![]() |
już w 100% zdrowy ?
|
100% zdrowy i wiecznie młody :D
|
Wczoraj nie było go na ławie kajam się sorry
|
Zastanawiam się w jak dramatycznej formie muszą być Małecki i Kostal skoro na ławce siada Brlek, który ... zapomniał jak gra się w piłkę. Nie dziwne że on się nie łapał do kadry w Italii. U nas narazie tez nie powinien...
|
Cytat:
|
mi tam się Odrasek podobał wczoraj, tzn gówno zagrał, najpierw na skrzydle.. to co on miał tam zdziałać ? ale jak już piłka do niego leciała to wygrywa główkę, więcej od niego nie oczekuje niż to żeby zrgywał do Carlitosa i rozrywał obronę.. gdyby nie był taki szklany to bym z nim przedłużył umowę i wystawiał do składu, potrzeba nam takiego walczaka z przodu
|
Cytat:
Można tez Wasilewskiego (bo wczoraj chyba był na ławie) dać za Valeza i inaczej to poukładać. |
Notorycznie piszecie VAlez a trenera chcecie pouczać...
|
Brlek jest w fatalnej dyspozycji, Tibor po to został przesunięty do przodu, żeby był z niego jakiś pożytek, w środku zwyczajnie jest miażdżony fizycznie.
|
Cytat:
Jak przyszedł ten trener to wiązałem z Nim duże nadzieje i rzeczywiście w pierwszych meczach widać było inna grę(lepsza piłkarko) niż za Kiko.Jedno co mnie nie przekonuje do tego trenera to MOIM zdaniem złe wybory personalne jeżeli chodzi o wyjściowa 11 lub dokonywane zmiany. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Halilovic to zawodnik mogący grać podwieszonego napastnika, jak Wojtkowski, nigdzie indziej. Wszędzie indziej to totalna katastrofa. Brlek totalnie bez formy. Więc choć byśmy chcieli, to Mitrovic na ten moment jest jedyną alternatywą. Nie mamy prawdziwego ŚRODKOWEGO POMOCNIKA o umiejętnościach rozegrania i przeszywającego podania, mogącego rozegrać z tyłu jak i rozrzucać piłki z przodu. Ostatnim takim zawodnikiem był Brlek w formie. Wcześniej Garguła, Melikson, Szymkowiak. Czyli bieda. Cywka w środku na prawdę bardzo solidnie, ale to taki bardziej typowy środkowy pomocnik- żeby nie zepsuć, żeby nie pomóc. Jest jeszcze kontuzjowany Basha, ale to typowy rygiel z podaniem do najbliższego, nic więcej Do systemu preferowanego przez Carillo mamy JEDNEGO pasującego zawodnika w formie- Llonch. Reszta to żal. Nie ma cofniętego rozgrywającego, nie ma wysuniętego rozgrywającego na pozycji środkowego pomocnika. Wczoraj zostaliśmy przez to właśnie KOMPLETNIE zdominowani w drugiej połowie. Liczba przebitek wygranych przez Lecha, podania Brleka do rywala (4 razy), zgubienie piłki przez Halilovica (ze 3 razy), statyczność Mitrovica wołały o pomstę do nieba. |
ponadto protestuje przeciwko szufladkowaniu Lloncha jako zawodnika , który poza destrukcją nie daje nic w ofensywie, polecam powtórke pierwszych minut meczu
mógł być od bodajże 4-5 minuty ustawiony... |
Cytat:
|
Cytat:
Mamy jednego zawodnika przerastającego ligę, reszta jest solidna lub słaba. Pojedyncze mecze może to ładnie wyglądać, ale brak nam jakości. Wasza pisanina jest bez sensu bo za darmo nigdy nie zbuduje się dobrego składu. W sumie mój post też bez sensu, bo skoro przez tyle lat nie dotarło do jednego czy drugiego barana to już nie dotrze że nie jest ważny zawodnik X czy trener Y, ponieważ od lat gramy na poziomie możliwości finansowo-organizacyjnych. Albo nauczycie się to szanować, albo będziecie nadal tak toksyczni jak teraz. Mitrović był OK. IMHO lepszy niż Halilović w tym meczu. Problem w tym że Amica ma w środku piłkarzy o klasę lepszych w tym momencie. To drużyna budowana z transferów na które nas nie stać (po kilkaset tysięcy euro) wsparta młodzieżą z profesjonalnej akademii której nie mamy. Nie mamy swoich młodych więc sprowadzamy takich trzeciego sortu (Ci lepsi - jak Czerwiński grający całkiem spoko w Zagłębiu w ostatnim meczu - mają nas w dupie). Minie sporo czasu zanim zaczniemy się na poważnie liczyć w walce o puchary. Przegraliśmy z Amicą, byliśmy słabsi ale nieznacznie. Nauczcie się doceniać takie rzeczy. |
Nie jestem pewien, czy zrozumiałeś, co miałem na myśli. Owszem, niewiele tu można zmienić na lepiej, ale wymieniamy się opiniami na temat tego niewiele. Wszystko to jest wzięte w spory nawias, ale w gruncie rzeczy byłoby w ten nawias wzięte nawet, gdyby w Wiśle można było zmienić znacznie więcej. To jest forum kibiców, a nie chat akcjonariuszy Wisły Kraków S.A., więc od początku reguły gry są takie, że wymieniamy się tylko opiniami. Mądrzejszymi, głupszymi, ale tylko opiniami. To taka inna, bardziej socjalizująca, forma krzyczenia na piłkarzy w telewizorze. A Ty tu wpadasz i krzyczysz: jesteście głupi, zamknąć się, nie pisać, bo to nic nie zmieni. No, nic nie zmieni. I co z tego?
|
Panowie po dzisiejszym meczu ten Pan jest do wyjebania! Co to było? Co to za runda? Jeden dobry mecz z Legią a reszta to kaszana !
|
Cytat:
|
Trenerowi trzeba dać popracować, to oczywiste, ale mimo wszystko należy mu się dużo cierpkich słów - niezrozumiałe i w większosci przypadków późne zmiany, taktyka niezbyt dobrana do naszych możliwości personalnych, przywiązanie do nazwisk.
|
Cytat:
|
Niech ktoś mu powie, że zmiany można dokonywać wcześniej niż w 70 minucie meczu. Może zna inne przepisy gry w piłkę nożną?
|
Ja rozumiem, my nie mamy licencji, Carillo ja ma ale jak widac nie trzeba miec licencji zeby widziec i wiedziec, ze Boguski i Mitrovic nadaja sie do chrzanu, Cywka tez nie jest od nich lepszy.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Za Mitrovica - Halilovic,Brlek,Velez |
Cytat:
|
Cytat:
Ale przypominam sobie wiadra pomyj,jakie wylewano na glowy Ramireza i tych,co go bronili ( a raczej bezsensownej dezycji o jego zwalnianiu czy tez jechaniu po nim za kiepska gre mimo daleko trudniejszej sytuacji kadrowej). Ba,robia to nadal. Gdybysmy popatrzyli po 9 meczach i sezonie przygotowawczym,oraz o obecnej kadrze,z roznych wzgledow nieco mocniejszej niz na jesieni,to nasz obecny trener wykrecil na wiosne 13 punktow. Jego team strzelil 11 bramek,stracil 10. Wisla z poczatku pracy Ramireza to pierwszych 9 meczow z wynikiem 19 punktow. Bramki 14-8. Wiecej bramek strzelonych,mniej straconych,a trzeba pamietac,ze do przyjscia Ramireza Wisla byla najgorszym zespolem na wyjazdach w calej Ekstraklasie... 9 meczow + okres przygotowaczy - to juz jest jakis material do oceny. Przed nami oczywiscie jeszcze runda mistrzowska,wiec za wczesnie na generalizowanie,bo Kiko przegral ja z kretesem. Ale przeciez tajemnica poliszynela bylo to,ze pilkarzom sie niezbyt chcialo - klub przezywal wtedy trudnosci finansowe i byly klopoty z terminowymi platnosciami,niektorzy mieli na oku inne kluby... Czepiam sie jednego - niektorzy wbrew faktom dalej uwazaja Carillo za zbawce i cudotworce. Zarzad tez tak uwazal. Ciekawe wiec,co powiedza teraz. |
Zarząd to chyba co innego mówi kibicom żeby kupowali karnety, a co innego drużynie (Carlitos: nie postaiono przed nami celu puchary - gdzieś to wstawiłem).
Na temat dobrego początku Kiko i klapy w top 8 mam przemyślenia, ale pozostawię je dla siebie. Myślę, że tym razem aż takiej klapy nie będzie. Będzie przeciętność. |
Prawda jest taka że nie gramy już o nic. Jeżeli dalej będzie jechał na tych samych nazwiskach a nie próbował zawodników przyszłościowych to kiepsko jak dla mnie...
|
Cel nr.1 . Przedluzyc z Mitrovicem.
|
Cel numer jeden to zejśc na ziemie i zacząc twardo po niej stapać.
A najlepiej zobaczyc nasze wyniki od 6 lat,miejsca w tabeli ,i wtedy zrozumieć ze z obecną polityką ,finansami ,i pilkarzami to my mozemy "iśc" na puchary a i tak koniec konców bedziemy sie tłukli z jakąs Sandecja czy inna Koroną zeby wejsc do ósemki.I w sumie koniec sezonu juz dla nas. Walke o Mistrza to mają co rok w Poznaniu ,Wawie czy czasem raz Gdansku raz w Białymstoku.A my poogladamy to conajwyzej w C+. Dzis ten mecz jakos dobitnie mi pokazał i uzmysłowił jakim ligowym szarakiem stała sie Wisła. |
Dziwne to wszystko. Niby mamy tak liczną kadrę, a prawie każdy jest w stanie przewidzieć bezbłędnie skład jaki wybiegnie na kolejny mecz. Niestety Carillo z kilkoma zawodnikami jednak ''brał ślub''. Trenerem może złym nie jest, ale za bardzo jest przywiązany do pewnych nazwisk. Ondrasek tyle się leczył i szansę dostaje praktycznie natychmiast. Co sobie myślą inni, którzy są na ławce?
|
Ja proponuję hamować hamulce. Plan minimum wykonany, fajnie, jakbyśmy coś jednak pokazali w mistrzowskiej, ale czas na właściwą pracę trenera przyjdzie na początku następnego sezonu.
|
Wychodzi, że najgorzej wygrać z taką Legią. Euforia przez kilka dni a potem wieszają psy na trenerze, że nie gramy o mistrza.
Wyluzujcie. Weszliśmy do top8. Teraz trzeba poszukać zmienników. |
Cytat:
Przez chwilę chciałem porównać pierwsze miesiące pod wodzą Kiko i Carrillo. I niestety nie wypada to zbyt korzystnie dla aktualnego szkoleniowca. W tabeli wiosny jesteśmy na 8 miejscu. Za Kiko w tym samym momencie byliśmy na 4. Kiepsko też wyglada fakt, że sami zawodnicy widza niewiele plusów. Bartkowski po meczu nie potrafił stwierdzić czy w grze zaszła poprawa pod wodzą nowego szkoleniowca.... Bardzo niefortunna odpowiedź, ale przynajmniej bliska prawdy. Teraz przed nami runda finalowa i czuję że bedziemy mieć swoiste deja vu z poprzednim sezonem. Czyli 8 zaklepana. Postawimy się Legii, a na pozostałe spotkania polozymy lage. |
Kiko Ramirez i Joan Carillo stratowali w tym samym czasie oto wyniki dotychczasowe:
Kiko: 6 zwycięstw 1 remis 3 porażki (1,9 pkt/mecz) Joan: 3 zwycięstwa 4 remisy 2 porażki (1,44 pkt/mecz) |
U Kiko masz jeden mecz wiecej:D
|
Cytat:
Jeśli nie to taka statystyka jest o kant d.. rozbić. |
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl