Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

Kamrat 05.05.2017 20:04

Nie trzeba zwalniać i tak nie przedłuży...

Blaszczu16 06.05.2017 10:59

A czemu ma nie przedluzyc? Nie plec glupot.

_ukoL 06.05.2017 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamrat (Post 1469801)
Nie trzeba zwalniać i tak nie przedłuży...

Transfermarkt podał, że bierzemy Messiego to raczej przedłuży.

brylant17 07.05.2017 10:54

Dzisiaj w Lidze+ekstra o 20 gościem będzie Kiko Ramirez

AgresywnyChomik 07.05.2017 11:45

El arbitro Gil es p**a de madre
 
Dobra robota trenerze z tyłu jestesmy poukladani.

JrQ- 07.05.2017 19:10

Kontrakt z Kiko przedłużony - poinformował trener w L+ Extra

MaLk 07.05.2017 19:26

Na fb klubowym potwierdzili. Kiko zostaje na najbliższy sezon z opcją przedłużenia.

Karherop 07.05.2017 20:11

Brawo. Najpierw przedluzyli z Kiko, a teraz zaczna z pilkarzami. Tak to powinno wyglądać. W dodatku mamy wyjasniona sytuacje z gra w pucharach i trener może przetestowac lilku zawodników pod kątem następnego sezonu. Zawsze to jakis plus.

JrQ- 07.05.2017 20:24

Żadnych testów raczej nie będzie, gramy na poważnie.
Musimy mieć piąte miejsce.

Karherop 07.05.2017 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1469967)
Żadnych testów raczej nie będzie, gramy na poważnie.
Musimy mieć piąte miejsce.

Tja. Mecz z Leczna tez mial byc na poważnie. A byly testy.

Bartosz, Bartkowski i Zachara powinni zagrac od poczatku z Łęczna. Jak pokazal ostatni mecz nie będzie to ze strata dla drużyny.

ashkeczup 07.05.2017 20:54

Ja bym dał też zagrać ogony białym nosom, bo wypożyczenie też się kiedyś skończy.

St Yabol 07.05.2017 21:26

Będzie gdzieś do obejrzenia cała liga + z naszym Treneiro? Albo chociaż fragmenty tylko z nim? Jakby ktoś coś miał to poprosze link :-)

Prezydentowa 07.05.2017 22:10

Pojawi się na allgoals.com.pl pewnie jutro lub pojutrze. Jak nie zapomnę, to wrzucę.

siedzenaganku2 07.05.2017 22:31

Cienko wypadl. Problemy z komunikacja

Dzimi 07.05.2017 22:34

Dobra decyzja. Pamiętacie jak kiepsko wyglądały początki Maaskanta w naszej lidze? Mając dream team z Meliksonem, grał gorzej i punktował słabiej niż teraz Kiko.

WioReXXX 07.05.2017 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siedzenaganku2 (Post 1469983)
Cienko wypadl. Problemy z komunikacja

NIe powiedzialbym, ze cienko.

Cienko to wypadl tlumacz. Niestety, ciezko prowadzi sie w ten sposob dluzszy program na zywo, do tego tlumacz nie do konca musi rozumiec i dobrze tlumaczyc futbolowe niuanse i powiedzenia.

Bardzo sie ciesze z przedluzenia Kiko i jestem niesamowicie ciekawy jak to bedzie wygladalo po letnim obozie. Tak naprawde to w lipcu zacznie sie realna ocena pracy Kiko.

Poki co dla mnie bardzo mocne +4.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1469984)
Dobra decyzja. Pamiętacie jak kiepsko wyglądały początki Maaskanta w naszej lidze? Mając dream team z Meliksonem, grał gorzej i punktował słabiej niż teraz Kiko.

Dzisiaj w Lidze+Ekstra dali tabele - odkad jest Kiko jestesmy na 5 miejscu w lidze, na rowni z 4 Lechia. Biorac pod uwage nasz potencjal - super bilans. Do tego trzeba wspomniec o fakcie, ze z 12 meczow Kiko gralismy 2 razy z Legia, 1 raz z Lechem czy z Lechia i Jaga. Tylko 5 meczow z tych 12 bylo z druzynami z dolnej polowki tabeli.

Brawo Zarzad za tak ryzykowna i niepopularna decyzje zima.

konvict1993 07.05.2017 23:41

I dobrze. Wykonał zadanie, więc w najbliższym sezonie trzeba mu wyznaczyć cel : Pierwsza trójka. Jest to gość mega ambitny, wyciągający wnioski. Z pomysłem na każdego przeciwnika, jeśli Junco dostarczy mu odpowiednich wykonawców to ja jestem spokojny. Wisła wróci na własciwe tory :)

Dariook 07.05.2017 23:44

Kiko musiał zostać. Jesli mamy cos budować to trzeba zacząć stawiać fundamenty od trenera. Musi mieć poparcie i musi być wiara w jego projekt.

-Czy rozmawia sie na korytarzach o sracovi? ...NIEEE ! :lol:

JrQ- 08.05.2017 08:37

Kto chce powtórki niech sobie wejdzie na dailymotion i przewinie obraz, mozna ogladac na kilkanascie godzin wstecz

Gucio25 08.05.2017 12:34

Zdecydowanie jedyna słuszna decyzja o przedłużeniu, dobrze, że tak się stało.

Ale mój poprzedni post miał na celu podyskutować o "Wiśle Ramireza", minęło pół roku, sezon nam się praktycznie skończył i możemy pierwsze wnioski wysuwać.

Póki co fajnie, że nie punktujemy najgorzej i staramy się w każdym meczu coś ugrać, ze stylem jest różnie, ale to co póki co wysuwa się na pierwszy plan wg mnie, to taka powiedziałbym lekka bojaźń w grze - dlatego wysunąłem taką, a nie inną tezę w poprzednim poście.

Główny zarzut z tym związany dotyczący naszego trenera jest taki, że kończymy grać przy 1-0, a zaczynamy przy 0-1 i widać to w prawie każdym meczu.

brylant17 08.05.2017 13:39

Nie wiem czy wczoraj dobrze słyszałem,ale na pytanie czy boli noga Kiko odpowiedział spoko :lol:

FraMat 08.05.2017 14:37

odpowiedział po hiszpańsku "poco" /poko / czyli "trochę"
:-p

Arkadiusz.Czerepach 08.05.2017 15:06

wypadł bardzo dobrze zwlaszcza w dogrywce i pomidorze , w pierwszej czesci troche odpowiedzi ogolnikowych , ale to wina porblemow z komunikacja moim zdaniem

nero 08.05.2017 17:00

Dobra decyzja z przedłużeniem kontraktu, moment też dobry. Piłkarze wiedzą na czym stoją, nie będzie olewania treningów bo może za miesiąc będzie ktoś inny. W końcu jakaś normalność w naszym klubie zapanowała :)

Karherop 08.05.2017 17:07

Moje świeże wnioski po obejrzeniu powtórki programu:
- ostatnie mecze będą testem przydatności dla zawodników pod kątem przyszłego sezonu, szansę powinni dostać inni zawodnicy (Zachara, Bartosz)
- jeszcze dużo brakuje drużynie by wyglądała tak jakby Kiko tego pragnie, co za tym idzie będzie kilka zmian personalnych, wielu przedłuży kontrakt, ale i ktoś odejdzie
- Wisła z chęcią nawet w lecie przyjmie dobrą ofertę za Brleka
- w drużynie jest sporo optymizmu, przed drużyną będą stawiane wysokie cele w następnym sezonie

i z innej beczki podziwiam luz Kiko. Sam w studiu pełnym ludzi z kiepskim tłumaczeniem - nie dał po sobie poznać ani grama zdenerwowania, a może naprawdę go nie miał?

arth_ur 08.05.2017 18:05

Gdyby ktoś chciał oglądnąć Lige + Extra https://openload.co/f/ZEPUwNx1KR4

St Yabol 10.05.2017 14:49

Treneiro podpadł komisji

http://www.90minut.pl/news/277/news2...eden-mecz.html

brylant17 10.05.2017 14:51

Zapomniałeś dopisać komisji Legii i co jeszcze ? bo tylko kopnął reklamę ? Chyba,że powiedział Gilowi,że marny z niego sędzia :D

Kamson 10.05.2017 17:55

A gila pedała na ile zawiesili?

I nurka Peszko na ile? ;)

mitmichael 10.05.2017 18:35

.......ona komisja ligi a Gil dalej bedzie sobie sedziował i dalej beda go wyznaczali do prowadzenia naszych spotkan.

azkaz 10.05.2017 21:11

DAWNO mnie nic tak nie w....iło. Polecam tym ....om jebanym posłuchać tego pajaca vukovicia jak wyzywa notorycznie sedziego to wtedy mają nagle chuja w uszach i gówno na oczach. gil powinien nie zostac zdyskwalifikowany czy zawieszony, jemu powinni natychmiastowo odebrać uprawnienia sędziowskie i prawo jazdy, bo nic nie widzi i nie czuje gry.

szym_ek 10.05.2017 21:29

Klub ma prawo napisać do związku że nie życzy sobie aby dany delikwent sędziował ich meczów ...
może by tak z tego prawa skorzystać ....

nero 10.05.2017 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1470100)
Klub ma prawo napisać do związku że nie życzy sobie aby dany delikwent sędziował ich meczów ...
może by tak z tego prawa skorzystać ....

Jak duża pula sędziów jest? Bo pod koniec roku może braknąć nazwisk :D

Karherop 10.05.2017 22:08

Wydaje mi się że klub nie ma prawa komisji ligi dyktowac których sędziów nie chce na swoich meczach. Kojarzę sytuację gdy naszego sędziego Musiala chciala Legia zablokować do swoich spotkań i sie im to nie udalo.

Arkadiusz.Czerepach 10.05.2017 22:34

ale przecież w interesie Legii (idąc tropem tych śmiesznych teorii spiskowych) żebyśmy urwali punkty Jagiellonii , zatem decyzja Komiji Ligi nielogiczna idąc tropem tych żenujących koncepcji

brylant17 13.05.2017 16:27

Coś się popsuło drugi mecz i strzały celne całe 0 co jest ?

AdzikWK 13.05.2017 16:48

Oby udało się im dokończyć ten sezon na 5 miejscu, Kiko się pospieszył z 3 miejscem, za rok jak najwyżej, tylko skład trzeba wzmocnić

cash_X 13.05.2017 17:32

Z pełnym szacunkiem, ale Mały jest w tej chwili głównym hamulcowym. Dobrze by było, żeby chociaż dwa razy na 90 minut podniósł głowe.

Arkadiusz.Czerepach 14.05.2017 00:53

dzisiaj widać bylo ile znaczy brak trenera na ławce

Ma_niek 14.05.2017 08:44

Sory ale od wejscia dco pierwszej osemki gramy taki sam piach a nie widac wogole poprawy. Zeby w meczu nie oddac celnego strzalu to juz jest smieszne. Okres ochronny dla Kiko sie skonczyl a zaden poprzedni trener nie mial tak dobrych warunkow do pracy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl