Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

redrum 23.05.2009 06:32

Te, ale zauważ, że graliśmy z Legią i jak przyjeżdża taka Polonia Bytom czy Jagiellonia, to nie śpiewamy 'LTSK'...

leszekm 23.05.2009 07:24

Kibice Ruchu Chorzów gwiżdżą na hymn

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/s...a-hymn,1311698

Kamson 23.05.2009 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 732263)
Dziwisz się im?

Zreszta przecież Wisła też spiewała ostatnio na Legię (mimo, ze kibiców ze stolicy na meczu nie było..), a po meczu pierwszym hitem była "Legła"....

Kazdy ma jakies kwasy. Generalnie takie wyszydzanie ma coś w sobie z próby bycią świętszym od papieza. Tylko po co?

Ale co ty porównujesz? My z Legią wtedy graliśmy, to normlane, że jakaś anty piosenka pójdzie. Ale żeby co mecz "pozdrawiać" drużyne z którą sie nie gra... troche to niezdrowe.
Na dodatek robi to ekipa, która jest w polskiej czołówce tracenia barw.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 732271)
Kibice Ruchu Chorzów gwiżdżą na hymn

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/s...a-hymn,1311698

I po co ci pajace przychodzą na finał pucharu POLSKI? Po co przychodzą na mecze ligi POLSKIEJ? Nie pasuje to spieprzać.
Na meczach z Widzewem też śpiewają "chvj z waszym polskim, jesteśmy narodem śląskim" ? :>

_gilardino_ 23.05.2009 11:49

Kamson przypomnij sobie co się wydarzyło 2 lata temu w Kielcach, mnie nie dziwi takie nastawienie Scyzorów do Wisły

DominoForza 23.05.2009 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 732382)
Kamson przypomnij sobie co się wydarzyło 2 lata temu w Kielcach, mnie nie dziwi takie nastawienie Scyzorów do Wisły

to teraz Ty sobie przypomnij ilu Wiślakow zginelo z nozy pasiastych i napisz ile razy spiewalismy CTSK,albo barak 6 cyklon b... na meczu z Legia albo inna druzyna

Kamson 24.05.2009 09:26

Śląsk

http://www.wroclawianie.info/galeria...3052009/02.jpg

Legia

http://www.wroclawianie.info/galeria...3052009/06.jpg

http://www.wroclawianie.info/galeria...3052009/22.jpg

0 22 24.05.2009 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 732287)
Ale co ty porównujesz? My z Legią wtedy graliśmy, to normlane, że jakaś anty piosenka pójdzie. Ale żeby co mecz "pozdrawiać" drużyne z którą sie nie gra... troche to niezdrowe.
Na dodatek robi to ekipa, która jest w polskiej czołówce tracenia barw.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez redrum (Post 732269)
Te, ale zauważ, że graliśmy z Legią i jak przyjeżdża taka Polonia Bytom czy Jagiellonia, to nie śpiewamy 'LTSK'...

No, moim zdaniem właśnie nie jest normalne spiewanie o jakiejś ekipie, gdy nie ma jej na stadionie. Chyba, ze ktos jest naiwny i wierzy, ze zdeprymuje tym piłkarzy*.

Jak juz mowilem, kazdy ma na koncie jakies kwasy.

*Im zwisa co sie spiewa, zdeprymowac ich moze sila ryku, a nie kwestia, ze Legia to k, bo... wiekszosc nie identyfikuje sie w zaden sposob z klubem.

grzechu1991 24.05.2009 14:10

Oprawa Legii zajebista;D Z jajem i fajnie zrobiona; )

WIŚLAK1981 24.05.2009 15:02

Dobre !!!!

palikot 24.05.2009 15:16

o co chodzi w tej oprawie Legii?

SZYMEK_TSW 24.05.2009 15:24

o wyjazdy do wrocławskiej prokuratury ;]

małolatTS 24.05.2009 16:13

z przykrością trzeba stwierdzić że ostatnimi czasy Polska czołówka ultras nam strasznie odjechała

_gilardino_ 24.05.2009 16:15

Chyba zwariowałeś, jesteśmy absolutną czołówką pod względem opraw, ciężko mi wskazać lepszą ekipę.

małolatTS 24.05.2009 16:20

Według kogo? Chyba nie według kibicowskiej polski? Wskaż może naszą oprawę, która zrobiła na Tobie mega wrażenie?

rafiABG 24.05.2009 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 733566)
Chyba zwariowałeś, jesteśmy absolutną czołówką pod względem opraw, ciężko mi wskazać lepszą ekipę.

Trochę pokory ;) Może i jesteśmy w ścisłej czołówce,ale takie ekipy jak Lech czy Legia napewno nie są od nas gorsze jeżeli chodzi o ultraske.
To tylko moja opinia,bez napinki :)

SkMk 24.05.2009 16:23

Oprawa Śląska naprawdę bardzo ładna, starannie wykonana i czytelna. Legia bardzo fajny pomysł i wykonanie też z jajem

Donki 24.05.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez małolatTS (Post 733569)
Według kogo? Chyba nie według kibicowskiej polski? Wskaż może naszą oprawę, która zrobiła na Tobie mega wrażenie?

Jestem podobnego zdania co Ty według mnie ostania super oprawa była na meczu z Legią chodzi Mi o dwustronną kartoniadę ULTRA WISŁA

Coach 24.05.2009 16:36

Moim zdaniem pomysły i przesłania opraw mamy na bardzo wysokim poziomie, nie zawsze jednak wykonanie wychodzi najlepiej, ale to tylko subiektywna opinia bez napinki :)

felipe 24.05.2009 16:36

Nie przesadzajmy znowu...
O ile w kwestii jakości młyna, liczb wyjazdowych to nie problem wskazać lepsze od nas ekipy, o tyle ultrasowania wstydzić sie raczej nie musimy. Wydaje się właściwie, że trójka Wisła, Lech, Legia odstaje od reszty stawki, kwestia kolejności na podium juz jest bardziej dyskusyjna. Ot poprostu, raz błysną jedni, raz drudzy.

małolatTS - uważasz, że ciezko wskazać w naszym dorobku robiącą wrażenie oprawę ?

Coach 24.05.2009 16:40

Felipe chyba nie doceniasz innych ekip. Praktycznie od zawsze ŁKS i Jaga robi bardzo ładne oprawy
PS: Nie pisz"do usunięcia" tylko sam usuń

Kamson 24.05.2009 19:11

KSP :shock:

http://images38.fotosik.pl/126/75c8fdd9b1a464ff.jpg

:lol:

piter19 24.05.2009 19:23

ja uważam że czołówka kibicowska pod względem kibicowskim jest taka sama Wisła, Lech i Legia. Można dodać jeszcze Widzew i Jagę. A z resztą bywa nieco gorzej. W dolnych ligach na pewno na + Stomil Olsztyn

małolatTS 24.05.2009 21:23

felipe ostania oprawa, która na mnie zrobiła wrażenie, a i tak nie była dziełem sztuki to fanclubowa z meczu z Lechem na jesieni. Śmiejecie się z Polonii ale jak się patrzy na postacie z naszych opraw to wiele się nie różnią.

Grisza1 24.05.2009 21:34

Wrocław
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 733492)
Oprawa Legii zajebista;D Z jajem i fajnie zrobiona; )


Legionisci mieli tez wszyscy takie same koszulki z napisem: Jest tylko jeden, co z transparentem na ogrodzeniu dawało całosc: Wyjazd do Wrocławia jest tylko jeden, zaś w pewnym moemencie wszyscy na oczy założyli czarne opaski, tak jak sie zaslania oczy w gazetach czy tv panom pilkarzom, sedziom i innym wozonym do wroclawskiej prokuratury. Bardzo fajny pomysl :)

wisl@k_TS 24.05.2009 21:45

W czołówce jesteśmy, najlepsi raczej nie.

IMHO, najlepsze pomysłowo oprawy robi zdecydowanie Legia, wystarczy spojrzeć na 'Niespodziankę' na meczu z Lechem (w rundzie jesiennej?) czy 'Wyjazd do Wrocławia' z soboty. Jak dla mnie majstersztyki.

donPedro23 24.05.2009 22:25

IMO jeśli chodzi o oprawy to najważniejsza jest rozkmina, a naszym Ultrasom dobrych pomysłów nie brakuje (w tym sezonie: "angielski styl", "God save the Queen", "Hołota zza płota", mapa z FC). U nas, z wiadomych względów, brakuje piro (i przez to może niektóre oprawy wydają sie mniej efektowne).

Pablo84 24.05.2009 22:35

http://i41.tinypic.com/2s9d7rp.jpg


Bądźcie obiektywni...

OpEnTaNy 24.05.2009 22:42

wlasnie czemu na innych stadionach moga uzywac rac a u nas nie? ;|

0 22 24.05.2009 22:44

A skąd wiesz, ze mogą?

OpEnTaNy 24.05.2009 22:52

Inaczej.. dlaczego inni uzywaja a my nie uzywamy?

GemHZR 24.05.2009 22:58

Lech dostał za to (i butelkę chyba) mecz bez publiczność. A u Was z tego co widzę jest coraz lepiej(liczę od zburzenia X). Widać, że ludzie coraz bardziej ogarniają możliwości nowej trybuny, znacznie lepszej od Lecha i przyszłej Legii, moim zdaniem.

0 22 24.05.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 733853)
Inaczej.. dlaczego inni uzywaja a my nie uzywamy?

No albo ryzykuja zakazy albo sa umówieni z zarządem (i robią oprawy pod kontrolą). Przecież kary płacą.

JAR0 24.05.2009 23:10

Ciekawy pomysł ;)

http://www.foto.widzew.org/foto/IMG_2614.jpg
http://www.foto.widzew.org/foto/IMG_2603.jpg

bbbnba 25.05.2009 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 733846)
wlasnie czemu na innych stadionach moga uzywac rac a u nas nie? ;|

Teoretycznie rac nie mozna uzywac na zadnym stadionie. Placimy takie same kary, jak reszta ligi.
Po spotkaniu z Lechia, procz kary finansowej dostalismy kare zamkniecia stadionu na 1 spotkanie w zawieszeniu na 6 miesiecy.

pan_premier 25.05.2009 09:05

za butelkę...

pomyłs Widzewa super
:)

Wiślak-1990 25.05.2009 09:18

Co do Widzewa oglądałem wczorajszy mecz i zwróciłem uwagę na to że mają aż 5 bębnów efekt bardzo dobry może kiedyś i My się takich dorobimy:)

bbbnba 25.05.2009 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 733922)
za butelkę...

Oczywiscie, ze za butelke, ale o tym wspomnial juz gosc z Legii. Przypomnialem tylko, ze jest to kara w zawieszeniu.

Donki 25.05.2009 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 733928)
Co do Widzewa oglądałem wczorajszy mecz i zwróciłem uwagę na to że mają aż 5 bębnów efekt bardzo dobry może kiedyś i My się takich dorobimy:)

My mamy 4(?) :>

OpEnTaNy 25.05.2009 14:34

mamy 4 bebny przeciez

Slayer666 25.05.2009 22:21

Ponoć nawet Legia miała 'w planach' podobną oprawę, no w każdym razie Widzew wykonaniem zmiażdżył Stal, a czy 'kserowali' umyślnie, czy nie- chyba nie sposób określić.
Tutaj filmik z tej oprawy łodzian. Trzeba przyznać, że mega to wyszło, "łubu-dubu" i miś przed gniazdem- czad. Jak dla mnie oprawa wiosny, zaraz po naszej z PP z Lechem :D
http://www.youtube.com/watch?v=KhmS6...e=channel_page


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl