Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

nicolas 13.11.2010 12:25

Cikosz wzbudzał moją sympatię w pierwszej połowie, bo widać, że bardzo walczył, ale jest jakiś taki mały i się strasznie ślizgał na murawie i nie mógł sie utrzymać na nogach :D W drugiej połowie zagrał podobno b. dobrze ale już mu sie tak nie przypatrywałem : D

ponawiam prośbę o link do meczu :D

@snyrting
dobra, nie napinajcie sie tak :D Mieliśmy więcej sytuacji w pierwszej połowie, racja. Upraszczam troche ;)

Mamba 13.11.2010 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicolas (Post 1010476)
ponawiam prośbę o link do meczu :D

Łapaj http://allgoals.pl/ekstraklasa/11817...11-2010-a.html

Nastepnym razem szukaj w temacie Wiślackie Foto&Video :-)

Nergal 13.11.2010 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicolas (Post 1010467)
Byłem na stadionie i tuż przed dośrodkowaniem na początku spotkania, po którym Komorowski strzelał głową i jakimś cudem zmarnował tą setkę widziałem, że na długim słupie są niekryci legioniści. Tylko czekałem na ten błąd i obserwowałem, czy nasza obrona wcześniej zareaguje i ich pokryje, czy nie. To są makabryczne błędy. Proste błędy. Co innego pokryć wszystkich i stracić bramkę w wyniku przegranego pojedynku, a co innego postąpić tak nonszalancko i robić takie wielbłądy.

Niemniej Wisła to paradoks - potem 40 minuta i z ĆWIERĆ-sytuacji obejmujemy prowadzenie. Fartowne dośrodkowanie Jirsaka i talent Brożka. Jedna akcja, jeden strzał, jeden gol.

Ale ta nasza liga jest słaba.

Ma ktoś z Was link do CAŁEGO meczu? Chętnie oglądnę jeszcze raz, z perspektywy TV :) Z góry dziękuję :)

Ale co się stało?

Dośrodkowanie Jirsaka była idealnie wymierzone w to właśnie miejsce między dwóch obrońców, nie było w tym żadnego farta. Kilka minut wcześniej w podobnej sytuacji wrzucał Mały i jak to zrobił każdy chyba widział, Brożek na szczudłach by tej piłki nie złapał. Ćwierć-sytuacja? Chyba zupełnie inny mecz oglądaliśmy.

Brawo dla całej drużyny ale szczególnie dla Pawełka, facet, który praktycznie od początku swojego pobytu w Wiśle ma pod górkę ratuje nam kolejny raz w tym sezonie dupę, gdyby Manu Strzelił na 0-1 kto wie jakby się to spotkanie potoczyło.

To, że Brożek coś ukłuje było niemal pewne, zawsze kiedy gramy z Legią, niezależnie od tego gdzie i w jakiej obie drużyny są formie Brożek coś trafia.

Mnie szczególnie cieszy, że mimo różnic językowych w drużynie wytworzyła się fajna kozacka atmosfera, nikt nie odpuszczał, ogień, zacięcie na twarzach, zawsze taką Wisłe chciałoby się oglądać:-) Paljic nie raz w strone sektora E pokazywał zaciśnięte pięści, widać było to zaangażowanie, buzujące emocje. Chyba można rzec że powoli tworzy się nam team spirit:-)

nicolas 13.11.2010 12:46

ćwierć, bo Jirsak dośrodkowywał jakoś tak zza legijnego obrońcy, że miałem wrażenie, że wystarczyłoby, żeby ten wyciągnął noge troche bardziej i dośrodkowanie zostałoby zablokowane :) no ale ok, to już takie wrażeniowe wykminki.
Tak BTW jestem zarejestrowany na allgoals, ale nie moge pobrać pliku bo mi wyskakuje info, że albo nie mam uprawnień, albo chce edytować czyjegoś posta, albo administrator mnie nie aktywował : / będzie ktoś tak miły i udostępni mi jednorazowo swój nick i hasło do tego forum? :D obiecuję, że wykorzystam tylko jednorazowo i ogólnie w porządku :)

Oldpara 13.11.2010 12:53

Najfajniesze jest to, że Legia grała dobry mecz, a mimo to ich zdławiliśmy. 4:0 to troche dużo, ale zwycięstwo jak najbardziej zasłużone po świetniej grze.

Jeden znakomity mecz wiosny nie czyni, i pewnie jeszcze nie raz przyjdzie nam zgrzytać zębami po jakimś 0:0 albo 0:1 z kimś z dołu tabeli, ale przynajmniej widać, żę idziemy w dobrą stronę

saklak1906 13.11.2010 12:54

Czy tylko ja odnioslem tanie wrazenie ze Szymkowiak dopasowal sie poziomem komentowania do swoich warszawskich kolego z C+. Moglby sobie darowac szydery w kierunku Wisly ktorej byl zawodnikiem.

jerry.lii.lewis 13.11.2010 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicolas (Post 1010497)
ćwierć, bo Jirsak dośrodkowywał jakoś tak zza legijnego obrońcy, że miałem wrażenie, że wystarczyłoby, żeby ten wyciągnął noge troche bardziej i dośrodkowanie zostałoby zablokowane :) no ale ok, to już takie wrażeniowe wykminki.
Tak BTW jestem zarejestrowany na allgoals, ale nie moge pobrać pliku bo mi wyskakuje info, że albo nie mam uprawnień, albo chce edytować czyjegoś posta, albo administrator mnie nie aktywował : /

No i sztuka polega na tym, że dośrodkował. Gdyby nie było obrońców to .... byłby to trening ;)
Następnym razem przyjdź na mecz Wisły jednak, zanim będziesz coś komentował:lol:. Wisełka wreszcie zagrała świetny mecz przeciwko nieźle grającej Legii, a Tobie dalej się nie podoba.

nicolas 13.11.2010 13:00

@ jerry przecież ja byłem na tym meczu :) nie jadłem przez miesiąc, żeby uzbierać 40zł ;) :D zagraliśmy bardzo ładnie, a "analizuję", żebyśmy nie robili takich błędów w obronie, jakie widzimy i żeby Wisła grała jeszcze lepiej :)

dostuffca 13.11.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 1010490)
Brawo dla całej drużyny ale szczególnie dla Pawełka, facet, który praktycznie od początku swojego pobytu w Wiśle ma pod górkę ratuje nam kolejny raz w tym sezonie dupę, gdyby Manu Strzelił na 0-1 kto wie jakby się to spotkanie potoczyło.

Ta część wypowiedzi jednak powinna się tyczyć Pawełka. Wygląda na to, że w końcu mamy trenera bramkarzy - był Rumun (wolę go określać narodowością niż pomylić się w nazwisku:) ) grał jak z nut - może i z Kurdziela coś będzie?

nero 13.11.2010 13:07


Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)

Bramki i skrót do ściągnięcia TUTAJ

Teqcontroller 13.11.2010 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1010503)
Czy tylko ja odnioslem tanie wrazenie ze Szymkowiak dopasowal sie poziomem komentowania do swoich warszawskich kolego z C+. Moglby sobie darowac szydery w kierunku Wisly ktorej byl zawodnikiem.


Ja obserwuję wypowiedzi szymkowiaka od kilkunastu spotkań w których jest komentatorem i nie było takiego spotkania żeby mu się coś podobało cały czas jedzie po wiśle i powiem tak szczerze że mnie już zaczyna w....iać.

radek2323 13.11.2010 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1010503)
Czy tylko ja odnioslem tanie wrazenie ze Szymkowiak dopasowal sie poziomem komentowania do swoich warszawskich kolego z C+. Moglby sobie darowac szydery w kierunku Wisly ktorej byl zawodnikiem.

Szymek to nic ale ten Mielcarski to jedzie po nas równo wkur..... mnie te jego docinki

Teqcontroller 13.11.2010 13:21

Dla mnie to jedna Wie(L)ka banda , a porażka aż 4 ucho ich zajebiście boli :D

For_FuN_ 13.11.2010 13:22

Najsmieszniejsze jest to, ze ocenia sie pilkarzy po 1 meczu, a nie po tym co dotychczas prezentowali :D, a prawda o Cikosu i Bunozie jest brutalna. Chavez niech rozegra przynajmniej kilkanascie spotkan na poziomie, zeby go wogole porownywac do Marcelo czy Glowackiego. Troche zimnej wody by sie przydalo ;).

murray 13.11.2010 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1010525)
Ja obserwuję wypowiedzi szymkowiaka od kilkunastu spotkań w których jest komentatorem i nie było takiego spotkania żeby mu się coś podobało cały czas jedzie po wiśle i powiem tak szczerze że mnie już zaczyna w....iać.

Ale Borysiuk spokojnie poradziłby sobie w Manchesterze United :)
Zresztą czegoś innego od C+ spodziewać się nie można. Rosłoń, Dębiński to byli zawodnicy Legii, Olbrycht Warszawiak, Smokowski też, Twarowski bodajże z Łodzi, Węgrzyn wiadomo, dziwi natomiast Mielcarski i Szymowiak. Nie jestem pewien, ale chyba ich redakcja jest rzut Beretem od Ł3. Ja tam mimo wszystko lubię ich słuchać, bo fajnie relacjonują mecz, a na ich stronniczość mam wyrąbane.

PS. 022 - zgłoś się do moderatora o zmianę nicku :)

arsfan90 13.11.2010 13:32

W tym miejscu chciałbym przeprosić Mariusza Pawełka za rak wiary w jego możliwośći :)
Ostatnio faktycznie spisuje się rewelacyjnie, a do tego jest najsympatyczniejszy ze wszystkich piłkarzy :D

martin_6 13.11.2010 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90 (Post 1010537)
W tym miejscu chciałbym przeprosić Mariusza Pawełka za rak wiary w jego możliwośći :)
Ostatnio faktycznie spisuje się rewelacyjnie, a do tego jest najsympatyczniejszy ze wszystkich piłkarzy :D

Zawsze go lubiłem jako człowieka, ale bez bicia przyznaję się, że nie wierzyłem, że jeszcze może coś dać naszemu klubowi. Bardzo się myliłem, za co przepraszam i proszę o więcej :)

Póki co Mario to nasz najlepszy piłkarz w tym sezonie. Innym zdarzają się dobre mecze, ale on trzyma wysoką formę cały czas i co chwila ratuje nam d... :)

gianbuffon 13.11.2010 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1010531)
Najsmieszniejsze jest to, ze ocenia sie pilkarzy po 1 meczu, a nie po tym co dotychczas prezentowali :D, a prawda o Cikosu i Bunozie jest brutalna. Chavez niech rozegra przynajmniej kilkanascie spotkan na poziomie, zeby go wogole porownywac do Marcelo czy Glowackiego. Troche zimnej wody by sie przydalo ;).

Moim zdaniem Cikos radzi sobie lepiej od Bunozy. Ma dopiero 21 lat a już nie jeden raz pokazał, że ma spory potencjał. Nie pamiętam co to były za mecze, ale chyba w dwóch pod rząd uratował nas przed stratą bramki w niezwykły sposób. Wczoraj zagrał fenomenalnie. Popełnił może dwa błędy, z czego jeden to ten po rzucie rożnym, kiedy skiksował. Ale był wtedy spalony...
Ok, gra nierówno, ale dajmy mu czas. Baszczyński również nie grał super na początku, a później został prawdziwą gwiazda klubu. Jest jeszcze druga połowa sezonu, także dajmy mu pograć i oceńmy go po zakończeniu sezonu. ja w niego wierzę i liczę, że zostanie :)

Co do Bunozy, to środkowy obrońca nie może popełniać tylu błędów. Jest nie pewny. Brakuje mu szybkości i źle się ustawia.

U Chaveza również widać słabą szybkość i zwinność, ale jest bardzo silny i zdecydowany. Przypomina w tym Clebera.

Aha i jeszcze co do Pawełka, bo jest zachwalany po tym meczu. Owszem, radzi sobie coraz lepiej, ale wczoraj popełnił jeden katastrofalny błąd. Mam na myśli tę sytuację, kiedy Paljic wybijał z linii... Fabiański za podobna sytuację został nieźle skrytykowany. Pawełkowi się upiekło, bo nie przegraliśmy.

grogoriogreg 13.11.2010 13:55

A propos komentatorów z Canal Plus, to jak dla mnie najlepszy, obiektywny jest były piłkarz Legii Marcin Rosłoń.
Przyjemnie ogląda się mecze z jego komentarzem, zobaczcie sobie chociażby bramki z meczu Lech - Polonia.

Mamba 13.11.2010 13:56

Chavez faktycznie zagrał jak profesor, natomiast Bunoza już przy wysokim wyniku zaczął gubić krycie przez co Mezenga kilka razy oddał groźne strzały, mogły wpaść, całe szczęście nie wpadły. Cieszy również fakt, że Pawełek złapał formę, zaliczył parę świetnych interwencji, choć będąc czepialskim trzeba wspomnieć, że raz się z piłką minął. Ogólnie cały zespół zagrał na gazie i mam nadzieje, że chłopaki zaczynają się coraz lepiej rozumieć na boisku jak i poza nim, oby tak dalej.

dj_ibutti 13.11.2010 14:04

To nie tyle Pawełek się z piłką minął, co ktoś nie upilnował Mazengi.

Karherop 13.11.2010 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1010526)
Szymek to nic ale ten Mielcarski to jedzie po nas równo wkur..... mnie te jego docinki

tak , lepiej żeby nas zagłaskali po jednym dobrym meczu . Od Wisły wybaga sie czegoś wiecej niż dobrej gry , zreszta to samo można powiedzieć o kibicach malkontentach na forum . Komentarze gości z canal + przy niektórych na forum są aż nadto pozytywne .
Zarówno Mielcarski jak i Szymkowiak często chwalą dobre zagrania Wiślaków , jak ktoś tego nie słyszy to prosze sobie puścic wszystkie bramki z meczu z Legią i policzyc ile razy padło słowo ' znakomicie , perfekcyjne , świetne zagranie , "

Poza tym , od pracy dziennikarza sportowego wymaga się obiektywizmu . Każdy kibic wie , że Mielcar i szczególnie Szymek są związani z Wisłą i każde ich faworyzowanie Wisły będzie odbierane jako brak profesionalizmu i ewidentną stronniczość .

Oldpara 13.11.2010 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1010560)
To nie tyle Pawełek się z piłką minął, co ktoś nie upilnował Mazengi.

Minął, minął - wyszedł piąstkować i źle obliczył lot piłki, przy której wcześniej był Mazenga. Gdyby został w bramce, to by to złapał bo strzał był w środek, a gdyby dobrze obliczył lot piłki to by to wypiąstkował. Ale nie zmienia to faktu, że wybronił 2-3 takie piły, że jest rozgrzeszony i zasługuje na wielkiego plusa.

IncognitoTSW 13.11.2010 14:18

Przypomina się czas za Dana, gdy Pawełek bronił naprawdę dobrze. Może zaczynają się pokazywać efekty pracy nowego trenera bramkarzy i odstawienia Kazimierskiego

Mishau 13.11.2010 14:24

http://www.youtube.com/watch?v=mPupN6Bgobs

Skrót meczu z Canal+ dla leniwych którym nie chce się pobierac :-p

Kandzior 13.11.2010 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mishau (Post 1010580)
http://www.youtube.com/watch?v=mPupN6Bgobs

Skrót meczu z Canal+ dla leniwych którym nie chce się pobierac :-p

No to pooglądaliśmy :)

Filippo 13.11.2010 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1010471)
Fartowne? Człowieku, to było mierzone, idealne dośrodkowanie... Nie ma w tym fartu... po raz kolejny odsyłam na treningi i mecze MESY, tam można zobaczyć więcej taki piłek w wykonaniu Jirsaka, czy Łobo.

Co do Bunozy i Cikosza - szkoda że nie odwrotnie. O ile tego drugiego przydałoby się zatrzymać, to ten pierwszy jest jeszcze "nieopierzony".

O wykupie to niech prezesi myslą juz teraz, dotyczy zarówno Czikosa jak i Chaveza. Z Pawełkiem też mogliby się kiedyś dogadać, bo chłop na prawde gra najlepszy sezon od kiedy przyszedł do Wisły.

harthausen 13.11.2010 14:57

najzabawniejsze, że na swoich stronkach legioniści zastanawiają się, gdzie wystąpić, by uzyskać zakaz komentowania przez Mielcarskiego meczów Legii, podobno jest antylegijny

Jak tak się chłopina będzie wymądrzał na każdego myśląc, że jest dowcipny i obiektywny to może zacznie chodzić po kraju wieczorami i z dużym kapturem na głowie. :D , tak na wszelki wypadek.

Filippo 13.11.2010 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 1010601)
najzabawniejsze, że na swoich stronkach legioniści zastanawiają się, gdzie wystąpić, by uzyskać zakaz komentowania przez Mielcarskiego meczów Legii, podobno jest antylegijny

Dziwne, bo jak słucham jego wywodów to przeważenie sprawia wrażenie krytyka Wisły...

nero 13.11.2010 15:05


Jak ściągnąć plik: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)

Bramki i skrót do ściągnięcia TUTAJ

Nehiar 13.11.2010 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo (Post 1010605)
Dziwne, bo jak słucham jego wywodów to przeważenie sprawia wrażenie krytyka Wisły...

On akurat każdą drużynę krytykuje :lol:Co do reszty komentatorów to nie wiem, niektórzy myślę że przesadzają z tą antyWisła i proLegia komentatorów C+, oczywiście nie są idealni i czasami można zauważyć stronniczość, ale jednak myślę, że C+ oferuje w tej chwili najlepszych komentatorów w Polsce, w porównaniu z innymi stacjami jak N czy Polsat nie wspominając o TVP bo tam to jest żenada na kółkach :lol:

bouli76 13.11.2010 16:42

Ciekawostka:

BIAŁA GWIAZDA UPOKORZYŁA WISLE:

http://sport.wp.pl/kat,1025475,title...wiadomosc.html

i tu jest to samo:

http://babol.pl/kat,1025465,title,Wi...l?ticaid=5b3c9

Ale mamy znawcow posrod dziennikarzy pilkarskich :D

maRgrabkarz 13.11.2010 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1010564)
tak , lepiej żeby nas zagłaskali po jednym dobrym meczu . Od Wisły wybaga sie czegoś wiecej niż dobrej gry , zreszta to samo można powiedzieć o kibicach malkontentach na forum . Komentarze gości z canal + przy niektórych na forum są aż nadto pozytywne .
Zarówno Mielcarski jak i Szymkowiak często chwalą dobre zagrania Wiślaków , jak ktoś tego nie słyszy to prosze sobie puścic wszystkie bramki z meczu z Legią i policzyc ile razy padło słowo ' znakomicie , perfekcyjne , świetne zagranie , "

Poza tym , od pracy dziennikarza sportowego wymaga się obiektywizmu . Każdy kibic wie , że Mielcar i szczególnie Szymek są związani z Wisłą i każde ich faworyzowanie Wisły będzie odbierane jako brak profesionalizmu i ewidentną stronniczość .

Wreszcie rozsądny wpis, który mam nadzieję zakończy tę głupią dywagację na temat stronniczości komentatorów. Jak za dobrze grali to do czegoś się trzeba przecież przyczepić. A, niech będą tym razem komentatorzy.

Teqcontroller 13.11.2010 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bouli76 (Post 1010675)
Ciekawostka:

BIAŁA GWIAZDA UPOKORZYŁA WISLE:

http://sport.wp.pl/kat,1025475,title...wiadomosc.html

i tu jest to samo:

http://babol.pl/kat,1025465,title,Wi...l?ticaid=5b3c9

Ale mamy znawcow posrod dziennikarzy pilkarskich :D

nie no to jest miazga jakaś :rotfl::rotfl: haha chyba nie mogą dalej uwierzyć że Wisła ich roz.... 4:0. Kolejny dowód że media w polsce to jedno wielkie bagno i nie porozumienie.

Lysy 13.11.2010 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 1010601)
najzabawniejsze, że na swoich stronkach legioniści zastanawiają się, gdzie wystąpić, by uzyskać zakaz komentowania przez Mielcarskiego meczów Legii, podobno jest antylegijny

Nie wiem jakiego klubu jest kibicem Grzesiu, ale z pewnością w komentarzach na antenie robi wszystko by ośmieszyć Wisłę Kraków. Może to jego urażona duma i w myśl zasady "teraz to ja wam pokażę" mści się na Wiśle.

daniello1987 13.11.2010 17:13

Nie wiem czy cos przeoczyłem ale wydaje mi sie ze Chavez nie popełnił ani jednego błędu w obronie. Chłopak naprawde szybko sie wkomponował w zespoł i jest obecnie liderem jesli chodzi o obrone. Cikos tez pokazał ze potrafi dobrze grac i z meczu na mecz facet sie rozkręca.to cieszy.natomiast bardzo martwi mnie ze nie mamy obecnie drugiego klasowego srodkowego obroncy.poraz koljeny Bunoza pokazał wczoraj ze jest przecietnym zawodnikiem.duzo błędów a poza tym gra bardzo niepewnie.nie wiadomo kiedy popełni błąd.jesli w zimie sprowadzimy 2 klasowych obronców skrzydłowego i napastnika mistrzostwo bedzie nasze! Wisła ma naprawde silny skład.wystarczy dokonac tylko odpowiednich transferów i bedzie dobrze.mam na mysli ze trzeba sporwadzic piłkarzy na pozycje na których mamy deficyt.takie moje skormne zdanie.
A zwyciestwo nad Legią cieszy tym bardziej ze walneli im 4 brameczki:)

Awe 13.11.2010 17:27

Po bardzo słabym początku Bunoza zagrał 2-3 na prawdę dobre mecze i myślałem, że się rozkręca ale teraz straciłem nadzieję, że coś z niego będzie. On w ogóle nie umie kryć, gubi się kompletnie, a przy tym popełnia dziecinne błędy. Chavez z Legią chyba bezbłędnie, do tego na luzie, bez stresu, na pograniczu faulu ale czysto czyli tak jak powinien grać twardy jak skała obrońca. Oby udało się go wykupić. No i zostaje Cikos, który w mojej opinii jest bardzo dobry piłkarsko. Piłka mu nie przeszkadza. Natomiast dużo mu brakuje taktycznie i mało myśli na boisku albo się podpala, za często chce odbierać piłkę wślizgiem, "na raz". No ale z dwojga złego lepiej, że piłkarsko jest dobry a odstaje taktycznie, bo te braki jest w stanie nadrobić.

STARY WIŚLAK 13.11.2010 17:30

daniello 1987 napisał: "A zwyciestwo nad Legią cieszy tym bardziej ze walneli im 4 brameczki"

Tak, zwycięstwo bardzo cieszy!!!

I tylko szkoda, że nie było "gości" na trybunach bo upokorzenie "legiunii" było by bardziej efektowne!!!

daniello1987 13.11.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez STARY WIŚLAK (Post 1010724)
daniello 1987 napisał: "A zwyciestwo nad Legią cieszy tym bardziej ze walneli im 4 brameczki"

Tak, zwycięstwo bardzo cieszy!!!

I tylko szkoda, że nie było "gości" na trybunach bo upokorzenie "legiunii" było by bardziej efektowne!!!

zobaczyc miny fanów Legii-bezcenne:D nastepnym razem:)

STARY WIŚLAK 13.11.2010 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 1010727)
zobaczyc miny fanów Legii-bezcenne:D nastepnym razem:)

I to będzie na Łazienkowskiej :-D

A za wszystko inne zapłacimy kartą!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl