Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

masterlag 04.06.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sorin320 (Post 909075)
oj chopy... tera sie obłowicie a potem kto bedzie kupowal koszulki Wisły w adasiu ?:D
taka to jest właśnie u nas tradycja kupowania koszulek... 3/4 kibiców ma 2 koszulki i chodza w nich zawsze, nie kupują więcej bo dla prawdziwego kibica adidas, nike, umbro itd to to samo gówn*... WAŻNE ŻE NA PIERSI JEST BIAŁA GWIAZDA.

fajnie by było żeby ta koszulka byla dobra. I taką wiążę nadzieję z Adidasem, bo Umbro każde za duże... C*****a rozmiarówka i tyle. Cieszę się, że się żegnamy z nimi. Choć najlepsze było by Nike, to Adidas też OKey. Już wyczekuję naszych meczówek ;)
Oczywiście faktem jest, że najważniejsza BG :)
Btw. Czemu akurat na Realu się mamy "wzorować"? ... I co, nie wygramy nic tak jak oni? ;P

EDIT:
*wonski*- Było już pisane, że my będziemy mieć modele Realu z tego sezonu, a nie następnego. Największe klubowe marki świata mają swoje modele, specjalnie robione dla nich. Np. Chelsea, Liverpool- oba kluby z Adidasem, a widziałeś żeby miały taki sam wzór?
Noi pewnie zostanie Telefonika.... Samsung to marzenia pewnie bardzo odległe.

wonski_eNHa 04.06.2010 23:52

Siema, potencjał te koszulki mają :] Ciekawe co z tym sponsorem... Oby w końcu się udało pozyskanie głównego sponsora.
Nie wiem jak Wy ale ja po 10 takich czerwonych bym kupił :D na każdy dzień tygodnia!

http://img694.imageshack.us/img694/6293/96583675.png


http://img412.imageshack.us/img412/5531/30027991.th.png http://img694.imageshack.us/img694/6293/96583675.th.png http://img198.imageshack.us/img198/6486/1xx.th.png

http://img46.imageshack.us/img46/5715/30574716.th.png http://img709.imageshack.us/img709/3123/84376151.th.png http://img243.imageshack.us/img243/9666/2xx.th.png

http://img19.imageshack.us/img19/1363/69507609.th.png http://img38.imageshack.us/img38/6180/44610841.th.png

psss. Trochę mnie poniosła fantazja, ale i temat nie jest do końca poważny.

falat 05.06.2010 11:16

Czy ktoś wie kiedy będzie prezentacja Naszych nowych modeli?? ;>

Tenzen 05.06.2010 12:32

wonski_eNHa - te koszulki wyglądają świetnie. Ale gdzie Pepsi :P

Może gdybyś zrobił takie jeszcze z kilkoma sponsorami i wyślemy na maila naszego marketingu, niech się wstydzą, że nic nie robią ale i do tej roboty motywują.

Może Motorola, Siemens, Dell, Asus, IBM, jest ich trochę ;)

jaszczur90 05.06.2010 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 909253)
wonski_eNHa - te koszulki wyglądają świetnie. Ale gdzie Pepsi :P

Może gdybyś zrobił takie jeszcze z kilkoma sponsorami i wyślemy na maila naszego marketingu, niech się wstydzą, że nic nie robią ale i do tej roboty motywują.

Może Motorola, Siemens, Dell, Asus, IBM, jest ich trochę ;)

A może Biedronka, Tesco, Żabka, U Jędrusia ? Ludzie.. zejdzcie na ziemię... tacy sponsorzy jakich wymieniacie to póki co w Polsce nie zastaniemy.. trzeba liczyć na rodzime firmy..

wonski_eNHa 05.06.2010 15:42

Cytat:

Może gdybyś zrobił takie jeszcze z kilkoma sponsorami i wyślemy na maila naszego marketingu, niech się wstydzą, że nic nie robią ale i do tej roboty motywują.

Może Motorola, Siemens, Dell, Asus, IBM, jest ich trochę ;)
Pogmerałem trochę w sieci i znalazłem listę 500 najbogatszych firm w polsce, które mają coś wspólnego z Krakowem i finansowo byłyby w stanie sponsorować nasz klub.

http://img8.imageshack.us/img8/1096/stalprodukt.th.png http://img69.imageshack.us/img69/3343/sambud2.th.png http://img228.imageshack.us/img228/6...nnelley.th.png http://img412.imageshack.us/img412/1249/pliva.th.png http://img199.imageshack.us/img199/5...torolar.th.png http://img338.imageshack.us/img338/3...ctronix.th.png http://img40.imageshack.us/img40/3961/man2l.th.png http://img442.imageshack.us/img442/7849/manpi.th.png http://img683.imageshack.us/img683/2839/linde.th.png http://img717.imageshack.us/img717/3621/delphir.th.png http://img534.imageshack.us/img534/8518/almao.th.png http://img39.imageshack.us/img39/1081/ahold.th.png

ale to tylko luźne kibicowskie rozkminy... KLUBIE NASZ DO ROBOTY PO KASE MARSZ!!!

Awe 05.06.2010 15:56

Gdyby była Biała Gwiazda to te "rozbłyski" by wyglądały przekozacko. Wyjątkowo by pasowały do naszego symbolu.

wonski_eNHa 05.06.2010 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 909322)
Gdyby była Biała Gwiazda to te "rozbłyski" by wyglądały przekozacko. Wyjątkowo by pasowały do naszego symbolu.

Oj kozacko, kozacko! I ile tych koszulek z BG by się rozeszło.... może chociaż na stroju specjalnie dla Wisły skomponowanym będzie Biała Gwiazda kosztem herbu.

http://img31.imageshack.us/img31/1484/dfgdfgr.png

Tenzen 05.06.2010 16:12

Motorola (tylko bez loga, sam tekst) i Delphi - Tu nasz marketing powinien atakować w pierwszej kolejności.

wojtole14 05.06.2010 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 909330)
Oj kozacko, kozacko! I ile tych koszulek z BG by się rozeszło.... może chociaż na stroju specjalnie dla Wisły skomponowanym będzie Biała Gwiazda kosztem herbu.

http://img31.imageshack.us/img31/1484/dfgdfgr.png

Nienawidzę Adidasa, ale ta Biała Gwiazda z rozbłyskiem po prostu jest zaje*ista.

fifi1906 05.06.2010 16:24

Piękna koszulka! Wisła & Real Na Zawsze!

Neo1221 05.06.2010 16:25

Ja bym się trochę Panowie z rozbłyskami wstrzymał bo mamy mieć model z poprzedniego sezonu a nie z przyszłego Realu... Więc luzik... A poza tym Motorola lub Delphi... Tylko nie MAN z obrazkiem ;/...

QBAS 05.06.2010 18:03

Tak, na pewno działacze za klucz w negocjacjach wezmą względy wizualne, jak logo potencjalnego sponsora prezentuje się na koszulce, której jeszcze nota bene nikt nie zna...

Wyjdźcie na pole, piękna pogoda, świeże powietrze dobrze Wam zrobi

Kon®ado 07.06.2010 10:41

hmm mi tam sie nawet podobaja te wasze wizualizacje, szkoda ze to tylo wizualizacje ;P jak dla mnie to :
1. http://img11.imageshack.us/i/44685738.png/ http://img11.imageshack.us/i/44685738.png/ tylko z Biala Gwiazda
2.http://img6.imageshack.us/i/clipboard01mb.png/
tez z biala gwiazda
3.http://img411.imageshack.us/i/clipboard01sb.png/ i http://moonartz.com/wisla_adidas_real.jpg
zobaczymy jak to bedzie :)

tomaslfc14 07.06.2010 11:39

Cześć !! Jestem tu nowym użytkownikiem, lecz forum to śledzę dobrych kilka lat ;)
Mam takie dwa pytania:
Czy wiadomo już kiedy rozpocznie się sprzedaż nowych koszulek z Adidasa ??
Czy klub już się oficjalnie wypowiadał nt. współpracy z Adidasem ??

Wasiu 07.06.2010 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaslfc14 (Post 910012)
Cześć !! Jestem tu nowym użytkownikiem, lecz forum to śledzę dobrych kilka lat ;)
Mam takie dwa pytania:
Czy wiadomo już kiedy rozpocznie się sprzedaż nowych koszulek z Adidasa ??
Czy klub już się oficjalnie wypowiadał nt. współpracy z Adidasem ??

Klub nie poinformowal oficjalnie o nawiazaniu wspolpracy z Adidasem. Dlatego Twoje pierwsze pytanie jest narazie bezzasadne.

Oldpara 07.06.2010 16:56

Ale skoro Umbro wyprzedaje swoje zapasy, to sprawa jest przesądzona. Pewnie z Adidasem czekali na nowego prezesa, teraz będzie mógł zacząć od sukcesu :)

Wiślak-1990 07.06.2010 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 909330)
Oj kozacko, kozacko! I ile tych koszulek z BG by się rozeszło.... może chociaż na stroju specjalnie dla Wisły skomponowanym będzie Biała Gwiazda kosztem herbu.

http://img31.imageshack.us/img31/1484/dfgdfgr.png

Dla mnie jak na razie najladniejsza koszulka jaka sie tu znalazla :-D

PiotrG 07.06.2010 18:15

Jeśli jak zapowiada Basałaj powstanie silny marketing, to można w prosty sposób ściągnąć dużego sponsora, chociażby osławione Pepsi - oprócz reklamy na koszulkach dostaliby wyłączność na sprzedaż napoi w kioskach gastronomicznych, a przecież PepsiCo to nie tylko cola, ale także 7up, Mountain Dew, Mirinda, Lipton Ice Tea, soki Toma czy woda mineralna Aqua (i jeszcze kilka innych). Do tego umieszczenie Białej Gwiazdy na koszulka zamiast logo Wisły SA, co gwarantowałoby wysoką sprzedaż koszulek i interes by się kręcił.

WiślakMyślenice 07.06.2010 18:18

Gwarantować większą sprzedaż może koszulka z Gwiazdą na piersi. Najlepiej model nad moim postem.

PS: Co zyskuje Wisła na herbie spółki na koszulkach? Reklamę?

yogul 07.06.2010 18:40

JEŻELI wszedł by Adidas to myślę że to już by była sprawa SKWK by negocjować Białą Gwiazdę na piersi.

I skoro nie jest jeszcze nic podpisane z Adidasem to co za problem dogadać się z nimi żeby Wisła dostała nowy model koszulek a nie te z zeszłego sezonu?

brylant17 07.06.2010 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 910183)
Ale skoro Umbro wyprzedaje swoje zapasy, to sprawa jest przesądzona. Pewnie z Adidasem czekali na nowego prezesa, teraz będzie mógł zacząć od sukcesu :)

Nie zdziwię, się jak to jutro ogłoszą :D No może pod koniec tygodnia :P

PhantomRanger 07.06.2010 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 909330)
Oj kozacko, kozacko! I ile tych koszulek z BG by się rozeszło.... może chociaż na stroju specjalnie dla Wisły skomponowanym będzie Biała Gwiazda kosztem herbu.

http://img31.imageshack.us/img31/1484/dfgdfgr.png


Jeżeli by takie coś było w sprzedaży to z chęcią to zakupie.

wonski_eNHa 07.06.2010 20:18

B.B. mówił że chcę w 'nowej' Wiśle nawiązać do historii naszego klubu, także myślę że szansa na Białą Gwiazdę na koszulce jest coraz większa. Jak nie w tym sezonie to może w następnym, ale musimy MY - KIBICE/SKWK naciskać zarząd.

PhantomRanger 07.06.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 910295)
B.B. mówił że chcę w 'nowej' Wiśle nawiązać do historii naszego klubu, także myślę że szansa na Białą Gwiazdę na koszulce jest coraz większa. Jak nie w tym sezonie to może w następnym, ale musimy MY - KIBICE/SKWK naciskać zarząd.

Decyzja nie należy chyba tylko od zarządu, ale też głownie od TS'u bo to oni chyba mają wyłączne prawa do jego użytkowania. Więc nawet dobra wola zarządu nic tu nie jeśli takiej samej inicjatywy nie wykaże TS [ myślę jednak, że nie robiliby większych problemów ]

wonski_eNHa 07.06.2010 21:19

TS ma chyba prawa tylko do logo TS WISŁA a nie BG. Chyba że nikt nie może używać BG bez ich zgody, ale to trochę dziwne by było.

Kamson 07.06.2010 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 910327)
Decyzja nie należy chyba tylko od zarządu, ale też głownie od TS'u bo to oni chyba mają wyłączne prawa do jego użytkowania. Więc nawet dobra wola zarządu nic tu nie jeśli takiej samej inicjatywy nie wykaże TS [ myślę jednak, że nie robiliby większych problemów ]

TS to ma chyba prawa do herbu TS Wisła, Biała Gwiazda zastrzeżona chyba nie jest...(?)

willow 07.06.2010 21:23

Zazwyczaj (choć pewnie są wyjątki) reklamy na koszulkach dotyczą produktu skierowanego do klienta indywidualnego. Mogą to być środki spożywcze (piwa), samochody, komórki, banki... coś, co gwarantuje dotarcie do potencjalnej grupy docelowej odbiorców, a więc, co za tym idzie, wysoką skuteczność reklamy.

Mam nadzieję, że B.B. i jego dział marketingu sprawnie znajdą takiego reklamodawcę bo jestem więcej niż pewien, że dla Telefoniki taka reklama na koszulkach to zło konieczne i wyrzucona kasa w błoto...

Z tych logo powyżej to sensowna była by Motorola.

Na miejscy speców od marketingu uderzyłbym do banków, zwłaszcza tych, co wchodzą lub chcą wejść na nasz rynek. Taki np. Paribas Fortis. Siedzibę ma w Krakowie przy Armii Krajowej, jeden z największych banków Europy.

Ciekawe jak by wyglądała symulacja naszej koszulki z takim logo? :)

wonski_eNHa 07.06.2010 21:51

Paribas Fortis jest już jednym z naszych sponsorów, więc rola głównego sponsora odpada i inne banki chyba też. Z tego co można przeczytać w sieci to Sportfive ma między innymi znaleźć nam głównego sponsora. (jeżeli rzeczywiście mamy z nimi współpracować) Motorola?? Było by to sensowne posunięcie, zyskali by dużą rzecze klientów i odbudowali swoją pozycję na rynku... gdybanie....

twardybidon 08.06.2010 02:10

Ja bym z chęcią zobaczył jakiś nowy, trochę nietradycyjny wygląd (np. jak w latach 90. koszulki z niebieską wstęgą). Wielkie kluby często eksperymentują.

Przykładowo takie coś jak reprezentacja Serbii - sympatyczny krzyż:
http://www.yusportshop.com/user/incl...s_srbije_1.jpg

willow 08.06.2010 05:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 910360)
Paribas Fortis jest już jednym z naszych sponsorów, więc rola głównego sponsora odpada i inne banki chyba też. Z tego co można przeczytać w sieci to Sportfive ma między innymi znaleźć nam głównego sponsora. (jeżeli rzeczywiście mamy z nimi współpracować) Motorola?? Było by to sensowne posunięcie, zyskali by dużą rzecze klientów i odbudowali swoją pozycję na rynku... gdybanie....

Paribas zawsze przecież mógłby zmienić swój status ze sponsora pomocniczego na strategicznego.
Ale oczywiście to tylko jeden z wieli pomysłów. Nowy szef marketingu będzie miał wielkie pole do popisu w tym względzie.

Donson 08.06.2010 07:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 910338)
Zazwyczaj (choć pewnie są wyjątki) reklamy na koszulkach dotyczą produktu skierowanego do klienta indywidualnego. Mogą to być środki spożywcze (piwa), samochody, komórki, banki... coś, co gwarantuje dotarcie do potencjalnej grupy docelowej odbiorców, a więc, co za tym idzie, wysoką skuteczność reklamy.

Mam nadzieję, że B.B. i jego dział marketingu sprawnie znajdą takiego reklamodawcę bo jestem więcej niż pewien, że dla Telefoniki taka reklama na koszulkach to zło konieczne i wyrzucona kasa w błoto...

Z tych logo powyżej to sensowna była by Motorola.

Na miejscy speców od marketingu uderzyłbym do banków, zwłaszcza tych, co wchodzą lub chcą wejść na nasz rynek. Taki np. Paribas Fortis. Siedzibę ma w Krakowie przy Armii Krajowej, jeden z największych banków Europy.

Ciekawe jak by wyglądała symulacja naszej koszulki z takim logo? :)

BNP ma siedzibę w stolicy - w Krakowie jest Oddział

Tenzen 08.06.2010 08:41

Koszulkę zrobił oczywiście wonski_eNHa. Dodałem do niej moją propozycję sponsora: TAURON Polska Energia w skład której wchodzi nasz krakowski Enion. Dziewiąta firma w Polsce z najwyższymi przychodami (13 859 mln zł za 2009r. źródło).

http://img251.imageshack.us/img251/9...lkawisy.th.png http://img687.imageshack.us/img687/2...kawisy2.th.png
http://img411.imageshack.us/img411/5...kawisya.th.png http://img697.imageshack.us/img697/1...awisy2a.th.png

Napis na koszulkach "Polska Energia" byłby całkiem niezły ;)

@wonski_eNHa - Mam nadzieję, że nie uraziłem i nie naruszyłem praw autorskich edytując Twoją koszulkę :-)
To jest logo którego użyłem: http://www.ecnowa.pl/pics/tauron.jpg

kolarz90 08.06.2010 09:10

A czy przypadkiem Tauron nie jest już na koszulkach Ruchu?

Tenzen 08.06.2010 09:28

Faktycznie na stronie Ruchu jest informacja, że Tauron jest ich sponsorem strategicznym... Damn it.

WISŁAZWE 08.06.2010 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolarz90 (Post 910458)
A czy przypadkiem Tauron nie jest już na koszulkach Ruchu?

Dokładnie, Tauron jest już sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów a w ostatnich tygodniach został też sponsorem Polskiej Ligi Koszykówki Mężczyzn bodaj od meczy ćwierćfinałowych. Więc wątpliwe aby sponsorował Wisłę w nowym sezonie.

A może by tak Orange ??

Tenzen 08.06.2010 10:12

No orange byłby faktycznie całkiem niezły.
http://img337.imageshack.us/img337/7...yorange.th.png http://img203.imageshack.us/img203/7...orange2.th.png
http://img715.imageshack.us/img715/3...novotel.th.png http://img265.imageshack.us/img265/4...ovotel2.th.png
http://img269.imageshack.us/img269/7...isysony.th.png http://img690.imageshack.us/img690/1...sysony2.th.png
http://img210.imageshack.us/img210/6...gwiazda.th.png http://img517.imageshack.us/img517/3555/siemens.th.png
http://img155.imageshack.us/img155/7...gwiazda.th.png http://img42.imageshack.us/img42/2512/dellzt.th.png

_ukoL 08.06.2010 10:24

Najlepsze to by były czyste bez żadnego sponsora z Białą Gwiazdą na piersi. :P
Tak z estetycznego punktu widzenia.

WISŁAZWE 08.06.2010 10:33

Z estetycznego punktu widzenia tak, ale nie z punktu finansowego wiadomo zawsze to jakiś grosz do klubowej kasy.

A na przykład dałoby radę zrobić z takimi logo:
-Novotel ( bardziej chodzi o tak podłużne logo - https://www.clubsonline.com.au/conso...tel-LOGO-1.jpg ) coś podobnego do tego jak miał kiedyś OL.
- Sportfive
- RedBull no to zamiast tego to może być Tiger :P
-Sony

pan Dudi 08.06.2010 10:47

RedBull mam nadzieję, że nigdy nie będzie miał z naszym klubem nic wspólnego. Na przykładzie SV Austrii Salzburg widać jakie mają podejście do piłki nożnej i za to serdeczny **** im w dupska. To tak tylko tytułem OT.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl