Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Joan Carrillo były trener Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9898)

Arkadiusz.Czerepach 03.04.2018 12:07

już w 100% zdrowy ?

silver03 03.04.2018 12:12

100% zdrowy i wiecznie młody :D

brylant17 03.04.2018 12:13

Wczoraj nie było go na ławie kajam się sorry

Pero 03.04.2018 12:28

Zastanawiam się w jak dramatycznej formie muszą być Małecki i Kostal skoro na ławce siada Brlek, który ... zapomniał jak gra się w piłkę. Nie dziwne że on się nie łapał do kadry w Italii. U nas narazie tez nie powinien...

Jagul 03.04.2018 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1497892)
- w 68 Halilovica i wstawiając Ondraska (to dowód, że trener reaguje na sytuację, kiedy widać, że potrzebujemy s przodu walca - niestety Ondrasek nie sprostał oczekiwaniom)

Skąd wniosek, że nie sprostał oczekiwaniom? Każdy wie jak gra Ondrasek. Daleki jestem od jego obrony ale z tego co wiem to gość jest dość dobry w powietrzu. Tymczasem pierwsze 15 minut po zmianie gość biegał na skrzydle, a końcówkę spędził na szpicy gdzie nie pamiętam aby dostał chociaż jedno rozsądne dośrodkowanie, aby mógł coś zawalczyć.

sevenheaven 03.04.2018 12:56

mi tam się Odrasek podobał wczoraj, tzn gówno zagrał, najpierw na skrzydle.. to co on miał tam zdziałać ? ale jak już piłka do niego leciała to wygrywa główkę, więcej od niego nie oczekuje niż to żeby zrgywał do Carlitosa i rozrywał obronę.. gdyby nie był taki szklany to bym z nim przedłużył umowę i wystawiał do składu, potrzeba nam takiego walczaka z przodu

Griszka30KR 03.04.2018 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1497864)
No ale kto ma za niego zagrać?

Konkretnie to ktoś z pary Tibor -Brlek,a wtedy zostaje Bogucki np. za Tibor-a.
Można tez Wasilewskiego (bo wczoraj chyba był na ławie) dać za Valeza i inaczej to poukładać.

ashkeczup 03.04.2018 14:21

Notorycznie piszecie VAlez a trenera chcecie pouczać...

silver03 03.04.2018 14:21

Brlek jest w fatalnej dyspozycji, Tibor po to został przesunięty do przodu, żeby był z niego jakiś pożytek, w środku zwyczajnie jest miażdżony fizycznie.

Griszka30KR 03.04.2018 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1497932)
Brlek jest w fatalnej dyspozycji, Tibor po to został przesunięty do przodu, żeby był z niego jakiś pożytek, w środku zwyczajnie jest miażdżony fizycznie.

Skoro Brlek jest w fatalnej formie,to w jakiej mus być Małecki skoro nawet na ławę się nie łapie...Co za różnica ,skoro Mitrovic-a też miażdżą...
Jak przyszedł ten trener to wiązałem z Nim duże nadzieje i rzeczywiście w pierwszych meczach widać było inna grę(lepsza piłkarko) niż za Kiko.Jedno co mnie nie przekonuje do tego trenera to MOIM zdaniem złe wybory personalne jeżeli chodzi o wyjściowa 11 lub dokonywane zmiany.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1497931)
Notorycznie piszecie VAlez a trenera chcecie pouczać...

Ale to ma znaczenie w istocie tego tematu...

ashkeczup 03.04.2018 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1497938)
Skoro Brlek jest w fatalnej formie,to w jakiej mus być Małecki skoro nawet na ławę się nie łapie...Co za różnica ,skoro Mitrovic-a też miażdżą...
Jak przyszedł ten trener to wiązałem z Nim duże nadzieje i rzeczywiście w pierwszych meczach widać było inna grę(lepsza piłkarko) niż za Kiko.Jedno co mnie nie przekonuje do tego trenera to MOIM zdaniem złe wybory personalne jeżeli chodzi o wyjściowa 11 lub dokonywane zmiany.

Widziałeś ławkę rezerwowych? Brlek na zmiane ŚP, Boguś na zmian 10. Może by tak Małego za Cueste spróbować?

Griszka30KR 03.04.2018 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1497939)
Widziałeś ławkę rezerwowych? Brlek na zmiane ŚP, Boguś na zmian 10. Może by tak Małego za Cueste spróbować?

Zupełnie nie rozumiem Twojego pytania i insynuacji,ale skoro ironicznie pytasz o Małeckego za Cuesta to rozumiem że podważasz możliwość Brleka na pozycji ŚP,czyli mało sie znasz.

ashkeczup 03.04.2018 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1497942)
Zupełnie nie rozumiem Twojego pytania i insynuacji,ale skoro ironicznie pytasz o Małeckego za Cuesta to rozumiem że podważasz możliwość Brleka na pozycji ŚP,czyli mało sie znasz.

O czym pan gadasz :rotfl:

TIR_DO_SŁUBIC 03.04.2018 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1497928)
Konkretnie to ktoś z pary Tibor -Brlek,a wtedy zostaje Bogucki np. za Tibor-a.
Można tez Wasilewskiego (bo wczoraj chyba był na ławie) dać za Valeza i inaczej to poukładać.

Jak Halilovic gra z tyłu widzieliśmy wczoraj, szczególnie przy stracie przed pierwszym golem dla Lecha.

Halilovic to zawodnik mogący grać podwieszonego napastnika, jak Wojtkowski, nigdzie indziej. Wszędzie indziej to totalna katastrofa. Brlek totalnie bez formy. Więc choć byśmy chcieli, to Mitrovic na ten moment jest jedyną alternatywą.

Nie mamy prawdziwego ŚRODKOWEGO POMOCNIKA o umiejętnościach rozegrania i przeszywającego podania, mogącego rozegrać z tyłu jak i rozrzucać piłki z przodu. Ostatnim takim zawodnikiem był Brlek w formie. Wcześniej Garguła, Melikson, Szymkowiak. Czyli bieda.

Cywka w środku na prawdę bardzo solidnie, ale to taki bardziej typowy środkowy pomocnik- żeby nie zepsuć, żeby nie pomóc.

Jest jeszcze kontuzjowany Basha, ale to typowy rygiel z podaniem do najbliższego, nic więcej

Do systemu preferowanego przez Carillo mamy JEDNEGO pasującego zawodnika w formie- Llonch. Reszta to żal. Nie ma cofniętego rozgrywającego, nie ma wysuniętego rozgrywającego na pozycji środkowego pomocnika.

Wczoraj zostaliśmy przez to właśnie KOMPLETNIE zdominowani w drugiej połowie. Liczba przebitek wygranych przez Lecha, podania Brleka do rywala (4 razy), zgubienie piłki przez Halilovica (ze 3 razy), statyczność Mitrovica wołały o pomstę do nieba.

Arkadiusz.Czerepach 03.04.2018 15:57

ponadto protestuje przeciwko szufladkowaniu Lloncha jako zawodnika , który poza destrukcją nie daje nic w ofensywie, polecam powtórke pierwszych minut meczu

mógł być od bodajże 4-5 minuty ustawiony...

czaro 03.04.2018 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1497880)
Jesteśmy średniakiem, nie stać nas na bycie czymś więcej.

To prawda i trener nic tu nie wyczaruje, ani kibice też nic mądrego nie wymyślą, ale (!) można narzekać na wystawianie Mitrovicia, albo spekulować na temat słuszności/niesłuszności skreślenia Małeckiego czy Głowackiego, bo na manewr na tych polach możemy sobie jeszcze pozwolić. Jeżeli wszystko już będzie z konieczności i nie będzie żadnego wyboru, to pisanie na forum straci sens.

wolfy 03.04.2018 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1497950)
To prawda i trener nic tu nie wyczaruje, ani kibice też nic mądrego nie wymyślą, ale (!) można narzekać na wystawianie Mitrovicia, albo spekulować na temat słuszności/niesłuszności skreślenia Małeckiego czy Głowackiego, bo na manewr na tych polach możemy sobie jeszcze pozwolić. Jeżeli wszystko już będzie z konieczności i nie będzie żadnego wyboru, to pisanie na forum straci sens.

Grał Małecki, nie było Mitrovicia, wyniki były zbliżone. Od czasu schyłkowego Maaskanta.
Mamy jednego zawodnika przerastającego ligę, reszta jest solidna lub słaba. Pojedyncze mecze może to ładnie wyglądać, ale brak nam jakości.
Wasza pisanina jest bez sensu bo za darmo nigdy nie zbuduje się dobrego składu.
W sumie mój post też bez sensu, bo skoro przez tyle lat nie dotarło do jednego czy drugiego barana to już nie dotrze że nie jest ważny zawodnik X czy trener Y, ponieważ od lat gramy na poziomie możliwości finansowo-organizacyjnych. Albo nauczycie się to szanować, albo będziecie nadal tak toksyczni jak teraz.
Mitrović był OK. IMHO lepszy niż Halilović w tym meczu. Problem w tym że Amica ma w środku piłkarzy o klasę lepszych w tym momencie. To drużyna budowana z transferów na które nas nie stać (po kilkaset tysięcy euro) wsparta młodzieżą z profesjonalnej akademii której nie mamy. Nie mamy swoich młodych więc sprowadzamy takich trzeciego sortu (Ci lepsi - jak Czerwiński grający całkiem spoko w Zagłębiu w ostatnim meczu - mają nas w dupie).

Minie sporo czasu zanim zaczniemy się na poważnie liczyć w walce o puchary. Przegraliśmy z Amicą, byliśmy słabsi ale nieznacznie. Nauczcie się doceniać takie rzeczy.

czaro 03.04.2018 18:45

Nie jestem pewien, czy zrozumiałeś, co miałem na myśli. Owszem, niewiele tu można zmienić na lepiej, ale wymieniamy się opiniami na temat tego niewiele. Wszystko to jest wzięte w spory nawias, ale w gruncie rzeczy byłoby w ten nawias wzięte nawet, gdyby w Wiśle można było zmienić znacznie więcej. To jest forum kibiców, a nie chat akcjonariuszy Wisły Kraków S.A., więc od początku reguły gry są takie, że wymieniamy się tylko opiniami. Mądrzejszymi, głupszymi, ale tylko opiniami. To taka inna, bardziej socjalizująca, forma krzyczenia na piłkarzy w telewizorze. A Ty tu wpadasz i krzyczysz: jesteście głupi, zamknąć się, nie pisać, bo to nic nie zmieni. No, nic nie zmieni. I co z tego?

TSWojtas 07.04.2018 19:18

Panowie po dzisiejszym meczu ten Pan jest do wyjebania! Co to było? Co to za runda? Jeden dobry mecz z Legią a reszta to kaszana !

pepe72 07.04.2018 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 1498169)
Panowie po dzisiejszym meczu ten Pan jest do wyjebania! Co to było? Co to za runda? Jeden dobry mecz z Legią a reszta to kaszana !

7 miejsce, wygrana z Legią (pierwszy raz od 8 lat). Co ty byś chciał od trenera? Wejdzie na boisko i będzie strzelał gole?

Wasiu 07.04.2018 19:24

Trenerowi trzeba dać popracować, to oczywiste, ale mimo wszystko należy mu się dużo cierpkich słów - niezrozumiałe i w większosci przypadków późne zmiany, taktyka niezbyt dobrana do naszych możliwości personalnych, przywiązanie do nazwisk.

TSWojtas 07.04.2018 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1498174)
7 miejsce, wygrana z Legią (pierwszy raz od 8 lat). Co ty byś chciał od trenera? Wejdzie na boisko i będzie strzelał gole?

Oglądałeś dzisiejszy mecz? Widziałeś reakcje trenera i zmiany? Kiko to był amator a to jest profesjonalista? Ja różnicy nie widzę!

Karherop 07.04.2018 19:24

Niech ktoś mu powie, że zmiany można dokonywać wcześniej niż w 70 minucie meczu. Może zna inne przepisy gry w piłkę nożną?

mitmichael 07.04.2018 19:24

Ja rozumiem, my nie mamy licencji, Carillo ja ma ale jak widac nie trzeba miec licencji zeby widziec i wiedziec, ze Boguski i Mitrovic nadaja sie do chrzanu, Cywka tez nie jest od nich lepszy.

pepe72 07.04.2018 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1498178)
Niech ktoś mu powie, że zmiany można dokonywać wcześniej niż w 70 minucie meczu. Może zna inne przepisy gry w piłkę nożną?

Mecz miał przerwy, grano 10 minut dłużej. O ile pamiętam przerwy były przed 70 minutą


Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1498179)
Ja rozumiem, my nie mamy licencji, Carillo ja ma ale jak widac nie trzeba miec licencji zeby widziec i wiedziec, ze Boguski i Mitrovic nadaja sie do chrzanu, Cywka tez nie jest od nich lepszy.

A kto za nich?

TSWojtas 07.04.2018 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1498189)
Mecz miał przerwy, grano 10 minut dłużej. O ile pamiętam przerwy były przed 70 minutą

W 46 minucie też można robić zmiany - zwłaszcza wiedząc o wyniku w Gdańsku


A kto za nich?

Za Boguskiego- Małecki,Kostal,Bałaniuk,Brożek,Ondrasek
Za Mitrovica - Halilovic,Brlek,Velez

MaLk 07.04.2018 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 1498198)
Za Boguskiego- Małecki,Kostal,Bałaniuk,Brożek,Ondrasek
Za Mitrovica - Halilovic,Brlek,Velez

Wprawdzie nie mam licencji trenera, ale chyba nie da się za jednego zawodnika wstawić kilku. Chociaż nie wykluczam, że mogłoby to znacząco poprawić naszą grę :P

wyar 07.04.2018 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1498174)
7 miejsce, wygrana z Legią (pierwszy raz od 8 lat). Co ty byś chciał od trenera? Wejdzie na boisko i będzie strzelał gole?

Generalnie sie nie czepiam Carillo,wrecz przeciwnie,wspieram go,bo wiadomo,ze ma facet trudna robote - Zarzad i kibice maja aspiracje mistrzowskie albo i pucharowe,ale chca wszystko miec tu i teraz. To droga donikad - jest to jasne i oczywiste.

Ale przypominam sobie wiadra pomyj,jakie wylewano na glowy Ramireza i tych,co go bronili ( a raczej bezsensownej dezycji o jego zwalnianiu czy tez jechaniu po nim za kiepska gre mimo daleko trudniejszej sytuacji kadrowej). Ba,robia to nadal.

Gdybysmy popatrzyli po 9 meczach i sezonie przygotowawczym,oraz o obecnej kadrze,z roznych wzgledow nieco mocniejszej niz na jesieni,to nasz obecny trener wykrecil na wiosne 13 punktow. Jego team strzelil 11 bramek,stracil 10.
Wisla z poczatku pracy Ramireza to pierwszych 9 meczow z wynikiem 19 punktow. Bramki 14-8. Wiecej bramek strzelonych,mniej straconych,a trzeba pamietac,ze do przyjscia Ramireza Wisla byla najgorszym zespolem na wyjazdach w calej Ekstraklasie...

9 meczow + okres przygotowaczy - to juz jest jakis material do oceny. Przed nami oczywiscie jeszcze runda mistrzowska,wiec za wczesnie na generalizowanie,bo Kiko przegral ja z kretesem. Ale przeciez tajemnica poliszynela bylo to,ze pilkarzom sie niezbyt chcialo - klub przezywal wtedy trudnosci finansowe i byly klopoty z terminowymi platnosciami,niektorzy mieli na oku inne kluby...



Czepiam sie jednego - niektorzy wbrew faktom dalej uwazaja Carillo za zbawce i cudotworce. Zarzad tez tak uwazal.

Ciekawe wiec,co powiedza teraz.

arti 07.04.2018 20:22

Zarząd to chyba co innego mówi kibicom żeby kupowali karnety, a co innego drużynie (Carlitos: nie postaiono przed nami celu puchary - gdzieś to wstawiłem).
Na temat dobrego początku Kiko i klapy w top 8 mam przemyślenia, ale pozostawię je dla siebie.
Myślę, że tym razem aż takiej klapy nie będzie. Będzie przeciętność.

Pero 07.04.2018 20:50

Prawda jest taka że nie gramy już o nic. Jeżeli dalej będzie jechał na tych samych nazwiskach a nie próbował zawodników przyszłościowych to kiepsko jak dla mnie...

Dariook 07.04.2018 20:54

Cel nr.1 . Przedluzyc z Mitrovicem.

Wojtas 07.04.2018 20:58

Cel numer jeden to zejśc na ziemie i zacząc twardo po niej stapać.
A najlepiej zobaczyc nasze wyniki od 6 lat,miejsca w tabeli ,i wtedy zrozumieć ze z obecną polityką ,finansami ,i pilkarzami to my mozemy "iśc" na puchary a i tak koniec konców bedziemy sie tłukli z jakąs Sandecja czy inna Koroną zeby wejsc do ósemki.I w sumie koniec sezonu juz dla nas.
Walke o Mistrza to mają co rok w Poznaniu ,Wawie czy czasem raz Gdansku raz w Białymstoku.A my poogladamy to conajwyzej w C+.
Dzis ten mecz jakos dobitnie mi pokazał i uzmysłowił jakim ligowym szarakiem stała sie Wisła.

Marcinnno 07.04.2018 21:43

Dziwne to wszystko. Niby mamy tak liczną kadrę, a prawie każdy jest w stanie przewidzieć bezbłędnie skład jaki wybiegnie na kolejny mecz. Niestety Carillo z kilkoma zawodnikami jednak ''brał ślub''. Trenerem może złym nie jest, ale za bardzo jest przywiązany do pewnych nazwisk. Ondrasek tyle się leczył i szansę dostaje praktycznie natychmiast. Co sobie myślą inni, którzy są na ławce?

ashkeczup 07.04.2018 21:57

Ja proponuję hamować hamulce. Plan minimum wykonany, fajnie, jakbyśmy coś jednak pokazali w mistrzowskiej, ale czas na właściwą pracę trenera przyjdzie na początku następnego sezonu.

pepe72 07.04.2018 22:26

Wychodzi, że najgorzej wygrać z taką Legią. Euforia przez kilka dni a potem wieszają psy na trenerze, że nie gramy o mistrza.

Wyluzujcie. Weszliśmy do top8. Teraz trzeba poszukać zmienników.

Karherop 07.04.2018 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1498223)
Dziwne to wszystko. Niby mamy tak liczną kadrę, a prawie każdy jest w stanie przewidzieć bezbłędnie skład jaki wybiegnie na kolejny mecz. Niestety Carillo z kilkoma zawodnikami jednak ''brał ślub''. Trenerem może złym nie jest, ale za bardzo jest przywiązany do pewnych nazwisk. Ondrasek tyle się leczył i szansę dostaje praktycznie natychmiast. Co sobie myślą inni, którzy są na ławce?

W każdym temacie wklejasz to samo?

Przez chwilę chciałem porównać pierwsze miesiące pod wodzą Kiko i Carrillo. I niestety nie wypada to zbyt korzystnie dla aktualnego szkoleniowca. W tabeli wiosny jesteśmy na 8 miejscu. Za Kiko w tym samym momencie byliśmy na 4.

Kiepsko też wyglada fakt, że sami zawodnicy widza niewiele plusów. Bartkowski po meczu nie potrafił stwierdzić czy w grze zaszła poprawa pod wodzą nowego szkoleniowca.... Bardzo niefortunna odpowiedź, ale przynajmniej bliska prawdy.

Teraz przed nami runda finalowa i czuję że bedziemy mieć swoiste deja vu z poprzednim sezonem. Czyli 8 zaklepana. Postawimy się Legii, a na pozostałe spotkania polozymy lage.

fansorina 08.04.2018 08:04

Kiko Ramirez i Joan Carillo stratowali w tym samym czasie oto wyniki dotychczasowe:
Kiko: 6 zwycięstw 1 remis 3 porażki (1,9 pkt/mecz)
Joan: 3 zwycięstwa 4 remisy 2 porażki (1,44 pkt/mecz)

wiesniak842 08.04.2018 09:43

U Kiko masz jeden mecz wiecej:D

FraMat 08.04.2018 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1498247)
Kiko Ramirez i Joan Carillo stratowali w tym samym czasie oto wyniki dotychczasowe:
Kiko: 6 zwycięstw 1 remis 3 porażki (1,9 pkt/mecz)
Joan: 3 zwycięstwa 4 remisy 2 porażki (1,44 pkt/mecz)

Grali z tymi samymi drużynami, będącymi w tym samym składzie i z taką samą formą?

Jeśli nie to taka statystyka jest o kant d.. rozbić.

fansorina 08.04.2018 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1498255)
Grali z tymi samymi drużynami, będącymi w tym samym składzie i z taką samą formą?

Jeśli nie to taka statystyka jest o kant d.. rozbić.

To jest zwykła informacja, ale idąc twoim tokiem rozumowania to nie da się niczego porównać do siebie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1498254)
U Kiko masz jeden mecz wiecej:D

Ekstraklasa jak co roku rozgrywa kolejki jesienią jak chce i ile chce :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl