe jak się zaprezentuje nasz były gwiazdor Kirm.

AntyMod 09.07.2015 23:24

z podobnymi pasterzami - chodzilo mi nie o Omonie- tylko nasze gwiazdy - ktore pozniej sie skompromitowaly

_ukoL 10.07.2015 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1407280)
z podobnymi pasterzami - chodzilo mi nie o Omonie- tylko nasze gwiazdy - ktore pozniej sie skompromitowaly

Jak się okazało Dinamo Tbilisi to nie tacy pasterze jak się wówczas wydawało. Z resztą klub z bogatą historią. Zlekceważony z opłakanymi skutkami.

Mario Nh 10.07.2015 21:21

Komuś się chyba pomyliło Dinamo Tibilisi z WIT Georgią Tibilisi.

AYALA 11.07.2015 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1407280)
z podobnymi pasterzami - chodzilo mi nie o Omonie- tylko nasze gwiazdy - ktore pozniej sie skompromitowaly

Omonie rozjechaliśmy na luziku w walce o LM https://www.youtube.com/watch?v=dz_QQEA3olA

MichaelMyers 11.07.2015 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1407424)
Omonie rozjechaliśmy na luziku w walce o LM https://www.youtube.com/watch?v=dz_QQEA3olA

Kiedy to bylo wtedy mistrz cypru byl na piziomie I liga.Teraz to juz nie sa tacy kelnerzy.Chociaz to i tak slabe druzyny z wyjatkiem Apoelu.

jova 11.07.2015 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1407424)
Omonie rozjechaliśmy na luziku w walce o LM

Pierwszy mecz to faktycznie był piknik, ale w rewanżu trochę nas postraszyli. Szczególnie, że chyba dość wcześnie złapaliśmy jakąś czerwoną kartkę. Gdyby Żurawski nie był wtedy w kapitalnej formie, to różnie mogłoby być.

skttrbrain 11.07.2015 16:06

Tego Apoelu, co w sparingach zaliczył oklep kolejno od Arki, Lechii i Lecha? Co to się wzmacnia Astizem, Piątkowskim i Stilicem? No bez jaj. Cypryjskie drużyny na ten moment są na poziomie +/- austriackich, jeśli chce się cokolwiek ugrać w Europie, to trzeba je golić bez dwóch zdań i bez specjalnego stresu. No chyba, że my sami jesteśmy jeszcze słabsi, ale wtedy czego my w tych rozgrywkach szukamy?

qqq_b 11.07.2015 16:19

Dlatego Apoel będzie łakomym kąskiem już w III rundzie do wylosowania.

Davss875 14.07.2015 22:16

Polskie kluby narazie dobrze nas reprezentuja. Zero wtop, same zwyciestwa. Oby tak dalej!!Musimy ciulac te punkciki do rankingu.

heoij 14.07.2015 22:26

Tak jest- trzymajmy kciuki za wszystkie polskie zespoły ! :lol: Punkty do rankingu ponad wszystko ! :D

Davss875 chcesz Amicę w fazie grupowej Ligi Mistrzów ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl