![]() |
Właśnie zabieram się do oglądnięcia The Blind Side na filmwebie ma wyśmienite noty !
|
Dom Zły! Świetne polskie kino!
Serdecznie polecam! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Byłam na "Avatarze" REWELACJA! Każdy musi to zobaczyć! Te efekty 3D robią niesamowite wrażenie, i fabuła dość ciekawa że te 2,5 godziny dość szybko leci.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
właśnie wróciłem z kina, AVATAR w wersji 3D. Nie powiem nic bo dolna część szczęki została w kinie :D
|
Cytat:
|
A propos "Avatar'a" w jakim kinie oglądaliście go w wersji 3D?
|
Podbijam pytanie o to w jakim kinie warto obejrzeć Avatara?
|
Ja byłem w CinemaCity na Zakopiańskiej, ale podejrzewam że wszędzie mają tą samą wersję
|
Imax .
|
Avatar ma dwie wersje - cyfrowy i imax. polecam imax. plaza, bonarka, zakopianka... chyba w kazdym cinema city jest
|
Nadrobiłem sobie zaległości wczoraj. Zobaczyłem film Moon. Film dobry. Ale bez rewelacji. Nie ma żadnych ochów i achów. Nihil novi w dziedzinie kina można by rzec. Po obejrzeniu zastanawia mnie jedna rzecz. Skąd się wzięło tyle zachwytów nad nim. Jakbym się uparł to może bym go wcisnął w drugą dziesiątkę, najlepszych filmów jakie oglądałem w tym roku. A do sylwestra pewnie jeszcze coś obejrzę.
Drugi film jaki oglądałem to "Blondynka w koszarach". Myślałem, że to będzie coś lekkiego i przyjemnego. Tym czasem okazało się, że ten film to pomyłka. Ani troszeczkę nie jest śmieszny. Za to strasznie oklepany, powielone schematy itd. Miejscami kolosalnie nudny. Powinni tego zabronić. Pobrałem przed momentem "Ink". Może ktoś coś powiedzieć na jego temat bez zdradzania fabuły? Oglądał ktoś? Dobre to jest? PS: Święta jak zwykle zaatakowały mnie "Kevinem" i "Szklaną pułapką" :D Na szczęście z odsieczą przyszło HBO i Cinemax. Mroczny rycerz, Jestem Legendą i Tokyo Drift ;) |
Cytat:
|
http://www.filmweb.pl/f443101/Invictus,2009 bardzo dobre kino. reżyseria Clint Eastwood mam nadzieję że nakręci jeszcze jakiś film, jak dożyje :)
|
Cytat:
|
A co sądzicie o "Death Race" ? http://www.youtube.com/watch?v=4NneA6wJawQ
albo o "Super Zioło" ? http://www.youtube.com/watch?v=bVabKLupaw8 Polecam :) |
Cytat:
|
Cytat:
Z jakiej strony pobrałeś ten film? |
Avatar w Bonarce Cinema City, mają projektor Imaxa :P
|
patrzyłem właśnie na strone Bonarki i jest tylko 3D cyfrowy. nie ma Imaxa. więc jak to jest?? i jeżeli faktycznie mają takowy sprzęt to mogłby ktoś podrzucić godziny emisji na dzis?
|
No i jest po "Ink". Muszę szczerze powiedzieć, że film mnie ROZ.......IŁ! Po obejrzeniu nie wiem co mam powiedzieć. Takiego filmu jeszcze w tym roku nie oglądałem. Film dziwny, momentami, nudny, melancholijny, smutny, wręcz usypiający. Niekiedy obraz wygląda jak HDR w grach. Tytułowy Ink jakiś taki groteskowy. Mimo tego wszystkiego naprawdę dobry film. Przed obejrzeniem Avatara, nr jeden na mojej prywatnej liście filmów 2009.
Cytat:
Death Race - Od biedy może być. Nieskomplikowane, czyste kino akcji, z wyścigami w tle. Typowo amerykański przerost formy nad treścią, ale do obejrzenia. Super zioło - Jedna z największych kaszan jakie widziałem. Takie murzyńskie FUBU - "for us, by us". Nie polecam. Całość kręci się jak w tytule w okół merry. Zdecydowana większość obsady to murzyni. Żenujący poziom gagów. Rynsztokowy poziom humoru. |
"Dom Zły" to jest naprawdę bardzo dobry," mocny" polski film . Polecam fanom krwawego kina a przy okazji można zobaczyć co nieco patologi PRL i nie tylko , świetny klimat dokładnie oddający pewien wycinek z życia z tamtego systemu.
W klimacie zbliżony do rosyjskiego Gruz 200 tylko w wersji light |
polecam dzis filmy na tv:
Wierny Ogrodnik (TVN) Biloxi Blues (TVN7) |
Czytałem wcześniejsze opinie dotyczące filmu Avatar. Większość, o ile nie wszystkie, były bardzo pozytywne. Po dzisiejszym seansie w Plazie (IMAX) pozostaje mi jedynie potwierdzić, to co napisaliście. Niesamowite efekty, które są ukoronowaniem tego pięknego fantastycznego świata.
Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia, niech nie czeka. Efekty genialne, a i muzyka też niczego sobie :) |
Dom Zły - zaje.. tylko nie zrozumiałem za bardzo końcówki, ale może dlatego że oglądałem o 4ej w nocy ;)
|
Ostatnio oglądałem "The blind side" z sandrą bullock, mogę z czystym sumieniem polecić tą pozycje w sumie każdemu. Historia murzynka w tym filmie jest opowiedziana w sposób przystępny chyba dla każdego. Do tego film oparty na faktach. Nie chcę zdradzać fabuły, ale to nie jest zwykły dramat, który ma tylko wyciskać łzy i nic więcej. Kreacje aktorskie sa naprawę dobre i chyba do żadnego akora nie da się doczepić.
The Blind Side, to film który na pewno na dłużej zagości w mojej kolekcji ale i na pewno w mojej pamięci. pozdrawiam. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl