![]() |
Moje na dzisiaj:
Konya-Besiktas 2 Łotwa-Włochy 1 Volendam-Psv 2 Niemcy-Słowenia 1 kurs. 4,30 Nr 2. Fiorentiina-Lazio 1 Villareal-Numancia 1 Sampdoria-Siena 1 Crimitschau-Bietigheim 2 kurs 6,85 Nr 3. Getafe-Espanyol x2 Valladoid-bilbao il. gol 2,5 1 Marsylia-Bordeaux x Porto-Benfica 1 Catania-Juve 1x Cagliari-Atalanta 1 pol 1 kurs 51,94 Pozdrawiam |
Też myślałem o tym meczu, ale jednak sobie odpuściłem. Wczoraj wieczorem zrobiłem sobie plan na dziś- Groningen, Vitesse i Utrecht. Miałem zagrać grubo, ale rano opuściła mnie odwaga i zagrałem Vitesse 1X, Utrecht i Groningen X2. A trzeba było grać kurde bele samo Vitesse za całą wypłatę i już :D
|
Cytat:
|
CF Villarreal - CD Numancia (Typ) 1
US Palermo - SSC Napoli (Podwójna szansa) 1x OGC Nice - Olympique Lyonnais (Typ) 2 Kurs:3.42 CA Osasuna - CF Valencia (Typ) X Olympique Marseille - Girondins Bordeaux (Typ) X Kurs: 9.14 |
na dzisiaj zagrałem takie coś:
New Jersey-New York Rangers 1x PAOK-Milon1 Crotone-Cavesa 1x Stepanek-Meffert 1 Kiderminster-Cambridge 1x kurs.2.95 ps.wie może ktoś jak będą liczone mecze z soboty: Cliftonville- Dunganon i Linfield-Crusaders ? |
Na kozaka za 5-aka ! :D
lLeeds-Milwall - x Nurnberg-K lautern - x Cittadella - Aveliino - do przerwy Montpelier-Reims - 1 Memphis - New Orleans - 2 Ako 62.39 Stawka 5zł Ew.Wygr. 280.75 |
na dzisiaj tym razem w sts.
leeds-millwall 1 nuernberg-k`lautern 1 montpellier-reims 1 crotone-cavesa 1 za 2 ako.12.53 ---------------------------------- ferreira-belenenses 1 kidderminster-cambridge 1 blake/fish - parrott/polasek 1 za 2 ako.7.43 |
kto wczoraj zagrał ten wygrał:)
a na dzisiaj: Glentoran-FC Bangor1 Stevenage-Forest Green10 Guaraní-Tachira1 Nashville-Detroit02 Zurich-Rapperswil1 Monfils-Bohli1 Roddick-Ryderstedt1 w fortunie ,całkowity kurs 4,13 ;) |
Gralibyście w Piątek na Hoffenheim w spotkaniu z Leverkusen?Zastanawiam się nad singielkiem za wiekszą kase bo kurs wydaje się kuszący tzn 2.30 w sts.
|
Cytat:
|
miałem postawić dziś 4x akumulowany lub 2z3 i jeden akumulowany ale postawiłem 3z4
mega blok: blok A Stevenage-Forest Green 1 Herning-Rodovre 1 Eisbaren-Iserlohn 1 Colchester-Tranmere 1 Jokerit-Lahti 1 blok B Esbjerg-Frederikshavn 1 Stjernen-Lillehammer 1 Exeter-Macclesfield 1 Blues-JYP blok C Veendam-Omniworld 1 Zilina-Nitra 1 Cambuur-Zwolle 1 Boston-San Jose 1 blok D Kosice-Mikulas 1 Ljungby-Nybro 1 Trencin-Skalica 1 Slovan-Zvolen 1 Aalborg-Harlev il.g. 5,5 + Ankara T.-Treviso. zwyciesca 1 kursy : blok A-13.79, blok B-10.73, blok C-13.42, blok D-15.01 kombinacje:ABC-1787,10zł ABD-1998,90 PLN ACD-2500,00 PLN BCD-1945,30 PLN ABCD-8231,30 PLN |
ricken nie rozumiem tych blokow..... ja na bet at home rozumiem ze mozna 3 z 6 i te 6 spotkan zagrac i etc etc ale nierozumiem tego sa 3 bloki i ja to rozumiem jako 3 kupony ... ale ty tu tworzysz jakies jescze kombinacje z blokow..... mozesz jakos to objasnic?? albo ktos inny?? PZDR
|
Cytat:
No, remis tam rzeczywiście może się przytrafić. Może lepiej zagrać na Inter z Milanem? Niby to derby itp bla, bla, ale Milan jest w tak dupiastej formie, że raczej nie ma szans, żeby Interowi zaszkodził. Kurs porównywalny- w Betssonie 2,3. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
odgryzć.Poza tym nie będą chcieć tracić kolejnych pkt, Hoffenheim piewszy Leverkusen piąty, Bayern nie wygrał meczu w lidze od 6 grudnia. |
Co powiecie na taki kuponik pusiciłem na weekend?:P:)
Akumulowany Stawka: 2.00 Wygrana: 741.50 Hoffenheim - Leverkusen 1 Birmingham - Nottingham 1 PSG - St.Etienne 1 Valencia - Malaga 1 PSV - Alkmaar 1 Bochum - Schalke 2 Empoli - Rimini 1 Dortmund - Cottbus 1 Celtic - Rangers 1x Besiktas - Trabzon 1 |
mój kupon na wt-śr
Eisbaren - Iserlohn 1 Frolunda - Brynas 1 ZSC Lions - Rapperswill 1 Nashville - Detroit 2 Karlove Vary - Kladno 1 Tunezja - Holandia 2 New Jersey - NY Islanders 1 Dallas - Phoenix 1 kurs: 65 stawka:10 zł |
ja napewno na weekend daje Furth w 2 bundeslidze bo chlopaki w lutym maja bilans 2 mecze 6 pkt bramki 9-1:) a tak to mysle nad Chelsea(zmiana trenera zawsze robi swoje) przelamaniu Sevilli i Den Haag oraz Valencii i Bilbao
|
Cytat:
|
Polska-Walia - x
Austria-Szwecja -x Hiszpania - Anglia- x Ako 27.00 Stawka 2zł Ew.Wygr. 48.60 Hiszpania-Anglia - 1 Niemcy-Norwegia - 1 Polska-Walia- 1 Egipt-Ghana - x Tunezja - Holandia - 2 Ako 33.78 Stawka 2zł Ew.Wygr. 60.80 30,27,5 Kulki :) |
Po pierwsze to za dużo meczy na jednym kuponie.
|
Cytat:
pozdro:) |
Blues - Pelicans -5,5
HIFK - HPK +5,5 Ilves - KalPa -5,5 JYP - Tappara -5,5 SaiPa - Karpat +5,5 TPS - Lukko -5,5 kurs 24,8 |
Cytat:
Nie graj tyle meczy na jednym kuponie!! |
ok ;pp poradze se;]
|
A pokażcie mniej więcej jakie wy satwiacie :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam
Mój kupon na weekend a/Monaco -Marseille 2 -kurs 2.40 b/Bochum -Schalke 2 -kurs 2.10 c/Paris SG -St.Etienne 1 -kurs 1.60 Caligari -Lecce 1 -kurs 1.70 d/Valencia -Malaga 1 -kurs 1.68 Dortmund -Cottbus 1 -kurs 1.43 |
Cytat:
|
Cytat:
|
za 5zeta tylko
|
na weekend:)
KUPON I (3z4) Grupa A:Borussia-Cottbus 1, Celtic-Rangers 10 ,Empoli-Rimini 1 Grupa B:Valencia-Malaga 1, Furth-FSV 1, PSG-St.Etienne 1 Grupa C:Birmingham-Nottingham 1, Hoffenheim-Bayer 1, Inter-AC Milan 1 Grupa D:Atl.Madryt-Getafe 1, Besiktas-Trabzonspor 1, Basel-Grasshopper 1 KUPON II (2z3) Grupa A:Bochum-Schalke 2, Braga-Leixoes 1, Ajax-Feyenoord 1 Grupa B:Breda-Kerkrade 1,Lazio-AC Torino 1,Bordeaux-Grenoble +2,5 Grupa C: Paphos-AEL Limassol 2, Apollon Lim.-Apoel Nikozja 2, Charleroi-Anderlecht 2 KUPON III (2z3-wymieszany II) Grupa A Paphos-AEL Limassol 2, Lazio-AC Torino 1, Bordeaux-Grenoble +2,5 Grupa B:Breda-Kerkrade 1, Bochum-Schalke 2, Braga-Leixoes 1 Grupa C:Apollon Lim.-Apoel Nikozja 2, Ajax-Feyenoord 1, Charleroi-Anderlecht 2 KUPON IV (3z5) Grupa A:Juventus-Sampdoria 1, Betis-Barcelona 2, Bordeaux-Grenoble 1 Grupa B:Hoffenheim-Bayer 1, Hamburg-Bielefeld 1 Grupa C:Cagliari-Lecce 1, Lyon-Le Havre 1, Gijon-Real Madryt 2 Grupa D: Frankfurt-Wolfsburg 2, La Coruna-Osasuna 1 Grupa E:Bergamo-AS Roma 1 system 2z3=3 kombinacje,3z4=4kombinacje,3z5=10 kombinacji jak myślicie wejdzie któryś?? |
jak widzę tyle zdarzeń na kuponach to się przewracam. a Mickiewicz w grobie razem ze mną. Po co na silę grać 10 meczy? Nie wierzę, że macie pojęcie o każdej z tych lig/drużyn którą gracie. Lepiej dajcie sobie spokój z bukmacherką, bo większe prawdopodobieństwo że 6 traficie w totka niż siądzie kupon za piątkę z 12 czy ile zdarzeniami.
proszę was ludzie... dajecie im tylko zarobić a tu nie o to chodzi. kolego kameleon-> ja się nie dziwię, że jesteś na minusie. zanim zaczniecie grać to poczytajcie fachowe fora o bukmacherce, zobaczcie jak tam ludzie grają... dwa zdarzenia na ako 2.0, większa stawka i jesteś w przód. nie wejdzie? trudno. wjedzie następny bo zakłady to nie przepisywanie całej oferty tylko selekcja. podpieranie się statystykami, h2h, informacjami o danej drużynie/zawodniku. przemyślcie co napisałem... |
ten koleś nad moim postem dobrze gada... dajcie mu wódki...
ja zawsze obstawiam albo jeden mecz po kursie między 1,5 a 2.0 albo 2 mecze o łącznym kursie ok 2.0... i zawsze gram za 100zł. 1 kupon Bochum - Schalke 04 2 2.05 2 kupon Napoli - Bologna 1 Bordeaux - Grenoble 1 1,95 oba po 100zł. zobaczymy czy siądzie:P |
Hoffenheim-Leverkusen co myslicie o ty meczu bo nie wiem wlasnie czy go dolozyc.
Betis S.-Barcelona typ: 2 kurs: 1.52 Valencia-Malaga typ: 1 kurs: 1.70 Olympiakos-Aris typ: 1 kurs: 1.32 Furth-FSV Frankfurt typ: 1 kurs: 1.47 Bochum-Schalke typ: 2 kurs: 2.10 Watford-Chelsea typ: 2 kurs: 1.35 PSG-St.Etienne typ: 1 kurs: 1.65 wkład: 5 zl przewidywana wygrana: 105.54 zł |
Aha ja jeszcze gram tak że nigdy nie schodze po niżej pewnego kursu.
Ja sobie ustaliłem najniszy 1.50. Bez sensu jest grać zdarzenie po kursie np: 1.30 no chyba że drugi kurs jest na poziomie 1.70 Ja przynajmniej tak gram:-) |
Macie rację, że granie za duże sumy to najlepsza metoda, tylko jest jeden drobny niuans. Sam tak grałem przez dobre 5 lat z kilkoma znajomymi. We wtorek rano spotykaliśmy się przy nowej gazetce w STS. Omawialiśmy z kilkoma graczami typy na cały tydzień. Na początek kilka kuponów za średnie kwoty 20-100 zł z pewniakami z całego tygodnia. Później analiza statystyk (układ w tabeli, historia spotkań drużyny A vs. drużyna B, bilansy bramkowe, wskaźnik zwycięstw gospodarza u siebie, itp.), różnych newsów (ranga spotkania, kontuzje, wystawienie II składu, ważniejsze rangą spotkanie w najbliższych dniach, zły stan murawy, kiepskie warunki atmosferyczne, itp.). W piątek po południu spotkanie ze znajomymi u buka i weekendowe kupony (od kilku do kilkunastu) przeważnie za kwoty z przedziału 100-1000 zł każdy przy kursach 1.5-2 (od 1 do 3 spotkań na kuponie).Bywały miesiące spektakularne, gdzie można było się kąpać w kasie, a w najgorszych miesiącach było się trochę poniżej kreski. Ten styl gry, unikanie powtarzania "pewniaków" (żadne tam MU po 10 razy, itp.) gwarantował w najgorszym wypadku ok. 70% zwrot kosztów kuponów. Było to dużo bezpieczniejsze od wszelkich metod progresji (nie ryzykowało się całości kapitału, bo każda seria się kiedyś kończy), a poza tym bazowało się na metodach statystycznych z których wynikało, że prawdopodobieństwo zwycięstwa u siebie mocnej drużyny z przeciętniakiem, bądź outsiderem jest naprawdę wysokie (ok. 80% biorąc pod uwagę prawo serii, przewagę gospodarza, nieporadność gości na wyjazdach, itp.) Ta metoda sprawdzała się doskonale do momentu kiedy buki internetowe weszły na rynek. Niestety buki internetowe, które nie pobierają prowizji mają sposób na większość graczy (zakłady live, zakłady specjalne, kasyno i poker). Zdarzało się właśnie, że przez zakłady live traciło się miesięczny zarobek, który później było ciężko odrobić. Poza tym człowiek nie widzi wirtualnego pieniądza i to powoduje brak wszelkich zahamowań. Kilka takich spektakularnych cztero albo pięcio zerowych kwot i zakończyłem karierę :)
Oczywiście były jeszcze tzw. "kupony niespodzianki", gdzie stawiało się mecze o bardzo wysokich kursach. Najlepiej pamiętam końcówkę sezonu 2004/2005 w II lidzie hiszpańskiej. Wtedy dochodziło do takich przekrętów, gdzie Celta Vigo miała ogromną przewagę punktową i prawie pewny awans do I ligi na 10 meczów przed końcem. Wygrali 4, przegrali 6 i nie padł żaden remis! Wszystko było ustawione. Wtedy pamiętam, że wpadliśmy na pomysł żeby obstawić pierwszy mecz z tej serii i się udało - piękny kurs 8.20 wszedł! 2005-04-17 19:00 http://xscores.com/f/spain.gif CELTA VIGO - CORDOBA 0-1 ALVAREZ(Pen58) /Cordoba grała w 10-stkę od 82 minuty/ Dlatego jeśli ktoś ma zamiar grać za kwoty 2,5,10 zł przy kursach 10,20,100 to życzę powodzenia. To jest nic innego jak karmienie buków, a nie zarabianie kasy. |
Czy przy wygranych kuponach STS....pobieraja jakis podatek lub cos? z góry thx
|
Cytat:
|
Moje na dzisiaj i weekend:
Duisburg-Koeln 2 Lokeren-Roeselare 1 Derby-Mu 2 Cagliari-Lecce 1 Krefeld-Inglostadt 1 Zaragoza-Las Palmas 1 Lazio-Torino 1 do wygrania =170,90 2) Betis-Barca 2 Brema-Borussia M 1 Bilbao-Huelva 1 K'lautern-Ingolstadt 1 Valencia-Malaga 1 Atletico M-Getafe 1 Bvb-Cottbus 1 Inter-Milan x2 do wygrania =182,80 3) Thurgau-Lausanne 2 Kac-Graz 1 Sparta-Boleslav 1 Atlant-D.Minsk 1 Herlev-Aalborg 2 Salzburg-Alba 1 Hamburg-Kassel 1 Slowacja u20-B.Bystrica 2 do wygrania=27,30 Pozdrawiam |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl