Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

1q2 18.12.2008 23:29

nosz ****a mac - tyle tylko moge napisac po dzisiejszej uefie:>
Caly moj misterny plan zepsuła Benfica - i gdyby Ukraincy zasluzyli na 3 a nawet na 1 punkt to bym pretensji nie mial, ale akurat ogladalem ten mecz i niestety.....brak slow po prostu.Portugalczycy cisneli caly czas - mieli w cholere okazji , slupki poprzeczki....1 kontra i do widzenia.
Pilka nozna niestety nie ma niczego wspolnego ze sprawiedliwoscia i zamiast na prawde konkretnego zastrzyku gotowki....+20 zlotych:) masakra.

ps a za wczorajszy Ajaks to tylko sie pociac....jakim cudem wydawalo mi sie ze Ajaks potrzebuje wygranej do awansu....to pytanie chyba tylko do psychiatry.

kalvin 18.12.2008 23:43

Ja całkowicie odpuściłem UEFĘ i w sumie dobrze bo myślałem głównie nad Benficą i VFB.

Dziś próbuję NHL:
Boston-Toronto 1
Atlanta-Pittsburgh 2

WiselkaMLP 19.12.2008 12:19

Ajaccio - Montepellier 2.80 2
Tours - Reims 1.75 1
Clermont - Chateaureux 1.18 1x
Angers - Dijon 1.85 1

kurs: 10.52

ROZPISOWY 3 z 4

Troyez - Metz 2.40 1 A
Tolzer - Tower Stars 1.55 C
Parma - Cittadella 1.47 B
Manheim - Duisburg 1.27 D

Ajaccio - Montepellier 2.50 1
Tours - Reims 1.75 1
Alkmaar - Utrecht 1.35 1
Clermont Chateaureux 1.16 1x
Angers - Dijon 1.14 1x

kurs: 7.81

pan Dudi 19.12.2008 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 644417)
nosz ****a mac - tyle tylko moge napisac po dzisiejszej uefie:>
Caly moj misterny plan zepsuła Benfica - i gdyby Ukraincy zasluzyli na 3 a nawet na 1 punkt to bym pretensji nie mial, ale akurat ogladalem ten mecz i niestety.....brak slow po prostu.Portugalczycy cisneli caly czas - mieli w cholere okazji , slupki poprzeczki....1 kontra i do widzenia.
Pilka nozna niestety nie ma niczego wspolnego ze sprawiedliwoscia i zamiast na prawde konkretnego zastrzyku gotowki....+20 zlotych:) masakra.

ps a za wczorajszy Ajaks to tylko sie pociac....jakim cudem wydawalo mi sie ze Ajaks potrzebuje wygranej do awansu....to pytanie chyba tylko do psychiatry.

A ja myślałem, że Depor i Nancy muszą zremisować, żeby w razie braku wygranej Lecha dwiema bramkami zapewnić sobie awans. Więc postawiłem na remis i wyglądało to nawet dobrze dopóki ta pała w tv nie zaczęła się drzeć, że skoro Lech wygrywa to na pewno awansuje, chyba, że zdarzy się cud w La Corunii... Poczułem się wtedy trochę niepewnie:-p no i niestety. Gdybym wiedział, że tylko zwycięzca tam ma pewny awans, to bez wahania grałbym Depor:evil:No, a wczoraj tak jak widać.:-/

Za to w nocy wszedł mi remis Dallas Stasr- Columbus Blue Jackets:>

1q2 19.12.2008 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 644506)

Za to w nocy wszedł mi remis Dallas Stasr- Columbus Blue Jackets:>

A miales juz nhl nie grac;p
Mi za to wszedl ladny dubelek - Bruins + Colorado i jakims cudem tym razem udalo mi sie dobrze trafic - Bruins - 1(bez dogrywki) - Colorado - 1(z potencjalna dogrywka).

Na dzis 2 na Capitals i 1(ryzykowna) na Insbruck - hokej austria + troche pilki - Anderlecht ,MVV(2 holenderska) i Lens.

Zobaczymy czy passa zostanie podtrzymana.

pan Dudi 19.12.2008 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 644559)
A miales juz nhl nie grac;p
.


Wiesz, człowiek to jest jednak słaby:lol::lol:

gris 19.12.2008 19:42

AZ Alkmaar - FC Utrecht 1 1,25
RC Lens - Stade Brestois 29 1 1,55
Kurs: 1,94
Zagrałbym też FC Haarlem - Agovv Apeldoorn LB 2,5 over ale w BAHu się nie da :/

zasolanin 19.12.2008 22:47

Środowy kupon oczywiście zawaliły mi żydki z Ajaxu i to nie pierwszy raz a czwartkowy ładnie wszedł. Co do Lecha to szcze mówiąc nie wiedziałem, że Feyenoord jest aż tak słabym zespołem, to co prezentowali to była jednym słowem makabra. Na sobote coś takiego:

1.
Bolton - Portsmouth 1X
Hull - Sunderland 1X
Nantes - Sochaux 1X
Toulouse - Nice 1X
Sporting - Academica 1
Trabzonspor - Eskisehirspor 1

2.
Lille - Le Havre 1
Siena - Inter 2
Braga - Rio Ave 1
Nantes - Sochaux 1

3.
Mouscron-FC Brugge 1
Espanyol - Atl.Madryt 2
Toulouse - Nice 1

4.
Hull - Sunderland 1
Nantes - Sochaux 1
Fulham - Middlesbrough 1
Lille - Le Havre 1

1q2 19.12.2008 22:56

heh jaki dzien.
Z 6 kuponow - 1 nie trafiony, 3 trafione a z dwoma to nie wiem co bedzie bo zostal mi na nich ten sam mecz, ktory wedlug buka mial byc dzis a bedzie dopiero jakos w polowie stycznia.Mam nadzieje ze usuna ten meczi bedzie 5 na 6 a takiej sredniej to dawno nie pamietam.

Ogolnie spooory plusik dzis:)

ps , na jutro nie widze zbyt wielu ciekawych spotkan.

zastanawiam sie nad dublem
Lazio-Palermo i Real-Valencia - oba mecze zwyciestwo gospodarzy.

pan Dudi 20.12.2008 01:46

A ja dziś miałem pograć grubiej na II ligę francuską, miałem też iść na spotkanie SKWK, ale.. wyjebało mi studzienkę w łazience i ku*wa musiałem wydzwonić kumpla ze specjalistycznym sprzętem (żmijka do przetykania :D ) a sam we własnym zakresie skołowałem 0.7. Studzienkę przetkaliśmy, a potem dołączył drugi kolega i trzeba było znowu iść po czterdziestkę i jakoś zeszło do teraz. Patrzyłem tylko z żalem :D jak ładnie układają się wyniki u żabojadów samemu korzystając tylko ze zwycięstwa Fenerbahce (postawiłem dubelka z Mastricht, ale holendrów przełożyli). Korci mnie pograć coś na NHL, ale nie wiem, czy w tym stanie to jest wskazane :) Real- Valencia wydaje się dobrym meczem do zagrania overka.

1q2 20.12.2008 02:17

hehe ja ide za ciosem ale obstawianie po ciezkich pracach kanalizacyjnych jest niebezpieczne:D
Mi tez wlasnie Mastricht nie odpalil

W ogole to juz przez pewien czas ogladam mecze przez ta strone ale o zgrozo zawsze robilem to z poziomu soccer - live a oni oprocz ligi niemieckiej maja na prawde sporo spotkan i to w jakiosci nie spotykanej przez sc.


http://www.atdhe.net/

WiselkaMLP 20.12.2008 12:37

Birmingham - Reading 3.20 x
Huddersfield - Hereford 1.65 1
Aldershot - Grimsby 1.67 1
Cardiff - Sheffield W. 1.75 1
Tranmere - Bringhton 1.80 1

kurs: 27.78


Millwall - Crewe 1.40 1
Lille - Le Havre 1.50 1
Aldershot - Grimsby 1.67 1
CS Brugge - Roeselare 1.40 1

kurs: 4.91

ROZPISOWY 3 z 4 :

Bournemouth - Bury 2.40 2 A
PSG - Valenciennes 1.50 1 C
Darlington - Barnet 1.60 1 B
Nijmegen - Den Haag 1.45 1 D

zasolanin 20.12.2008 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 644744)
zastanawiam sie nad dublem
Lazio-Palermo i Real-Valencia - oba mecze zwyciestwo gospodarzy.

Ciężkie mecze moim zdaniem. Lazio ostatnio ładnie odrobiło straty z Udinese także można by było zaryzykować a jesli chodzi o Real to jest to bardzo cięzki mecz ponieważ każdy wie jak się teraz prezentuje Real, jak jest nieprzewidywalny i zastąpiłbym Nantes za ten mecz ;)

gris 20.12.2008 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 644665)
AZ Alkmaar - FC Utrecht 1 1,25
RC Lens - Stade Brestois 29 1 1,55
Kurs: 1,94

Kupon nr 1
Hull City - Sunderland FC 1X 1,29
FC Nantes - FC Sochaux 1X 1,25
OSC Lille - AC Le Havre 1 1,45

Kurs: 2,34

Kupon nr 2
NAC Breda - Vitesse Arnheim 1 1,6
San Jose Sharks - New York Rangers 1X 1,28

Kurs: 2,05

_bzyku_ 20.12.2008 14:38

Cardif-Shieffeld-1
Milwal-Crewe-1
Lazio-Palermo-1
Caen-Lyon-2
Espanyol-Atletico-2
Ako 19.32
Stawka 8zł
Ew.Wygr. 139.10

.......................

West Ham- Aston-x
Bristol-Burnley-x
St.Etienne-Auxerre-x
Ako 27.90
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 50.20

No i hu. bombki strzelił - pierd..ony Milwal za 1,4 :/ z ostatnią druzyną w tabeli zremisować .....................

1q2 20.12.2008 23:57

neisamowita sprawa - wczoraj 5/6 ,noc 2/2, dzis 3/3 :) - 60 zeta bo wymieklem pod koniec meczu Interu i Atletico i stawialem kontry( a po kilku minutach padaly bramki) ale i tak +700 przez 2 dni, grajac po 20-30 zlotych na zaklad(1,2 badz 3 mecze).

Ale zdaje sobie sprawe ze byla to kumulacja farta.

pan Dudi - rozliczyli Ci juz zaklad z tym Mastrichtem? , bo nie wiem czy pisac do nich czy czekac...

WiselkaMLP 21.12.2008 10:19

Grafschap - Ajax 1.45 2
Leixoes - Amadora 1.70 1
Twente - Willem II 1.40 1

kurs: 3.45


ROZPISOWY 2 z 3 :

Marsylia - Nancy 1.52 1 A
Monaco - Bordeaux 2.30 2 B
PSV - Feynoord 1.52 1 C

konrad1991tsw 21.12.2008 11:57

1 kupon:
West Brom. - Manch.City 2 2.20
PSV - Feyenoord 1 1.52

kurs: 3.34

2 kupon:
PSG - Valenciennes 1 1.50
FC Porto - Maritimo 1 1.35
Ystads IF - Skovde 1 1.45
Vienna - Graz 1 1.40

Kurs: 4.11

3 kupon:
Deportivo La Coruna - Huelva 1 1.72
Rosja (zw.) 1 1.35
Polska - Finlandia 1 1.55

Kurs: 3.60

Pozdrawiam

4fan_player 21.12.2008 12:06

Milan, Standard, Porto, PSG, Villareal lb 2. Co sądzicie o tym?

konrad1991tsw 21.12.2008 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 645234)
Milan, Standard, Porto, PSG, Villareal lb 2. Co sądzicie o tym?

Ja bym zrezygnował z Milanu... Ostatnio im kiepsko idzie, kilku zawodników złapało kontuzje, a poza tym Udinese jest nieobliczalne i ma niezły atak.

WiselkaMLP 21.12.2008 12:28

dla wszystkich ktorzy chca stawiac na Milan dojdzcie do odpowiednich wnioskow ... :

http://www.seriea.pl/index.php?stron...artykul=129403

1q2 21.12.2008 12:46

Fakt ze z Milanem to niewiadoma jest, z jednej strony na pewno potraktuja ten mecz priorytetowo bo poza Interem scisk w czolowce straszny,z drugiej Milan gra slabo ,kontuzje + Udinese gra lepiej niz by to wyniki mialy wskazywac.

Ja dzis cos takiego gram, choc tez to do wielkich pewniakow nie nalezy.

PSV - Feye - 1
Marsylia - Nancy - 1
Kolner - Ingolstadt(hokej niemcy) - 1

Tobi1906 21.12.2008 14:18

Moje na dzisiaj :)

nr 1)

Psy-Feyenoord 1 :)
Marsylia-Nancy 1
Oostende-Namen 1 :)
La Coruna-Huelva 1
Atalanta-Juve x2 :)
Psg-Valenciennes 1

za 10 zl---->77,80

nr2)

Twente-Willem II 1 :)
Leixoes-Amadora 1
Falkirk0Celtic 2 :)
Cagliari-Reggina 1 :(
Kac-Innsbruck 1
Aek Ateny-Ergotelis 1
Olhanense-Leira 1 :(
Vienna-Graz 1
Milan-Udine 1

za 10 zl----->378,30

Tobi1906 21.12.2008 14:21

I jeszcze takie zabwki......

Arsenal-Liverpool (1pol) x :)
La Coruna-Huelva (1pol) 1 :)
Lecce-Bologna (1pol) x:)
Sampdoria-Fiorentina ( 1pol) x :(

za 2 zl_------>34,70

oraz

Munchen-Crimitschau 1
Koeln-Inglostad 1 :(
Hannover-Augsburger 1x:)
Villach-Alba 1

za 4 zl------->15,40

_bzyku_ 21.12.2008 14:40

Marsylia 1
Standard 1
Porto 1
Liverpool x2
Sevilla x2

gris 21.12.2008 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 644922)
Kupon nr 1
Hull City - Sunderland FC 1X 1,29
FC Nantes - FC Sochaux 1X 1,25
OSC Lille - AC Le Havre 1 1,45


Kurs: 2,34

Kupon nr 2
NAC Breda - Vitesse Arnheim 1 1,6
San Jose Sharks - New York Rangers 1X 1,28


Kurs: 2,05

Kupon nr 1
Chievo Verona - Genoa CFC 1X 1,31
FC Volendam - Heracles Almelo 1X 1,37

Kurs: 1,79

Kupon nr 2:
Paris Saint Germain - Valenciennes FC 1 1,45
Racing de Santander - CF Malaga 1X 1,24

Kurs: 1,8

Kupon nr 3
Energa Czarni Slupsk - Basket Kwidzyn 1 1,6
Florida Panthers - Colorado Avalanche 1X 1,39

Kurs: 2,22

Kupon nr 4
EHC Liwest Black Wings Linz - Olimpija Ljubljana 1 1,5
EV Vienna Capitals - EC Graz 99ers 1 1,4

Kurs: 2,1

kuczmen 21.12.2008 15:09

Za ile gris te kupony wyslałeś ?

Tobi1906 21.12.2008 18:17

Oj na dzisiaj na Marysli to duzo ludzi pojdzie w plecy, Psg nie wiele lepiej na ta chwilke!

4fan_player 21.12.2008 18:29

No niestety ja jakoś czułem żeby nie grać Marsylii. Ale PSG zagrałem. Oni są strasznie słabi.

pan Dudi 21.12.2008 18:34

Ja się dziś wydupcyłem na ManC. A Marsylia rzeczywiście pięknego psikusa sprawiła ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl