![]() |
|
http://www.youtube.com/watch?v=tZc33LJuKRU
nie wiem czy było. niesamowity samobój w lidze wegierskiej |
|
juz wiadomo dlaczego na Lechu nikt nie siedzi...(patrz reklama)
http://legia.com/www/galerie/legia/2...h/big/1031.JPG |
|
Od lat 18 stu ;-)
|
2 Załącznik(ów)
|
LUKAS77 - spoko, ale ja z tego meczu wychwyciłem jeszcze jedną fajną rzecz. Jak pojawiał się napis byczy napis na całą trybunę KOLEJORZ na oprawie to najpierw przez dłuższą chwilę rozwinął się tylko ... OLEJ ;P
|
Arboleda pedobear :D
http://staticrps.komixxy.pl/uimages/...xAsaxx_500.jpg Też o Arboledzie, ale bez wsadzania palca :D http://statichg.demotywatory.pl/uplo...DVerse_500.jpg I mała wpadka na naszej oficjalnej: http://statichg.demotywatory.pl/uplo...ziomgg_500.jpg |
nie tu kur...
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
|
|
Cytat:
|
|
|
http://allegro.pl/fiesta-xr2i-rs1800...570220632.html
Nie wiem co koleś niuchał wcześniej ale na trzeźwo takiego tekstu w opisie aukcji nie da się wypracować. |
to moj kumpel z roboty sprzedaje tą fieste ;) mowił że po tym ogłoszeniu szef interii tam marketingu czy cos zaproponował mu prace ;) (bo artykuł poszedł do interii za zgodą oczywiscie)
|
ma ktos moze urywek z wczorajszego wstepu do meczu jak pan Kazimierz Wegrzyn popisal sie wspaniała główka??:D
|
Cytat:
|
Widac ze zawodnik specjalnie kopnal tak aby ktos z prezenterow dostal pilką.
|
|
|
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=QOMWC...eature=related
Miażdzy mnie to:) |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl