Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

grzesiek632 29.10.2008 21:49

Diaz to taka ulepszona wersja Dudki. Gdzie nie postawisz tam zagra

Snakes 29.10.2008 21:50

Glowacki ,Cantoro ława
Marcelo , Diaz za nich w przyszlym meczu

szczebrzeszcz 29.10.2008 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 621260)
Podobno rozgrzewa się Łobodziński... Jak ściągnie Małeckiego to ja już niczego nie rozumiem..
No i ****a nie rozumiem...

no i asysytete zaliczył :-)

o ironio losu... Ci których większość z nas nie chciała w składzie zapunktowała

2:1 :D

a Małecki widać z opisu że kiepsko :/
Boguski chyba też skoro zmieniony po pierwszej

ehhh.... nie trener zły, tylko nie ma czym grać i nie tyle że nie ma zmienników ale nawet podstawowi zawalają :/

krasny 29.10.2008 21:51

bOGUSKI KONTUZJA A NIE ZMIENIONY BO SŁABO GRAŁ!

Ogryzek 29.10.2008 21:54

Małecki aż za bardzo chciał, kiedy trzeba było podać do kolegi w szybkiej kontrze to podawał ale do bramkarza Zabrza. Chciał ale za bardzo się grzał na bramkę! Mimo to kilka razy ładnie zagrał...

Gdyby był bardziej "chłodny" w głowie podczas gry to zaliczyłby z 2 asysty.

Wasiu 29.10.2008 21:54

Najbardziej mnie przeraza mnie fakt, ze to, co dotychczas bylo nasza najwieksza bronia czyli para swietnych stoperow dziala teraz na szkode druzynie. Nie wiem co im sie obu stalo, ale kiepsko to wyglada.

szczebrzeszcz 29.10.2008 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 621298)
bOGUSKI KONTUZJA A NIE ZMIENIONY BO SŁABO GRAŁ!

spoko dopiero przyszedłem i od 2 śledzę :-)

mozna gdzieś mecz obejrzeć? ( nie mam ani cyforwegoP ani "n")

Coach 29.10.2008 21:58

2:2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
















zartuje

grzesiek632 29.10.2008 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 621296)
Glowacki ,Cantoro ława
Marcelo , Diaz za nich w przyszlym meczu

i mimo wszystko Małecki na prawa pomoc za Łobo

tofik 29.10.2008 21:58

Trzeba kombinować. W takiej ogórkowej lidze Skorża powinien rotować składem niczym Benitez :) nota bene jego ulubieniec. Baszczu może grać na środku z Marcelo a na prawej Singlar. A Diaz na środku defensywy tez elegancko wyglądał w meczu z Barcą.

Ogryzek 29.10.2008 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 621303)
2:2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!











zartuje

Za takie coś to 1 dniowego bana powinieneś dostać! Chcesz żeby ktoś zawału dostał? :D

Kuciel 29.10.2008 21:59

Słabe żarty masz.
Słaby poziom tej naszej piłki, za mało zawodników;/
1906% poparcia dla Maćka!

roberTS 29.10.2008 21:59

Maciej!!!! SkorŻa!!!!!

element 29.10.2008 22:00

Ufff..emocje niesamowite.

nigdy więcej takich meczy!


MACIEJ!! SKORŻA!!

Wasiu 29.10.2008 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 621303)
2:2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zartuje

A wez spier. Niektorzy nie ogladaja meczu tylko sledza tutaj i prawie zawalu dostaja.

roberTS 29.10.2008 22:00

DziĘkujemy!!!!!

4fan_player 29.10.2008 22:00

No i jest kolejna runda :) trochę nerwów ale mieliśmy dużą przewagę tylko skuteczność słaba

Stanlej13 29.10.2008 22:01

No to póki co pan Maciek uratował sobie posadę...

Ogryzek 29.10.2008 22:01

Ważne zwycięstwo i dobrze że zwyciężyliśmy bez dogrywki. Skuteczność i wykończenie akcji zatrważające.... mogło i powinno być 6-2 dla nas:)

spitfire 29.10.2008 22:01

Brawo Wisełka! Mecz emocjonujący, ale tak jak przypuszczałam- rozstrzelają sie na koniec...

Kuciel 29.10.2008 22:01

Cieszy mnie wygrana nie dlatego,że idziemy dalej a dlatego ze Skorże zostawią w spokoju :)

Snakes 29.10.2008 22:02

W Górniku widac jakosc Kasperczaka.Grali dokladniej od nas ,ale juz nawet Gornik ma bardziej ofensywnych pilkarzy od nas.Oby Boguski nie mial kontuzji jakiejs powaznej

tofik 29.10.2008 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stanlej13 (Post 621313)
No to póki co pan Maciek uratował sobie posadę...

Mam nadzieję, że ten mecz nie był o posadę. Nie chce im się wierzyć, że Cupiał nadal myśli o takich głupotach. Tyle razy już to przerabialiśmy i nigdy nie kończyło się dobrze.
Szacunek dla Skorży za to co zrobił . Dajcie gościowi zawodników do ofensywy, bo nie ma się jak chłopina wykazać :D

Stanlej13 29.10.2008 22:04

A mi się nie chce wierzyć, że Cupiał myśli o transferach.

Coach 29.10.2008 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 621310)
A wez spier. Niektorzy nie ogladaja meczu tylko sledza tutaj i prawie zawalu dostaja.

A ja niby oglądałem mecz ? :-P Ale sie spinasz :>

medyk 29.10.2008 22:06

pierwszy raz od dawna widziałem AMBITNIE GRAJĄCĄ DO KOŃCA Wisłę.

RAPH 29.10.2008 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spitfire (Post 621315)
Brawo Wisełka! Mecz emocjonujący, ale tak jak przypuszczałam- r o z s t r z e l a j ą s i e na koniec...

ciekawe kto bedzie w plutonie egzekucyjnym :P

Illargui 29.10.2008 22:06

co za ironia losu, że to właśnie Łobo i Zieńczuk stali się jednymi z bohaterów tego meczu :lol: , choć słowo "bohater" jest jednak chyba na wyrost

Mrsnh 29.10.2008 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 621317)
W Górniku widac jakosc Kasperczaka.Grali dokladniej od nas ,ale juz nawet Gornik ma bardziej ofensywnych pilkarzy od nas.Oby Boguski nie mial kontuzji jakiejs powaznej

gdzie ty widziales tych ofensywnych graczy Gornika ? oO

element 29.10.2008 22:13

Jaka dokładnośc, jakie co u Górnika. przeciez oni nic nie grali.
Wisła miażdzyła ale brakowało skuteczności.
Wynik powinien być minimum 4-1


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl