Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=157)

StelmiOriginal 04.09.2013 07:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michal (Post 1330423)
Czy studiuje ktos z waz na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Mechanicznym, a konkretnie na kierunku transport?? Chciałbym się dowiedzieć czy jest trudno się utrzymać i ogólnie jaki jest na nim poziom :)

na wydziale inż lądowej, ale pytaj

Alexander94 19.09.2013 16:22

Studiuje ktoś inżynierię naftową i gazowniczą na AGH? Wszelkie opinie mile widziane.

Mario Nh 17.10.2013 12:23

Studiuje ktoś na Uniwersytecie Pedagogicznym niestacjonarnie pedagogikę?

W tym roku się już raczej nie zdążę załapać niestety ale w przyszłym już się wybieram stąd chciałbym znać wasze opinie.

Marcin_fan 26.11.2013 20:05

Studiuje tu ktoś zarządzanie na Agh niestacjonarnie? Noo mogą być też dzienni..

Greg91 07.01.2014 14:22

Jest ktoś z UeK-u? Na ile trzeba mieć napisaną maturę, żeby się dostać na rachunkowość?

LanceTS 07.01.2014 14:47

poszukaj na internecie ile trzeba mieć pkt i sobie policz. I pytanie czy na rachunkowosc i controlling czy na finanase i rachunkowość.
Z tego co pamietma to 2 lata temu było jakos 135 na RiC i 140 na FiR. A pkt się liczyły: matma rozsz. + ang rozsz. Przy podstawie chyba razy 0,7.

gypsy 07.01.2014 18:40

Już nie pamiętam dokładnie, ok 140 trzeba było mieć na FiR. Podstawa chyba razy 0,6 się liczyła, przynajmniej jak ja startowałam.

rafil 31.05.2014 11:26

Nie ogarniam trochę tych systemów stąd moje pytanie - jak wygląda dokładnie podjęcie nauki na drugim kierunku na innej uczelni? I jak wygląda całkowite przeniesienie się na zupełnie nowy (pierwszy) kierunek, na inną uczelnię (chodzi mi głównie o kwestię ECTSów)?

wiślak 86 02.06.2014 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 1363080)
Nie ogarniam trochę tych systemów stąd moje pytanie - jak wygląda dokładnie podjęcie nauki na drugim kierunku na innej uczelni? I jak wygląda całkowite przeniesienie się na zupełnie nowy (pierwszy) kierunek, na inną uczelnię (chodzi mi głównie o kwestię ECTSów)?

napisz dokładniej jak wygląda sytuacja

Kolumbus 14.07.2014 17:02

Potrzebuje jakiejs prezentacji bądź referatu z dziedziny: fitness i podobnym. Poratuje ktoś?

Marcin_fan 06.08.2014 21:49

Pany. Sprawa jest taka. Mam co prawda inżyniera ale jakoś mnie natchnęło że zrobie sobie technika. I umyślałem sobie kierunek ekspoloatacja portów i terminali w Żaku. Ma to wogóle sens ? Żak daje jakie uprawnienia i kwalifikacje ? Jest po tej szkole możliwa praca na lotnisku ? A może inna zaoczna szkoła policealna ? Prosze o wszelkie info.

vistulaone 10.08.2014 17:59

Studiuje ktoś amerykanistykę na UJ? :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl