Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Arked 15.08.2008 16:00

Drużyna przejmuje współczynnik wyżej sklasyfikowanego przeciwnika tylko w przypadku jeśli losowanie par następnej rundy ma miejesce przed rozstrzygnięciem dwumeczu. Losowanie 1 rundy UEFA bedzie po rozstzygnięciach el LM i PUEFA więc żadnego przejmowania współczynników nie będzie.

dynek.pl 15.08.2008 18:16

Co jak co ale polskie druzyny prowadzone przez Franza nigdy nie kompromitowaly sie w pucharach.

Przemo12 18.08.2008 18:16

http://wislaportal.pl/news.php?id=13718

Tu jest ciekawe zestawienie druzyn i szans na rozstawienie w Pucharze Uefa

Marszałek 18.08.2008 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Flame (Post 585729)

Chyba jaśniej się nie da. MY NIE KIBICUJEMY INNYM W PUCHARACH, my się cieszymy, ze golą frajerów i robią punkty, żebyśmy z Barcą grali dopiero w grupie... :P



l:

Tak w skrócie ujmując,pracują na nas jak Murzyni. W lidze są za słaby aby nam podskoczyć a w pucharach i tak daleko nie zajdą. Więc dla nas same korzyści o ile będą sumiennie ywkonywac swoje obowiązki.

dorotja 20.08.2008 03:51

Wisła mogła skończyć jak Grasshoppers
Cytat:

Po raz pierwszy od wielu lat widziałem polski zespół na dobrym europejskim poziomie.
I wcale nie chodzi mi o to, że Lech Poznań strzelił szwajcarskiemu Grasshoppers sześć bramek. Dużo większe wrażenie zrobiły na mnie rytm, skracanie pola gry, pressing i szybkość przez całe 90 min spotkania.

Jeżeli Lech zagrał tak doskonale raz, znaczy to tylko tyle, że podobne mecze może powtarzać. Im więcej tego typu spotkań, tym dystans do dobrej europejskiej piłki się zmniejsza.

Gdy zmienia się telewizyjne kanały, od razu rzuca się w oczy, czy gra zespół z naszej ligi, czy może ten z wyższej półki. W czwartkowy wieczór nie było widać żadnych różnic. Ani na boisku, ani na trybunach.

Zdaję sobie sprawę, że liga to nie to samo. Grać co trzy dni w ten sposób - to prawie niemożliwe. Jednak próbować trzeba.

Dzisiaj, by zaistnieć w poważnej piłce, trzeba grać tak jak Lech w czwartek, albo i lepiej. Liczy się praca, nie zaś przedmeczowe deklaracje, trochę pokory i dużo serca. To są składniki, które mogą przynieść sukces.

A propos deklaracji. Przekonali się piłkarze Wisły Kraków, że nie warto przed meczem za dużo mówić. Było wiele zapewnień, buńczucznych stwierdzeń, obietnic, a boisko pokazało zupełnie co innego. Oprócz Pawła Brożka w ataku reszta zespołu pod każdym względem ustępowała katalońskiej drużynie.

Kto zna się na piłce, wiedział o tym wszystkim już przed spotkaniem. Niestety, niektórzy piłkarze Wisły pomyśleli, że wygrana będzie prosta. Mało brakowało, by Wisła zamieniła się w ... Grasshoppers.

Cóż - porażki uczą, lecz tylko wtedy, kiedy wyciąga się z nich odpowiednie wnioski. W krakowskiej drużynie jest tak wiele do poprawy, że życzę jej jak najszybciej odbudowania się w rywalizacji o Puchar UEFA.

Na razie cieszmy się z efektownej i skutecznej gry poznaniaków. Brawo Franek Smuda i jego Lech! To był kawał naprawdę dobrej piłki.


Zbigniew Boniek, polskatimes.pl
Powinno się Bońka pozwać za kłamstwa. Chyba że "buńczucznym stwierdzeniem" jest "jedna tysięczna szans" Boguskiego i "nie możemy się przecież położyć" reszty drużyny. Ciekawe, czy widział, jak Milan dostaje w LM 5:0 (jakoś tak).

Szarny 20.08.2008 04:11

Ciekawe jak szybko opinia publiczna, media, prasa z "PN" na czele zapomniały o naszym 5-0 z Beitarem Jerozolima. Rozumiem, że Lech jest teraz na topie, bo od strony marketingowej klub rozwija sie niesamowicie, jest teraz można powiedzieć "modny", ale niesmaczne jest stawianie w jednym szeregu naszego meczu na Camp Nou i spotkania Lechitów ze szwajcarami. Ciekaw jestem, ile wg. Bońka będzie miał do poprawy Lech w swojej grze, gdy w I rundzie pUEFA trafi na powiedzmy, Seville, Benfice, czy HSV...

Marszałek 20.08.2008 08:10

Poskracali by sobie pole gry z Barceloną, tudzież zagrali pressingiem. Co za matoł, jedyne logicznie i nie buńczuczne stwierdzenie pod adresem Bońka.

Baala 20.08.2008 14:14

Debil inaczej nie da się odpowiedzieć na to co powiedział. Po pierwsze ja nie słyszałem żadnych "bunczucznych zapowiedzi", wręcz przeciwnie. Przecież gdzieś czytałem zupełnie odwrotny artykuł że za mało wiary maja piłkarze Wisły, więc skąd on to wziął? Po drugie porównanie Barcy do Szwajcarów to skrajna głupota. Uważam że Beitar większy poziom prezentuje niz Szwajcarska drużyna. Ja się nawet cięsze że uwaga mediów w pucharach teraz bedzie skupiona na Lechu. Teraz to dopiero zobacza co to presja.

St@chu 20.08.2008 15:12

Boniek stanowi najlepszy przykład, że nie powinno się wypowiadać o czymś, o czym nie ma się pojęcia...

W widać tu jak na dłoni, że on nie ma zielonego pojęcia, jak wypowiadali się Wiślacy przed tym meczem...

Zbychu 20.08.2008 19:24

Legia: będzie kara za "j...ć Ruskich"?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...l?ticaid=16764

Być może kibice Legii znów zrobili niedźwiedzią przysługe swojej drużynie...

harthausen 20.08.2008 19:41

z jednej strony można poteoretyzować , że nie nie powinno się mieszać polityki ze sportem, że co sportowcy winni, itd.

Z drugiej strony, gdybyśmy my jakichś ruskich wylosowali, to co? Byłyby hasła o przyjażni ich i naszej?
Już to widzę i słyszę.

Aaaa, i jeszcze jedno. Niegłupio byłoby się wsłuchać co też na trybunach w takiej Moskwie czy Leningradzie (ups, sorry, to znowu cywilizowany St. Petersburg) na Polskę i Polaków wykrzykują.

Gest Kozakiewicza na Olimpiadzie znikąd się nie wziął.

kalashnikov2 21.08.2008 16:08

Legia ma 5(?) lat zawiasów za Wilno. Nie zdziwie się, że nawet takie glupstwo bedzie skutkowalo odwieszeniem kary...

Gwiaździsty 21.08.2008 17:09

Należy pamiętać, że towarzysz Filipiak też zadenuncjował nas wysyłając oficjalne pismo do UEFA za to co śpiewaliśmy na derbach. Sprawa ucichła, ale należy pamiętać, że ten płaczek może to powtórzyć kiedy tylko nadazy sie okazja.

flamengista 21.08.2008 17:34

Wygrana Wisły z Beitarem była niewątpliwie największym sukcesem polskich klubów w europejskich pucharach w ostatnich 3 latach. I to jeszcze trzeba wziąć pod uwagę sytuację kadrową Wisły.

To że Lech, który kupował na potęgę i od 3 lat jest konsekwentnie wzmacniany wreszcie zagrał 1 dobry mecz ze średniakiem - nic nie znaczy. Potencjał ofensywny Poznaniacy mają niezły nawet jak na PUEFA. Ale obrona ciągle gra tragicznie, co pokazał BOT. I jestem przekonany, że to wyjdzie w pucharach.

Boniek bardzo często mówi, a dopiero potem myśli. Jestem bardzo ciekaw jego opinii o grze Lecha w kolejnej fazie eliminacji, jeśli trafią na solidniejszy od Szwajcarów zespół.

W ogóle ta dyskusja i tak nie ma sensu. I Wisła i Lech dostaną bęcki i nie zagrają w fazie grupoweh PUEFA. Więc o czym tu mówimy.

Kijek 21.08.2008 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 589392)
Wygrana Wisły z Beitarem była niewątpliwie największym sukcesem polskich klubów w europejskich pucharach w ostatnich 3 latach. I to jeszcze trzeba wziąć pod uwagę sytuację kadrową Wisły.

No dobrze ze nie 33.

Na bezrybiu i rak ryba.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalashnikov2 (Post 589342)
Legia ma 5(?) lat zawiasów za Wilno. Nie zdziwie się, że nawet takie glupstwo bedzie skutkowalo odwieszeniem kary...

2 zdania, 2 farmazony.

Vinci 21.08.2008 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 589392)
Wygrana Wisły z Beitarem była niewątpliwie największym sukcesem polskich klubów w europejskich pucharach w ostatnich 3 latach. I to jeszcze trzeba wziąć pod uwagę sytuację kadrową Wisły.

No to teraz mocno Cię fantazja poniosła...nie pierwszy raz z resztą.
Beitar w pakiecie ze swoimi kibicami okazał się jedną z najbardziej przereklamowanych ekip jakie do nas przyjechały.

Proponuję przypomnieć sobie rangę i wyniki meczów z Iraklisem czy Basel.

Chcesz mówić o sukcesie, wstrzymaj się do momentu, gdy dorównamy wynikiem w pucharach do osiągnięcia Petrescu/Okuka.

Lemoniadowy Joe 21.08.2008 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 589449)
Chcesz mówić o sukcesie, wstrzymaj się do momentu, gdy dorównamy wynikiem w pucharach do osiągnięcia Petrescu/Okuka.

z całym szacunkiem dla Petrescu i bez szacunku dla łysego pokonanie Beitaru i ranga spotkania styl w jakim to zrobiliśmy zdecydowanie przewyższa osiągniecie Petrescu i Okuki krótko mówiąc w naszych warunkach finansowo - sportowych to duży sukces i nie umniejszajmy go sami

1q2 25.08.2008 19:32

Racje masz Lemoniadowy Joe -przejscie Beitaru w takim stylu to jak dla mnie najwiekszy sukces miedzynarodowy od slynnego sezonu 02/03
Cholera czlowieka moze strzelic jak sie widzi ze moze to pojsc na marne = na kogo mozemy trafic w I rundzie uefy i jak porownamy to do przeciwnikow ktoych losowala Wisla( i mogla wylosowac) w latach ubieglych.
No ale jak nie ma rozstawienia to takie sa tego efekty.

I troche oftopowo, ale nie ma tematu,Popatrzcie co robia w pucharach cypryjczycy - normalnie szok.


LM
Anorthosis Famagusta 3 - 0 Olympiakos Piraeus

UEFA
APOEL Nicosia 2 - 2 FK Crvena Zvezda Beograd

AEK Athens 0 - 1 Omonia Nicosia

2 z 3 maja realne szanse na przejscie dalej , w tym Famagusta do LM a jeszcze niedawno to byly takie ogory ze szkoda gadac.
Dlatego ciezko jest jakos sensownie usprawiedliwic 'nasze' myslenie ze nie ma co zbyt duzo inwestowac, bo i tak nic z tego nie bedzie.

Eustachy 25.08.2008 19:39

No zobaczymy, czy Anorthosis bedzie potrafil utrzymac trzybramkowa zaliczke z pierwszego meczu.
Identyczny wynik osiagneli w poprzedniej rundzie z Rapidem Wieden i kto ogladal rewanz w Austrii, wie ze praktycznie tylko cud ich uratowal przed wyzsza porazka. Pelna dominacja wiedenczykow + wyjatkowo szmaciarsko puszczony gol przez ich bramkarza - taki mniej wiecej przebieg mial ten mecz.
Z Olympiakosem scenariusz moze sie powtorzyc.

Ja w kazdym badz razie, bede im kibicowal ze wzgledu na Sosina, no i przydalby sie rowniez jakis powiew swiezosci jesli chodzi o rozgrywki grupowe :D

marcinarsenal 25.08.2008 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 591714)
No zobaczymy, czy Anorthosis bedzie potrafil utrzymac trzybramkowa zaliczke z pierwszego meczu.
Identyczny wynik osiagneli w poprzedniej rundzie z Rapidem Wieden i kto ogladal rewanz w Austrii, wie ze praktycznie tylko cud ich uratowal przed wyzsza porazka. Pelna dominacja wiedenczykow + wyjatkowo szmaciarsko puszczony gol przez ich bramkarza - taki mniej wiecej przebieg mial ten mecz.
Z Olympiakosem scenariusz moze sie powtorzyc.


Spokojnie, tak samo się podniecaliśmy jak pewna Wisła Kraków wygrała 3:1 z innym greckim klubem - Koniczynami. Były nadzieje, słowa " jak nie teraz to nigdy " i ogromne nadzieje. Tylko kibice PAO byli spokojni, mówili: "przyjedźcie do Grecji zobaczycie co znaczy słowo Panathinaikos". :> Śmiałem sie, jak to usłyszałem i się przeliczyłem, zresztą jak wszyscy kibice Wisełki

teraz jestem spokojny co będzie w Grecji, tym bardziej, ze tamten PAO to nie to samo co dzisiejszy Olimpiacos Pireus. :p


Inny mecz to Levski - BATE, o wynik którego też jestem spokojny. Levski będzie grał o życie i wątpie, aby odpadli i nie awansowali, chociaż BATE ma większe szanse niż Anthorsis :)

1q2 25.08.2008 19:48

Ja tez w zaden sposob nie twierdze ze Famagusta i Omonia awansuja ale tak jak kolega wyzej napisal AEK i Olimpiakos to inna polka niz uwczesny PAO a wyniki robia wrazenie i nie sa przypadkowe, bo kazdy zespol ktory gral - 'nie dal ciala'.
Z Bate to jest ten problem ze myslalem ze juz Anderlecht grajac o zycie ogra ich , a tu lipa - ogolnie ciekawych meczy mozna sie spodziewac i to w pojedynkach, ktore wydawalo sie na poczatku, beda lekkimi spacerkami dla mocniejszych druzyn.

Eustachy 25.08.2008 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal
Inny mecz to Levski - BATE, o wynik którego też jestem spokojny. Levski będzie grał o życie i wątpie, aby odpadli i nie awansowali, chociaż BATE ma większe szanse niż Anthorsis :)

Ten mecz tez akurat ogladalem :)
I co myslisz, ze BATE to juz nie bedzie gralo jak o zycie ? :)
Sadze, ze Bialorusini nie wypuszcza takiej szansy z rak, w sytuacji gdzie od bram raju, dzieli ich juz tylko jeden krok.
W Sofii nie bylo widac wiekszej roznicy w poziomie prezentowanym przez oba zespoly.
Levski jako gospodarz oczywiscie atakowal, mial tez karnego ktorego nie wykorzystal, ale ogolnie nie potrafil sie dobrac przeciwnikom do skory. BATE do awansu wystarcza remis i spokojnie stac ich na to, skoro dla przypomnienia, taki wlasnie wynik potrafili osiagnac z walczacym o zycie Anderlechtem w poprzedniej rundzie :)

marcinarsenal 25.08.2008 20:00

Pierwszy raz o BATE usłyszałem ewentualnego pojedynku ich z zagłębiem Lubin w III rundzie kwalifikacji LM. Mówiło się, ze jak przejdziemy Steauę LM mamy pewną. Oczywiście przeszła Steaua, ale BATE napędziło niezłego stracha Rumunom, bo strzeliło im kilka bramek (ale odpadli). Dlatego ten klub potrafi byc czarnym koniem pojedynku, ale w tym przypadku raczej nie wydaje mi się by tak się stało. Z resztą zobaczymy po meczu.

Eustachy, mówisz o kroku od raju :) a pamiętasz 87 minutę wspomnianego meczu w Atenach? ;> Zabrakło 3 minuty, pamiętam jak Szpakowski krzyczał : "Mamy Ligę Mistrzów, już jej nie wypóścimy" jak się skończyło wiemy wszyscy, a to był chyba mniejszy krok od raju niż ten BATE ;p

kimonoo.franek 26.08.2008 12:21

FK Moskwa: Bij Lacha!
 
http://virango.pl/content/fk-moskwa-bij-lacha

Eustachy 26.08.2008 14:38

No to sie Legia doigrala :)
Z przedmeczowych zapowiedzi wnioskuje, ze na trybunach zjednoczone kacapy z calej Moskwy i okolic, przyszykuja zasadzke i odpowiednio wroga inscenizacje , a towarzysze Obywatele (przydomek FK) dopilnuja, by tym razem to legionisci schodzili z boiska z obandazowanymi glowami.

Tak czy inaczej, moze byc goraco :)

e 26.08.2008 22:45

Cleber

http://pl.youtube.com/watch?v=Ch2AquyrzRs

Marszałek 26.08.2008 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Football Sorceress (Post 592441)
Naprawdę uważasz, że Beitar jest lepszy od Szwajcarów??:rotfl: Jeśli nawet dziennikarze, zwyczajowo legioniści mówią, że Lech gra teraz najlepiej i najładniej w Polsce, to coś musi być na rzeczy:-P

Tak. Beitar jest lepszy od Szwajcarów. Porównaj sobie osiągnięcia Izraelczyków a Szwajcarów w ostatnich dwoch latach. Co do dziennikarzy warszawskich. To,że dla Ciebie sa wyrocznią nie znaczy,że dla innych również. Coś musi być na rzeczy piszesz, no coś jest. Bo jak gracie z Legią to sobie nazywacie te mecze jakimiś Derbami Polski:) czym wzbudzacie śmiech w Warszawie Krakowie i Wodzislawiu. Macie straszne kompleksy, chcecie być bardzo zauważani, i będziecie jak przyjedzie do was Velencia czy Milan, czego wam z calego serca życzę. A Legii życzę aby wygrała i przeszla FK Moskwa.

Naprawdę gracie najlepsza piłklę w karaju. Wali mnie to,niech osbie piszą i móiwą masy kibiców i dziennikarzy. Ich sprawa,tylko jak można grac ekstra pilkę a z takim slabym zespołem jak Bełchatów dostać 3? i to u siebie?

Różnca między nami jest taka,że dla Nas mecz z Lechem czy Amica,bo diabeł wie jak to się nazywa jest zwyczajnym meczem ligowym, a dla Was gra z nami jest wielkim wydarzeniem.

St@chu 26.08.2008 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Football Sorceress (Post 592441)
Naprawdę uważasz, że Beitar jest lepszy od Szwajcarów??:rotfl:

A przepraszam w czym Ci grający w osłabieniu Szwajcarzy są lepsi od Beitaru?

Czy G.Zurich ma w swoim składzie kogoś pokroju chociażby Boatenga, czy Abreu?

Mam szacunek dla tego co Lech robi w ostatnich spotkaniach, ale póki co przeciwnicy kładą się raczej przed nim, zamiast podejmować walkę. Bełchatów podjął w drugiej połowie i chyba nie trzeba przypominać jak się skończyło... A wystarczy niewiele, bo ta defensywa to dziurawa, oj dziurawa...

Poczekajmy jeszcze trochę z tymi ocenami, bo póki co to wróżenie z fusów.

Szczególnie że chociażby wasze mecze z Azerami już takie miłe lekkie i przyjemne dość długo nie były...

Eustachy 26.08.2008 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Football Sorceress
Naprawdę uważasz, że Beitar jest lepszy od Szwajcarów??:rotfl: Jeśli nawet dziennikarze, zwyczajowo legioniści mówią, że Lech gra teraz najlepiej i najładniej w Polsce, to coś musi być na rzeczy:-P

Wystarczy powiedziec, ze Beitar ma dwukrotnie wyzszy budzet od Wisly i Grasshoppers. W poprzednim sezonie wygrali lige z podobna przewaga do tej jaka nad reszta uzyskala w Polsce Wisla + dolozyli do tego puchar Izraela.
A Grasshoppers ? W Szwajcarii jest typowym sredniakiem. Maja bardzo mlody zespol z zaledwie 2-3 doswiadczonymi pilkarzami. Pamietam, ze gdy w Poznaniu ich trener dokonywal pierwszej zmiany, boisko opuszczal gracz w wieku lat siedemnastu...

Nie zmienia to faktu, ze Lech zagral bardzo dobrze i zasluzenie wygral, zapewniajac sobie awans juz po pierwszym spotkaniu.

PROSPERO 26.08.2008 23:41

do Football Sorceress... krótko i na temat, narazie możecie sobie pisać co chcecie ale i tak Wisła jest najlepsza drużyną w Polsce i w tej chwili nie ma sobie równych.

Pozdrawiam

Eustachy 27.08.2008 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Football Sorceress
Wisła wygrała z bogatą Barcą, więc nie ma się co jarać kasą Beitaru...

Zgadzam sie, ze kasa to nie wszystko, ale jesli myslisz, ze nie ma przelozenia na sile zespolu, to jestes w wielkim bledzie, bo wlasnie z tego wzgledu Grasshoppers od dawna nie odgrywa czolowej roli w swoim kraju. Na potwierdzenie cytat ze Skrzypczaka [byly lechita]

Cytat:

...Ale trzeba pamiętać, że dzisiaj Grasshopper prezentuje zaledwie średnią klasę w lidze. Ma bardzo młody zespół, z zaledwie dwoma-trzema doświadczonymi zawodnikami, którzy nadają ton drużynie. Jeszcze dziesięć lat temu klub był numerem jeden w kraju, miał bogatych sponsorów, którzy go jednak opuścili. Dziś Grasshoppers jest utrzymywany przez grupę mniejszych firm, a nie np. największe banki w Szwajcarii. Ma więc skromny budżet szacowany na 15-17 franków [to mniej więcej tyle, ile wynosi budżet Lecha] - mówi.

skttrbrain 27.08.2008 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 592507)
Różnca między nami jest taka,że dla Nas mecz z Lechem czy Amica,bo diabeł wie jak to się nazywa jest zwyczajnym meczem ligowym, a dla Was gra z nami jest wielkim wydarzeniem.

haha, chłopcze to żeś się zagalopował, widać nic nie wiesz o kibicach Lecha. Wisła wielkim wydarzeniem? To jak nazwiesz nasze mecze z Legią czy Widzewem? Przypuszczam, że dla Was mecze z nami są na tej pozycji co dla nas..czyli trzeciej. Weź się więc lepiej zastanów co piszesz, bo póki co to kompleksy i chęć bycia zauważonym wychodzą z Ciebie :]

graty za Barcę..szkoda że to w sumie takie zwycięstwo bez wartości, no ale zawsze to coś pokonać Barcelonę :)

vote-for-mikey 27.08.2008 00:19

[napinka mode on]
wy o tym najlepiej wiecie, przecież wyg... a nie, sory, remis w końcówce :P
[napinka mode off]

Lechowi i Wiśle życzę szczęścia w losowaniu, a Legii szczęścia w meczu z ruskimi ;)

michu-k 27.08.2008 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 592592)
[napinka mode on]
wy o tym najlepiej wiecie, przecież wyg... a nie, sory, remis w końcówce :P
[napinka mode off]

Lechowi i Wiśle życzę szczęścia w losowaniu, a Legii szczęścia w meczu z ruskimi ;)

[napinka_on]
Lechowi i Legii życzymy pecha w lidze
[napinka_off]

_ukoL 27.08.2008 11:10

Kijek, nie myślałem, że to powiem ale na prawdę weźcie i ogolcie "przyjaciół" z Moskwy na ich terenie.
Tylko tak, by zapamiętali mecz na długo.

P.S. Nędze zatrudnijcie z powrotem. :P

madenn 27.08.2008 11:23

ruskie to mają kompleksy
zeby robić takie propagandowe filmiki ......
Legia po zwycięstwo!

Marszałek 27.08.2008 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Football Sorceress (Post 592559)
Ciekawe, że bronicie flamengisty, mimo, że napisał iż Wisła nie awansuje do fazy grupowej PUEFA, a ja wręcz przeciwnie.

I co z tego,że tak napisał i tak uważa? Przedstawił jakie przesłanki nim kierują,że tak uważa, logicznie to uzasadnia więc po co się burzyć? Uważasz,że jak ktoś ma inne zdanie od większości to należy go od razu jebać z góry? Ciekawe.


A teraz weź spójrz na listę drużyn, które może wylosować Wisła, Legiunia i Amica vel Lech i oceń rzetelnie jakie dajesz szanse?
Ja bym chciał aby awansowała Wisla, ale serce jedno a logika drugie. To samo w przypadku Amici,ale wynika to tylko z kunktatorstwa nie z jakiejś miłości do tego tworu. Awansuje zespól Smudy to punktów do rankingu krajowego nabije. Ale chcieć a móc...

gromaders 27.08.2008 12:33

także życzę Legi żeby dowalili ruskim na ich terenie, będzie 2 razy bardziej bolało, ale muszą zagrać z taką złością i wolą zwycięstwa, ciężko będzie szczególnie patrząc na formę Legi ostatnio

K_2 27.08.2008 12:59

Jutro kibice Legii beda byc moze musieli wykazac sie nie tylko werbalnie ale tez w inny sposob ,bo Ruskie tam niezle sie na nich szykuja :-P

7 kotów 27.08.2008 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 592769)
także życzę Legi żeby dowalili ruskim na ich terenie, będzie 2 razy bardziej bolało, ale muszą zagrać z taką złością i wolą zwycięstwa, ciężko będzie szczególnie patrząc na formę Legi ostatnio

Forma raz, a dwa to ilosc obcokrajowcow dla ktorych kacap ma takie znaczenie jak dla nas obywatel San Marino.
W prawie kazdym meczu zycze Legii wtopy. Prawie, bo w dwoch nie: z Cracovia i czymkolwiek z krainy pijanego niedzwiedzia.
Kacapstwo niech sobie ogrywa i goli nasza eksportowa bande do golenia - wczesniej wymieniona Cracovie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl