![]() |
Niech się ta lokomotywa rozpędzi i w coś uderzy...I będzie jak przed rokiem:) Fatalna gra Lecha, a Wisła....Wisła zrobi to, czego się od niej oczekuje, czyli zdobędzie mistrza.
Chociaż ze statystyk wynika tak: 1.Legia (2002,2006,2010(??)..ostatnio po mistrza sięgająw sezonach przed mundialowych. Z tym że wtedy też Polska awansowała d WC, a na awans do RPA sie nie zanosi;) 2. Lech (2008-4,2009-3,2010-2) 3.?????? No cóż...narobiłem nadziei kuchennym i poległym, ale to są tylko durne statystyki, które i tak się nie sprawdzą:P I skończy się tak: 1.Wisła 2.Lechia 3.Śląsk |
Cytat:
Na innych się nie ma co oglądać wygrywamy wszystkie mecze i nie ma się co interesować wynikami Lecha i Legi:D. Mam nadzieję że po takiej wtopie w pucharach to mistrza zdobędziemy w stylu w jakim zdobyliśmy za Kasperczaka po poprzedniej wielkiej wtopie . Nie wyobrażam sobie żeby miało byś inaczej :> . Po kilku latach nastąpiła zmiana na stanowisku głównego przeciwnika to tytułu mistrzowskiego i Legię zdecydowanie zastąpił Lech. |
Cytat:
Jak on ma strzelac za siebie i za Cwieląga to nigdy Wam nie dogodzi uhehe |
Cytat:
Kamikaze - Inna inszość. Tu gol, tam setka. Co nie zmienia faktu, ze i tak i tak byscie ich walneli czwórką. |
Cytat:
Nie wierze że do walki o tytuł włączy się ktoś inny oprócz trójki Wisla/Legia/Lech. I podejrzewam że znowu kwestia tytułu rozstrzygnie się późno, a mistrza będzie miał ten kto straci najmniej punktów z ogórami. |
no nie przesadzaj. legia zawsze byla mniej lub bardziej oczywistym kandydatem na mistrza a w tym sezonie to akurat kadre macie niezla i po meczu z broendby wydaje sie, ze na straconej pozycji nie stoicie.
|
No, rozumiem ale wypowiedz GBO brzmiała tak, jakby Legia byla tym jedynym faworytem. Co jest kosmiczna nieprawda biorac pod uwage to ile razy lige wygrywalismy w ostatnich 10 latach.
Wiem, ze teraz gramy fajna pilke, ale w zeszlym roku gralismy beznadziejna, bez stylu, bez pomyslu, a kilka lat temu - chocby 02/03 czy 04/05 gralismy katastrofalną. P.S. Beznadziejna, katastrofalna etc - jak na nasze wymagania. |
Cytat:
Cytat:
Jak sędzia pomyli się na korzyść Wisły to skandal, a jak na niekorzyść to świetnie. |
W 2 kolejce Ekstraklasy srednia goli na mecz to az 3,63!!!
Jak tak dalej pojdzie to w polskiej lidze bedzie padalo najwiecej goli na swiecie hehehe Ogolna srednia z 2 kolejek wynosi: 3,25 czyli ponad 1 gol na mecz wiecej niz w tamtym sezonie! Oby tak dalej |
Albo ugryze sie w jezyk bo szkoda komentować.
do kasacji. |
Soryy wielkie. Źle sformułowałem to ostatnie zdanie chodziło o głównego przeciwnika do tytułu mistrzowskiego
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wypada sie cieszyc. Przy miernym poziomie meczow niech chociaz bramki padają Szkoda ze niegramy teraz z Amiką ,konfrontacja ze sprzętem AGD była by teraz ciekawa :D |
Swoja droga Rybus mnie tym strzałem bardzo zaskoczyl. Pewnie strzał zycia :D
http://www.youtube.com/watch?v=FFjfGcDQfok |
No piękna bramka, ale na tle tej akcji, gdzie Wisła strzeliła na 4:0 z Zagłębiem to i tak się nijak ma! :D :P
Fakt - strzał życia. Więcej mu się takie coś przytrafić nie powinno :P Zaskoczył mnie wynik Lecha. Wszystkiego się spodziewałem, ale nie takiego pogromu. Sądziłem, że Kielce jednak lepsze. No ale Kuchenki pokazały co znaczy skuteczność. Walka o Majstra jest przesądzona, ale o Mistrza Polski nie. :D |
Czemu nikt nie mówi że przy golu na 0:4 dla Lecha był spalony? No chyba że Gilewiczowi się nie wypomina?
|
23 kolejny mecz bez porażki w E-klasie. Cholera, nadal nie rozumiem jak w zeszłym sezonie mogliśmy przewalić MP ;-)
5:0 się nie spodziewałem. Mecz nam się ułożył, co nie zmienia faktu, że momentami graliśmy z Koroną po profesorsku. Fajnie, że Zieliński nauczył ich lepiej rozgrywać stałe fragmenty i lepiej/szerzej wychodzić przy kontrach. Choć cały czas wydaje mi się, że wystarczy na nas agresywny pressing a la Sobol i nie pogramy. Lewandowski - zdecydowanie największa przyszłość naszej piłki. Tylko koordynację jeszcze musi trochę poprawić, bo przez to zawala niektóre sytuacje. Ale strzał, podanie, grę przy obrońcy ma na polskie warunki znakomitą. Szykuje się ciekawy sezon. Fajnie by było, jakby Lech/Wisła/Legia pociągnęły piłkę klubową do przodu, bo chyba tylko one mogą to na chwilę obecną zrobić. |
Cytat:
Po drugie - dziwię się, że się pultasz skoro my też już w pierwszej minucie meczu w Lubinie zdobyliśmy gola z ofsajdu. Po trzecie - owy arbiter w ogóle chyba coś formą nie równa, pomijając tego spalonego, nasz mecz z Ruchem to też jedna wielka parodia z gwizdanymi co chwilę "przewinieniami" Brożka. Po czwarte - Gilewicz to już chyba we Wrocławiu :D :rotfl: |
Cytat:
Lech gra sprytnie, napastnik idzie na spalonego, przeważnie wciąga swojego obrońcę z lini, reszta obony nie wie co się dzieje a ofensywnie wchodzi pomocnik i tak naprawdę gra napastnika. Chwilowe poświęcenie napstnika tworzy zamieszanie co na takie drużyny jak Korona wystarczy. No i na sędziów też wystarczy, bo będą mieli dwie opcje, albo gwizdać spalone że może był i asekurancko podniosę, albo nie machać chorągiewką. |
Cytat:
Tak mi się przypomniało: Też 90 minuta, też strzał życia:) |
Cytat:
Taktycznie to facet leży. Co do ligi. Ciekawe jest to,że mało jest zespołów, które wyglądają na takie,które mogą urwać punkty Nam, Legii i Amice. Widać,że potencjał w/w drużyn jest dużo większy od średniej ligowej,i tak naprawdę to jedyne straty punktów będą wynikały tylko z problemów pierwszej trójki. Lechią nie ma się co za bardzo przejmować, choć nie wykluczam,że może zająć miejsce Sląska,przy czym Polonia Bytom też coś może w czubie być. Reszta do golenia. I mam nadzieje,że w końcu Odra zleci, bo ****a liga traci poprzez takie wiejskie klimaty.no i jak do tego dodamy nędzę z Kałuży to w ogóle dramat. |
Wg PS Płatka ma zastąpić Lenczyk, trochę to niesmaczne, mam nadzieję że Orest przemyśli sprawę dwa razy, a swoją drogą ciekawe czy jakby Heniek przejął koleżankę to też by ją spuścił do drugiej, jak Górnika :).
|
Cytat:
A ja czytałem, że Michniewicz. http://www.sports.pl/pilka_nozna/art...?Artykul=55221 Jakoś nie wydaje mi się, żeby to był Lenczyk. On nie będzie się podejmował Mission Impossible. |
Lenczyk nie jest tanim trenerem, w Lubinie na niego monety nie mieli.Ja myśle że nowym szkoleniowcem bedzie Stawowy.
|
Kto by nie był ma trzymać ten sam kurs, czyli : "Och co ja widzę...".
|
Cytat:
Co do tego, że my, Legia i Amica będziemy rozwalać wszystkich jak leci to jeszcze bym się choć ze 3 kolejki jeszcze wstrzymał. Okienko transferowe jeszcze niestety trwa (Brożek...), Amica jak wejdzie do grupy LE-zacznie im być ciężej. Z drugiej strony jak Nowak wróci do gry do GKS zacznie grać, a jak Grembocki wyleci z Polonii to też na pewno będzie z nimi lepiej. |
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...460f7ee0e.html
Żeby nie było że tylko my ze spalonego trafialiśmy w tej kolejce. Oczywiście zdaję sobie sprawę że to nie wypłynęło na wynik meczu, tylko mnie dziwi że do tej pory niekt o tym nie wspomniał(zwłaszcza w telewizji) |
Cytat:
|
Mówili, ale przez media nie przetoczył się z tego powodu histeryczny skowyt jak w naszym przypadku. W PS, który wpadł mi w ręce jest taka strona kontrowersje, i tam też ten przypadek nie został wogóle odnotowany. Niestety ale nasza wieloletnia dominacja w lidze u wielu spowodowała zatracenie obiektywizmu, za cenę żeby nam dokopać, nie ważne czy słusznie, piłkarzy wykartkować, zadenuncjować jak canal+ do Wydziału Dyscypliny, gdzie jak wiadomo siedzą fajne chłopaki ze stolicy (ale kibicujące napewno Agrykoli). Wszystko po to aby łatwiej im było dopchać się do MP.
Natomiast dziennikarze to chyba uznali kibiców w Polsce za kompletnych idiotów skoro serwują takie newsy: http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Be...wiadomosc.html Podobno Real Madryt przerwał trenningi oczarowany tym wronieckim klubikiem :), a MU już analizuje ten styl na którym oczywiście chce się wzorować. Na to, to może się łapać co nawyżej amikowy ludek. |
Tylko jest jedna zasadnicza różnica między tymi spalonymi... Bramka Marcelo w 3 min. ustawiło przebieg spotkania, a gol Lewandowskiego był bodajże na... 4-0. Co oczywiście nie oznacza, że Wisła by sobie nie poradziła z Zagłębiem - owszem poradziłaby i bez tej bramki ze spalonego, co dostrzegli również dziennikarze i experci np. Canal+. Niektórzy zamiast szukać wszelkiego spisku powinni sobie i nam odpuścić podobnych "mądrości".
|
Cytat:
|
Cytat:
A jak pan widzi porażki z tym składem osobowym jaki zatrudniony został przy Kałuży są bardzo prawdopodobne. Dlatego zostaw pan to ścierwo dla jakichś Płatków, Stawów czy innych Czesiów "Muriniów".:) |
Cytat:
A tu, na najlepszym forum najlepszych w Polsce, to kolejna okazja by pojezdzic po 'wronieckim klubiku' :lol: Dobrze, niech boli :D |
Zieliński jest lepszym trenerem od Smudy, więc w tym lub w przyszłym sezonie Lech będzie mistrzem. Taka refleksja mnie naszła po paru browarkach :D
|
Nie pij tyle ;)
|
Cytat:
No co ty Amika juz dawno powinna byc mistrzem,najwieksi znawcy futbolu w tym kraju Pan Patyra i Pan Iwanski oraz pan Kalinowski tak mówią to musi przyjsc kiedys ta chwila :lol: Trąbia o tym juz od mniewiecej 4 lat ,a póki co ich najwiekszym sukcesem jest uratowanie sie poprzez fuzje ze sprzętem AGD |
Cytat:
Wasze akcje typu "Derby Polski" :) nie bolą, są naprawde śmieszne. Staracie się dowartościowywać na każdym kroku i przez to wygladacie komicznie :). Wasze "osiągnięcia pucharowe" w skali historii również. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Tylko że jesli juz, odstukac w niemalowane, nie zdobylibysmy mistrzostwa, chyba wolałbym by zdobyła go (L) mimo iz ich gra wygląda gorzej. Jakos ta nagłą propaganda pt. Superwielki Lech, mi sie nie podoba. Zreszta, teraz każdy nieświadomy, kibicuje Lechowi, może to dlatego. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl