![]() |
Nie trzeba zwalniać i tak nie przedłuży...
|
A czemu ma nie przedluzyc? Nie plec glupot.
|
Cytat:
|
Dzisiaj w Lidze+ekstra o 20 gościem będzie Kiko Ramirez
|
El arbitro Gil es p**a de madre
Dobra robota trenerze z tyłu jestesmy poukladani.
|
Kontrakt z Kiko przedłużony - poinformował trener w L+ Extra
|
Na fb klubowym potwierdzili. Kiko zostaje na najbliższy sezon z opcją przedłużenia.
|
Brawo. Najpierw przedluzyli z Kiko, a teraz zaczna z pilkarzami. Tak to powinno wyglądać. W dodatku mamy wyjasniona sytuacje z gra w pucharach i trener może przetestowac lilku zawodników pod kątem następnego sezonu. Zawsze to jakis plus.
|
Żadnych testów raczej nie będzie, gramy na poważnie.
Musimy mieć piąte miejsce. |
Cytat:
Bartosz, Bartkowski i Zachara powinni zagrac od poczatku z Łęczna. Jak pokazal ostatni mecz nie będzie to ze strata dla drużyny. |
Ja bym dał też zagrać ogony białym nosom, bo wypożyczenie też się kiedyś skończy.
|
Będzie gdzieś do obejrzenia cała liga + z naszym Treneiro? Albo chociaż fragmenty tylko z nim? Jakby ktoś coś miał to poprosze link :-)
|
Pojawi się na allgoals.com.pl pewnie jutro lub pojutrze. Jak nie zapomnę, to wrzucę.
|
Cienko wypadl. Problemy z komunikacja
|
Dobra decyzja. Pamiętacie jak kiepsko wyglądały początki Maaskanta w naszej lidze? Mając dream team z Meliksonem, grał gorzej i punktował słabiej niż teraz Kiko.
|
Cytat:
Cienko to wypadl tlumacz. Niestety, ciezko prowadzi sie w ten sposob dluzszy program na zywo, do tego tlumacz nie do konca musi rozumiec i dobrze tlumaczyc futbolowe niuanse i powiedzenia. Bardzo sie ciesze z przedluzenia Kiko i jestem niesamowicie ciekawy jak to bedzie wygladalo po letnim obozie. Tak naprawde to w lipcu zacznie sie realna ocena pracy Kiko. Poki co dla mnie bardzo mocne +4. Cytat:
Brawo Zarzad za tak ryzykowna i niepopularna decyzje zima. |
I dobrze. Wykonał zadanie, więc w najbliższym sezonie trzeba mu wyznaczyć cel : Pierwsza trójka. Jest to gość mega ambitny, wyciągający wnioski. Z pomysłem na każdego przeciwnika, jeśli Junco dostarczy mu odpowiednich wykonawców to ja jestem spokojny. Wisła wróci na własciwe tory :)
|
Kiko musiał zostać. Jesli mamy cos budować to trzeba zacząć stawiać fundamenty od trenera. Musi mieć poparcie i musi być wiara w jego projekt.
-Czy rozmawia sie na korytarzach o sracovi? ...NIEEE ! :lol: |
Kto chce powtórki niech sobie wejdzie na dailymotion i przewinie obraz, mozna ogladac na kilkanascie godzin wstecz
|
Zdecydowanie jedyna słuszna decyzja o przedłużeniu, dobrze, że tak się stało.
Ale mój poprzedni post miał na celu podyskutować o "Wiśle Ramireza", minęło pół roku, sezon nam się praktycznie skończył i możemy pierwsze wnioski wysuwać. Póki co fajnie, że nie punktujemy najgorzej i staramy się w każdym meczu coś ugrać, ze stylem jest różnie, ale to co póki co wysuwa się na pierwszy plan wg mnie, to taka powiedziałbym lekka bojaźń w grze - dlatego wysunąłem taką, a nie inną tezę w poprzednim poście. Główny zarzut z tym związany dotyczący naszego trenera jest taki, że kończymy grać przy 1-0, a zaczynamy przy 0-1 i widać to w prawie każdym meczu. |
Nie wiem czy wczoraj dobrze słyszałem,ale na pytanie czy boli noga Kiko odpowiedział spoko :lol:
|
odpowiedział po hiszpańsku "poco" /poko / czyli "trochę"
:-p |
wypadł bardzo dobrze zwlaszcza w dogrywce i pomidorze , w pierwszej czesci troche odpowiedzi ogolnikowych , ale to wina porblemow z komunikacja moim zdaniem
|
Dobra decyzja z przedłużeniem kontraktu, moment też dobry. Piłkarze wiedzą na czym stoją, nie będzie olewania treningów bo może za miesiąc będzie ktoś inny. W końcu jakaś normalność w naszym klubie zapanowała :)
|
Moje świeże wnioski po obejrzeniu powtórki programu:
- ostatnie mecze będą testem przydatności dla zawodników pod kątem przyszłego sezonu, szansę powinni dostać inni zawodnicy (Zachara, Bartosz) - jeszcze dużo brakuje drużynie by wyglądała tak jakby Kiko tego pragnie, co za tym idzie będzie kilka zmian personalnych, wielu przedłuży kontrakt, ale i ktoś odejdzie - Wisła z chęcią nawet w lecie przyjmie dobrą ofertę za Brleka - w drużynie jest sporo optymizmu, przed drużyną będą stawiane wysokie cele w następnym sezonie i z innej beczki podziwiam luz Kiko. Sam w studiu pełnym ludzi z kiepskim tłumaczeniem - nie dał po sobie poznać ani grama zdenerwowania, a może naprawdę go nie miał? |
Gdyby ktoś chciał oglądnąć Lige + Extra https://openload.co/f/ZEPUwNx1KR4
|
|
Zapomniałeś dopisać komisji Legii i co jeszcze ? bo tylko kopnął reklamę ? Chyba,że powiedział Gilowi,że marny z niego sędzia :D
|
A gila pedała na ile zawiesili?
I nurka Peszko na ile? ;) |
.......ona komisja ligi a Gil dalej bedzie sobie sedziował i dalej beda go wyznaczali do prowadzenia naszych spotkan.
|
DAWNO mnie nic tak nie w....iło. Polecam tym ....om jebanym posłuchać tego pajaca vukovicia jak wyzywa notorycznie sedziego to wtedy mają nagle chuja w uszach i gówno na oczach. gil powinien nie zostac zdyskwalifikowany czy zawieszony, jemu powinni natychmiastowo odebrać uprawnienia sędziowskie i prawo jazdy, bo nic nie widzi i nie czuje gry.
|
Klub ma prawo napisać do związku że nie życzy sobie aby dany delikwent sędziował ich meczów ...
może by tak z tego prawa skorzystać .... |
Cytat:
|
Wydaje mi się że klub nie ma prawa komisji ligi dyktowac których sędziów nie chce na swoich meczach. Kojarzę sytuację gdy naszego sędziego Musiala chciala Legia zablokować do swoich spotkań i sie im to nie udalo.
|
ale przecież w interesie Legii (idąc tropem tych śmiesznych teorii spiskowych) żebyśmy urwali punkty Jagiellonii , zatem decyzja Komiji Ligi nielogiczna idąc tropem tych żenujących koncepcji
|
Coś się popsuło drugi mecz i strzały celne całe 0 co jest ?
|
Oby udało się im dokończyć ten sezon na 5 miejscu, Kiko się pospieszył z 3 miejscem, za rok jak najwyżej, tylko skład trzeba wzmocnić
|
Z pełnym szacunkiem, ale Mały jest w tej chwili głównym hamulcowym. Dobrze by było, żeby chociaż dwa razy na 90 minut podniósł głowe.
|
dzisiaj widać bylo ile znaczy brak trenera na ławce
|
Sory ale od wejscia dco pierwszej osemki gramy taki sam piach a nie widac wogole poprawy. Zeby w meczu nie oddac celnego strzalu to juz jest smieszne. Okres ochronny dla Kiko sie skonczyl a zaden poprzedni trener nie mial tak dobrych warunkow do pracy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl