![]() |
Nie mam nigdzie siłowni w pobliżu dlatego sam dojazd długo zajmie. Wole ćwiczyć w domu.
Chyba, że macie jakieś inne propozycje zamiast ławki, albo atlasu? |
Cytat:
|
Cytat:
Problemem może być tylko to, że jeśli jesteś początkujący, to lepiej zacząć od ukierunkowanych przyrządów, żeby jakiś tam "podkład" mieć i w tym tkwiłaby ewentualna przewaga atlasu, a po paru miechach przesiąść się na sztangi, hantle, ławeczki. |
Cytat:
W dni bez treningu dawaj między śniadaniem i obiadem jako - 2 śniadanie. Głównie jako uzupełnienie... Reksio Ja bym brał ławkę... wolnymi ciężarami potrenujesz większą ilość partii mięśniowych i zawsze możesz próbować różne ćwiczenia. |
Ja bym poszukał ławeczki z drążkiem na plecy.A ta ławka wygląda bardzo solidnie.
|
mam sprawę, kiedyś miałem taką stronkę gdzie były rozpisane ćwiczenia na każdą partię wraz z filmikami w postaci gifów, macie może ją? ;)
|
|
o to chodziło ;) właśnie znalazłem na forum ;) ale i tak dzięki
|
Siema, mam takie pytanie, też trochę podchodzi pod ten temat, może ktoś wie. Czy w Krakowie albo okolicach są wykonywane jakieś badania typu że sprawdzają mi jakich witamin mi brakuje, czy jestem niedożywiony itp., połączone z przepisywaniem diety?
Z góry dziękuje |
Chce kupic gainera kreatyne i aminokwasy Co byscie mi polecili ??
|
A ja bym prosił ładnie o jakiś zestawik godny polecenia. Przerwe w trenigach spowodowaną kontuzjami miałem aż 12 miesięcy. Wcześniej ok. 20 miesięcy na siłowni. Potrzebuje jakieś suple na szybka odbudowę oraz szybki przyrost. Tak wiem-każdy by tak chciał,ale jakiś zestawik na 30 dni napewno się znajdzie. Czyste suple;) Obecnie 85kg/180cm . Zestaw nie musi opierać się na białku.
|
Co myślicie o Clenburexinie?Chce to kupić.Stosował to ktoś?
|
Mam pewien problem... Od jakiegoś czasu przy zgięciu nadgarstka wyskakuje mi taki mały guzek (w drugiej ręce tego nie ma). Dzisiaj udałem się z tym do chirurga, powiedział że to przez wysiłek się z torebki stawowej coś wylało czy coś takiego, nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Powiedział że to z przesilenia, i że mam odpuścić treningi bądź ćwiczyć inne partie mięśni byle by nie przeciążać nadgarstka. Zalecił opaski, usztywnienie tego, co jest rzeczą oczywistą. Następnie wykonał mi punkcje.
Chciałem się zapytać jakie ćwiczenia mogę wykonywać żeby nie przeciążyć tego nadgarstka. Poza mięśniami brzucha, nogami które partie mięśni mogę ćwiczyć nie używając nadgarstka? Druga rzecz o którą chciałem zapytać czy ktoś miał ten sam problem co ja? Jak długo będę musiał mieć przerwę? Pozdrawiam |
Cytat:
Dawaj do Chłopa - doradzi Ci jak nikt |
Cytat:
|
wie ktoś może gdzie można tanio kupic ciezary i w jakich są mniej wiecej w cenie? Zeby nie był w takich cenach jak w intersporcie:)
|
Cytat:
|
Cytat:
A Magna Power warta coś jest? Co możecie polecić na pierwszy cykl? |
A polecacie coś na spalenie "bębna" ?
Odżywki-używki :P , ćwiczenia ... |
Cytat:
|
Cytat:
|
No na początku najlepiej z 4/5/6miesiecy na sucho potem ewentualnie jakies białko i kreatyne ale tez nie zamocną a w jakies sterydy to juz wogole odradzam, bo całkiem ciekawe partie caiła rosną po tym jak np hehe uszy czy nos :) i czasem lepiej potrenowac sztuki walki niz mase i kreatyne a najlepiej to i to :)
|
Jakies opinie o siłce w Atlanticu na stradomskiej ? www.starekino.pl
Ewentualnie mozecie polecic jakas silke w ścisłym centrum ? Ważne,aby bylo czynne minimum do 22.30 (praca do 20 ;/) |
Cytat:
|
Dokładnie - skoro mięśnie są zbudowane z białek to dlaczego dostarczanie go w nieco większych ilościach ma nie dać efektów? :)
Klucz to tak naprawdę zbilansowana dieta. Na dzień dobry szkoda dawać Kreatyne, w początkowych fazach organizm sam je wytwarza, więc po co dawać nadmiar skoro on i tak jest wydalany, a nie wchłaniany. |
Cytat:
Cytat:
jak przez dluzszy czas bedzie go za duzo tzw sraka moze byc na porzadku dziennym |
Lepiej dostarczyć więcej niż za mało, nie ma określonej ilości wchłanianego białka w przedziale czasowym zawodowi kulturysci mogą przyjąć na raz nawet 80g białka u przeciętnego człowieka ta granica mieści się w 30-45g a u niektórych np u mnie 60g bez obciążania organizmu.
|
sa, w zaleznosci od wagi , rodzaju treningu i zapotrzebowania
bodajze w typowej masowce jest to : 2g wegli, 1,3 g bialka, 0.8 grama tluszczu na kg masy (nie jestem pewny , dawno nie bawilem sie w silownie, natomiast wujek google jest pomocny) a dostarczanie chroniczne za duzej ilosci bialka to doslownie przesranie kasy i mozna zrobic sobie kuku z zaladkiem ( sraka) |
Ty podajesz ile powinno się przyswajać białka na 1 kg masy ciała w ciągu dnia żeby przytyć beztłuszczowo ( chociaż1.3 i tak trochę za mało białka przynajmniej 2g by wypadało) a nie ile jest w stanie organizm przyswoić na raz-tak jak mówię nie jest to określone ze względu na specyfika każdego organizmu...Uwież mi że nic się nie marnuje jeżeli przyswajasz za dużo.
|
Ja uważam że jeśli ktoś zaczyna treningi to nie ma sensu brać na początek żadnych odżywek gdyż nie dają one efektu jaki by mogły dać. Dopiero gdy widzimy ze nie ma postępu to wtedy można zacząć coś brać.
|
Witam. Czy można gdzieś w Krakowie kupić tanio obciążenie do sztangi? Ewentualnie czy ktoś ma do sprzedania obciążenie: talerze 10-20 kg (średnica 30mm)? W kupowanie na allegro nie chcę się bawić bo miałem już problemy z dopasowaniem talerzy do mojej sztangi. Byłbym wdzięczny za info.
|
decathlon...
|
Cytat:
|
dokładnie!
natomiast co do ilości białka na porcje - stać sie nic nie stanie jak zjesz za duzó ale moze cie niezle przesrać |
jesz ile chcesz i na ile cie stac :] prosta sprawa . Czy to szkodzi czy nie nie wiadomo , o tym dopiero dowiemy sie za ładnych pare lat bo odzywki sa stosunkowo młode i nie wiadomo jak działąja na organizm ludzki :]
|
|
glutamina w teorii pomaga nam w regeneracji po treningowej czyli ma duży wpływ na rozwój naszych mięśni"=. Kreta to stary i sprawdzony suplement, polecił bym ją. W zeszłym tygodniu czytałem artykuł że przeprowadzono badania, gdzie grupie ochotników którym aplikowali końskie dawki glutaminy-bez efektów. Więc z całą pewnością kreatyna jest lepsza, bo sprawdzona tania i skuteczna. Monohydrat Vital Maxa 50ogr kupisz za 49zl bodajże, jakoś tak. A taka pucha starczy na cały cykl i jeszcze trochę zostanie, do tego można jakieś BCAA, białko do uzupełnienia diety, carbo, zma, tauryna. Możliwości jest mnóstwo ;-)
|
teraz na mrozie to chyba jest najłatwiej zgubic troche zbędnych kilogramów.Pograłem sobie w hokeja na polu (2 godziny) i odpuściłem kolacje,rano już 2 kg mniej było na wadze.
|
Jakies opinie o Cell Pump ? Planuje cykl na nim,robilem juz wczesniej cykle na mono i chcialbym sie przerzucic na cos innego.
|
Mam pytanie dotyczace 6 Weidera. Czy jesli mam np. wykonac 3 serie, to mam robic 3 razy z rzedu ćw. nr 1, 3 razy z rzedu ćw. nr 2 itd czy po razie 1-6 i na nowo 1-6 i ostatni raz ćw 1-6.
dzieki Deivid |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl