Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

kerim1906 17.12.2014 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1385362)
Moze po prostu niektorzy maja dosc sluchania i czytania non stop waszych skomlen, blagan, placzow, zalow ,zalatwian i innych takich akcji ...miejcie choc odrobine honoru i bierzcie swa glupote, frajerstwo i nieudolnosc na klate a nie szukajcie wiecznie laski ....tak jak po Celticu dziennikarze pisali ze pol swiata wam wspolczuje- choc jestem pewien ze wiekszosc miala z waszego frajerstwa taka polewke jak z nikogo w europie ....ot weszlo buractwo do pucharow i na dzien dobry strzelilo gafe stulecia , polewka byla z was przednia .....nie pozdrawiam , nie odpisuje na zaczepki - zegnam

lepiej bym tego nie przedstawił , chociaż jakby im zawiesili karę to może przy "wsparciu" Hagi wylecą z pucharów na 5 lat ?

shaggy 22.12.2014 12:36

Tradycyjna dzisiejsza prasówka na jednym z portali i znowu w oczy rzuca się zakłamany Leśnodrski. Niektórzy się dziwią, że często się czepiam nadprezia, ale jak czytam co wygaduje w pewnych kwestiach to mnie ogarnia pusty śmiech.Im dalej od wydarzeń z Lokeren tym bardziej ten gościu stara się wybielać.Co gorsze przecząc sobie bądź innym pracownikom klubu (Kuzio). Uwaga scenariusz na dziś za rasistowskie okrzyki w Belgii wcale nie muszą odpowiadać kibice Legii, ale Polonia zamieszkująca różne zakątki europy i jeżdżąca na mecze Legii...
Poniżej trzy cytaty:
1 - pełen bredni
2 - przedstawiający przyczyny zaistniałej sytuacji, i winę leżącą po stronie Legii
3 - podsumowanie

Bogusław Leśnodorski, prezes Legii Warszawa:
Cytat:

Nie możemy dopuścić, by UEFA kolejny raz ukarała nas za złamanie artykułu 16 dotyczącego rasizmu, zakazanych symboli itd. To nie podlega dyskusji. Drugim problemem są wyjazdy. Nie chcę się usprawiedliwiać, ale jedziesz na prowincję i w Lokeren się okazuje, że w sektorze jest kilkuset widzów więcej, niż powinno. Dużo w życiu widziałem, ale można być zaskoczonym poziomem polskiej emigracji w miejscach, gdzie gramy. Wygląda to tak, że na wyjazdach połowę sektora Legii zajmują kibice z Warszawy, a drugą - właśnie Polonia. Musimy się zastanowić, co z tym zrobić, bo nie możemy brać odpowiedzialności za wszystkich.


Bogdan Kuzio
, szef bezpieczeństwa na stadionie Legii:
Cytat:

Na trybunie za bramką było 886 kibiców Legii. Kupili bilety rozprowadzane przez warszawski klub. Legia ma ich dane, ale przed meczem dostała od Lokeren dodatkowe dwieście biletów na mniejszą, boczną trybunę. Ich dystrybucja odbyła się w chaotycznych warunkach. Postanowiliśmy sprzedać je pod stadionem. Zapisaliśmy dane dużej części tych kibiców. Pozostałych nie zdążyliśmy, bo zaczynał się mecz. Legia nie zna więc wszystkich ludzi, którzy siedzieli na jej trybunie. Posiadanie ich danych i tak niczego by nie zmieniło, bo nie mamy ich wizerunku. Nasi kibice mówili nam też, że policja belgijska dodatkowo wpuściła na mniejszą trybunę kibiców bez biletów, co dodatkowo utrudnia identyfikację
Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1385362)
Moze po prostu niektorzy maja dosc sluchania i czytania non stop waszych skomlen, blagan, placzow, zalow ,zalatwian i innych takich akcji ...miejcie choc odrobine honoru i bierzcie swa glupote, frajerstwo i nieudolnosc na klate a nie szukajcie wiecznie laski ....tak jak po Celticu dziennikarze pisali ze pol swiata wam wspolczuje- choc jestem pewien ze wiekszosc miala z waszego frajerstwa taka polewke jak z nikogo w europie ....ot weszlo buractwo do pucharow i na dzien dobry strzelilo gafe stulecia , polewka byla z was przednia .....nie pozdrawiam , nie odpisuje na zaczepki - zegnam


ciacho 22.12.2014 13:05

^^^ Wytłumacz mi, bo ja tego nie rozumiem. Po co ty to w ogóle czytasz? Po to żeby potem wylewać tutaj swoje żale? Ja jak widzę nagłówek artykułu ze słowem Legia, Leśnodorski itp. to to po prostu olewam i nie czytam, bo mnie to ani ziębi ani grzeje co się u nich dzieje.

emj10 22.12.2014 14:10

Przecież to kryptofan Leśnego obleśnego. Nic innego go generalnie nie interesuje na tym forum oprócz Leśnego i Legii :D

shaggy 23.12.2014 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1385731)
Przecież to kryptofan Leśnego obleśnego. Nic innego go generalnie nie interesuje na tym forum oprócz Leśnego i Legii :D

Zawsze intrygowali mnie mitomani i ich wyznawcy. Jak widać g... wiesz co mnie naprawdę interesuje :)
Jeśli chcesz się odnosic do moich postów to rób to w sposób merytoryczny, jesli zalezy Ci tylko na zaczepkach na poziomie gimbazy - zamilcz.
Napisz po prostu kto kłamie Leśnodorski czy szef bezpieczeństwa Kuzio?

emj10 23.12.2014 13:41

Wielkim fanem Leśnodorskiego nie jestem i doszukiwałem się na początku stojącego za nim Kulczyka, a nawet kapitału rosyjsko-ukraińskiego, o którym mówiło się w kontekście wcześniejszej działalności jego kancelarii. Natomiast trzeba oddać cesarzowi to co cesarskie, że wydźwignął Legię z poziomu drużyny aspirującej do średniaka europejskiego oraz kandydata na zdecydowanego lidera naszej ligi na quasi średniaka i championa w polskiej piłce. ITI co prawda zostawiło jakieś tam fundamenty finansowe i sportowe, bardzo dobry stadion, szkolenie młodzieży na niezłym poziomie od kilkunastu lat oraz budżet na poziomie lepszym od Sparty Praga, czy Steauy Bukareszt, a trochę gorszy od Austrii Wiedeń. Brakowało jednak tej chemii między sportem, a finansami w korporacyjnym bycie oraz przede wszystkim rozwagi i cierpliwości, która jest koronną cechą w tym biznesie.

Leśnodorski to ma i mam nadzieję, że nie zatraci tych cech.


Mnie natomiast nurtuje to, że poświęcasz tyle czasu na Legię, a w szczególności miażdżąca przewaga tych postów dotyczy prezesa Legii. Trudno mi to zrozumieć i tłumaczę to sobie nadmiernym zainteresowaniem tym człowiekiem, czy jakimś urazem z przeszłości. Innego wytłumaczenia nie widzę.

Tak samo nie mogłem sobie wytłumaczyć z czego brały się sytuacje, że mecze Legii na tym forum komentowano na 20 stron, czasem więcej niż na forum Legii i Amiki razem wzięte. Rozumiem, że Amica ma kompleks Legii, ale żeby tak ochoczo zamieniać nazwy wątku "Ekstraklasa" na "Legia Warszawa", albo "Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn" na "Europejskie puchary w wykonaniu Legii Warszawa" to tego nie rozumiem i nie potrafię zrozumieć ;)

PiVoSH92 23.12.2014 14:25

"Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn" i "Europejskie puchary w wykonaniu Legii Warszawa" to od kilku lat synonim niestety, więc akurat temu bym się nie dziwił.

emj10 23.12.2014 14:40

Owszem, choć to ledwo kilka sezonów. Nie usprawiedliwia to jednak skali i rozmachu dywagacji ne ten temat.

PiVoSH92 23.12.2014 14:49

Niestety w latach naszego panowania w Polsce i sukcesów w Europie (....... się Hugues, jebany ręczniku!) internet w Polsce dopiero raczkował, więc nie wiadomo, jak wyglądałaby reakcja kibiców L na nasze sukcesy - myślę jednak, że podobnie, o ile nie bardziej zawistnie.

kerim1906 23.12.2014 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1385801)
Niestety w latach naszego panowania w Polsce i sukcesów w Europie (....... się Hugues, jebany ręczniku!) internet w Polsce dopiero raczkował, więc nie wiadomo, jak wyglądałaby reakcja kibiców L na nasze sukcesy - myślę jednak, że podobnie, o ile nie bardziej zawistnie.

Hugues to mały pikuś , ja nie zapomnę tego szczapowatego chudzielca z Anglii rileya który nie uznał bramki Penksy ,jeżeli się nie mylę to obecnie jest szefem sędziów w Anglii, a tak na marginesie jak możesz to wymień te"legendarne" sukcesy warszawskiej drużyny ? bo to ciekawe co piszesz ?

shaggy 23.12.2014 16:16

@ emj10 w końcu post w miarę na poziomie więc i podyskutować można.
Temat ten mówi o polskich zespołach w kontekście europejskich pucharów a na chwilę obecną występuje tam tylko klub z Warszawy więc i o nim się pisze najwięcej. Sądzę, że w podobny sposób komentowane były nasze sławne występy na forach konkurencyjnych druzyn, wtedy gdy poza Wisłą było długie nic a potem Legie i inne Lechy (sorry wtedy Amiki).
Sprytnie ominąłeś moje pytanie z poprzedniego postu więc zadam je jeszcze raz: Kto kłamie albo kto się próbuje wybielać w sprawie wydarzeń z Lokeren Leśnodorski czy Kuzio?
Racja trzeba oddać cesarzowi co cesarskie i przyznać że zrobił z klubu wiecznie aspirującego do mistrzostwa ale zdobywającego go bardzo rzadko klub który to mistrzostwo zdobywa z wielką łatwością (na razie dwa razy). Na wielu innych polach poprawił funkcjonowanie klubu co jest niezaprzeczalne, na wielu polach jednak nie potrafi postawić kroku do przodu.

Tajemnica zainteresowania tym co mówi jest bardzo prosta. Żaden inny prezes klubu Ekstraklasy (nawet Osuch) nie jest takim bucem jak właśnie Leśny. Działa w poważnej piłce kilka latek a już zdążył pouczać niemal pół ligi. Takie widocznie ma przerośnięte ego. Zrozumiałbym gdyby sam wszystko pan doskonały robił perfect ale na swoim grajdołku też ma śmierdzące kupy (Ostrowska i Bereszyński, List - Moi drodzy mam nadzieję że u Was wszystko dobrze, czy odwieczny problem z kibicami innych drużyn którzy przeszkadzają Legii na wyjazdach i ściągają na nią kary).
Nie przypominam sobie aby w czasach gdy wciągaliśmy tą ligę nosem ktoś w tak arogancki sposób odnosił się do konkurencji... Może się mylę?

Griszka30KR 20.02.2015 11:34

Nie wiem czemu nie mogłem znaleźć tego tematu.
Powiem tak.Dlamnie Ajax w drugiej połowie to obrona naszych 2-3 ligowców,a Legia w ofensywie-no coment i nie chodzi mi tyle stwarzanie sobie akcji,co skutecznośc....Troche jak Wisła w pewnym sezonie.

Lemoniadowy Joe 20.02.2015 11:45

Tak na spokojnie oglądając Legia jest bardzo dobrze poukładanym zespołem taktycznie, pierwsza połowa to wyszli aby sie umiejetnie bronic i w cale Ajaks nie mial jakiejś wielkiej przewagi jeden duży bład i fantastyczny strzał Milika .
A drugiej jak sie zabrali to spokojnie mogli to wygrać mimo takich średnich skrzydłowych co dziwi skoro maja taki budżet. Po 1-0 Ajaks jest jednak zdecydowanym faworytem, tyle.

AntyMod 20.02.2015 12:45

ja mysle ze LetFootballWin-y jednak przejda lewakow ,Ajax niczym nie zaimponowal u siebie wiec mysle ze na wyjezdzie bedzie jeszcze gorzej , odrobina skutecznosci i jednak warszawska druzyna wymeczy awans

kerim1906 20.02.2015 13:19

Ajax potraktował wczorajszy mecz jak dobrą zabawę , kto oglądał ich jesienią w LM wie o czym piszę , a warszawiacy ? , cóż , chciało, im się ale nie dali rady , taki poziom , rewanż ? wszystko zależy od chęci Ajax-u awansowania piętro wyżej , dla nich jest to nieistotny balast i tu można upatrywać ewentualne szanse na awans warszawiaczków ,ale chcieć i móc to dwie różne sprawy , skończy się tak że Ajax nie bardzo będzie chciał ale będzie musiał awansować, a warszawka ? zacznie się pompowanie nowego sezonu i awansu do LM , bo jak pamiętamy MP już mają , przynajmniej przyznanego i to nie tylko przez "ekspertów"

ASecond17 20.02.2015 13:53

Też coś mi się wydaje, że w 2. połowie Ajax jednak odpuścił trochę i stąd wynikała przewaga Legii. Na ten moment wszystkie karty są w talii de Boera, bo zagrają z przewagą 1 gola. Jak im się będzie chciało cisnąć dalej w LE 2014/15, to sądzę, że Legia nawet gdyby chciała, to nie będzie mogła. Może i Ajax ma jakis tam kryzysik, ale Legia jeszcze nie jest tak mocna, żeby pykać ścisłą czołówkę Eredivisie.

qqq_b 20.02.2015 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ASecond17 (Post 1391034)
Też coś mi się wydaje, że w 2. połowie Ajax jednak odpuścił trochę i stąd wynikała przewaga Legii.

Odpuścił mecz, bo prowadził 1:0? :lol: Najgłupszy komentarz jaki przeczytałem po tym meczu. Od kiedy to wynik 1:0 jest tak zajebisty, że można odpuszczać mecz?

silver03 20.02.2015 14:56

Jak dla mnie to Ajax w 2 połowie był konkretnie obsrany, jak można pisać że się dobrze bawił? W momencie kiedy raz po raz bramkarz wybijał piłkę z linii czy wtedy, gdy Żyro na pustą nie trafił? Można nie lubić Legii, ale bądźmy choć trochę obiektywni i poważni.

rafkur 20.02.2015 15:15

Jak dla mnie pomiędzy 45 a 70 min Ajax zwyczajnie nie wiedział o co chodzi. Trudno się im dziwić - pół meczu nie schodzili z połowy przeciwnika a bramkarz mógł sobie jakiś filmik na tablecie oglądać. Podejrzewam, że w przerwie wymyślili sobie ( słusznie), że Legia pójdzie do przodu i się odkryje co najprawdopodobniej w obliczu pierwszej połowy mogło spowodować zakłady wśród pomocników i obrońców w stylu - kto nie strzeli bramki ten stawia browce do końca sezonu. Efekt był taki, że jak Legia coś tam jednak zaczęła konstruować pod ich bramką ( całkiem przyzwoicie) to zgłupieli. Efekt widzieliśmy. Od mniej więcej 75 min wyglądało już to całkiem inaczej i równie dobrze Legia mogła im strzelić jak sama mogła przyjąć tyle samo.
Podejrzewam, że w rewanżu już tak Legii nie zlekceważą a co za tym idzie może nie być tak kolorowo.

kerim1906 20.02.2015 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1391044)
Jak dla mnie to Ajax w 2 połowie był konkretnie obsrany, jak można pisać że się dobrze bawił? W momencie kiedy raz po raz bramkarz wybijał piłkę z linii czy wtedy, gdy Żyro na pustą nie trafił? Można nie lubić Legii, ale bądźmy choć trochę obiektywni i poważni.

jak masz czas to obejrzyj na spokojnie 2 połowę i wyciągnij wnioski , przecież nikt nie mówi że sami chcieli sobie strzelić , po prostu grali na alibi , Ajax to nie drużyna którą interesuje ten puchar, oni mają inne cele , zdobyć mistrza ( w tym roku prawie niemożliwe) , zagrać w LM i wypromować osiemnasto-dziewiętnastlatków za gruby hajs , takie priorytety , i niestety na takim tle warszawka wypadła blado , bardzo blado , jak masz więcej czasu zobacz ich jesienne mecze w LM , jak się trochę znasz dostrzeżesz łatwo różnicę,dobre na koniec, bramkarz wybijał piłkę z linii, żyro do pustej nie trafił , i jakie wnioski wyciągasz ? :help:

szprotson 20.02.2015 16:30

Jeśli Ajax bedzie grał na pustej warszawskiej Pepsówce tak jak wczoraj , to odpadna jebane cioty.
Jestem mega zawiedzony tym co pokazali wczoraj. ten cały Lase Szyne to by sie w polskiej lidze nie złapał. Jedyne co cieszy to postawa Milika i bramkarzyka Ajaxu.

Żyro to jest jednak grajek- Sugeruje wycene zaczynać nie od 5 tylko 10 melonów.Oby chłopak kopał sie po czole do końca kariery w Legiuni.

Marcin_fan 20.02.2015 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1391027)
Ajax potraktował wczorajszy mecz jak dobrą zabawę , kto oglądał ich jesienią w LM wie o czym piszę , a warszawiacy ? , cóż , chciało, im się ale nie dali rady , taki poziom , rewanż ? wszystko zależy od chęci Ajax-u awansowania piętro wyżej , dla nich jest to nieistotny balast i tu można upatrywać ewentualne szanse na awans warszawiaczków ,ale chcieć i móc to dwie różne sprawy , skończy się tak że Ajax nie bardzo będzie chciał ale będzie musiał awansować, a warszawka ? zacznie się pompowanie nowego sezonu i awansu do LM , bo jak pamiętamy MP już mają , przynajmniej przyznanego i to nie tylko przez "ekspertów"

I tu sie drogi kolego mylisz. Widziałem wywiad z de Boerem który mówi że odpadli z krajowego pucharu, do PSV mają 12 pkt straty o ile sie nie myle i Liga Europy zostaje im żeby coś w tym sezonie ugrać. Co do meczu to fakt, I połowa Legii cofnięcie się na swoją połowe gra 5 obrońcami ( chorwat nim był przez 95% czasu I połowy ) ale to co sie działo w II połowie to kosmos. Legia powinna ze 3 bramki walnąć i praktyczny awans do 1/8 finału.
Kiedy jacyś eksperci mówią o piłkarzach z polskiej ligi " gwiazda " to mnie krew zalewa. Widzieli wczoraj "gwiazde" Zyro. Makabra co chłop grał. Mnóstwo strat noo i ta okazja praktycznie do pustaka.

rafaltwsd 20.02.2015 17:53

Myslę że spora część forumowiczów nie chce obiektywnie ocenić meczu bo nie nawidzi ległej, fakty są takie że w tym sezonie w europie graja dobrze i ten mecz z Ajaxem nie był taki zły ( lepsza skuteczność i mogli 3 bramki strzelić) więc apeluje o troche obiektywizmu, bo jak by nie patrzec paradoksalnie i my w jakims tam stopniu mozemy skorzystac na ich dobrej grze ( nasza liga ma jakieś punkty :)

kerim1906 20.02.2015 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1391058)
I tu sie drogi kolego mylisz. Widziałem wywiad z de Boerem który mówi że odpadli z krajowego pucharu, do PSV mają 12 pkt straty o ile sie nie myle i Liga Europy zostaje im żeby coś w tym sezonie ugrać. Co do meczu to fakt, I połowa Legii cofnięcie się na swoją połowe gra 5 obrońcami ( chorwat nim był przez 95% czasu I połowy ) ale to co sie działo w II połowie to kosmos. Legia powinna ze 3 bramki walnąć i praktyczny awans do 1/8 finału.
Kiedy jacyś eksperci mówią o piłkarzach z polskiej ligi " gwiazda " to mnie krew zalewa. Widzieli wczoraj "gwiazde" Zyro. Makabra co chłop grał. Mnóstwo strat noo i ta okazja praktycznie do pustaka.

przecież trener nie powie że kładzie lagę na nieistotny puchar, jak oglądacie ten pucharek od lat, to przecież wiecie że "prawdziwa gra" zaczyna się od góra ćwierćfinałów,mówię o uznanych markach ,ja wiem że dla basel , zenita, czy innego średniaka jest to wyzwanie,jak nie zauważacie takich oczywistości to trudno ,a co do de Boera to wybacz , zapytaj go jakie ma priorytety, tak szczerze, na dzisjaj awans do LM,a wracając do schone to jesienią był najlepszym zawodnikiem Ajax-u,z naszego podwórka to pamiętam np "wyczyny"Citi z kuchenkami czy Juve z w/w, kuchenki były takie silne czy była zlewka :help:
rafaltwsd ogarnij się z tymi apelami i "punktami" dla Wisły , dzięki

Marcin_fan 20.02.2015 19:23

Kerim, wolałbyś wygrać Lige Europy lub grać chociaż w jej finale czy nic w sezonie nie wygrać ?

stalsanok1946 20.02.2015 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1391053)
Wygranie Ligi Europy gwarantuje udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, to tak nawiasem żeby nie było że nie ma zbytnio o co grać.

pierwszy raz slysze o czyms takim,nie ma zadnych bonusow w postaci przepustki do LM za wygranie LE,widziales Seville w LM w tym sezonie?

kerim1906 20.02.2015 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1391066)
Kerim, wolałbyś wygrać Lige Europy lub grać chociaż w jej finale czy nic w sezonie nie wygrać ?

odpowiedziałem , jest to puchar nazwijmy go pocieszenia, jak "firma " awansuje do ćwierćfinału , półfinału jest jasne że nie odpuszcza, na wcześniejszych etapach nie jest to priorytet, dla większości liczy się rodzima liga , krajowy Puchar , to są priorytety, wystarczy porównać zaangażowanie Ajax-u z jesieni a teraz, oglądał ktoś ? czy tak tylko piszecie na czuja ? ja nie mówię że z premedytacją chcą odpaść , ale nie ma wielkiej woli awansu i zaangażowania

stalsanok1946 od tego sezonu jest bonus LM za wygranie LE , pod warunkiem że obrońca czyli Real nie zakwalifikuje się do rozgrywek , jak nie to gra w 4 rundzie eliminacji czyli praktycznie normalka, taki Ajax z drugiego miejsca wchodzi chyba z automatu , gdzie jest priorytet ?

Waldonis 20.02.2015 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1391065)
przecież trener nie powie że kładzie lagę na nieistotny puchar, jak oglądacie ten pucharek od lat, to przecież wiecie że "prawdziwa gra" zaczyna się od góra ćwierćfinałów,mówię o uznanych markach ,ja wiem że dla basel , zenita, czy innego średniaka jest to wyzwanie,jak nie zauważacie takich oczywistości to trudno ,a co do de Boera to wybacz , zapytaj go jakie ma priorytety, tak szczerze, na dzisjaj awans do LM,awracając do schone to jesienią był najlepszym zawodnikiem Ajax-u,z naszego podwórka to pamiętam np "wyczyny"Citi z kuchenkami czy Juve z w/w, kuchenki były takie silne czy była zlewka :help:
rafaltwsd ogarnij się z tymi apelami i "punktami" dla Wisły , dzięki

Posłuchaj mnie mały, zakompleksiony człowieku: nie jestem fanem waszej drużyny ale jakiś umiar mam w tym co piszę, zarówno jak i na naszych stronach jak i tutaj jest cała masa Tobie podobnym, wszyscy tacy sami ! zawsze macie na wszytko wytłumaczenie, krytyka przede wszystkim, a jak już komuś się coś uda, to ból dupy przeogromny .Tak, Ajax będąc po formą, odpuścił sobie mecz po strzeleniu na 1:0 dlatego Legia mogła sobie pohasać, a powiedz mi co by było jakby im Legia te 3 bramki walnęła w 10 min ? widzisz, jesteś takim ignorantem że szkoda słów, gdyby tak drugą połowę, Twój zespół zagrał też pewnie byś klepał podobne głupoty ?:D Przypomnę Tobie, bo może Ci z głowy uleciało, że Ajax mistrzostwa zapewne nie zdobędzie, puchar krajowy mają z głowy, a jedyna szansa by zagrać LM wiedzie przez finał LE w w Warszawie ! jak tego nie dostrzegasz, to przejdź się do okulisty - w sumie wypadało by iść na konsultację, bo coś za mało dużych liter stosujesz, a nazwę stolicy kraju, w którym mieszkasz także piszesz z małej ... wypadało by także mieć szacunek do ludzi mieszkających w innym mieście, niezależnie czy jest to Poznań, Wrocław, Toruń czy Warszawa !

kerim1906 20.02.2015 19:48

koleś , masz problemy po porażce w Amsterdamie ? ha, ha 3 bramy w 10 minut , jak on się nazywa? drewnożyrski ? tyle , a do twojego klubu nie mam szacunku od lat co nie ma tutaj nic do rzeczy,wypłakany ? to do domu , i nie pozwalaj sobie na inwektywy bo nie jesteś u siebie, bez odbioru

emj10 20.02.2015 19:54

Szkoda klawiatury na pisanie z takim klaunem. Daruj sobie ;)

Waldonis 20.02.2015 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1391073)
koleś , masz problemy po porażce w Amsterdamie ? ha, ha 3 bramy w 10 minut , jak on się nazywa? drewnożyrski ? tyle , a do twojego klubu nie mam szacunku od lat co nie ma tutaj nic do rzeczy,wypłakany ? to do domu , i nie pozwalaj sobie na inwektywy bo nie jesteś u siebie, bez odbioru

Żyję w wolnym kraju i mogę sobie pisać na forum np. waszym, w przeciwieństwie do kolegi, potrafię się zachować i nikogo nie obrażam . Dlaczego wyganiasz gościa ? taki masz zwyczaj w domu ? czy tylko tutaj strugasz pawiana ? Nie płaczę po porażce, jestem dumny z chłopaków i mimo porażki, jestem przekonany że w rewanżu zagramy na takich obrotach jak w drugiej połowie i Ajax się pożegna z pucharami . Widzę żeś też nerwowy i przeczulony na swoim punkcie, to już nie można swojego zdania wyrazić ? pamiętaj jesteś na forum, a forum służy do ... sam sobie odpowiedz :-) masz rację, bez odbioru .

Bene Nati 21.02.2015 00:15

Legia zagrała bardzo dobrze w Amsterdamie, szczególnie w drugiej połowie.
Jak ich nie lubię tak oddaje im obiektywną ocenę.

W sumie to chciałbym żeby awansowali.
Nie wspominając o tym, że Ajax smyra się z żydami.

kreseq 21.02.2015 04:00

Oby za rok więcej drużyn zagrało o tej porze w pucharach. Żeby nie odpadali z pastuchami i żeby ta liga nie była pośmiewiskiem.
Tego Wam i sobie życzę :)

luke1906 21.02.2015 10:39

Ciekawie może być jeżeli awansują.

Kolejna runda odbędzie się 12 i 19 marca.
8.03 Śląsk - Legia
15.03 Legia - Wisła
22.03 Lech - Legia

Rustin 21.02.2015 11:06

Jak Legii delikatnie mówiąc nie lubię, tak sam przyznałem już kilka razy w rozmowach ze znajomymi, że zasłużyli co najmniej na ten remis. Ajax w drugiej połowie grał momentami nawet słabiej niż Legia w pierwszej, zwycięstwo zawdzięczają bramkarzowi i oczywiście drewnianemu supertalentowi o nazwisku Żyro. Warszawiacy mogą żałować, że żaden frajer swego czasu nie dał za niego dobrej kasy, bo teraz co najwyżej w silnej lidze to on pogra w Football Managerze.

kerim1906 21.02.2015 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1391074)
Szkoda klawiatury na pisanie z takim klaunem. Daruj sobie ;)

wołomin na posterunku :lol: , kogo ostatnio "prześwietlałeś", tak długo cię nie było ?

qqq_b 21.02.2015 12:39

Legia, Lech i Jaga? Tego chcesz?

Krav 21.02.2015 23:17

Forma Jagi na prawdę imponuje. Nikt chyba się nie spodziewał ,że po tych dwóch meczach, będzie miała komplet punktów i tyle samo punktów co L. Śmiem twierdzić, że jutro L w Kielcach nie wygra.

Będzie ciekawie, już jest.

AntyMod 22.02.2015 01:44

obawiam sie ze Jaga to beda takie Janosiki - z WIELKIMI wygrywaja , ze slabymi daja dupy , obym sie mylil , mimo wszystkocieszy fakt ze ktokolwiek jeszcze ma nadzieje i goni LetFottballWin-ow

rafkur 26.02.2015 19:42

Zgodnie z przewidywaniami Ajax na drugi mecz wyszedł już z innym nastawieniem niż na drugą połowę pierwszego meczu - efekt widać.
Stado baranów goni po pastwisku a pasterz czasami batem przez dupę chlaśnie.

PS - Najzabawniejsze są te wieczne pretensje do sędziego w stylu "ale jak to?" Ano tak to - tu nie dorzucą punków w prezencie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl