![]() |
Cikosz wzbudzał moją sympatię w pierwszej połowie, bo widać, że bardzo walczył, ale jest jakiś taki mały i się strasznie ślizgał na murawie i nie mógł sie utrzymać na nogach :D W drugiej połowie zagrał podobno b. dobrze ale już mu sie tak nie przypatrywałem : D
ponawiam prośbę o link do meczu :D @snyrting dobra, nie napinajcie sie tak :D Mieliśmy więcej sytuacji w pierwszej połowie, racja. Upraszczam troche ;) |
Cytat:
Nastepnym razem szukaj w temacie Wiślackie Foto&Video :-) |
Cytat:
Dośrodkowanie Jirsaka była idealnie wymierzone w to właśnie miejsce między dwóch obrońców, nie było w tym żadnego farta. Kilka minut wcześniej w podobnej sytuacji wrzucał Mały i jak to zrobił każdy chyba widział, Brożek na szczudłach by tej piłki nie złapał. Ćwierć-sytuacja? Chyba zupełnie inny mecz oglądaliśmy. Brawo dla całej drużyny ale szczególnie dla Pawełka, facet, który praktycznie od początku swojego pobytu w Wiśle ma pod górkę ratuje nam kolejny raz w tym sezonie dupę, gdyby Manu Strzelił na 0-1 kto wie jakby się to spotkanie potoczyło. To, że Brożek coś ukłuje było niemal pewne, zawsze kiedy gramy z Legią, niezależnie od tego gdzie i w jakiej obie drużyny są formie Brożek coś trafia. Mnie szczególnie cieszy, że mimo różnic językowych w drużynie wytworzyła się fajna kozacka atmosfera, nikt nie odpuszczał, ogień, zacięcie na twarzach, zawsze taką Wisłe chciałoby się oglądać:-) Paljic nie raz w strone sektora E pokazywał zaciśnięte pięści, widać było to zaangażowanie, buzujące emocje. Chyba można rzec że powoli tworzy się nam team spirit:-) |
ćwierć, bo Jirsak dośrodkowywał jakoś tak zza legijnego obrońcy, że miałem wrażenie, że wystarczyłoby, żeby ten wyciągnął noge troche bardziej i dośrodkowanie zostałoby zablokowane :) no ale ok, to już takie wrażeniowe wykminki.
Tak BTW jestem zarejestrowany na allgoals, ale nie moge pobrać pliku bo mi wyskakuje info, że albo nie mam uprawnień, albo chce edytować czyjegoś posta, albo administrator mnie nie aktywował : / będzie ktoś tak miły i udostępni mi jednorazowo swój nick i hasło do tego forum? :D obiecuję, że wykorzystam tylko jednorazowo i ogólnie w porządku :) |
Najfajniesze jest to, że Legia grała dobry mecz, a mimo to ich zdławiliśmy. 4:0 to troche dużo, ale zwycięstwo jak najbardziej zasłużone po świetniej grze.
Jeden znakomity mecz wiosny nie czyni, i pewnie jeszcze nie raz przyjdzie nam zgrzytać zębami po jakimś 0:0 albo 0:1 z kimś z dołu tabeli, ale przynajmniej widać, żę idziemy w dobrą stronę |
Czy tylko ja odnioslem tanie wrazenie ze Szymkowiak dopasowal sie poziomem komentowania do swoich warszawskich kolego z C+. Moglby sobie darowac szydery w kierunku Wisly ktorej byl zawodnikiem.
|
Cytat:
Następnym razem przyjdź na mecz Wisły jednak, zanim będziesz coś komentował:lol:. Wisełka wreszcie zagrała świetny mecz przeciwko nieźle grającej Legii, a Tobie dalej się nie podoba. |
@ jerry przecież ja byłem na tym meczu :) nie jadłem przez miesiąc, żeby uzbierać 40zł ;) :D zagraliśmy bardzo ładnie, a "analizuję", żebyśmy nie robili takich błędów w obronie, jakie widzimy i żeby Wisła grała jeszcze lepiej :)
|
Cytat:
|
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 4 - 0 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/legia.gif 1 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/TWATyFX part 2 - http://www.fileserve.com/file/rC6pRHW Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Bramki i skrót do ściągnięcia TUTAJ |
Cytat:
Ja obserwuję wypowiedzi szymkowiaka od kilkunastu spotkań w których jest komentatorem i nie było takiego spotkania żeby mu się coś podobało cały czas jedzie po wiśle i powiem tak szczerze że mnie już zaczyna w....iać. |
Cytat:
|
Dla mnie to jedna Wie(L)ka banda , a porażka aż 4 ucho ich zajebiście boli :D
|
Najsmieszniejsze jest to, ze ocenia sie pilkarzy po 1 meczu, a nie po tym co dotychczas prezentowali :D, a prawda o Cikosu i Bunozie jest brutalna. Chavez niech rozegra przynajmniej kilkanascie spotkan na poziomie, zeby go wogole porownywac do Marcelo czy Glowackiego. Troche zimnej wody by sie przydalo ;).
|
Cytat:
Zresztą czegoś innego od C+ spodziewać się nie można. Rosłoń, Dębiński to byli zawodnicy Legii, Olbrycht Warszawiak, Smokowski też, Twarowski bodajże z Łodzi, Węgrzyn wiadomo, dziwi natomiast Mielcarski i Szymowiak. Nie jestem pewien, ale chyba ich redakcja jest rzut Beretem od Ł3. Ja tam mimo wszystko lubię ich słuchać, bo fajnie relacjonują mecz, a na ich stronniczość mam wyrąbane. PS. 022 - zgłoś się do moderatora o zmianę nicku :) |
W tym miejscu chciałbym przeprosić Mariusza Pawełka za rak wiary w jego możliwośći :)
Ostatnio faktycznie spisuje się rewelacyjnie, a do tego jest najsympatyczniejszy ze wszystkich piłkarzy :D |
Cytat:
Póki co Mario to nasz najlepszy piłkarz w tym sezonie. Innym zdarzają się dobre mecze, ale on trzyma wysoką formę cały czas i co chwila ratuje nam d... :) |
Cytat:
Ok, gra nierówno, ale dajmy mu czas. Baszczyński również nie grał super na początku, a później został prawdziwą gwiazda klubu. Jest jeszcze druga połowa sezonu, także dajmy mu pograć i oceńmy go po zakończeniu sezonu. ja w niego wierzę i liczę, że zostanie :) Co do Bunozy, to środkowy obrońca nie może popełniać tylu błędów. Jest nie pewny. Brakuje mu szybkości i źle się ustawia. U Chaveza również widać słabą szybkość i zwinność, ale jest bardzo silny i zdecydowany. Przypomina w tym Clebera. Aha i jeszcze co do Pawełka, bo jest zachwalany po tym meczu. Owszem, radzi sobie coraz lepiej, ale wczoraj popełnił jeden katastrofalny błąd. Mam na myśli tę sytuację, kiedy Paljic wybijał z linii... Fabiański za podobna sytuację został nieźle skrytykowany. Pawełkowi się upiekło, bo nie przegraliśmy. |
A propos komentatorów z Canal Plus, to jak dla mnie najlepszy, obiektywny jest były piłkarz Legii Marcin Rosłoń.
Przyjemnie ogląda się mecze z jego komentarzem, zobaczcie sobie chociażby bramki z meczu Lech - Polonia. |
Chavez faktycznie zagrał jak profesor, natomiast Bunoza już przy wysokim wyniku zaczął gubić krycie przez co Mezenga kilka razy oddał groźne strzały, mogły wpaść, całe szczęście nie wpadły. Cieszy również fakt, że Pawełek złapał formę, zaliczył parę świetnych interwencji, choć będąc czepialskim trzeba wspomnieć, że raz się z piłką minął. Ogólnie cały zespół zagrał na gazie i mam nadzieje, że chłopaki zaczynają się coraz lepiej rozumieć na boisku jak i poza nim, oby tak dalej.
|
To nie tyle Pawełek się z piłką minął, co ktoś nie upilnował Mazengi.
|
Cytat:
Zarówno Mielcarski jak i Szymkowiak często chwalą dobre zagrania Wiślaków , jak ktoś tego nie słyszy to prosze sobie puścic wszystkie bramki z meczu z Legią i policzyc ile razy padło słowo ' znakomicie , perfekcyjne , świetne zagranie , " Poza tym , od pracy dziennikarza sportowego wymaga się obiektywizmu . Każdy kibic wie , że Mielcar i szczególnie Szymek są związani z Wisłą i każde ich faworyzowanie Wisły będzie odbierane jako brak profesionalizmu i ewidentną stronniczość . |
Cytat:
|
Przypomina się czas za Dana, gdy Pawełek bronił naprawdę dobrze. Może zaczynają się pokazywać efekty pracy nowego trenera bramkarzy i odstawienia Kazimierskiego
|
http://www.youtube.com/watch?v=mPupN6Bgobs
Skrót meczu z Canal+ dla leniwych którym nie chce się pobierac :-p |
Cytat:
|
Cytat:
|
najzabawniejsze, że na swoich stronkach legioniści zastanawiają się, gdzie wystąpić, by uzyskać zakaz komentowania przez Mielcarskiego meczów Legii, podobno jest antylegijny
Jak tak się chłopina będzie wymądrzał na każdego myśląc, że jest dowcipny i obiektywny to może zacznie chodzić po kraju wieczorami i z dużym kapturem na głowie. :D , tak na wszelki wypadek. |
Cytat:
|
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 4 - 0 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/legia.gif 1 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/TWATyFX part 2 - http://www.fileserve.com/file/rC6pRHW 2 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/6VZkfFr part 2 - http://www.fileserve.com/file/GP7jADT Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) Bramki i skrót do ściągnięcia TUTAJ |
Cytat:
|
Ciekawostka:
BIAŁA GWIAZDA UPOKORZYŁA WISLE: http://sport.wp.pl/kat,1025475,title...wiadomosc.html i tu jest to samo: http://babol.pl/kat,1025465,title,Wi...l?ticaid=5b3c9 Ale mamy znawcow posrod dziennikarzy pilkarskich :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie wiem czy cos przeoczyłem ale wydaje mi sie ze Chavez nie popełnił ani jednego błędu w obronie. Chłopak naprawde szybko sie wkomponował w zespoł i jest obecnie liderem jesli chodzi o obrone. Cikos tez pokazał ze potrafi dobrze grac i z meczu na mecz facet sie rozkręca.to cieszy.natomiast bardzo martwi mnie ze nie mamy obecnie drugiego klasowego srodkowego obroncy.poraz koljeny Bunoza pokazał wczoraj ze jest przecietnym zawodnikiem.duzo błędów a poza tym gra bardzo niepewnie.nie wiadomo kiedy popełni błąd.jesli w zimie sprowadzimy 2 klasowych obronców skrzydłowego i napastnika mistrzostwo bedzie nasze! Wisła ma naprawde silny skład.wystarczy dokonac tylko odpowiednich transferów i bedzie dobrze.mam na mysli ze trzeba sporwadzic piłkarzy na pozycje na których mamy deficyt.takie moje skormne zdanie.
A zwyciestwo nad Legią cieszy tym bardziej ze walneli im 4 brameczki:) |
Po bardzo słabym początku Bunoza zagrał 2-3 na prawdę dobre mecze i myślałem, że się rozkręca ale teraz straciłem nadzieję, że coś z niego będzie. On w ogóle nie umie kryć, gubi się kompletnie, a przy tym popełnia dziecinne błędy. Chavez z Legią chyba bezbłędnie, do tego na luzie, bez stresu, na pograniczu faulu ale czysto czyli tak jak powinien grać twardy jak skała obrońca. Oby udało się go wykupić. No i zostaje Cikos, który w mojej opinii jest bardzo dobry piłkarsko. Piłka mu nie przeszkadza. Natomiast dużo mu brakuje taktycznie i mało myśli na boisku albo się podpala, za często chce odbierać piłkę wślizgiem, "na raz". No ale z dwojga złego lepiej, że piłkarsko jest dobry a odstaje taktycznie, bo te braki jest w stanie nadrobić.
|
daniello 1987 napisał: "A zwyciestwo nad Legią cieszy tym bardziej ze walneli im 4 brameczki"
Tak, zwycięstwo bardzo cieszy!!! I tylko szkoda, że nie było "gości" na trybunach bo upokorzenie "legiunii" było by bardziej efektowne!!! |
Cytat:
|
Cytat:
A za wszystko inne zapłacimy kartą!!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl