![]() |
Cytat:
W końcu tyle kasy co ten trener zarobił dla klubów: Wisła: Diaz, Marcelo, Dudka, Brożek(tak taka wysoka kasa też dzięki wcześniejszym golom za Skorży), Cleber, Boguskiego(który to klub z Hiszpanii chciał, tylko kontuzje złapał), Małecki też wysoko mierzył no ale potem wyszło jak wyszło. Legia: Borysiuk, Rybus , Komorowski, Wolski. Cieszę się, że podobną cechę widać u Smudy i tak jak z łamagi Wawrzyniaka Skorża zrobił najlepszego lewego obrońcę ligi i reprezentanta Polski, tak też Smuda zrobi z Bunozy najlepszego lewego obrońce ligi. Tylko Bednarz niech jak najszybciej podpisze z nim nowy kontrakt, bo w grudniu już będzie za późno, bo nas na Bunoze nie będzie stać. |
Że tak wrócę do pieniędzy, które dostaniemy za transfer Marcelo i potencjalnych źródełek, na które mogą zostać wykorzystane. Ciekaw jestem czy należności finansowe wobec naszego byłego trenera z Holandii zostały całkowicie wyrównane?
|
|
wolę oglądać taki widok, niż pijanego jak bela gościa po kilku detoksach. W życiu różnie się układa, raz na górce, raz pod górką.
|
Choćby za te ponad 40A należy się Kałużnemu szacunek... Weszło podłapało zdjęcie i jedzie z szyderą pod przykrywką "pomocy".... ciekaw jestem czy twarzą w twarz z "Tatą" stanowski miałby odwagę tak przyjudaszyć...szczerze wątpie
|
Ekhm.. oni chyba na powaznie ten news napisali :lol:
Przeciez Stanowski tyle znaczy co zarobi na reklamach z weszlo. Koleś przejebal kase, teraz pracuje jak miliard osob na swiecie, a ci z niego męczennika robią. Pomogli by jakims chorym dzieciom, a nie odstawiali takie szopki. |
....a, gorszego gówna to tam chyba dawno juz nie bylo. Zenada ten Stanowski ....skautem albo fotografem chca Kaluznego zrobic. Ten zaklamany buc martwi sie o jego los? Wrecz przciwnie, dla niego najwazniejsze zeby zbic kapital na kazdym gownie jakie wymysli. Uwielbia jak dzieciarnia lajluje i prowadzi burzliwą fejsowa dyskuje pod artykułemi. Nikt juz nie wspomina o jego piecie achillesowej hmm.. a raczj jej braku czyli włosach.
Kaluzny mu pewnie powie gdzie moze sobie wsadzic ta jamluzne....w dupe Sranowski, w dupe sobie wsadz , tak jak lubisz. Przywolujac klasyka, zapyta . Kim ty pedale jestes? |
Radek nie jest jedynym który miał miliona i wylądował w UK , zle mu zapewne nie jest a i można powiedzieć ze obecnie zarabia wiecej jak Brożek ...
|
Cytat:
..... |
Chyba Piotrek Brożek, który jest bez klubu.
|
Cytat:
|
Sytuacja Kałużnego - przerażająca. Ciężko jest to komentować! Taki wspaniały zawodnik jak na nasze realia i musi ładować jakieś paczki. Bezsens totalny. Facet z jego doświadczeniem przynależy po prostu gdzie indziej. I nie ma sensu wypisywać miedzianych banałów pt. "no tak ale wielu ludzi wykonuje taką robotę" ,"żadna praca nie hańbi". Oczywiście!!! Tylko "taka praca" to jest całkowity dół możliwości jakie ma taki Kałużny. Przecież on mógłby robić tyle rzeczy ,które bezpośrednio czy pośrednio są związane z piłką... Co dla jednego jest sufitem , dla drugiego to dopiero podłoga. Jak taki Andrzej Iwan wyszedł jakoś na prostą. Przecież na Iwanie też mogli z pogardą położyć lagę i z niego szydzić ,że pijak i hazardzista. A teraz komentuje jakoś mecze w tv. Co do Kałużnego to słusznie zauważa weszło ,że taki obrazem szokuje przede wszystkim ludzi ,którzy z działalnością boiskową Kałużnego wiążą miłe wspomnienia i jest On dla nich jakoś znaczący. Jak słyszę Kałużny to zaraz przypomina mi się 3-1 w Kijowie , ta bramka w meczu Real S.-Wisła, wywiad po meczu Jagiellonii "wie pan ,to już naprawdę w....ia!".
Z drugiej strony trzeba by z takim Kałużnym spokojnie porozmawiać i się dowiedzieć dlaczego akurat tak to wygląda. Nie chce mi się wierzyć ,żeby to było jakiś wielce przemyślny wybór ten DHL , raczej zupełny brak wyboru. |
Cytat:
|
Cytat:
hmm a moze Kałużnemu takie coś odpowiada? moze nie chce sie .......ic w tym całym szoł w pseudo eksperta i .......ić bzdury do mikrofonu jak nie jeden z byłych piłkarzy. Radek jak by chciał to by w niemczech sobie ogranał jakąs lepsza prace naprzykład w Leverkusen gdzie spedził kilka sezonów.tam chętnie biorą takich byłych graczy np. do szkolenia młodzieży. Poprostu zyje sobie teraz spokojnie z dala od wszystkiego, ma świety spokój i dalej zapierdala tak jak nas przyzwyczail za czasów gry w Wiśle czy Reprze... z tym że teraz już nie na boisku Tata zawsze mi się kojarzył z takim Sobolem, troche z boku i nie w błyskach fleszy |
Cytat:
|
Jeśli chodzi o Radka, musimy pamiętać że był Wiślakiem. Dla nas jest kimś więcej niż tylko jedną z byłych gwiazd Polskich klubów. Nie mówię aby mu współczuć( on tego nie potrzebuje, jakby chciał jechałby na swoim Nazwisku i zawsze by sobie poradził) ale taki klub jak Wisła który powinien mu chociaż zaoferować rolę skauta. Nie wierzę że jest gorszy od wygadanego Żurawskiego. Sam nie wiem co myśleć
|
Nic mu się przecież nie dzieje. Każdy jest kowalem swojego losu, żył przez +/- 20 lat jak panisko a teraz jak zwykły szary człowiek, którym jakby nie było - poza boiskiem jest.
|
Nie ma tak zle, w tym DHL-u mozna dobra kase zarobic, na dodatek w Anglii
coz.. kolejny przyklad pilkarza, ktory przejebal fortune. za kilka pensji jako pilkarz mozna ustawic sie na cale zycie, zalozenie jakiejs malej firmy i gra. Kazdy wybiera droge.. on wybrala taka. |
10 lat minelo jak jestem w UK, w mojej pierwszej pracy na lini produkcyjnej spotkalem faceta ok 50 lat, zapierdzielal jak 18 latek.
Od slowa do slowa i mi mowi ze stracil firme ktora dawala mu 5 duzych baniek zysku.Ale go babsko zalatwilo z kochankiem. Facet przychodzil codziennie do pracy i nie marudzil nie jonczyl jak to mu zle, kazdemu noga moze sie powinac. |
Kiedyś w jakimś wywiadzie się przewinęło że Dubicki pracuje na bramce w jakiejś dyskotece....
|
Marcin Szałęga spawa w Holandii ... różnie to bywa w życiu. Tylko nie rozumiem jednej rzeczy, mają takie namiary na Kałużnego, dlaczego nie zrobią z nim wywiadu ? Może facet po prostu chce robic to co robi ...
|
o to chodzi. siedzac tam w angli zarobi napewno lepsza kase niż w Polsce jako pseudo ekspert czy komentator. a że się urobi... hmm ułomek z niego nie jest
|
Cytat:
i wtedy uwierzył bym w dobre intencje weszło.... a tak wygląda to tak jakby jakaś piz***a zrobiła mu zdjęcie z przyczajki a weszło dorabia historyjkę do obrazka... " tak, Radku, zadzwoń, damy Ci pracę, jesteś taki biedny..." Nie zastanawia Was czemu nie ma jeszcze ani słowa komentarza od Radka??? Żył i żyje jak chciał, cała reszta to wpier**** się w nie Nasze sprawy. W mojej ocenie, gdyby chciał być przy piłce, to by był... 20-25 lat grania w piłkę, setki znajomości i kontaktów, pewnie by wystarczyły 3 telefony. Wyjechal, zaszył się gdzieś na jakimś zadupiu, ale już go znaleźli domorośli papparazzi za 10 srebrników od wesz(L)o.... |
Cytat:
Cytat:
Bardzo dobrze pamiętam jego zaangażowanie w grę w ostatnim półroczu w Wiśle w celu wymuszenia transferu do Energie Cottbus. Nie przypuszczałem wówczas, że po 10 latach ktoś będzie pisał takie peany na jego cześć. Pamiętam też jego sodówkę w okolicy 2001-2002 r.. przed mistrzostwami w Korei i Japonii i znaną w swoim czasie sprawę znecania się nad jakimś juniorem w czasie gry w Zagłębiu. Czy przynależy gdzieś indziej z takim doświadczeniem....Ja nie kojarzę go jako tytana intelektu,piłkarsko też nie był geniuszem. Jest też dorosłym facetem, nie spotkało go żadne losowe nieszczęście w życiu, to co robi teraz zawdzięcza tylko sobie i swoim wyborom. Nikt mu nie zabrania "robić tyle rzeczy ,które bezpośrednio czy pośrednio są związane z piłką". |
Cytat:
Ich "modus operandi" to znalezienie sobie jakiejś ofiary (Wisła, Małecki, Smuda) i gnojenie jej aż do skutku bez względu na fakty. |
Jak zwykle niektórzy chcą dopisywać jakąś "ideologię" na temat domniemanych krzywd dziejących się Kałużnemu.
Być może facet nie potrzebuje czyjejś "łaski' i chce spokojnie pracować a tu nagle tłum "dobrodziei"na siłę planuje mu życie. |
Radek Kałużny...grajek dobry...ale za kontakty z M. z parchów dla mnie jako człowiek to zero....
|
Cytat:
Co do niby skandalu w szatni, plotki mówiły, że dał plaskacza w szatni jakiemuś szczylowi(zaraz przed przyjściem do nas), nigdy nie zostało to wyjaśnione więc nie sądź ekspercie..... Cytat:
|
Oczywiście, Kałużny był widywany w krakowskich knajpach z metalem z pasów, za co dostał solidną porcję wyzwisk od WSH. co tu więcej rozwijac?
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Iwan : brązowy medalista mistrzostw świata z 1982 r., w Wiśle 10 sezonów gry, 198 spotkań, 69 bramek. Kałużny: kompromitacja na MŚ2002, w Wiśle 3 sezony, 82 mecze, 17 bramek, z czego ostatni sezon to tzw "Stojanow" i olewka. Faktycznie, legenda klubu. Cytat:
|
Cytat:
ps. Porównania Kałużnego z Iwanem nawet nie zamierzam komentować... |
Skończcie temat Kałużnego, dla mnie piłkarz Wisły, który się szlajał po knajpach z metalem to zwykły c...l i tyle.
faktycznie miał umiejętności, ale chyba zapomniał jaką koszulkę nosił i kto mu płacił świetne pieniądze( co z nimi pozniej zrobił to już jego sprawa). Nie wiem czy pamiętacie, że był on już dogadany z Legią, a w ostatniej chwili dostał od Wisły taki kontrakt jaki chciał. Więc przyszedł tu tylko dla kasy i niech spie... |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
po drugie: kiedy Ty wchodziłeś na stojąco pod szafę to ja przybijałem pionę z Radkiem po każdym meczu jak wracał do swojego lokum :lol: mały dowód z dedykacją: http://img33.imageshack.us/img33/1804/euix.jpg W 1998roku na koncie miałem więcej livów niż 90% tego forum obecnie.... także wisz.... Ostatnia runda nie była wspaniała, widać było że się lekko oszczędzał kiedy klub kołował mu kontrakt... ale i tak był mocnym ogniwem. Tak więc chłopcy ( do serka też się to tyczy) nie uczcie ojca dzieci robić PS. data urodzenia z profilu jest przypadkowa, nie podaje za bardzo na necie swoich prawdziwych danych |
Tyczy się to wszystkich.
Proszę nie robić z tego tematu działu licytacji, kto ile razy zbijał piątkę z Radkiem, kto ma ile wyjazdów, kto gdzie wchodził jak miał 10 lat. Wycieczki personalne i indywidualne osiągnięcia proszę sobie przekazywać na PW. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Co do Kałużnego , to miał wszelkie zadatki na piłkarza dużego formatu. W naszej lidze przez pewien czas był takim. To, że wystrychnął na dutka Legię i przyszedł do nas ze względu na kasę czy nie ogólnie wtedy wszystkich cieszyło, że taki zawodnik razem z Wisłą zagrał na nosie Legii.
Ja napewno mam w pamięci jego 2 bramki na Legii, gdzie wygraliśmy 2:1 a po drugim golu jak przebiegł przed Żyletą pokazując im numer na koszulce to miejscowa publika toczyła pianę z ust wyzywając go niemiłosiernie. Po 1 bramce w naszym nabitym sektorze był taki szał, że na samo wspomnienie mam dużą sympatię do Kałużnego. Oczywiście jego końcówka w Wiśle to było jawne wa...ie w wuja i porcje gwizdów gdy schodził z boiska. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl