![]() |
A ja bym taką koszulkę chętnie sobie kupił :
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7969718180.jpg |
Cytat:
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...8_09_czerwony/ |
rozmary
A nie orientujecie sie jakie sa te rozmiary w cm?? tzn potrzebuje taka zeby miala gdzies 120cm w obwodzi klatki piersiowej:) i nie wiem czy zamowic XL czy XXL czy wogole to wystarczy;)
Pozdrawiam:D |
Cytat:
bo takiej rozmiarówki jak ma Umbro, to nie ma chyba nikt. czasem mam wrażenia że Łobo gra w S-ce Noo bez kitu. każdemu polecam mierzenie koszulki! No wg. mnie, sa dosc ...szerokie jesli w bonarce jest sizzer to powinienes znalezc |
nom dokladniej to potrzebuje 120cm obwod w klatce i nie wiem jaka zamowic;D czyli ze co sa dosc duze tak?? chyba najlepiej bedzie podjechac i przymiezyc:) orientuje sie ktos z w bonarce znajde gdzies?/:)
|
http://www.bonarkacitycenter.pl/plan,1,ŁZ119 zaraz za cinema city jest Sizeer i jeszcze dni temu kilka widziałem koszulki. :D
|
Zdecydowanie sobie przymierz przed zakupem. Rozmiarówki umbro ma bardzo niestandardowe..
|
Można gdzieś dostać jako prasowankę albo czy zrobią mi gdzieś reklame bet at home lub telefoniki? Ze wzgledu na to że wszędzie są czerwone dostępne jedynie gładkie z przodu a fajniej wygląda jak coś jest.
Tak oprócz tego to w GK w Umbro promocja trwa nadal, dostępne były wszytkie rozmiary. Białe i niebieskie z reklamą TF Kable czerwone gładkie. |
Cytat:
co do prasowanki, to Decathlon np. czy Kraksport czy tez jakas drukarnia, zrob logo w grafice wektorowej, i powinni wszedzie Ci nadrukowac. Daj znac jak bedzie efekt koncowy, bo tez mam czystą a ze sponsorem ładniej :) |
nie spotkał się ktoś z koszulkami Wisły ale z długim rękawem ?
|
Przyszły sezon to ten w którym Wiślacy będą biegać w nowych trykotach. Czy ktoś już coś wie o nowych strojach na sezon 10/11 ?
|
Cytat:
|
Wisła Kraków kończy przygodę z Umbro i rozpoczyna z Adidasem.
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
eSKaWuKa.pl 10 znaków. |
Na miłośc Boską, SKĄD!
News z skwk pyly. Od nowego sezonu mamy "piknego" Adidasa. |
|
Cytat:
Cytat:
http://www.uksoccershop.com/images/10110.jpg |
Może w końcu wróci Biała Gwiazda na koszulki.
|
Cytat:
by 90minut.pl |
Tego się nie spodziewałem że Wisła w przyszłym sezonie będzie z Adidasem, a nie z Umbro.
|
ze strony estetycznej - załamka (chyba że coś nowego wymyślą)
ale na kasie pewnie zyska klub :) |
Ciekawe tylko logo jakiego sponsora będzie widniało na nowych koszulkach...
|
Koszulka bedzie ok pod warunkiem, ze Biala Gwiazda bedzie na swoim miejscu i w odpowiedniej wielkosci. A cale to paskudne logo SA (swoja droga podobne do herbu realu- brrr) z minigwiazda widoczna chyba tylko pod lupa mozna wypieprzyc, bo na ramieniu glupawo by wygladalo.
|
Tak, szczerze to ogromna porażka moim zdaniem już na wstępie z Adidasem. Koszulki Umbro były wyjątkowe, styl przeznaczony tylko dla Wisły i było widać że Umbro na poważnie traktuje nasz klub. A po Adidasie jedyne czego możemy się spodziewać to jak zwykle oryginalne szwabskie 3 paski, krój kolarski i te wszystkie tandetą ociekające wstawki. I się dziwi Adidas, że przegrywa walkę z Nike, który tworzy odpowiednie pod każdym względem stroje. No cóż, mam nadzieję że mnie mile rozczarują, ale wątpię...
|
del
....... |
Nie liczcie na białą gwiazdę - szansę na nią oceniam na <1% :P
|
Sami, Wisła zapewne będzie miała koszulki na wzór Realu ale z sezonu 2009/10; bo te co przerobiłeś to zapewne indywidualne dla Realu na nowy sezon.
|
Przerobiłem na szybko, krawędzie niewygładzone itd:
http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl