Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Pablooo 04.12.2008 10:43

Darku, jak to możliwe? :(

pan Dudi 04.12.2008 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoho (Post 637808)
To pokazuje tez jak załosnie słaba jest nasza Extraklasa ,skoro "gwiazda" Mistrza Polski ,jest za slaba na przecietniaka francuskiego Auxerre


Gwiazdą to on był jednynie wg jest własnego mniemania:evil: "Bo ja już nie chcę grać na lewej obronie... błeeee." No i nieśmiertelny tekst, że muszę zmienić klub, żeby mieć pewne miejsce w składzie. A może lepiej zmienić podejście i zacząć zapierdalać?:lol::lol::lol::lol:Darku, powodzenia w Rosji. Nawet wojskowi w wieku 26 lat nie przechodzą na emeryturki, a Ty tak! No, ale potrfelik będzie ładnie wypchany. Gratuluję postawy Darek!:lol::lol::lol:

_ukoL 04.12.2008 13:52

A po Rosji przyjdzie czas na powrót do Polski z podkulonym ogonem. :-)

dj_ibutti 04.12.2008 16:42

No chyba do HEKO Czermno :rotfl:

gackos 04.12.2008 16:51

Darkowi życzyłbym więcej skromności, bo jak widać jeszcze niczego się nie nauczył. A dzięki grze w Wiśle, w której jak sam mówi był "zapchajdziurą" mógł wyjechać na zachód (jak widać chyba nie było to dobre posunięcie, pod względem sportowym oczywiście) i stał się czołową postacią w reprezentacji (czy słusznie to już można się zastanawiać).

Silvestro 06.12.2008 10:18

Kosowski lepszy od Sosina

Sobota, 6 grudnia (07:46)

Niezwykle prestiżowy pojedynek odbył się na otwarcie 12. kolejki cypryjskiej ekstraklasy. W meczu na szczycie APOEL Nikozja podejmował Anorthosis Famagusta Larnaka, a wzięli w nim udział dwaj polscy piłkarze - pomocnik gospodarzy Kamil Kosowski oraz napastnik gości Łukasz Sosin.

To jednak pierwszy z wymienionych znalazł się w wyjściowym składzie swojej drużyny i na dodatek mógł świętować jednobramkowe zwycięstwo.

Gol na wagę trzech punktów padł w 63. minucie, a jego autorem był Nenad Mirosavljević. Przez 89 minut przebywał na placu gry Kosowski, zaś będący cieniem piłkarza z meczów eliminacyjnych do Ligi Mistrzów Sosin pojawił się na boisku dopiero w 72. minucie.

puszek06 06.12.2008 10:30

wczroraj na loży honorowej był Frankowski i Mariusz Jop....

Robert_wislak 06.12.2008 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Styk83 (Post 637793)

Och, jaki ten Darek wybredny już mu się znudziło. Widać co mu siedzi w głowie bo Jeleń na początku też nic nie grał ale czekał cierpliwie i pracował...

gwiazdeczka :(

1q2 06.12.2008 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 637643)
Petrescu przegrał ostatni mecz rundy jesiennej na wyjeździe ze Steauą 1:0.
Bramka padła w 90 minucie.
Do prowadzacego Dinamo (35 punktów) , Unirea traci tylko jeden punkt i ma pięc punktów przewagi nad trzecią Timisoarą, Steauą i Clujem.

Widzialem wiekszosc tego meczu, choc slowo 'widzialem' nie jest chyba do konca adekwatne:) - kto ogladal ten wie.

A co do meczu.Unirea nie powinna go przegrac - a wlasciwie nie mogla go przegrac...a jednak.

W 1 polowie malo sie dzialo( od 20 minuty przynajmniej , bo wtedy udalo mi sie znalesc dzialajacy link - swoja droga panowie z soccer-live popisali sie jak sam s****ysyn -oglaszajac ze mecz zostal odwolany z powodu mgly - a jak sie okazalo, zaczal sie bez ani minuty opoznienia).
Zaraz po przerwie Unirea miala setke - jak wiadomo setka setce nie rowna:) - ta byla kopia strzalu Sebusia Mili - czyli rumunskie pudlo sezonu.

Potem wyrownana gra i 80 minuta - wychodzacy na czysta pozycje gracz Unirei faulowany - czerwien dla kolesia ze Steauy i....wolny z lini 16 metrow.niestety niecelny - a potem nieszczesna 90 minuta - niegrozny strzal, rykoszet i Unirea schodzi pokonana - szkoda jak cholera ale jak wiadomo pilka czesto bywa niesprawiedliwa.

Sporo meczy Unirei widzialem w tej rundzie i najbardziej im zazdroszcze Bramkarza - 21 letni litwin - jesli wierzyc transfermarktowi - kupiony za 200 tys ojro.Widac da sie - oby i nam sie udalo.

felipe 07.12.2008 15:23

A Żurawski sie rozstrzelał ostatnio, znowu gol dla Larissy :)

rafalek 07.12.2008 17:19

Dziś jest sądny dzien w historii naszego klubu - urodziny obchodzi Zdzisek Kapka:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Marszałek 07.12.2008 18:15

Rosyjki Nikiel ma poważne problemy finansowe, do tego stopnia,że nie jest jasne czy w przyszłym sezonie będzie nadal sponsorować klubu sportowe. Poza FK Moskwa daje on kasę na CSKAA,zespól koszykarski. Dudka jak tam przejdzie to zamknie sobie drogę do lepszej kariery, ale jak wiemy jemu zależy tylko na kasie a nie na grze w lepszej drużynie czy o wysokie cele. Z FK to on może zarobić,ale powalczyć co najwyżej o start w PUEFA. Chodź nie zanosi się na to w nadchodzącym sezonie. Pytanie tylko czy biedny Daruś megastar nie zrobi sam sobie kuku,bo przychodzi do ligi, która bardzo ale to bardzo mocno w przyszłym sezonie może odczuć kryzys finansowy. FK Moskwa,przeciętny klub za przeciętne pieniądze. Ciekawe jak Daruś będzie się czuł grając przy pustych trybunach, oraz na stadionie umiejscowionym między blokami:). Choć po fuzji mogą grać gdzie indziej. Poza tym kto powiedział ,ze on tam będzie grać w pierwszym składzie.?

arti 08.12.2008 08:38

Tomasz Frankowski jest blisko podpisania kontraktu z Polonią Warszawa!

Taką informację podał w poniedziałek dziennik "Polska".

szczebrzeszcz 08.12.2008 10:56

bedzie miał ktos ten wywiad z Szymkowiakiem?
bo nie mam dostępu do krakowskiej

AYALA 08.12.2008 11:02

Petrescu jest głownym kandydatem na trenera reprezentacji Rumunii.W sondzie przeprowadzonej na portalu sport.ro Dan otrzymał najwięcej głosów
http://assets.sport.ro/assets/sport/...humb_size1.jpg

michel 08.12.2008 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 639856)
Tomasz Frankowski jest blisko podpisania kontraktu z Polonią Warszawa!

Taką informację podał w poniedziałek dziennik "Polska".


Dobrze, że wraca do Polski, ale szkoda, że akurat do warszawy.

mic 08.12.2008 11:38

Szkoda ze do Warszawy, lepiej do Gdyni bo dalej od Krakowa.

A tak powaznie, to skonczy sie pewnie tak, ze zagra pare meczy, nic nie strzeli i trafi na laweczke. Juz bylo duzo takich powrotow gwiazd, ktore identycznie sie konczyly, chociazby u nas Kuzba czy Niedzielan

michel 08.12.2008 11:59

Jeżeli ominą go kontuzje, to może jeszcze strzelić kilka bramek w lidze. Dziwię się, że Wisła się nie stara o Franka. Można by go było ściągnąć za darmo, bo w Wiśle nie ma napastników. Samym Brożkiem mistrza nie obronimy. Jakoś wątpię, że Wisła kupi klasowego napastnika zimą. A jak Franek grał w Wiśle wszyscy wiemy. Według mnie wiek Tomka nie ma znaczenia, bo nigdy dużo nie biegał, potrafił się dobrze ustawić, dołożyć nogę i strzelał bramki. Jedynym problemem mogły by być tylko kontuzje....

arti 08.12.2008 12:05

Franek to już stary chop w dodatku od jakiegoś czasu (Wilków ) - sporo kontuzji więc ja nie przewiduję sukcesów.
Niemniej jak faktycznie trafi do tej Polonii to życzę Frankowi hattricków w meczach z Legią, Lechem, Bełchatowem i Śląskiem..:D

Marszałek 08.12.2008 12:34

jeśli już jesteśmy przy Rosji w kontekście Dudki, to Gorawski już mu wytyczył pewien szlak. Damian z FK Moskwa,gdzie mu zmarnowano karierę, poszedł do Sziniku, z którym teraz leci do I ligi. Strzelił aż jedna bramkę.:)Zmarnował się chłopina strasznie. Wracając do FK ustawiali go na środku pomocy, albo zaraz za lewoskrzydłowym, a później mieli pretensje, że on dziwnie gra. Każdy do tego klubu przechodzi dla kasy,taki klub bez atmosfery, z średnią widzów 3,700 w sezonie:)

michel 08.12.2008 12:35

Chciałbym, żeby na wiosnę w meczu Wisła-Polonia strzelił 3 bramki, a mecz skończył się wynikiem 4-3 dla Wisełki :D

pan Dudi 08.12.2008 13:11

A ja bym chciał, żeby Franek potrącił się samochodem. :D

HEDu 08.12.2008 14:11

Franek i kontuzje ? W ciagu tych 3 lat na zachodzie miał 1 poważną kontuzję która sie ciągneła (kolana + pachwina), a jak wyleczył (po powrocie z Teneryfy) to moze miał 1 kontuzje.

dj_ibutti 08.12.2008 14:44

Jakkk to było? Jeżeli w Polsce to tylko Wisła albo Jaga?

Franek - pamiętamy :rotfl:

pan Dudi 08.12.2008 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 639934)
Franek i kontuzje ? W ciagu tych 3 lat na zachodzie miał 1 poważną kontuzję która sie ciągneła (kolana + pachwina), a jak wyleczył (po powrocie z Teneryfy) to moze miał 1 kontuzje.


Patrząc na jego statystyki, lepiej by było gdyby jednak miał kontuzję:rotfl::rotfl::rotfl:



L0czek 08.12.2008 15:15

Oj Franek, Franek miała być Jaga lub Wisła, a wyjdzie Polonia :)
ale z drugiej strony gdzie dorobić w ojczyźnie i jeszcze powalczyć w lidze o jakieś ambitniejsze cele jak nie w Polonii skoro Wisła raczej już nie przygarnie go ;)
Mówcie co chcecie ale ja bym się nie obraził jakby podpisał półroczny z możliwości przedłużenia :-p

South 08.12.2008 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 639595)
Dziś jest sądny dzien w historii naszego klubu - urodziny obchodzi Zdzisek Kapka:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:


apropo kapki http://www.90minut.pl/news.php?id=809900

Ricken 08.12.2008 15:37

http://83.143.134.21/news.php?id=14449
Cytat:

Rumuńskie media coraz mocniej spekulują na temat zmian na ławce trenerskiej piłkarskiej reprezentacji tego kraju. Fanów Wisły Kraków z pewnością zainteresuje fakt, że za najpoważniejszego kandydata do zastąpienia na tym stanowisku Victora Piţurci uważa się Dana Petrescu.
co ciekawe
Cytat:

Po rundzie jesiennej Unirea zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli:shock: i ma zaledwie jedno oczko straty do liderującego Dinama Bukareszt. Na siedemnaście spotkań, dokładnie jedenaście z nich zakończyło się dla ekipy Dana zwycięsko. Piłkarze z Urziceni uzyskali łącznie 34 punkty.

HEDu 08.12.2008 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 639949)
Patrząc na jego statystyki, lepiej by było gdyby jednak miał kontuzję:rotfl::rotfl::rotfl:

I co te statystyki mowia ? Wolves. Nie grał jako napastnik, 5 zasyst zaliczył (transfermarkt.de) (przy 2 golach Aliadiere i 3 karne wywalczył).

CD Tenerife, kontuzja pachwiny podczas okresu przygotowawczego Wolves i ciągneła sie przez całe wypożyczenie, grał na środkach przeciwbolowych albo wcale. Mało grał, niby 19 meczy, ale z minut można odczytać, że max 8 zagrał w normalnym (ok 70 min) wymiarze czasowym, 3 gole i 2 asysty.

Chicago. 5 meczy w podstawowym składzie, 2 gole, 2 asysty, kontuzja, wszedł za niego inny napastnik no i do konca ligi ława, kłótnia z trenerem, mimo dobrej formy tylko ława.

wolfy 08.12.2008 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 639872)
Petrescu jest głownym kandydatem na trenera reprezentacji Rumunii.W sondzie przeprowadzonej na portalu sport.ro Dan otrzymał najwięcej głosów
http://assets.sport.ro/assets/sport/...humb_size1.jpg

No proszę. Widać nasi znawcy warsztatu trenerskiego się mylili.
Nie żałuję tylko dlatego, że trafił do nas Skorża, choć niedługo mogę znów zacząć... Jak w klubie jest - wiadomo, a Kapka bez pracy krąży. Jeżeli(odpukać)naszym się noga podwinie, to polecą Skorża z Bednarzem i nie trudno się chyba domyślić, kto wtedy będzie nowym menadżerem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl