Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

blanco 16.05.2010 21:28

A ja bym taką koszulkę chętnie sobie kupił :
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7969718180.jpg

Auro 17.05.2010 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 900461)
A ja bym taką koszulkę chętnie sobie kupił :
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7969718180.jpg

to jest bezrękawnik.Brożek pod tym ma jeszcze koszulke.Ten sam krój tylko z herbem po środku i bez sponsora:
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...8_09_czerwony/

klusek89 18.05.2010 15:30

rozmary
 
A nie orientujecie sie jakie sa te rozmiary w cm?? tzn potrzebuje taka zeby miala gdzies 120cm w obwodzi klatki piersiowej:) i nie wiem czy zamowic XL czy XXL czy wogole to wystarczy;)

Pozdrawiam:D

szprotson 18.05.2010 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek89 (Post 901302)
A nie orientujecie sie jakie sa te rozmiary w cm?? tzn potrzebuje taka zeby miala gdzies 120cm w obwodzi klatki piersiowej:) i nie wiem czy zamowic XL czy XXL czy wogole to wystarczy;)

Pozdrawiam:D

wez pojasnij dokładniej?

bo takiej rozmiarówki jak ma Umbro, to nie ma chyba nikt.
czasem mam wrażenia że Łobo gra w S-ce


Noo bez kitu. każdemu polecam mierzenie koszulki!

No wg. mnie, sa dosc ...szerokie
jesli w bonarce jest sizzer to powinienes znalezc

klusek89 18.05.2010 16:18

nom dokladniej to potrzebuje 120cm obwod w klatce i nie wiem jaka zamowic;D czyli ze co sa dosc duze tak?? chyba najlepiej bedzie podjechac i przymiezyc:) orientuje sie ktos z w bonarce znajde gdzies?/:)

maciekTSW 18.05.2010 17:27

http://www.bonarkacitycenter.pl/plan,1,ŁZ119 zaraz za cinema city jest Sizeer i jeszcze dni temu kilka widziałem koszulki. :D

QBAS 18.05.2010 17:31

Zdecydowanie sobie przymierz przed zakupem. Rozmiarówki umbro ma bardzo niestandardowe..

MatMario 19.05.2010 22:06

Można gdzieś dostać jako prasowankę albo czy zrobią mi gdzieś reklame bet at home lub telefoniki? Ze wzgledu na to że wszędzie są czerwone dostępne jedynie gładkie z przodu a fajniej wygląda jak coś jest.

Tak oprócz tego to w GK w Umbro promocja trwa nadal, dostępne były wszytkie rozmiary. Białe i niebieskie z reklamą TF Kable czerwone gładkie.

szprotson 20.05.2010 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 902039)
Można gdzieś dostać jako prasowankę albo czy zrobią mi gdzieś reklame bet at home lub telefoniki? Ze wzgledu na to że wszędzie są czerwone dostępne jedynie gładkie z przodu a fajniej wygląda jak coś jest.

Tak oprócz tego to w GK w Umbro promocja trwa nadal, dostępne były wszytkie rozmiary. Białe i niebieskie z reklamą TF Kable czerwone gładkie.



co do prasowanki, to Decathlon np. czy Kraksport czy tez jakas drukarnia, zrob logo w grafice wektorowej, i powinni wszedzie Ci nadrukowac.

Daj znac jak bedzie efekt koncowy, bo tez mam czystą a ze sponsorem ładniej :)

Marcinklon 20.05.2010 12:07

nie spotkał się ktoś z koszulkami Wisły ale z długim rękawem ?

sayek89 20.05.2010 12:39

Przyszły sezon to ten w którym Wiślacy będą biegać w nowych trykotach. Czy ktoś już coś wie o nowych strojach na sezon 10/11 ?

kubamusial 20.05.2010 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinklon (Post 902167)
nie spotkał się ktoś z koszulkami Wisły ale z długim rękawem ?

Ja sobie kupiłem czerwoną m-ke z długim. Kupowałem w Bonarce około dwa tygodnie temu.

WISŁAZWE 26.05.2010 13:24

Wisła Kraków kończy przygodę z Umbro i rozpoczyna z Adidasem.

Cytat:

Niemiecka marka będzie dostarczycielem strojów Białej Gwiazdy od sezonu 2010/2011. Przez następne 12 miesięcy klub z Reymonta będzie dysponował trykotami na wzór Realu Madryt.
Wartym podkreślenia jednak faktem jest, iż już od następnych rozgrywek firma będzie produkować unikalny wzór dla krakowskiej drużyny.

sovinho_02 26.05.2010 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 904706)
Wisła Kraków kończy przygodę z Umbro i rozpoczyna z Adidasem.

Z kąd takie info ?

WISŁAZWE 26.05.2010 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sovinho_02 (Post 904726)
Z kąd takie info ?

Skąd ?? Stąd :
eSKaWuKa.pl 10 znaków.

Żmijka 26.05.2010 14:00

Na miłośc Boską, SKĄD!

News z skwk pyly. Od nowego sezonu mamy "piknego" Adidasa.

chester 26.05.2010 14:08

http://www.football-shirts.co.uk/fan...Betterreal.png

nowe stroje Realu. ktoś przerobi?

Bartosz 26.05.2010 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chester (Post 904740)

Cytat:

Niemiecka marka będzie dostarczycielem strojów Białej Gwiazdy od sezonu 2010/2011. Przez następne 12 miesięcy klub z Reymonta będzie dysponował trykotami na wzór Realu Madryt.
Wartym podkreślenia jednak faktem jest, iż już od następnych rozgrywek firma będzie produkować unikalny wzór dla krakowskiej drużyny.
Wg tej informacji przez sezon 10/11 będziemy grać w strojach wzorowanych na stroję Realu z sezonu 09/10
http://www.uksoccershop.com/images/10110.jpg

Suchman 26.05.2010 15:11

Może w końcu wróci Biała Gwiazda na koszulki.

brylant17 26.05.2010 15:30

Cytat:

Adidas będzie dostarczycielem strojów Wisły Kraków od sezonu 2010/2011. Tym samym wicemistrzowie Polski kończą współpracę z firmą Umbro.

Przez najbliższy rok klub z Reymonta będzie dysponował trykotami na wzór madryckiego Realu, a już od następnych rozgrywek firma będzie produkować unikatowy wzór dla krakowskiej drużyny.

by 90minut.pl

sayek89 26.05.2010 15:58

Tego się nie spodziewałem że Wisła w przyszłym sezonie będzie z Adidasem, a nie z Umbro.

DarekK_11 26.05.2010 15:59

ze strony estetycznej - załamka (chyba że coś nowego wymyślą)
ale na kasie pewnie zyska klub :)

blanco 26.05.2010 16:00

Ciekawe tylko logo jakiego sponsora będzie widniało na nowych koszulkach...

Szymonito 26.05.2010 16:07

Koszulka bedzie ok pod warunkiem, ze Biala Gwiazda bedzie na swoim miejscu i w odpowiedniej wielkosci. A cale to paskudne logo SA (swoja droga podobne do herbu realu- brrr) z minigwiazda widoczna chyba tylko pod lupa mozna wypieprzyc, bo na ramieniu glupawo by wygladalo.

wojtole14 26.05.2010 16:26

Tak, szczerze to ogromna porażka moim zdaniem już na wstępie z Adidasem. Koszulki Umbro były wyjątkowe, styl przeznaczony tylko dla Wisły i było widać że Umbro na poważnie traktuje nasz klub. A po Adidasie jedyne czego możemy się spodziewać to jak zwykle oryginalne szwabskie 3 paski, krój kolarski i te wszystkie tandetą ociekające wstawki. I się dziwi Adidas, że przegrywa walkę z Nike, który tworzy odpowiednie pod każdym względem stroje. No cóż, mam nadzieję że mnie mile rozczarują, ale wątpię...

Sami 26.05.2010 16:27

del
.......

Nehiar 26.05.2010 16:28

Nie liczcie na białą gwiazdę - szansę na nią oceniam na <1% :P

SZYMEK_TSW 26.05.2010 16:33

Sami, Wisła zapewne będzie miała koszulki na wzór Realu ale z sezonu 2009/10; bo te co przerobiłeś to zapewne indywidualne dla Realu na nowy sezon.

Sami 26.05.2010 16:34

Przerobiłem na szybko, krawędzie niewygładzone itd:

http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png

sayek89 26.05.2010 16:37

http://img.interia.pl/sport/nimg/c/t...re_3845891.jpg

Tylko Biała Gwiazda... ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl