![]() |
dokladnie jak Sqall Mowi !
|
Cytat:
|
Tnie jak cholera na tym justinie :/
|
zalezy komu:>
|
Cytat:
|
Cytat:
|
na justinie i idzie czysciutko :)
|
Pzpn Pzpn!!!
|
****a, szmaty ze spalonego strzelily
|
Cytat:
|
Znalazł już ktoś wczorajszy cały mecz Wisły w necie?
|
Cytat:
|
Troche offtopowo:
W temacie frekwencji na meczach wszyscy ZAINTERESOWANI dobrze wiedzą jak sprawa wygląda , jeden czy dwa wyjątki tylko potwierdzaja regułę. Multum "najwierniejszych" woli iść się "ululać " do knajpy i po meczu ryja zdzierać , niż na stadionie 2 godz. stać , marznąć i dopingować. Stary temat i sto "przeważnie ważnych" powodów. Szkoda słów. |
Cytat:
|
Ja obejrzałbym cały mecz, ale martwi że nie ma go jeszcze go nie ma może to dlatego że było na n
|
Tu macie najciekawsze sytuacje z meczu (8m 43s)
http://rapidshare.com/files/20538515...-LechP0-1s.rar A sam gol Lewandowskiego to macie tu: http://rapidshare.com/files/20536670...K-LechP0-1.rar Pliki z football-multi.com ;] |
http://soccerlive.i-fora.net/viewtopic.php?t=917
PISAĆ W TYM TEMACIE ABY PUŚCILI WISŁE, BO INACZEJ NIE BĘDZIE MECZU NA SOPCAST A ZAMIAST TEGO BĘDZIE PIAST-BEŁCHATÓW !!!!! REJESTRUJEMY SIĘ I POPIERAMY MECZ WISŁA-POLONIA :( BO INACZEJ LIPA ! |
akcja podziałała:) przynajmniej na razie
|
Cytat:
|
Będzie dziś transmisja meczu :) ?
|
http://www.meczyki.pl/pilka.php - tu są zawsze linki do meczów
|
poda ktos adres do sopa ? bo z vista cos sie samo nie chce zaladowac ze stronki;/
|
Czy jest gdzies w sieci puszczany mecz w formacie 16:9 ???????
|
Czy Jest Mecz Gdzies Wogole Pokazywany ?!
|
Cytat:
|
sopcast 56947
|
a na justinie ktos ma ?
|
wlasnie masz ktos do justina link ? bo wszedzie strasznie tnie lub beznadziejny obraz :/
|
Cytat:
dokladnie 10 znaków |
|
|
"Przedstawiciele płatnej telewizji premium - Canal+, wchodzącej m.in. w skład oferty platformy satelitarnej Cyfra+ i telewizyjnego pakietu od TP S.A., poinformowali jakiś czas temu o planach odkodowania dwóch wybranych meczy Ekstraklasy, w danej kolejce, w tym sezonie. Nasza redakcja dotarła do oficjalnych wiadomości dotyczących pierwszego niekodowanego spotkania. Będzie to mecz Lech Poznań vs. Wisła Kraków, który na antenie Canal+ Sport pojawi się 5 kwietnia 2009 roku. Drugi mecz pozostaje jeszcze wielką niewiadomą - (...) o drugim meczu jeszcze nie zdecydowaliśmy, chcemy pokazać któreś ze szlagierowych spotkań i decyzje zapadną - mówi nam Michał Obrębski z biura prasowego Canal+.
Canal+ Cyfrowy po raz pierwszy zdecydował się na taki krok, co ma na celu zdobycie jeszcze większej popularności stacji. Zainteresowani ofertą programową paczki kanałów premium tworzonych przez Canal+ Cyfrowy, mogą zakupić ofertę Multipakiet Canal+, która zawiera: Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 2 i jako opcję wersje HD kanału filmowego Canal+ Film i sportowego Canal+ Sport. Dodatkowo istnieje opcja wykupienia paczki HBO (Multipakiet Premium): HBO, HBO2 oraz HBO Comedy. Jako opcja HBO HD. Canal+, Canal+ Film oraz Canal+ Sport nadawane są za pośrednictwem satelity Hot Bird na częstotliwości 10,892GHz, pol. H (pozioma), SR 27500, FEC 3/4 " Źródło: Kod: http://satelitarne.tv/news.php?readmore=417 |
na jakim kanale na sopcast (nr) bedzie dzisiaj Wiselka? bo nie moge znalezc a nie otworze bezposrednio(problemy z vista)z gory dziekuje za odpowiedz
|
Channel - 56947
|
|
A na Justinie bedzie cos?
|
dajcie linka na justina :)
|
Witam;-) A ja mam pytanie, czy ktoś wiegdzie w Krakowie jest knajpa z telewizją n żeby mozna bylo zobaczyć rewanz PP z Lechem?... z góry dzieki za odpowiedź ;-)
|
Wrzuccie jakies dzialajace linki zeby ogladac mecz bo narazie nic nie dziala:/ ten kanal z sopcasta tez;/
|
Panowie macie jakies dojscie do meczu nie przez sopcasta?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl