![]() |
Cytat:
Oczywiście faktem jest, że najważniejsza BG :) Btw. Czemu akurat na Realu się mamy "wzorować"? ... I co, nie wygramy nic tak jak oni? ;P EDIT: *wonski*- Było już pisane, że my będziemy mieć modele Realu z tego sezonu, a nie następnego. Największe klubowe marki świata mają swoje modele, specjalnie robione dla nich. Np. Chelsea, Liverpool- oba kluby z Adidasem, a widziałeś żeby miały taki sam wzór? Noi pewnie zostanie Telefonika.... Samsung to marzenia pewnie bardzo odległe. |
Siema, potencjał te koszulki mają :] Ciekawe co z tym sponsorem... Oby w końcu się udało pozyskanie głównego sponsora.
Nie wiem jak Wy ale ja po 10 takich czerwonych bym kupił :D na każdy dzień tygodnia! http://img694.imageshack.us/img694/6293/96583675.png http://img412.imageshack.us/img412/5531/30027991.th.png http://img694.imageshack.us/img694/6293/96583675.th.png http://img198.imageshack.us/img198/6486/1xx.th.png http://img46.imageshack.us/img46/5715/30574716.th.png http://img709.imageshack.us/img709/3123/84376151.th.png http://img243.imageshack.us/img243/9666/2xx.th.png http://img19.imageshack.us/img19/1363/69507609.th.png http://img38.imageshack.us/img38/6180/44610841.th.png psss. Trochę mnie poniosła fantazja, ale i temat nie jest do końca poważny. |
Czy ktoś wie kiedy będzie prezentacja Naszych nowych modeli?? ;>
|
wonski_eNHa - te koszulki wyglądają świetnie. Ale gdzie Pepsi :P
Może gdybyś zrobił takie jeszcze z kilkoma sponsorami i wyślemy na maila naszego marketingu, niech się wstydzą, że nic nie robią ale i do tej roboty motywują. Może Motorola, Siemens, Dell, Asus, IBM, jest ich trochę ;) |
Cytat:
|
Gdyby była Biała Gwiazda to te "rozbłyski" by wyglądały przekozacko. Wyjątkowo by pasowały do naszego symbolu.
|
Cytat:
http://img31.imageshack.us/img31/1484/dfgdfgr.png |
Motorola (tylko bez loga, sam tekst) i Delphi - Tu nasz marketing powinien atakować w pierwszej kolejności.
|
Cytat:
|
Piękna koszulka! Wisła & Real Na Zawsze!
|
Ja bym się trochę Panowie z rozbłyskami wstrzymał bo mamy mieć model z poprzedniego sezonu a nie z przyszłego Realu... Więc luzik... A poza tym Motorola lub Delphi... Tylko nie MAN z obrazkiem ;/...
|
Tak, na pewno działacze za klucz w negocjacjach wezmą względy wizualne, jak logo potencjalnego sponsora prezentuje się na koszulce, której jeszcze nota bene nikt nie zna...
Wyjdźcie na pole, piękna pogoda, świeże powietrze dobrze Wam zrobi |
hmm mi tam sie nawet podobaja te wasze wizualizacje, szkoda ze to tylo wizualizacje ;P jak dla mnie to :
1. http://img11.imageshack.us/i/44685738.png/ http://img11.imageshack.us/i/44685738.png/ tylko z Biala Gwiazda 2.http://img6.imageshack.us/i/clipboard01mb.png/ tez z biala gwiazda 3.http://img411.imageshack.us/i/clipboard01sb.png/ i http://moonartz.com/wisla_adidas_real.jpg zobaczymy jak to bedzie :) |
Cześć !! Jestem tu nowym użytkownikiem, lecz forum to śledzę dobrych kilka lat ;)
Mam takie dwa pytania: Czy wiadomo już kiedy rozpocznie się sprzedaż nowych koszulek z Adidasa ?? Czy klub już się oficjalnie wypowiadał nt. współpracy z Adidasem ?? |
Cytat:
|
Ale skoro Umbro wyprzedaje swoje zapasy, to sprawa jest przesądzona. Pewnie z Adidasem czekali na nowego prezesa, teraz będzie mógł zacząć od sukcesu :)
|
Cytat:
|
Jeśli jak zapowiada Basałaj powstanie silny marketing, to można w prosty sposób ściągnąć dużego sponsora, chociażby osławione Pepsi - oprócz reklamy na koszulkach dostaliby wyłączność na sprzedaż napoi w kioskach gastronomicznych, a przecież PepsiCo to nie tylko cola, ale także 7up, Mountain Dew, Mirinda, Lipton Ice Tea, soki Toma czy woda mineralna Aqua (i jeszcze kilka innych). Do tego umieszczenie Białej Gwiazdy na koszulka zamiast logo Wisły SA, co gwarantowałoby wysoką sprzedaż koszulek i interes by się kręcił.
|
Gwarantować większą sprzedaż może koszulka z Gwiazdą na piersi. Najlepiej model nad moim postem.
PS: Co zyskuje Wisła na herbie spółki na koszulkach? Reklamę? |
JEŻELI wszedł by Adidas to myślę że to już by była sprawa SKWK by negocjować Białą Gwiazdę na piersi.
I skoro nie jest jeszcze nic podpisane z Adidasem to co za problem dogadać się z nimi żeby Wisła dostała nowy model koszulek a nie te z zeszłego sezonu? |
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli by takie coś było w sprzedaży to z chęcią to zakupie. |
B.B. mówił że chcę w 'nowej' Wiśle nawiązać do historii naszego klubu, także myślę że szansa na Białą Gwiazdę na koszulce jest coraz większa. Jak nie w tym sezonie to może w następnym, ale musimy MY - KIBICE/SKWK naciskać zarząd.
|
Cytat:
|
TS ma chyba prawa tylko do logo TS WISŁA a nie BG. Chyba że nikt nie może używać BG bez ich zgody, ale to trochę dziwne by było.
|
Cytat:
|
Zazwyczaj (choć pewnie są wyjątki) reklamy na koszulkach dotyczą produktu skierowanego do klienta indywidualnego. Mogą to być środki spożywcze (piwa), samochody, komórki, banki... coś, co gwarantuje dotarcie do potencjalnej grupy docelowej odbiorców, a więc, co za tym idzie, wysoką skuteczność reklamy.
Mam nadzieję, że B.B. i jego dział marketingu sprawnie znajdą takiego reklamodawcę bo jestem więcej niż pewien, że dla Telefoniki taka reklama na koszulkach to zło konieczne i wyrzucona kasa w błoto... Z tych logo powyżej to sensowna była by Motorola. Na miejscy speców od marketingu uderzyłbym do banków, zwłaszcza tych, co wchodzą lub chcą wejść na nasz rynek. Taki np. Paribas Fortis. Siedzibę ma w Krakowie przy Armii Krajowej, jeden z największych banków Europy. Ciekawe jak by wyglądała symulacja naszej koszulki z takim logo? :) |
Paribas Fortis jest już jednym z naszych sponsorów, więc rola głównego sponsora odpada i inne banki chyba też. Z tego co można przeczytać w sieci to Sportfive ma między innymi znaleźć nam głównego sponsora. (jeżeli rzeczywiście mamy z nimi współpracować) Motorola?? Było by to sensowne posunięcie, zyskali by dużą rzecze klientów i odbudowali swoją pozycję na rynku... gdybanie....
|
Ja bym z chęcią zobaczył jakiś nowy, trochę nietradycyjny wygląd (np. jak w latach 90. koszulki z niebieską wstęgą). Wielkie kluby często eksperymentują.
Przykładowo takie coś jak reprezentacja Serbii - sympatyczny krzyż: http://www.yusportshop.com/user/incl...s_srbije_1.jpg |
Cytat:
Ale oczywiście to tylko jeden z wieli pomysłów. Nowy szef marketingu będzie miał wielkie pole do popisu w tym względzie. |
Cytat:
|
Koszulkę zrobił oczywiście wonski_eNHa. Dodałem do niej moją propozycję sponsora: TAURON Polska Energia w skład której wchodzi nasz krakowski Enion. Dziewiąta firma w Polsce z najwyższymi przychodami (13 859 mln zł za 2009r. źródło).
http://img251.imageshack.us/img251/9...lkawisy.th.png http://img687.imageshack.us/img687/2...kawisy2.th.png http://img411.imageshack.us/img411/5...kawisya.th.png http://img697.imageshack.us/img697/1...awisy2a.th.png Napis na koszulkach "Polska Energia" byłby całkiem niezły ;) @wonski_eNHa - Mam nadzieję, że nie uraziłem i nie naruszyłem praw autorskich edytując Twoją koszulkę :-) To jest logo którego użyłem: http://www.ecnowa.pl/pics/tauron.jpg |
A czy przypadkiem Tauron nie jest już na koszulkach Ruchu?
|
Faktycznie na stronie Ruchu jest informacja, że Tauron jest ich sponsorem strategicznym... Damn it.
|
Cytat:
A może by tak Orange ?? |
No orange byłby faktycznie całkiem niezły.
http://img337.imageshack.us/img337/7...yorange.th.png http://img203.imageshack.us/img203/7...orange2.th.png http://img715.imageshack.us/img715/3...novotel.th.png http://img265.imageshack.us/img265/4...ovotel2.th.png http://img269.imageshack.us/img269/7...isysony.th.png http://img690.imageshack.us/img690/1...sysony2.th.png http://img210.imageshack.us/img210/6...gwiazda.th.png http://img517.imageshack.us/img517/3555/siemens.th.png http://img155.imageshack.us/img155/7...gwiazda.th.png http://img42.imageshack.us/img42/2512/dellzt.th.png |
Najlepsze to by były czyste bez żadnego sponsora z Białą Gwiazdą na piersi. :P
Tak z estetycznego punktu widzenia. |
Z estetycznego punktu widzenia tak, ale nie z punktu finansowego wiadomo zawsze to jakiś grosz do klubowej kasy.
A na przykład dałoby radę zrobić z takimi logo: -Novotel ( bardziej chodzi o tak podłużne logo - https://www.clubsonline.com.au/conso...tel-LOGO-1.jpg ) coś podobnego do tego jak miał kiedyś OL. - Sportfive - RedBull no to zamiast tego to może być Tiger :P -Sony |
RedBull mam nadzieję, że nigdy nie będzie miał z naszym klubem nic wspólnego. Na przykładzie SV Austrii Salzburg widać jakie mają podejście do piłki nożnej i za to serdeczny **** im w dupska. To tak tylko tytułem OT.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl