Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

Wiślak709 12.11.2010 21:55

ahahahahahahahahahah 4-0!!!! Pogrom!!! Brawo!!!

HOOLIGANSWISŁANH 12.11.2010 21:55

3 punkty nasze :) DZIEKUJEMY!!! BRAWA DLA PILKARZY I TRENERA ;]

Evil_ 12.11.2010 21:56

hahah świetny obrazek nawet jak nasi obcokrajowcy śpiewają 'jazda, jazda, jazda' :)

For_FuN_ 12.11.2010 21:56

Legia tyle sytuacji i nie ma gola :D.

Napewno najlepszy mecz w tej rundzie. Brozek gracz meczu, Chavez duzy plus.

Maaskant dzieki temu spotkaniu ma u mnie kredyt zaufania do konca sezonu, ale jesli nie bedzie to trwala zmiana...

brylant17 12.11.2010 21:57

WISŁAAAAAAA TO JEST POTĘGA!!!! legia na kolana muahahaha nie mogłem oglądać meczu,ale obejrzę skrót :)

krowczax 12.11.2010 21:57

Rybus słitaśnie sepleni :D

WISŁA KRAKÓW Boukhariego ! ROTFL :D

Wiślak709 12.11.2010 21:58

rybus zara sie poryczy :D

Teqcontroller 12.11.2010 21:58

Dla takich Chwil warto żyć !!!!! Aż się łezka w oczku kręci hehe

HEDu 12.11.2010 21:59

Cracovia + Legia = 6 pktów. Skorża przez ostatnie 1,5 sezonu w Wiśle tego nie robił. Z Legią same przegrane, z Cracovią SAMI WIEMY.

szczepanwislak 12.11.2010 22:00

Super wieczór , super wynik !
Martwi może słaba gra naszych w końcówce , ale nic , styl dziś nie ważny.
Mistrzostwa nie będzie ale podium jak najbardziej , no i ta satysfakcja , że Legła Warszawa ! :)

brylant17 12.11.2010 22:01

Czego nie z Amiką Wisełko?, ale najważniejsze są derby i ukąszenie Maciusia

nicramus 12.11.2010 22:01

Absolutna demolka, w najśmielszych snach bym sobie nie wymarzył takiego rezultatu. Druga połowa to już było w sumie dokonanie dzieła zniszczenia, kolejny mecz, w którym demolujemy rywala po wyjściu na prowadzenie (po 2:1 z Lechią też był grad goli). Świetny występ Pawła no i wydaje mi się, że cichy bohater Jirsak, bo po tak długiej absencji w pierwszym składzie to asysta i naprawdę odważna i mądra gra to się ceni.

Mały też pare ładnych akcji i gol, jeszcze pisze w emocjach, ale generalnie to była taka Wisła jaką chciałbym oglądać zwłaszcza ta po strzeleniu pierwszego gola. WR22ACAMY DO GRY, LEGŁA WARSZAWA !!!

Rond 12.11.2010 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 1009960)
Super wieczór , super wynik !
Martwi może słaba gra naszych w końcówce , ale nic , styl dziś nie ważny.
Mistrzostwa nie będzie ale podium jak najbardziej , no i ta satysfakcja , że Legła Warszawa ! :)

Styl nie ważny?! Ograliśmy Legię 4:0! Styl i wynik iście mistrzowski (no, ale trochę lepiej z klepą mogłoby być, choć bramki na 1:0 i 2:0 piękne).

wolfy 12.11.2010 22:01

Mam nadzieję, że jeszcze długo Brożkowie i Małecki będą "psuli atmosferę" w Wiśle:D

Wygląda na to, że Maaskant umocnił trochę swoją pozycję dwoma prestiżowymi meczami i powinien dotrwać do zimy. W naszym klubie samo to jest już sukcesem...

Bałem się tego meczu, ale udało się. Raz, że zawsze fajnie pognębić Legię, dwa - oddaliliśmy się na dobre od strefy spadkowej, trzy - w najbliższym czasie powinien być spokój wokół trenera.

Wiślak709 12.11.2010 22:02

szczepanwislak - czemu uwazasz, ze nie bedzie mistrza?

cfa 12.11.2010 22:02

W końcu mecz Wisełki który podobał mi sie od początku do końca!!
Jeśli mogę sobie pozwolić na wybór naszego najsłabszego gracza to niestety imo był nim Bunoza chociaż i tak zagrał przyzwoicie.

Dekiel 12.11.2010 22:02

Ech... nic tylko czekać na rewanż na Łazienkowskiej i liczyć, że wynik będzie odwrotny. Gratuluję.

Swoją drogą dawno nie widziałem meczu gdzie wszystkie stykowe sytuacje (nie chodzi o sędziowanie!) wygrywali piłkarze jednej drużyny. Ciekawe czy Wisła się po tym meczu odrodzi czy też dziś wnieśli się na maksimum swoich umiejętności.

Poza tym Chavez miał dzień konia.

Krzysiek Grabski 12.11.2010 22:03

GRATULUJĘ WIŚLACY !

PIĘKNE ZWYCIĘSTWO !

LEGIA PRÓBOWAŁA...coś zrobić...

Mamy więc po 21 punktów.

Jeszcze raz gratuluję przekonującego zwycięstwa.

Pozdrawiam.

Heero 12.11.2010 22:05

Małecki w końcu podejmuje dobre decyzje - kiwa, kiedy trzeba i podaje, kiedy trzeba.

Marcinnno 12.11.2010 22:05

Co do tej sytuacji bramkowej jaką miał Komorowski - oliwa sprawiedliwa :) Ogólnie jestem w dużym szoku i dziś naprawdę wszyscy zagrali bardzo dobrze! :)

matkur 12.11.2010 22:06

O Cikos świetna druga połowa, ofensywne wejścia. Super Cikos!!

Bialix 12.11.2010 22:07

Dekiel, nie ma sprawy, może być 0:4 na Łazienkowskiej jak z Wami zagramy. Ja jestem bardzo za takim wynikiem :D

adikos1906 12.11.2010 22:07

Szczerze? Jestem w szoku co nasza WISEŁKA dzisiaj pokazała !! coś pięknego...

BRAWO ! Marsz po mistrza !!

Bronex 12.11.2010 22:07

Kilka słów na ciepło

1) Bardzo dobra gra w ofensywie i defensywie całej drużyny.
2) Świetny wynik
3) Czikosz i Chavez - Simply the best
4) Dobre tempo gry
5) Żałosny występ komentatorów - ochy i achy nad Legią
6) Super postawa Mariusza Pawełka
7) FOOTBALL TOTALNY

---- I TO WSZYSTKO PO MIZERII Z KS CRACOVIĄ ... kto by się spodziewał? aż nie do uwierzenia... SUPER , SUPER... Pięknie ,że kolektywnie Wisła odesłała zuchwałych Warszawian z worem goli do domu...

8) "WYPADA TYLKO PRZEPROSIĆ KIBICÓW :-)"

Rond 12.11.2010 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bialix (Post 1009977)
Dekiel, nie ma sprawy, może być 0:4 na Łazienkowskiej jak z Wami zagramy. Ja jestem bardzo za takim wynikiem :D

HAhahahaha, epic. : D

grzesiek9000 12.11.2010 22:08

Świetny mecz Wisły.
najlepsi zawodnicy P.Brożek, Czikosz i mój cichy bohater Pawełek - który conajmniej 2 bramki nam wybronił.
Ostatnimi meczami zapracował na nowy kontrakt.

Dekiel 12.11.2010 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bialix (Post 1009977)
Dekiel, nie ma sprawy, może być 0:4 na Łazienkowskiej jak z Wami zagramy. Ja jestem bardzo za takim wynikiem :D

Spryciarz ;) A zresztą niech Ci będzie - wygrajcie sobie i pięć zero o ile mój ukochany zespół będzie w tym czasie pewny mistrzostwa :D

brylant17 12.11.2010 22:10

Cytat:

A - 12 listopada 2010, 22:06:51 - CMPC-084-205-000-236.CNet.Gawex.PL
Jak sędzia nie drukuje dla legii TO MAMY RZECZYWISTY OBRAZ TEJ KARYKATURY

koment na 90minut.pl :D brawo

konrad123 12.11.2010 22:10

To mi się śni????? Legia się może schować!!!!!!!!!!!!!!
Brawo Wisełka!!! 3 pkt zostająą Krakowie

Bialix 12.11.2010 22:10

Hehe przekonamy się ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl