Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Luu... 30.07.2008 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barbarossa (Post 576322)
Na lewej pomocy Piotrek Brożek, a na lewej obronie Diaz.

ta Diaz :lol: koleś dalej nie załapał o co chodzi w obronie, świetnie kryje.... ale na radar

gris 30.07.2008 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 576324)
Przed rewanżem...bez wzmocnień....bez zmienników...bez Zieńczuka...Ale wierze, że sie przyfarci, w końcu Wisła jest drużyną własnego boiska, a ten cały Beitar nie zrobił na mnie wrażenia no ale Wisła też nie....

Dodam jeszcze, że na dzisiejszy dzień przy ewentualnym awansie ja Wisły nie widzę w III rundzie.

kmicin 30.07.2008 21:05

Mam nadzieje, że teraz się oczy oświecą w Wiśle. Przecież my wogóle ławki rezerwowej nie mamy. Przypuśćmy, że nie daj boże z głową będzie coś nie tak, to będzie kaplica kto za nie go zagra nie ma żadnego ogranego z przynajmij minimalnym doświadczeniem w ekstraklasie zawodnika żeby go zastąpił. Co do Zienia to dno, o Cantoro już niewspominając. Ale prawda jest taka że nie ma go kim zastąpić.

Mrsnh 30.07.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 576307)
Proszę dajcie mu bana. Jeśli Beitar był dużo lepszy to ty chyba inny mecz oglądałeś.

Nie przejmuj sie nim. To jakis idiota ( mysle, ze pomylil fora). Ja np. w tym momencie dodaje go do listy ignorowanych i nie bede mial problemu.


Z jednym sie zgadzam, lawki nie mamy. Brakuje obroncy srodkowego i kogos na lewa. kto bedize gral za tydzien? az strach pomyslec:P

czesiu 30.07.2008 21:05

Można się było tego spodziewać. No, ale od początku.
1. Pawełek mimo wszystko poprawnie.
2. Baszczu to sobie może grać, ale z Odrą Wodzisław, a nie w pucharach i jeszcze ten prawie samobój - szkoda gadać.
3. Sobol podobnie jak Baszczu.
4. Cantoro pomimo kilku zmian trenerów od lat gra to samo - jest niereformowalny.
5. Zieniu patrz Sobol.
Reszta naszych niczym mnie nie zaskoczyła.
Skorże oceniam negatywnie. Taktyka byle do do Brożka okazała się nie efektywna.
Beitar słabiutki.
Co do rewanżu, to należy się spodziewać zamurowania bramki przez Beitar i kontra. A Wisła, no cóż...

eye63 30.07.2008 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 576301)
Nie bylo karnego, juz nie wymyslajcie.


Beitar byl duzo lepszy od nas, tak jak podejrzewalem. Z drugiej jednak strony straszna kiche zagralismy, no i brak Zienczuka.

Beitar raczej w 3 rundzie.


"Spokojnie, przejdziemy ich" przed meczem

teraz znow "spokojnie, przejdziemy ich"

A jak Beitar przejdzie nas z tego calego amoku "Spokojnie, przejdziemy ich"

Chciałem najuprzejmiej wtrącić i od razu przepraszam za porównanie, ale Ty jesteś z loży szyderców czy z loży złamasów, bo jakoś dobrze doczytać nie mogę...

Baala 30.07.2008 21:06

Boli, boli najbardziej nasze frajerstwo, bo ten mecz powinien być wygrany. Przegraliśmy po dwóch indywidualnych błędach. Graliśmy momentami bardzo fajnie, dużo sytuacji. Szkoda ale bardzo po tym co zobaczyłem wierze w zwycięstwo i awans gdyz ten Beitar to taki poziom Iraklisu, absolutnie do ogrania. Sedzie według mnie to bardzo dobrze sedziował i czerwona to głuppota Zienia, a karnego nie było Sobol to strasznie zawalił. Kibicowsko to Beitar to przereklamowany niesamowicie, wiele razy słyszalny nas doping.

Pawełek - kilka razy dobrze kilka razy bardzo niepewny, widac że zestresowany bardzo był
Piotr Brożek - solidnie, w ofensywie i defensywie
Cleber - średnio, miał wiele lepszych meczy
Głowacki - bardzo dobry, mam nadzieje że nic mu sie nie stało
Baszczyński - kilka razy w ofensywie pociagnął, w obronie niepewnie trochę
Zieńczuk - całkiem nieźle tylko ta kartka...
Sobol - zbłaźnił sie przy tej próbie wymuszenia karnego i przez to zawalił mecz niestety choc nie grał źle
Cantoro - druga bramka jego zupełnie tak samo sie zachował jak Guimares (ich drugi gol) za dużo kółek i za wolno podejmował decyzje
Jirsak - dużo walki choć troche niedokładny
Boguski - jak wyżej walczył bardzo dużo ale troche niedokładny
Brozek - najlepszy z naszych gol i dużo robienia gry
Rezerwowi - ładna ostatnio akcjia a tak to niewidoczni

Podsumowujac wierze że wygrami bo Beitar wielkim klubem nie jest.

Acapelo 30.07.2008 21:06

Zobaczymy. Kontrolowaliśmy mecz. A tu taki klops. Normalnie jak dla mnie to straszna porażka. Nie mogło się lepiej ułożyć i teraz cieniaki mają farta. Zobaczymy jak w rewanżu.

Ale bolączką jest to że w zasadzie mamy 1 napastnika co bramki umie strzelać.
No i nie chce mi się czekać tygodnia.

Mecz przypominał występy Wisły w Ameryce Południowej. Dziewnie grali. Liczę że u nas pokarzą że potrafią w piłkę grać.

Illargui 30.07.2008 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vasquez (Post 576294)
Chciałem zwrócić uwagę na pana Sobolewskiego, który jest dla mnie NIKIM, albo gorzej, miękim wackiem...
Jak można będąc 2 metry od bramki, sam na sam, będąc nienaciskanym przez obrońców drużyny przeciwnej, wywracać się w polu karnym..Czyż nei lepiej było po prostu tę piłkę kopnąć i liczyć, że wpadnie? przecież daje to większe prawdopodobieństwo na gola niż takie beznadziejnie debilne wymuszanie rzutu karnego!. Co ten palant myślał? pewnie coś w stylu "ehh mam 2 lewe krzywe koślawe nogi, jak kopne to pewnie piłka poleci 3 metry nad bramką i będą się ze mnie śmiali w TV, a to może się wywrócę?"
Podobne sytuacje miał Boguski, który wolał podać będąc metr od bramkaża niż kopnąć w stronę bramki..Pewnie również się bał odpowiedzialności heh....

Wiesz co, nie kompromituj się. Najlepiej jest zrobić totalną krytykę siedząc przed kompem, Ty na pewno nie boisz się odpowiedzialności i na jego miejscu strzeliłbyś bramkę roku ...... :lol:

Nie mowię, że postąpił dobrze, ale jedynie gdy sie nie podejmuje żadnych decyzji to się nie popełnia blędów. Także kontroluj się i swoje emocje.

harthausen 30.07.2008 21:06

jak już kiedyś pisałem, że nasza Wisełka to jak piękna kochanka. Daje chwilę szczęścia, ale kapryśna jak dziadowski bicz.
Dzisiaj niestety pokazała sie z babskiej strony. A tak niewiele brakowało (jedna buda), byśmy tu wszyscy piali z zachwytu. :)

Żołnierz Białej Gwiazdy 30.07.2008 21:08

Jestem kibicem Wisły. Kibicuje Wiśle od 'pieluchy' a to co teraz powiem jest przykre. Słaba gra wiele błędów w środku pola. Brak wzmocnień po odejśću innych zawodników. Dziś Wisła pokazała jak bardzo jest słaba. Jak dużo lek brakuje do poprzedniego sezonu. Z taką formą i taką grą w Krakowie będzie ciężko wygrać z klubem z Jerozolimy. Brak wzmocnień to główny problem do którego powinni się przyznać członkowie zarządu na czele z Panem Bednarzem co roku słyszymy że klub ma pieniędzy na transfery. To tylko plotki. Pieniądze napewno są tyko chęci do sprowadzenia nowych zawodników niezbyt dużo. Wielu mówiło że Beitar ma dużo większy budżet i mało napewno rację ale w dzisiejszym meczu pieniądze nie grały. Przeciwnicy wykorzystali nasze błędy. Mam wiele zastrzeżeń do środka pomocy. Nie można tak tracić piłki w środku pola bo to było tylko woda na młyn dla Beitaru. Na dodatek jeszcze ta czerwona kartka. Zachowanie karygodne jak na zawodnika z tak wielkim doświadczeniem. Szkoda bo to będzie wielkie osłabienie w rewanżu. O ile się nie mylę teraz Wisła minimalnie musi wygrać 2-0. Z taką grą będzie to ciężkie do osiągnięcia. Miejmy nadzieje że się w tym momencie mylę. A resztę kibiców przepraszam.

medyk 30.07.2008 21:09

Wisełka Wisełka Wisełkaaaaaaaaaaa !

Dajmy na luz płakać jescze przyjdzie nie raz, czekajmy na rewanż i módlmy się by Głowie nic się nie stało!

HEDu 30.07.2008 21:10

Ej przecież jak odpadniemy nic się nie stanie, jak mowil Wilczek.

Snakes 30.07.2008 21:11

1. Trzeba sie modlic ,zeby Glowacki byl zdolny do gry w rewanzu . Kokoszka! Ty wiesz co...
2. 1 bramka powtorka z Aten , czyli sedzia nas krzywdzi (choc Sobolewski potknal sie o wlasne nogi) ,sen calej druzyny, idzie kontra i gol. 2 bramka Cantoro zamiast kryc ,truchta obok przeciwnika brak slow
3.Gdyby nie Pawelek moglo byc wyzej w koncowce
4. Ten Beitar jest cienki ,trzeba z nimi grac szybko po ziemii to sie gubia
5. Mozemy wygac w rewanzu 1-0 ,ale dwoma bramkami moze byc trudno..

DevilMayCry 30.07.2008 21:11

Ehhh chciałbym podziękować Panom : Cantoro (nie ma jak odpuścić zawodnika) oraz Sobolewskiemu (ach te krzywe nogi,piłki przyjąć nie potrafią ,ale potykać się o siebie tak...) za sprawienie ,że ten mecz rewanżowy będzie zdecydowanie bardziej ciężki ,aniżeli mógł być. Brak Zieńczuka w rewanżu to wzmocnienie dla niektórych, więc się pytam kim go zastąpimy, w końcu mamy tylu klasowych zmienników (już widzę Diaza na lewej stronie,albo lepiej Piotrka Brożka).Ok koniec już tego rozgoryczenia,nie pozostaje nic innego jak jak wierzyć do końca (aczkolwiek serce swoje ,rozum swoje).JJJBG

GJ1906 30.07.2008 21:11

W rewanżu wystarczy tylko 1:0 wtedy wynik ogólny to 2:2 ale liczyć się będą bramki strzelone na wyjeździe...chyba ze zmienili zasady.

Najgorszy dziś Cantoro - wstrzymywał kontry, ilez to razy krzyczalem dzis "no podaj to pilke, czego sie z nia bawisz"...ehh

michu-k 30.07.2008 21:12

Ironia w kieszeń. Przestańcie lamentować. Nie wiem jak Wy, ale ja wierzę zawsze. Przypominam, to tylko 2:1. Pokażcie że nie jesteście babami i przestańcie płakać.

Zaczyna się koncert krytyki. Dużo tak możecie krytykować? Weźcie korki, ubierzcie się i gryźcie trawę przez 90 minut. Miłej zabawy, wtedy dopiero będzie ubaw.

tomek_TSW 30.07.2008 21:12

po pierwsze : panie Cantoro idz pan w ch*j, druga bramka w tym "sezonie" pana ( dzisiejsza na 2:1 i w Ostrowcu) i te "wstrzymanki"

po drugie : Zieńczuk to nie jest gracz na puchary. Bohater sezonu, anty dzisiejszego meczu

po trzecie : nie mamy zmiennikow

po czwarte : trzeba im jebnac u nas i po spraiwe

ide spac ;)

Acapelo 30.07.2008 21:12

Niestety pozostaje nam liczyć na szczęście w rewanżu bo niestety ale umiejętności nie mamy żeby spokojnie żydków pojechać.

3 runda el. to wogóle ew. nie startujmy bo szkoda kompromitacji. A wątpię też żebyśmy się do grupy UEFA przebili. Mamy w tej chwili 11 sprawnych zawodników(bo Zieńczuk odpadł) z czego Łobo może grać 60minut.

Pięknie. Po prostu brakuje jakości, bo jak byśmy mieli jeszcze 2 armaty to przy takim układzie spotkania byłoby 4:0 dla nas...

Coach 30.07.2008 21:13

Nie wiem o co niektórym z was chodzi. Wg mnie styl był niezły , powieziemy ich w rewanżu i to ostro.

djjamajczyk 30.07.2008 21:13

tylko że my NIE gramy w Wiśle i NIE dostajemy za to mamony a od grajacych tam możemy albo i MUSIMY wymagac poziomu dobrego lub bardzo dobrego , a Sobol to zaprezentował poziom (nie obrazając) zawodnika Sosnowaca...
z tym składem zakładajac przejście Żydów , nie widze duzych szans z II rundzie , a patrzać w 100% analitycznie to mamy 0 szans .
Męka z Beitarem to co bedzie z Ajaxem , Dynamem , nie mówiac o Juventusie czy Arsenalu.
ale to dywagacje "zakąłdajace " przejscie Beitaru

mariano710 30.07.2008 21:14

Piszecie wyzej, ze Zieniu nie moze grac, tzn ze po 2 zoltych sie pauzuje?(dostal 2 zolte a nie bezposrednio czerwona) wiec chyba moze grac?

WHITE*STAR 30.07.2008 21:14

Plan minimum wykonany. W Krakowie powinniśmy ich rozjechać. Ten cholerny Beitar nic w obronie grać nie potrafi, tak więc bramka jest tylko kwestią czasu. Stawiam na 1:0. Szkoda jednak będzie braku Zieńczuka, ponieważ teraz zagramy Diazem... Wzmocnienia potrzebne, ale nie w ataku.

TSNH 30.07.2008 21:15

Technicznie nie byliśmy gorski od nich ale znowu brak doświadczenia dał znac o sobie
Sobolewski zamiast strzelać to się przewraca, Baszczu tylko modlitwa uratowała go przed drugą żółta kartką(chyba po Tibilisi się juz nauczył) no i Zieńczuk w niegroźnej sytuacji ciągnie gośącia za koszulke....hm
Sędzia w miare ok
no i Pawełek dojeżdżany przez komentatora wg mnie zagrał pozytywanie, gdyby nie on było by 3 albo 4 dla Beitaru

dynek.pl 30.07.2008 21:15

Brawo Wilczek, Bednarz, a przede wszystkim Cupial. Spadajcie na drzewo.
To musialo sie tak skonczyc. Zrobiliscie wszystko aby nasze szanse na awans byly jak najmniejsze ale przeciez porazka byla wkalkulowana wiec wszystko przebiega zgodnie z planem co ?
Chyle czolo przed trenerem Skorza, ktory zrobil co mogl i swietnie przygotowal zespol fizycznie i taktycznie. Pilkarze tez dali z siebie wszystko. Przegralismy oczywiscie przez brak rezerwowych. Mecz sie skonczyl wraz z zejsciem Jirsaka, przeciez pierwszy do zmiany byl Zienczuk, ktory po raz kolejny pokazal, ze pilka miedzynarodowa to dla niego za wysokie progi. Do tego czasu kontrolowalismy mecz, mielismy fajniejsze akcje i lepsze sytuacje. Zaden z rezerwowych Beitaru nie oslabil swojego zespolu ale na kazdeo wydano troche kasy.
Tak ja wiem pieniadze nie graja tak jak nie graja pilkarze nie wpelni sprawni, a u nas co ? Wszedl Lobo (3 tygodnie przerwy), Dawidowski (2 lata leczenia) i Niedzielan (rok rehabilitacji) - przeciez to wyglada jak ponury zart. A drugim do zmiany byl Cantoro no ale Dudka juz w Auxerre ale grunt, ze kasa jest na koncie. Teraz jeszcze wypadl Zienczuk ? Kto go zastapi ? Moze Jasiu ? Aha przeciez Jasia nie ma. Sad but true :(

Rob_Zombie 30.07.2008 21:15

Powiem szczerze że Sobol strasznie zmaścił w tej sytuacji sam na sam. Wiem że nie jest snajperem, ale gdyby chociaż spróbował oddać jakikolwiek strzał, tak jak Wtorek to nikt by pretensji nie miał, ale wybrał najgorsze z możliwych rozwiązań...

Za Zieńczuka myślę że na 90% zagra Niedzielan. Oby tylko Głowie nic nie było, a w rewanżu wcale nie będziemy stali na straconej pozycji.

pff 30.07.2008 21:15

Nic się nie nauczyli po Panathinaikosie...

Paweł 30.07.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wilku
Sedzia nas wzmocnił o ile to jego eliminacja z tej rundy.

Pod warunkiem, że na lewej pomocy zagra Boguski (i ktoś na prawą), albo Małecki. Jeśli to ma oznaczać Piotrka Brożka w pomocy i Diaza na obronie to ja już się zaczynam modlić.

jasnyGwint 30.07.2008 21:16

Brak Zieńczuka w rewanżu to nie takie duże osłabienie. Inna sprawa kto za niego zagra? Wątpie by Łobodziński był w stanie biegać 90 minut. Zresztą to nie ma znaczenia bo my potrzebujemy strzelić bramke i nie stracić żadnej(IMHO niewykonalne). Jeśli nie będzie mógł grać Głowacki to od razu możemy oddać ten mecz walkowerem.

Kłania się nasza polityka transferowa. My poprostu nie mamy ławki rezerwowych. Więc mam pytania do zarządu: Dlaczego nie kupiono obrońcy, dlaczego nie przedłużono kontraktu z Paulistą? O co w tym klubie chodzi ?

Beitar okazał się dosyć przeciętną drużyną. Nie mają żadnych szans w III rundzie. To też w sumie pokazuje że nawet kilka mln € na transfery niczego nie gwarantuje, co nie zmienia faktu, że nasza polityka to strzelanie sobie w stopę.

No trudno, jutro pewnie kompromitacji dopełni Legia; Lecha czekaja jeszcze 3 mecze bo trudno żeby nie pokonał amatorów z azji i to tyle jeśli chodzi o puchary polskich drużyn. Nie będzie ligi, nie będzie pucharów, nie będzie niczego.

joy_division 30.07.2008 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzechu (Post 576371)
Nic się nie nauczyli po Panathinaikosie...

A gdzie się mieli uczyć?

janko04 30.07.2008 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 576375)
Nie będzie ligi, nie będzie pucharów, nie będzie niczego.

a Kononowicz dopnie swego..... ja wierze ze wygramy ! Ide na stadion i dopinguje do ostatek sil:)

HEDu 30.07.2008 21:21

Ktoś tu napisał że nie badzmy babami, powiedz to piłkarzom.

pawelo84 30.07.2008 21:21

A może jednak taki Brożek czy Boguski juz ostatnimi siłami dychali. Ten kto uważnie oglądał mecz, widział ile sprintów wykonał Paweł, widział ile walczył Rafał.Pod koniec meczu byli tak wykończeni, że aż sie prosiła zmiana.

Czemu Jirsaka ściągnąl Skorża? Przedewszyskim Jirsak grał przeciętnie.Skorża sobie zapewne pomyslał że jak zagra Boguski za Brożkiem to będzie lepszy efekt. Problem był taki że Rafał się tak nabiegał, walcząc w obronie i ataku że się nadawał do zmiany a nie do gry, dlatego wszedł Dawidowski. Brożka zdjął bo chłopak naprawde grał na maksa, wykonał ze 20 sprintów na pełnej szybkości....

Zresztą na kogo miał zmienić słabego Cantoro?? Na Mączyńskiego?

Zienczuk sie za wiele nie nabiegał, więc nie był zmęczony i Skorża widocznie na niego liczył.

Baszczyński? Co od niego chcecie, grał całkiem dobrze. Wtedy gdy były zmiany to podłączał sie do ofensywnych akcji.

Pokażcie mi lepsze zmiany, bo krytykować jest łatwo. Nie ma cholerka na kogo zmieniać....

Snakes 30.07.2008 21:22

Jak w rewanzu bedzie obrona :
Diaz-Cleber-Baszczynski-Singlar to beda niezle cyrki ,tymbardziej ze bedziemy musieli grac na zero z tylu ,a tamci pewnie zamuruja bramke i beda grac z kontry
Ja nie wiem co im sie stalo . Zawsze dostajemy jakis "cios" psychologiczny po czym tracimy grunt pod nogami. Jak sie oglada te wszystkie mecze to daje sie zauwazyc ze Pawel Brozek zawsze krzyczy na Boguskiego (bo ten jest mlodszy i taka rola w klubie) ale mysle ze troche przez to Boguski nie strzelal niemal do pustej bramki ,tylko staral sie ejszcze pdoawac.Coz jest jak jest ,musimy wygrac w rewanzu i tyle

dynek.pl 30.07.2008 21:23

A Sosin 2 bramki dla Anorthosisu w meczu z Rapidem Wieden (3:0) - wysoki napastnik ? wysoki !!
A mistrz Bialorusi ogral na wyjezdzie Anderlecht 2:1 - nie stac nasz na grajkow z ligi bialoruskiej ? stac !!
wiec o co kaman ?

YaSiOTSW 30.07.2008 21:23

Panowie.. Wiem jedno. Po tym meczy widać jak bardzo sprzydały by sie transfery na zmienników.. Mówię w szczególności i obronie. Głowacki kulał ale nie wiem czy to cos powazniejszego. Oby nie ale w razie czego zmiennika nie ma:) Acha jeszcze jedno.. Tez Nei by nam sie chyba przydał;)

dzollo 30.07.2008 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 576375)
No trudno, jutro pewnie kompromitacji dopełni Legia; Lecha czekaja jeszcze 3 mecze bo trudno żeby nie pokonał amatorów z azji i to tyle jeśli chodzi o puchary polskich drużyn. Nie będzie ligi, nie będzie pucharów, nie będzie niczego.


Moze koniec swiata?:D a gdyby tylko sobol zamiast udawac F16 kopnol pilke przed siebie nawet 50 m nad bramka. Krzyczal bys jak to nie jest cudownie :PP

O jezu a to Optymista he

djjamajczyk 30.07.2008 21:25

ha..ale jest jeden pozytyw :D
nie trzeba juz na Nei'a . teraz bardziej potzreba lewego pomocnika , defensywnego pomocnika (Cantoro non commento) , prawego obrońcy(jaki musi być ten Singlar jak gra Baszcz) no i bramkarza (nie zgadzam sie ze bronił dobrze , wybraniał swoje sprowkowane akcje).
a na ławke może siąść Janas Rafał , Skorza też cos tam grał wiec też jest miejsce .
heeee..a jak miało byc pieknie "wzmacniany się już w luym zeby było łatwiej" a jest wielkie nic narazie(!) ze wzmocnien.

JEDREK76 30.07.2008 21:25

Ehhh szkoda tego meczu, choć mam jednak nadzieję, że w rewanżu ogramy izraelczyków/żydów bowiem z gry naprawdę widać, że to są zwykłe "ogórki".
Niestety straszny chaos w obronie, gdyby Głowa bądź Cleber złapali kontuzję to "kaplica" niestety. Jak to jest właściwie z tymi kartkami?? Zieniu będzie pauzował za dwie żółte, czy też większa ich ilość uniemożliwia dopiero grę w rewanżu?? Mecz trochę (pomimo tego, że jak widać było graliśmy z "ogórkami") obnażył niepewność w bramce Mariusza Pawełka, który kilkukrotnie zachowywał się niepewnie "wypluwając" piłkę wprost przed siebie (miast wybijać do boku), jak też mam wrażenie zawalił pierwszą bramkę. Gra w przodzie natomiast wyglądała bardzo dobrze do momentu zejścia Jirsaka.

Barbarossa 30.07.2008 21:26

Na pocieszenie: Anderlecht - BATE Borysów 1:2 :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl