Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

element 26.11.2008 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 634425)
Wie ktos ile nas na Kałuży? bo wcale nas nie słychać aby tych żydków


ponad 200 lekko i raczej nie jest tam ekipa typowo śpiewająca :)


Clebi czerwień, się zaczyna :)

piotrek chicago 26.11.2008 18:58

kolejna głupia czerwona kartka Wisełki :(

tommiyacht 26.11.2008 18:59

gramy w 10, czyli.... powinnismy w koncu cos dobrze pograc

HarryTB 26.11.2008 18:59

Aha dzięki za informację myślałem że skoro bilety były dostępne w wolnej sprzedaży to każdy mógł pójść ale nic sie nie zmienilo i to dobrze że jest ekipa od '' innych atrakcji '''

dostuffca 26.11.2008 18:59

"Wypierdalaj, wypierdalaj z trybun" "Cleber prowokacyjnie macha w stronę kibiców".
I gramy 2 z tyłu i tyle.

mic 26.11.2008 19:00

Co to za debil komentuje ?

Malecki wykorzystal sytuacje i sie przewrocil przy lekkim kontakcie to udaje ble ble ble, takie rzeczy nie moga sie zdarzac na stadionie.
Przy czerwonej Clebera pasiak tez wykorzystal sytuacje to "tak trzeba grac i to wykorzystac".

Czerwona dla Malego ?! :lol:

element 26.11.2008 19:00

Były i mogłeś wczoraj kupić
Wiadomo że dana część została odstawiona dla odpowiednich osób..

Mogłeś iść na mecz i pokazać jak się dopinguje a nie marudzić na necie..


Mały czerwień, jaja :)

Pan Jotka 26.11.2008 19:01

Niech ta runda sie skonczy bo to jakis koszmar co ci goscie graja. Albo co ci goscie odpierd#@ja na boisku. 2 mecze --4 czerwone kartki, 1 strzelony gol.

rafiABG 26.11.2008 19:01

ja bym na miejscu Clebera nie włączał komputera,będą mu grozić zapewne śmiercią za ten gest :lol:

HarryTB 26.11.2008 19:01

Małecki redddddddd fuckkkkkkkkk

unpredictable_wislaczka 26.11.2008 19:02

Nie wiem jak Wy ale ja mam ku*** deja vu :/

HarryTB 26.11.2008 19:02

O kurde co się dzieję w ogóle tutaj normalnie ah żal szkoda pisać

piotrek chicago 26.11.2008 19:03

no i druga czerwieni Wisło gdzie ty zmierzasz?

dostuffca 26.11.2008 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 634433)
Co to za debil komentuje ?

Malecki wykorzystal sytuacje i sie przewrocil przy lekkim kontakcie to udaje ble ble ble, takie rzeczy nie moga sie zdarzac na stadionie.
Przy czerwonej Clebera pasiak tez wykorzystal sytuacje to "tak trzeba grac i to wykorzystac".

ale trzeba przyznać, że chłopaki są przygotowani do komentowania - ten "Bogucki", "tamten chłopak z juniorów..

****A - podejbało ich już doimentnie?

No to teraz Boguski strzeli w 90 minucie i powieziemy ich w 9. A mam nadzieję, że te tłoki nic więcej nie będą komentować "mam nadzieję, że będą dalej prowokować zawodników Wisły do gry faul" - co jest k***a?

HarryTB 26.11.2008 19:03

Prawda jest tak że jest to kartka jak najbardziej zasłużona , wejście bardzo brutalne w nogi a nie w piłkę .
Kontuzja zawodnika Cracovi

kohprzem'68 26.11.2008 19:03

gramy w 9 o ile Dudzic teatralnie upadł to w Maly juz zasłużył ale nie na czerwień .

harthausen 26.11.2008 19:04

poprawka, 2 mecze 4 czerwone kartki i ani jednego gola, bo trudno sobie samobóje dopisywać :)

Zaczyna się nerwówa.

element 26.11.2008 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 634442)
Kontuzja zawodnika Cracovi

Cracovii


czy kontuzja to się okaże



jeśli Cracovia teraz nie strzeli gola to są typowymi ciotami :)

medyk 26.11.2008 19:05

co jak co ale idiotyczne zachowanie naszych ****a co to ma byc..

mendoza 26.11.2008 19:05

O mało mu nogi nie urwał

emjot 26.11.2008 19:06

panom piłkarzom przestał się podobać trener??
i postanowili dopomóc ... hmm szczęściu ??

mic 26.11.2008 19:06

Widac nagonka trwa,

Jak uslyszalem "Wisla jest bardzo sfrustrowana" to sie oplulem :D

SkorZa, Bogucki, Laszczuk...

Ten pajac to jakis kibic/byly zawodnik koszernych ?

gigant 26.11.2008 19:09

Coś mi się wydaje że jesteśmy bardzo blisko tematu o nowym trenerze Wisły.

kohprzem'68 26.11.2008 19:09

Pejsy zwietrzyły szanse na dobry wynik , prowokuja Baszcza a komentatorzy doznali olśnienia że teraz poznamy umiejętnosci Cracovii bardzo odkrywcze przy grze w 11 przeciwko 9 .

tupet 26.11.2008 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 634448)
panom piłkarzom przestał się podobać trener??
i postanowili dopomóc ... hmm szczęściu ??


To tylko ciekawe domysły ale jakże podobno do moich:>

Wiślak_358 26.11.2008 19:10

Chłopaki chcą odpocząć przed ligą i zeszli wcześniej :rotfl:

buczo1985 26.11.2008 19:12

mega padaka. czekam na przerwe zimową z nadzieją na zmiany...bo na przyszłość to dobrze nam nie wróży.
co sie stało z tą drużyną?

Pan Jotka 26.11.2008 19:13

Jaki wynik we Wrocku? Awansujemy przy remisie?

piotrek chicago 26.11.2008 19:14

1-1 nas remis ratuje

dostuffca 26.11.2008 19:15

Dudzic do reprezentacji! Czaruje, miesza zwodzi, podoba się..

skeba 26.11.2008 19:16

Załatwili nas przyjaciele....
Sląsk 1;2 Piast, no to po zawodach

Pan Jotka 26.11.2008 19:16

Wydaje mi sie ze wychodza nam bokiem braki transferowe. Chlopaki maj dosc siebie i pilki noznej. Przerwa im ewidentnie bedzie potrzebna.
PS.
Widze Piotrek ze odpoczywasz przed Indorem hehee.

koyoot 26.11.2008 19:17

Hmmm nawet ja zaczynam miec watpliwosci czy nasi pilkarze nie chca czasem zmienic trenera...

mendoza 26.11.2008 19:17

No to po Skorzy

mic 26.11.2008 19:17

"Wisly nie ma w pucharze ekstraklasy, nie wiem co zrobi prezes Cupial" :lol:

Ladnie mozna sie posmiac dzisiaj :D

WINDEK 26.11.2008 19:17

Byle za ten remis Skorży nie zwolnili...

Watts 26.11.2008 19:18

To jest jakaś osrana paranoja. Ponad 11 najlepszych chłopa w Polsce zapomniało, jak się gra w piłkę. Czy Skorza nie ma jaj, żeby ich zmobilizować?

harthausen 26.11.2008 19:18

już nas remis przestał ratować, Piast wygrywa 1-2 i na razie oni awansują

WILU TS 26.11.2008 19:19

No to do widzenia Panie Maćku, i to chyba czas już najwyższy bo coś tu jest nie tak...

koyoot 26.11.2008 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 634465)
To jest jakaś osrana paranoja. Ponad 11 najlepszych chłopa w Polsce zapomniało, jak się gra w piłkę. Czy Skorza nie ma jaj, żeby ich zmobilizować?

tu nie wina trenera ze nie moze ich zmobilizowac tylko brak konkurencji...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl