![]() |
Drużyna przejmuje współczynnik wyżej sklasyfikowanego przeciwnika tylko w przypadku jeśli losowanie par następnej rundy ma miejesce przed rozstrzygnięciem dwumeczu. Losowanie 1 rundy UEFA bedzie po rozstzygnięciach el LM i PUEFA więc żadnego przejmowania współczynników nie będzie.
|
Co jak co ale polskie druzyny prowadzone przez Franza nigdy nie kompromitowaly sie w pucharach.
|
http://wislaportal.pl/news.php?id=13718
Tu jest ciekawe zestawienie druzyn i szans na rozstawienie w Pucharze Uefa |
Cytat:
|
Wisła mogła skończyć jak Grasshoppers
Cytat:
|
Ciekawe jak szybko opinia publiczna, media, prasa z "PN" na czele zapomniały o naszym 5-0 z Beitarem Jerozolima. Rozumiem, że Lech jest teraz na topie, bo od strony marketingowej klub rozwija sie niesamowicie, jest teraz można powiedzieć "modny", ale niesmaczne jest stawianie w jednym szeregu naszego meczu na Camp Nou i spotkania Lechitów ze szwajcarami. Ciekaw jestem, ile wg. Bońka będzie miał do poprawy Lech w swojej grze, gdy w I rundzie pUEFA trafi na powiedzmy, Seville, Benfice, czy HSV...
|
Poskracali by sobie pole gry z Barceloną, tudzież zagrali pressingiem. Co za matoł, jedyne logicznie i nie buńczuczne stwierdzenie pod adresem Bońka.
|
Debil inaczej nie da się odpowiedzieć na to co powiedział. Po pierwsze ja nie słyszałem żadnych "bunczucznych zapowiedzi", wręcz przeciwnie. Przecież gdzieś czytałem zupełnie odwrotny artykuł że za mało wiary maja piłkarze Wisły, więc skąd on to wziął? Po drugie porównanie Barcy do Szwajcarów to skrajna głupota. Uważam że Beitar większy poziom prezentuje niz Szwajcarska drużyna. Ja się nawet cięsze że uwaga mediów w pucharach teraz bedzie skupiona na Lechu. Teraz to dopiero zobacza co to presja.
|
Boniek stanowi najlepszy przykład, że nie powinno się wypowiadać o czymś, o czym nie ma się pojęcia...
W widać tu jak na dłoni, że on nie ma zielonego pojęcia, jak wypowiadali się Wiślacy przed tym meczem... |
Legia: będzie kara za "j...ć Ruskich"?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...l?ticaid=16764 Być może kibice Legii znów zrobili niedźwiedzią przysługe swojej drużynie... |
z jednej strony można poteoretyzować , że nie nie powinno się mieszać polityki ze sportem, że co sportowcy winni, itd.
Z drugiej strony, gdybyśmy my jakichś ruskich wylosowali, to co? Byłyby hasła o przyjażni ich i naszej? Już to widzę i słyszę. Aaaa, i jeszcze jedno. Niegłupio byłoby się wsłuchać co też na trybunach w takiej Moskwie czy Leningradzie (ups, sorry, to znowu cywilizowany St. Petersburg) na Polskę i Polaków wykrzykują. Gest Kozakiewicza na Olimpiadzie znikąd się nie wziął. |
Legia ma 5(?) lat zawiasów za Wilno. Nie zdziwie się, że nawet takie glupstwo bedzie skutkowalo odwieszeniem kary...
|
Należy pamiętać, że towarzysz Filipiak też zadenuncjował nas wysyłając oficjalne pismo do UEFA za to co śpiewaliśmy na derbach. Sprawa ucichła, ale należy pamiętać, że ten płaczek może to powtórzyć kiedy tylko nadazy sie okazja.
|
Wygrana Wisły z Beitarem była niewątpliwie największym sukcesem polskich klubów w europejskich pucharach w ostatnich 3 latach. I to jeszcze trzeba wziąć pod uwagę sytuację kadrową Wisły.
To że Lech, który kupował na potęgę i od 3 lat jest konsekwentnie wzmacniany wreszcie zagrał 1 dobry mecz ze średniakiem - nic nie znaczy. Potencjał ofensywny Poznaniacy mają niezły nawet jak na PUEFA. Ale obrona ciągle gra tragicznie, co pokazał BOT. I jestem przekonany, że to wyjdzie w pucharach. Boniek bardzo często mówi, a dopiero potem myśli. Jestem bardzo ciekaw jego opinii o grze Lecha w kolejnej fazie eliminacji, jeśli trafią na solidniejszy od Szwajcarów zespół. W ogóle ta dyskusja i tak nie ma sensu. I Wisła i Lech dostaną bęcki i nie zagrają w fazie grupoweh PUEFA. Więc o czym tu mówimy. |
Cytat:
Na bezrybiu i rak ryba. Cytat:
|
Cytat:
Beitar w pakiecie ze swoimi kibicami okazał się jedną z najbardziej przereklamowanych ekip jakie do nas przyjechały. Proponuję przypomnieć sobie rangę i wyniki meczów z Iraklisem czy Basel. Chcesz mówić o sukcesie, wstrzymaj się do momentu, gdy dorównamy wynikiem w pucharach do osiągnięcia Petrescu/Okuka. |
Cytat:
|
Racje masz Lemoniadowy Joe -przejscie Beitaru w takim stylu to jak dla mnie najwiekszy sukces miedzynarodowy od slynnego sezonu 02/03
Cholera czlowieka moze strzelic jak sie widzi ze moze to pojsc na marne = na kogo mozemy trafic w I rundzie uefy i jak porownamy to do przeciwnikow ktoych losowala Wisla( i mogla wylosowac) w latach ubieglych. No ale jak nie ma rozstawienia to takie sa tego efekty. I troche oftopowo, ale nie ma tematu,Popatrzcie co robia w pucharach cypryjczycy - normalnie szok. LM Anorthosis Famagusta 3 - 0 Olympiakos Piraeus UEFA APOEL Nicosia 2 - 2 FK Crvena Zvezda Beograd AEK Athens 0 - 1 Omonia Nicosia 2 z 3 maja realne szanse na przejscie dalej , w tym Famagusta do LM a jeszcze niedawno to byly takie ogory ze szkoda gadac. Dlatego ciezko jest jakos sensownie usprawiedliwic 'nasze' myslenie ze nie ma co zbyt duzo inwestowac, bo i tak nic z tego nie bedzie. |
No zobaczymy, czy Anorthosis bedzie potrafil utrzymac trzybramkowa zaliczke z pierwszego meczu.
Identyczny wynik osiagneli w poprzedniej rundzie z Rapidem Wieden i kto ogladal rewanz w Austrii, wie ze praktycznie tylko cud ich uratowal przed wyzsza porazka. Pelna dominacja wiedenczykow + wyjatkowo szmaciarsko puszczony gol przez ich bramkarza - taki mniej wiecej przebieg mial ten mecz. Z Olympiakosem scenariusz moze sie powtorzyc. Ja w kazdym badz razie, bede im kibicowal ze wzgledu na Sosina, no i przydalby sie rowniez jakis powiew swiezosci jesli chodzi o rozgrywki grupowe :D |
Cytat:
Spokojnie, tak samo się podniecaliśmy jak pewna Wisła Kraków wygrała 3:1 z innym greckim klubem - Koniczynami. Były nadzieje, słowa " jak nie teraz to nigdy " i ogromne nadzieje. Tylko kibice PAO byli spokojni, mówili: "przyjedźcie do Grecji zobaczycie co znaczy słowo Panathinaikos". :> Śmiałem sie, jak to usłyszałem i się przeliczyłem, zresztą jak wszyscy kibice Wisełki teraz jestem spokojny co będzie w Grecji, tym bardziej, ze tamten PAO to nie to samo co dzisiejszy Olimpiacos Pireus. :p Inny mecz to Levski - BATE, o wynik którego też jestem spokojny. Levski będzie grał o życie i wątpie, aby odpadli i nie awansowali, chociaż BATE ma większe szanse niż Anthorsis :) |
Ja tez w zaden sposob nie twierdze ze Famagusta i Omonia awansuja ale tak jak kolega wyzej napisal AEK i Olimpiakos to inna polka niz uwczesny PAO a wyniki robia wrazenie i nie sa przypadkowe, bo kazdy zespol ktory gral - 'nie dal ciala'.
Z Bate to jest ten problem ze myslalem ze juz Anderlecht grajac o zycie ogra ich , a tu lipa - ogolnie ciekawych meczy mozna sie spodziewac i to w pojedynkach, ktore wydawalo sie na poczatku, beda lekkimi spacerkami dla mocniejszych druzyn. |
Cytat:
I co myslisz, ze BATE to juz nie bedzie gralo jak o zycie ? :) Sadze, ze Bialorusini nie wypuszcza takiej szansy z rak, w sytuacji gdzie od bram raju, dzieli ich juz tylko jeden krok. W Sofii nie bylo widac wiekszej roznicy w poziomie prezentowanym przez oba zespoly. Levski jako gospodarz oczywiscie atakowal, mial tez karnego ktorego nie wykorzystal, ale ogolnie nie potrafil sie dobrac przeciwnikom do skory. BATE do awansu wystarcza remis i spokojnie stac ich na to, skoro dla przypomnienia, taki wlasnie wynik potrafili osiagnac z walczacym o zycie Anderlechtem w poprzedniej rundzie :) |
Pierwszy raz o BATE usłyszałem ewentualnego pojedynku ich z zagłębiem Lubin w III rundzie kwalifikacji LM. Mówiło się, ze jak przejdziemy Steauę LM mamy pewną. Oczywiście przeszła Steaua, ale BATE napędziło niezłego stracha Rumunom, bo strzeliło im kilka bramek (ale odpadli). Dlatego ten klub potrafi byc czarnym koniem pojedynku, ale w tym przypadku raczej nie wydaje mi się by tak się stało. Z resztą zobaczymy po meczu.
Eustachy, mówisz o kroku od raju :) a pamiętasz 87 minutę wspomnianego meczu w Atenach? ;> Zabrakło 3 minuty, pamiętam jak Szpakowski krzyczał : "Mamy Ligę Mistrzów, już jej nie wypóścimy" jak się skończyło wiemy wszyscy, a to był chyba mniejszy krok od raju niż ten BATE ;p |
FK Moskwa: Bij Lacha!
|
No to sie Legia doigrala :)
Z przedmeczowych zapowiedzi wnioskuje, ze na trybunach zjednoczone kacapy z calej Moskwy i okolic, przyszykuja zasadzke i odpowiednio wroga inscenizacje , a towarzysze Obywatele (przydomek FK) dopilnuja, by tym razem to legionisci schodzili z boiska z obandazowanymi glowami. Tak czy inaczej, moze byc goraco :) |
|
Cytat:
Naprawdę gracie najlepsza piłklę w karaju. Wali mnie to,niech osbie piszą i móiwą masy kibiców i dziennikarzy. Ich sprawa,tylko jak można grac ekstra pilkę a z takim slabym zespołem jak Bełchatów dostać 3? i to u siebie? Różnca między nami jest taka,że dla Nas mecz z Lechem czy Amica,bo diabeł wie jak to się nazywa jest zwyczajnym meczem ligowym, a dla Was gra z nami jest wielkim wydarzeniem. |
Cytat:
Czy G.Zurich ma w swoim składzie kogoś pokroju chociażby Boatenga, czy Abreu? Mam szacunek dla tego co Lech robi w ostatnich spotkaniach, ale póki co przeciwnicy kładą się raczej przed nim, zamiast podejmować walkę. Bełchatów podjął w drugiej połowie i chyba nie trzeba przypominać jak się skończyło... A wystarczy niewiele, bo ta defensywa to dziurawa, oj dziurawa... Poczekajmy jeszcze trochę z tymi ocenami, bo póki co to wróżenie z fusów. Szczególnie że chociażby wasze mecze z Azerami już takie miłe lekkie i przyjemne dość długo nie były... |
Cytat:
A Grasshoppers ? W Szwajcarii jest typowym sredniakiem. Maja bardzo mlody zespol z zaledwie 2-3 doswiadczonymi pilkarzami. Pamietam, ze gdy w Poznaniu ich trener dokonywal pierwszej zmiany, boisko opuszczal gracz w wieku lat siedemnastu... Nie zmienia to faktu, ze Lech zagral bardzo dobrze i zasluzenie wygral, zapewniajac sobie awans juz po pierwszym spotkaniu. |
do Football Sorceress... krótko i na temat, narazie możecie sobie pisać co chcecie ale i tak Wisła jest najlepsza drużyną w Polsce i w tej chwili nie ma sobie równych.
Pozdrawiam |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
graty za Barcę..szkoda że to w sumie takie zwycięstwo bez wartości, no ale zawsze to coś pokonać Barcelonę :) |
[napinka mode on]
wy o tym najlepiej wiecie, przecież wyg... a nie, sory, remis w końcówce :P [napinka mode off] Lechowi i Wiśle życzę szczęścia w losowaniu, a Legii szczęścia w meczu z ruskimi ;) |
Cytat:
Lechowi i Legii życzymy pecha w lidze [napinka_off] |
Kijek, nie myślałem, że to powiem ale na prawdę weźcie i ogolcie "przyjaciół" z Moskwy na ich terenie.
Tylko tak, by zapamiętali mecz na długo. P.S. Nędze zatrudnijcie z powrotem. :P |
ruskie to mają kompleksy
zeby robić takie propagandowe filmiki ...... Legia po zwycięstwo! |
Cytat:
A teraz weź spójrz na listę drużyn, które może wylosować Wisła, Legiunia i Amica vel Lech i oceń rzetelnie jakie dajesz szanse? Ja bym chciał aby awansowała Wisla, ale serce jedno a logika drugie. To samo w przypadku Amici,ale wynika to tylko z kunktatorstwa nie z jakiejś miłości do tego tworu. Awansuje zespól Smudy to punktów do rankingu krajowego nabije. Ale chcieć a móc... |
także życzę Legi żeby dowalili ruskim na ich terenie, będzie 2 razy bardziej bolało, ale muszą zagrać z taką złością i wolą zwycięstwa, ciężko będzie szczególnie patrząc na formę Legi ostatnio
|
Jutro kibice Legii beda byc moze musieli wykazac sie nie tylko werbalnie ale tez w inny sposob ,bo Ruskie tam niezle sie na nich szykuja :-P
|
Cytat:
W prawie kazdym meczu zycze Legii wtopy. Prawie, bo w dwoch nie: z Cracovia i czymkolwiek z krainy pijanego niedzwiedzia. Kacapstwo niech sobie ogrywa i goli nasza eksportowa bande do golenia - wczesniej wymieniona Cracovie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl