![]() |
Cytat:
|
Studiuje ktoś inżynierię naftową i gazowniczą na AGH? Wszelkie opinie mile widziane.
|
Studiuje ktoś na Uniwersytecie Pedagogicznym niestacjonarnie pedagogikę?
W tym roku się już raczej nie zdążę załapać niestety ale w przyszłym już się wybieram stąd chciałbym znać wasze opinie. |
Studiuje tu ktoś zarządzanie na Agh niestacjonarnie? Noo mogą być też dzienni..
|
Jest ktoś z UeK-u? Na ile trzeba mieć napisaną maturę, żeby się dostać na rachunkowość?
|
poszukaj na internecie ile trzeba mieć pkt i sobie policz. I pytanie czy na rachunkowosc i controlling czy na finanase i rachunkowość.
Z tego co pamietma to 2 lata temu było jakos 135 na RiC i 140 na FiR. A pkt się liczyły: matma rozsz. + ang rozsz. Przy podstawie chyba razy 0,7. |
Już nie pamiętam dokładnie, ok 140 trzeba było mieć na FiR. Podstawa chyba razy 0,6 się liczyła, przynajmniej jak ja startowałam.
|
Nie ogarniam trochę tych systemów stąd moje pytanie - jak wygląda dokładnie podjęcie nauki na drugim kierunku na innej uczelni? I jak wygląda całkowite przeniesienie się na zupełnie nowy (pierwszy) kierunek, na inną uczelnię (chodzi mi głównie o kwestię ECTSów)?
|
Cytat:
|
Potrzebuje jakiejs prezentacji bądź referatu z dziedziny: fitness i podobnym. Poratuje ktoś?
|
Pany. Sprawa jest taka. Mam co prawda inżyniera ale jakoś mnie natchnęło że zrobie sobie technika. I umyślałem sobie kierunek ekspoloatacja portów i terminali w Żaku. Ma to wogóle sens ? Żak daje jakie uprawnienia i kwalifikacje ? Jest po tej szkole możliwa praca na lotnisku ? A może inna zaoczna szkoła policealna ? Prosze o wszelkie info.
|
Studiuje ktoś amerykanistykę na UJ? :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl