![]() |
Projekt smyczki
Witam
Mam pytanie w jakim programie robic projekt smyczy i jak sie za to zabrac? Jakby ktos jeszcze mogl napisac gdzie najlepiej zamawiac (chodzi o niewielka ilosc sztuk ok. 50 gora 100)to bym byl bardzo wdzieczny :) z gory dzieki :) |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.google.pl/search?q=Nobles...ient=firefox-a wystarczy google... |
Cytat:
|
Jaka 1 oficjalna oprawe zaprezentowalismy??Kiedy i na jakim mecz??:)
|
Cytat:
nie rób gadżetów z hasłami których nie znasz lub nie rozumiesz - tak samo jak nie powinno się tatuować chińskich szlaczków tak samo nie powinno się niepotrzebnie epatować trudnymi wyrazami. bez napinki. |
Wie ktoś na kiedy są zaplanowane mecze 3 fazy el. do Ligi Mistrzów? i kiedy są poszczególne fazy Uefy?
Z góry dzięki :) |
Biura ksiegowego szukam
Witam i mam pytanie nie sportowe.
Szukam ?? BIURA RACHUNKOWEGO (księgowego) ?? Może ktoś z was ma kogoś godnego polecenia. Z góry dziękuję :) |
Terminarz Ligi Mistrzów za Uefa.com:
I runda Eliminacyjna 15/16 - 22/23 lipca II runda eliminacyjna 29/30 lipca - 5/6 sierpnia III runda eliminacyjna 12/13 sierpnia - 26/27 sierpnia Puchar Uefa za Uefa.com: I runda eliminacyjna 17 lipca/31 lipca II rudna eliminacyjna 14/28 sierpnia I runda 18 września/2 października Faza Grupowa - nie ma podanych poszczególnych kolejek ale trwa od 23 października do 18 grudnia. Ja też mam takie dwa pytania czy wiadomo już, czy Wisła z Beitarem gra 5 czy 6 sierpnia. I czy pewne jest że w III rundzie eliminacji, o ile awansujemy pierwszy mecz będzie w Krakowie? |
Napewno nie wiadomo gdzie będzie pierwszy mecz III rundy.
|
Moze dla Was glupie pytanie ale dla mnie nie : Jak sie ustawia obrazek w podpisie? Wiem gdzie sie daje w profilu ale nie wiem jak zaladowac itd
|
Cytat:
|
najpierw wrzuc na imageshack.us a potem linka do obrazka wrzuc w tagi do podpisu
|
Jest ktos z Chicago kto ma troche vlepek do odsprzedania ?
|
jakie odglosy wydaja krety ?
:) |
Cytat:
|
Cytat:
|
stary temat
Takie pytanie:
swego czasu istnial temat dotyczacy innych klubow majacych biala gwiazde w herbie. Czy ktos go kojarzy/zapoda linkiem? Kwesta sprawdzenia jednego znaleziska... @ Emsi/w: Oh-jo! a nie ejo |
Cytat:
Aju i Ejo Nie dziękuj :lol: |
Cytat:
|
Mam takie pytanko, ściągnąłem sobie z rapida ColinaMcRae, w trzech spakowanych częściach, jak ja mam to zainstalować? Wszystko (do jednego folderu?) rozpakować, zgrać na CD i dopiero instalować? Rozpakowałem pierwszą część i niby się zainstalowało ale mi się pojawia info żeby płytkę wrzucić. Kumatych proszę o wyrozumiałość, bo po raz pierwszy ściągam gierkę z neta.
|
Jeśli się zainstalowało to musisz skopiować cracka. Jeśli nie, to po wypakowaniu wszystkich trzech części musisz zamontować obraz ( Daemon Tools )aby uruchomić instalacje.
_ Wersja usiu też możliwa. |
a mnie się wydaję, że to są 3 obrazy płyty, trzeba odpalić przez alcohol 120 i tak zainstalować
|
Gdzie najlepiej dokonać wpłaty na konto? Zależy mi zarówno na szybkości, jak i wielkości (jak najmniejszej ;D ) pobieranej opłaty.
lepsza poczta czy jakiś bank? |
Gdzie w Gdańsku można się fajnie pobawić bez obaw bijatyki? I co fajnego można zwiedzić ...
|
Cytat:
szefowa odpowiedziala dokladnie to samo ! i o to chodzilo w calym pytaniu :) |
Cytat:
:lol::lol::lol: |
Czy wie ktos moze czy istnieje mozliwosc spolszczenia Windows`a XP ? Dzialam na germanskim i ... troche mnie to drrrrrrazni.
|
Czy ktoś wie, jak jest "napinka" po angielsku? :D
|
"Cracovia rules in Cracow"?
można pisać razem |
Jaki jest wzór na wyporność?
Dzięki serdeczne Tokyo :) |
Siła wyporu =ciężarowi wypartej cieczy
Fwyporu = ρpłynu ∙g ∙Vzanurzona ρpłynu - gęstość płynu (cieczy, gazu) w którym zanurzone jest ciało - [w układzie SI w kg/m3] Vzanurzona – objętość tej części ciała, która jest zanurzona w płynie (w układzie SI w m3) g – przyspieszenie ziemskie [w układzie SI w m/s2] |
witam mam pytanie , jak chce wkleić zdjęcie na to forum to jaki [ ] [ ] musze wpisac ?? z góry dzieki
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.wislakrakow.com/forum/misc.php?do=bbcode |
Cytat:
|
Czy będzie w TV transmisja z meczu Lecha lub Legii?
|
Cytat:
|
prosze dajcie mi znac szybko jak i z czym sie pije krupnik?
|
W jakim formacie nagrywać fimiki na telefon (SE k550i) i najlepiej jeszcze jakbyście podali jeszcze jakiś dobry programik... z góry dzięki
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl