![]() |
Cytat:
|
Tradycyjna dzisiejsza prasówka na jednym z portali i znowu w oczy rzuca się zakłamany Leśnodrski. Niektórzy się dziwią, że często się czepiam nadprezia, ale jak czytam co wygaduje w pewnych kwestiach to mnie ogarnia pusty śmiech.Im dalej od wydarzeń z Lokeren tym bardziej ten gościu stara się wybielać.Co gorsze przecząc sobie bądź innym pracownikom klubu (Kuzio). Uwaga scenariusz na dziś za rasistowskie okrzyki w Belgii wcale nie muszą odpowiadać kibice Legii, ale Polonia zamieszkująca różne zakątki europy i jeżdżąca na mecze Legii...
Poniżej trzy cytaty: 1 - pełen bredni 2 - przedstawiający przyczyny zaistniałej sytuacji, i winę leżącą po stronie Legii 3 - podsumowanie Bogusław Leśnodorski, prezes Legii Warszawa: Cytat:
Bogdan Kuzio, szef bezpieczeństwa na stadionie Legii: Cytat:
Cytat:
|
^^^ Wytłumacz mi, bo ja tego nie rozumiem. Po co ty to w ogóle czytasz? Po to żeby potem wylewać tutaj swoje żale? Ja jak widzę nagłówek artykułu ze słowem Legia, Leśnodorski itp. to to po prostu olewam i nie czytam, bo mnie to ani ziębi ani grzeje co się u nich dzieje.
|
Przecież to kryptofan Leśnego obleśnego. Nic innego go generalnie nie interesuje na tym forum oprócz Leśnego i Legii :D
|
Cytat:
Jeśli chcesz się odnosic do moich postów to rób to w sposób merytoryczny, jesli zalezy Ci tylko na zaczepkach na poziomie gimbazy - zamilcz. Napisz po prostu kto kłamie Leśnodorski czy szef bezpieczeństwa Kuzio? |
Wielkim fanem Leśnodorskiego nie jestem i doszukiwałem się na początku stojącego za nim Kulczyka, a nawet kapitału rosyjsko-ukraińskiego, o którym mówiło się w kontekście wcześniejszej działalności jego kancelarii. Natomiast trzeba oddać cesarzowi to co cesarskie, że wydźwignął Legię z poziomu drużyny aspirującej do średniaka europejskiego oraz kandydata na zdecydowanego lidera naszej ligi na quasi średniaka i championa w polskiej piłce. ITI co prawda zostawiło jakieś tam fundamenty finansowe i sportowe, bardzo dobry stadion, szkolenie młodzieży na niezłym poziomie od kilkunastu lat oraz budżet na poziomie lepszym od Sparty Praga, czy Steauy Bukareszt, a trochę gorszy od Austrii Wiedeń. Brakowało jednak tej chemii między sportem, a finansami w korporacyjnym bycie oraz przede wszystkim rozwagi i cierpliwości, która jest koronną cechą w tym biznesie.
Leśnodorski to ma i mam nadzieję, że nie zatraci tych cech. Mnie natomiast nurtuje to, że poświęcasz tyle czasu na Legię, a w szczególności miażdżąca przewaga tych postów dotyczy prezesa Legii. Trudno mi to zrozumieć i tłumaczę to sobie nadmiernym zainteresowaniem tym człowiekiem, czy jakimś urazem z przeszłości. Innego wytłumaczenia nie widzę. Tak samo nie mogłem sobie wytłumaczyć z czego brały się sytuacje, że mecze Legii na tym forum komentowano na 20 stron, czasem więcej niż na forum Legii i Amiki razem wzięte. Rozumiem, że Amica ma kompleks Legii, ale żeby tak ochoczo zamieniać nazwy wątku "Ekstraklasa" na "Legia Warszawa", albo "Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn" na "Europejskie puchary w wykonaniu Legii Warszawa" to tego nie rozumiem i nie potrafię zrozumieć ;) |
"Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn" i "Europejskie puchary w wykonaniu Legii Warszawa" to od kilku lat synonim niestety, więc akurat temu bym się nie dziwił.
|
Owszem, choć to ledwo kilka sezonów. Nie usprawiedliwia to jednak skali i rozmachu dywagacji ne ten temat.
|
Niestety w latach naszego panowania w Polsce i sukcesów w Europie (....... się Hugues, jebany ręczniku!) internet w Polsce dopiero raczkował, więc nie wiadomo, jak wyglądałaby reakcja kibiców L na nasze sukcesy - myślę jednak, że podobnie, o ile nie bardziej zawistnie.
|
Cytat:
|
@ emj10 w końcu post w miarę na poziomie więc i podyskutować można.
Temat ten mówi o polskich zespołach w kontekście europejskich pucharów a na chwilę obecną występuje tam tylko klub z Warszawy więc i o nim się pisze najwięcej. Sądzę, że w podobny sposób komentowane były nasze sławne występy na forach konkurencyjnych druzyn, wtedy gdy poza Wisłą było długie nic a potem Legie i inne Lechy (sorry wtedy Amiki). Sprytnie ominąłeś moje pytanie z poprzedniego postu więc zadam je jeszcze raz: Kto kłamie albo kto się próbuje wybielać w sprawie wydarzeń z Lokeren Leśnodorski czy Kuzio? Racja trzeba oddać cesarzowi co cesarskie i przyznać że zrobił z klubu wiecznie aspirującego do mistrzostwa ale zdobywającego go bardzo rzadko klub który to mistrzostwo zdobywa z wielką łatwością (na razie dwa razy). Na wielu innych polach poprawił funkcjonowanie klubu co jest niezaprzeczalne, na wielu polach jednak nie potrafi postawić kroku do przodu. Tajemnica zainteresowania tym co mówi jest bardzo prosta. Żaden inny prezes klubu Ekstraklasy (nawet Osuch) nie jest takim bucem jak właśnie Leśny. Działa w poważnej piłce kilka latek a już zdążył pouczać niemal pół ligi. Takie widocznie ma przerośnięte ego. Zrozumiałbym gdyby sam wszystko pan doskonały robił perfect ale na swoim grajdołku też ma śmierdzące kupy (Ostrowska i Bereszyński, List - Moi drodzy mam nadzieję że u Was wszystko dobrze, czy odwieczny problem z kibicami innych drużyn którzy przeszkadzają Legii na wyjazdach i ściągają na nią kary). Nie przypominam sobie aby w czasach gdy wciągaliśmy tą ligę nosem ktoś w tak arogancki sposób odnosił się do konkurencji... Może się mylę? |
Nie wiem czemu nie mogłem znaleźć tego tematu.
Powiem tak.Dlamnie Ajax w drugiej połowie to obrona naszych 2-3 ligowców,a Legia w ofensywie-no coment i nie chodzi mi tyle stwarzanie sobie akcji,co skutecznośc....Troche jak Wisła w pewnym sezonie. |
Tak na spokojnie oglądając Legia jest bardzo dobrze poukładanym zespołem taktycznie, pierwsza połowa to wyszli aby sie umiejetnie bronic i w cale Ajaks nie mial jakiejś wielkiej przewagi jeden duży bład i fantastyczny strzał Milika .
A drugiej jak sie zabrali to spokojnie mogli to wygrać mimo takich średnich skrzydłowych co dziwi skoro maja taki budżet. Po 1-0 Ajaks jest jednak zdecydowanym faworytem, tyle. |
ja mysle ze LetFootballWin-y jednak przejda lewakow ,Ajax niczym nie zaimponowal u siebie wiec mysle ze na wyjezdzie bedzie jeszcze gorzej , odrobina skutecznosci i jednak warszawska druzyna wymeczy awans
|
Ajax potraktował wczorajszy mecz jak dobrą zabawę , kto oglądał ich jesienią w LM wie o czym piszę , a warszawiacy ? , cóż , chciało, im się ale nie dali rady , taki poziom , rewanż ? wszystko zależy od chęci Ajax-u awansowania piętro wyżej , dla nich jest to nieistotny balast i tu można upatrywać ewentualne szanse na awans warszawiaczków ,ale chcieć i móc to dwie różne sprawy , skończy się tak że Ajax nie bardzo będzie chciał ale będzie musiał awansować, a warszawka ? zacznie się pompowanie nowego sezonu i awansu do LM , bo jak pamiętamy MP już mają , przynajmniej przyznanego i to nie tylko przez "ekspertów"
|
Też coś mi się wydaje, że w 2. połowie Ajax jednak odpuścił trochę i stąd wynikała przewaga Legii. Na ten moment wszystkie karty są w talii de Boera, bo zagrają z przewagą 1 gola. Jak im się będzie chciało cisnąć dalej w LE 2014/15, to sądzę, że Legia nawet gdyby chciała, to nie będzie mogła. Może i Ajax ma jakis tam kryzysik, ale Legia jeszcze nie jest tak mocna, żeby pykać ścisłą czołówkę Eredivisie.
|
Cytat:
|
Jak dla mnie to Ajax w 2 połowie był konkretnie obsrany, jak można pisać że się dobrze bawił? W momencie kiedy raz po raz bramkarz wybijał piłkę z linii czy wtedy, gdy Żyro na pustą nie trafił? Można nie lubić Legii, ale bądźmy choć trochę obiektywni i poważni.
|
Jak dla mnie pomiędzy 45 a 70 min Ajax zwyczajnie nie wiedział o co chodzi. Trudno się im dziwić - pół meczu nie schodzili z połowy przeciwnika a bramkarz mógł sobie jakiś filmik na tablecie oglądać. Podejrzewam, że w przerwie wymyślili sobie ( słusznie), że Legia pójdzie do przodu i się odkryje co najprawdopodobniej w obliczu pierwszej połowy mogło spowodować zakłady wśród pomocników i obrońców w stylu - kto nie strzeli bramki ten stawia browce do końca sezonu. Efekt był taki, że jak Legia coś tam jednak zaczęła konstruować pod ich bramką ( całkiem przyzwoicie) to zgłupieli. Efekt widzieliśmy. Od mniej więcej 75 min wyglądało już to całkiem inaczej i równie dobrze Legia mogła im strzelić jak sama mogła przyjąć tyle samo.
Podejrzewam, że w rewanżu już tak Legii nie zlekceważą a co za tym idzie może nie być tak kolorowo. |
Cytat:
|
Jeśli Ajax bedzie grał na pustej warszawskiej Pepsówce tak jak wczoraj , to odpadna jebane cioty.
Jestem mega zawiedzony tym co pokazali wczoraj. ten cały Lase Szyne to by sie w polskiej lidze nie złapał. Jedyne co cieszy to postawa Milika i bramkarzyka Ajaxu. Żyro to jest jednak grajek- Sugeruje wycene zaczynać nie od 5 tylko 10 melonów.Oby chłopak kopał sie po czole do końca kariery w Legiuni. |
Cytat:
Kiedy jacyś eksperci mówią o piłkarzach z polskiej ligi " gwiazda " to mnie krew zalewa. Widzieli wczoraj "gwiazde" Zyro. Makabra co chłop grał. Mnóstwo strat noo i ta okazja praktycznie do pustaka. |
Myslę że spora część forumowiczów nie chce obiektywnie ocenić meczu bo nie nawidzi ległej, fakty są takie że w tym sezonie w europie graja dobrze i ten mecz z Ajaxem nie był taki zły ( lepsza skuteczność i mogli 3 bramki strzelić) więc apeluje o troche obiektywizmu, bo jak by nie patrzec paradoksalnie i my w jakims tam stopniu mozemy skorzystac na ich dobrej grze ( nasza liga ma jakieś punkty :)
|
Cytat:
rafaltwsd ogarnij się z tymi apelami i "punktami" dla Wisły , dzięki |
Kerim, wolałbyś wygrać Lige Europy lub grać chociaż w jej finale czy nic w sezonie nie wygrać ?
|
Cytat:
|
Cytat:
stalsanok1946 od tego sezonu jest bonus LM za wygranie LE , pod warunkiem że obrońca czyli Real nie zakwalifikuje się do rozgrywek , jak nie to gra w 4 rundzie eliminacji czyli praktycznie normalka, taki Ajax z drugiego miejsca wchodzi chyba z automatu , gdzie jest priorytet ? |
Cytat:
|
koleś , masz problemy po porażce w Amsterdamie ? ha, ha 3 bramy w 10 minut , jak on się nazywa? drewnożyrski ? tyle , a do twojego klubu nie mam szacunku od lat co nie ma tutaj nic do rzeczy,wypłakany ? to do domu , i nie pozwalaj sobie na inwektywy bo nie jesteś u siebie, bez odbioru
|
Szkoda klawiatury na pisanie z takim klaunem. Daruj sobie ;)
|
Cytat:
|
Legia zagrała bardzo dobrze w Amsterdamie, szczególnie w drugiej połowie.
Jak ich nie lubię tak oddaje im obiektywną ocenę. W sumie to chciałbym żeby awansowali. Nie wspominając o tym, że Ajax smyra się z żydami. |
Oby za rok więcej drużyn zagrało o tej porze w pucharach. Żeby nie odpadali z pastuchami i żeby ta liga nie była pośmiewiskiem.
Tego Wam i sobie życzę :) |
Ciekawie może być jeżeli awansują.
Kolejna runda odbędzie się 12 i 19 marca. 8.03 Śląsk - Legia 15.03 Legia - Wisła 22.03 Lech - Legia |
Jak Legii delikatnie mówiąc nie lubię, tak sam przyznałem już kilka razy w rozmowach ze znajomymi, że zasłużyli co najmniej na ten remis. Ajax w drugiej połowie grał momentami nawet słabiej niż Legia w pierwszej, zwycięstwo zawdzięczają bramkarzowi i oczywiście drewnianemu supertalentowi o nazwisku Żyro. Warszawiacy mogą żałować, że żaden frajer swego czasu nie dał za niego dobrej kasy, bo teraz co najwyżej w silnej lidze to on pogra w Football Managerze.
|
Cytat:
|
Legia, Lech i Jaga? Tego chcesz?
|
Forma Jagi na prawdę imponuje. Nikt chyba się nie spodziewał ,że po tych dwóch meczach, będzie miała komplet punktów i tyle samo punktów co L. Śmiem twierdzić, że jutro L w Kielcach nie wygra.
Będzie ciekawie, już jest. |
obawiam sie ze Jaga to beda takie Janosiki - z WIELKIMI wygrywaja , ze slabymi daja dupy , obym sie mylil , mimo wszystkocieszy fakt ze ktokolwiek jeszcze ma nadzieje i goni LetFottballWin-ow
|
Zgodnie z przewidywaniami Ajax na drugi mecz wyszedł już z innym nastawieniem niż na drugą połowę pierwszego meczu - efekt widać.
Stado baranów goni po pastwisku a pasterz czasami batem przez dupę chlaśnie. PS - Najzabawniejsze są te wieczne pretensje do sędziego w stylu "ale jak to?" Ano tak to - tu nie dorzucą punków w prezencie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl