Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

emj10 29.08.2014 19:20

Na jeden mecz pierwszy sklad, a na drugi rezerwy. Normalka tej jesieni :)

Lukasz 18.09.2014 21:21

Rewelacyjne są te komentarze na onecie:
LE: Legia rozpoczyna walkę o finał

<lol>

jendrus 18.09.2014 21:40

dlaczego tvp nie pokazule leglej? Tylko jakies TTV

Coglin 18.09.2014 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1377405)
dlaczego tvp nie pokazule leglej? Tylko jakies TTV

Bo pokazuje nc+ - mecz był na C+ Sport, TVN Turbo i TTV

krwawy 02.10.2014 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1372598)
Politycznie – sportowo – literacko :
Kiedyś już porównywałem Leśnodorskiego do Tuska za jego pijarowe zdolności. Trzeba przyznać że Donaldinho jest tutaj skuteczniejszy.
Koralik chciał być trendy i zaczął wprowadzać do Legii parytety to się okazało, że baba przepisów nie zna i liczyć nie umie.
Koralik chciał zagrać na nosie Lechowi wyciągając stamtąd Beresia to los dał mu takiego plaskacza że teraz nie śpi po nocach.

Tak jak w aferze taśmowej rozmowę skierowano na tematy zastępcze w postaci nielegalności samych podsłuchów zamiast na sedno sprawy w postaci komporomitujących rozmów uczestników spotkań tak w sprawie Legii wszyscy starają się przerzucić ciężar sprawy na wredny i niehonorowy Celtic i bezduszną UEFE zamiast na indolencję i opłakane błędy w administracji Legii.

Trochę poezji z rana:
Siedzą w Warszawie żałosne płaczki
Spod znaku elki, z Bogusia paczki
Siedzą i płaczą, tupią i drapią
Celtic szkalują, o litość chrapią
UEFA mafia, Celitic niedobry - wszyscy są be
Tylko legiunia rączunie czyste okazuje swe
Boguś z Dareczkiem liściki piszą, facebook już wrze.
Wszyscy mailują by utrzymać (L)osersów w grze.
Niedawno jeszcze (93) chcieli mistrza kupić
Dzisiaj o honorze mają czelność mówić
Leśny Beresiem zgnębić Lecha chciał
Koniem Trojańskim Bartuś się stał
Pół Legii liczyć karteczek nie umie
To znowu wina Celticu w sumie
Nawet Stanowski na kolanach błaga
By kochanej Legiuni nie stała się blaga
Honor od dzisiaj dla Legii świętość
Niedawno jeszcze była obojętność


gdzie poeta shaggy :)
czekam na wierszyki :)

Kaan 02.10.2014 22:17

O farciarskim zwycięstwie? Przecież już masz napisane.

Emenems81 02.10.2014 22:19

a co za różnica jakim? chciałbym żebyśmy chociaż do grup LE awansowali nie mówiąc już o wygrywaniu w tej grupie.
Zejdźmy k*** na ziemie, bo zauważyłem, że ostatnio potrafimy tylko krytykować a napierdala nas nawet sąsiednia suka.

Mario Nh 02.10.2014 22:36

Co mi się podoba w Legii? Że nie mają jednego czy dwóch piłkarzy z charakterem, ale kilku, zarówno w defensywie jak i w ofensywie. A u nas? Głowacki? Brożek?

shaggy 03.10.2014 06:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1379155)
gdzie poeta shaggy :)
czekam na wierszyki :)

Spełniamy marzenia:

(L)osersi wygrali, w narodzie otucha.
Na forum Wisły legionista niucha.
Czeka na pochwały, liczy na oklaski i rozanielenia.
Po Celticu jeszcze potrzebuje pocieszenia.
Znajdzie tu paru legijnych klakierów.
Razem popieszcza się na lamach forum
Krwawy matołku wygranej gratuluje.
Niech na twej umeczonej przez UEFE buzi uśmiech się w końcu wymaluje.


Statystyki z meczu:
Trabzonspor - Legia Warszawa

Strzały 25:3
Strzały celne 6:1
Strzały niecelne 14:0
Strzały zablokowane 5:2
Poprzeczki/słupki 1:0

Popełnione faule 12:31
Wymienione podania 422:185
Celne podania 382:150
Posiadanie piłki 62:38 %
Rzuty rożne 7:1
Spalone 2:3



Patrząc na staty to parę osób chyba zdało sobie sprawę ze na finał w Warszawie (L)osersi sa troszkę za ciency w uszach.
Trzeba jednak przyznać, że Berg ma farta wygrać wyjazdowy mecz na trudnym terenie oddając jeden celny strzał w meczu - naprawdę godne docenienia.

Berg zapatrzył się w Smudę i o zmianach przypomina sobei jak sedzia techniczny podnosi tablice z informacja o doliczonym czasie gry. Widocznie (L)osersi maja za krótką i za słabą ławkę. A Piech biedny się po rezerwach pałęta...

ToTylkoJa 03.10.2014 07:30

Forma spada z wierszykami, poprzedni był lepszy :) Widać, że pisany na siłę...powróc, gdy złapiesz formę!


Zapomniałeś o najważniejszej statystyce:
Trabzonspor - Legia Warszawa

Gole: 0-1

Dziękuję :)

serek.c2 03.10.2014 07:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1379172)
Zapomniałeś o najważniejszej statystyce:
Trabzonspor - Legia Warszawa

Gole: 0-1

Dziękuję :)

Gratuluję zwycięstwa - przypominam ponadto, że zostałeś nominowany w TWSD Ticket Challenge (pokój "piłka nożna") :D

ToTylkoJa 04.10.2014 13:35

A dziękuję za nominację, ale podziękuję też za zabawę:D

Janusz 04.10.2014 16:47

Jak czytam posty kolegów z Warszawy to zauważam że ŻADNE argumenty do nich nie trafiają. Po ch.. się wysilać, tłumaczyć? 7egia miszcz, i koniec. W sumie cieszę się że nie jestem z Warszawy.
ps
A Orlndo najlepszy napastnik od 10 lat, tak uważa Owłosiony. I to mi wystarczy. Chłopcy z kompleksami.

emj10 04.10.2014 17:18

Kompleksy to ja widzę raczej gdzie indziej :D

Czasem relacje ze spotkań Legii w tym temacie przybierały formę tasiemca na kilka stron.

crazykaro 04.10.2014 18:58

My tam nie zaglądamy na poŁegłe forum wiec odczep sie od tego co sie tutaj dzieje.

powiedz lepiej kiedy sędziowie skrzywdzili ostatnio Legię w polskiej ekstraklasie, bo ciekaw jestem.

wiesniak84 04.10.2014 19:06

Pozwole sobie zabrac glos. Chlopakom z Legii, ze sie ciesza to sie nie dziwie bo maja z czego. Dziwi mnie tylko, ze zaraz po wygranej ich druzyny leca na forum..... Wisly i .... no wlasnie.... i kto tu leczy kompleksy.

emj10 04.10.2014 19:29

W poprzednim sezonie zdaje się ze liczylismy bledy sedziowskie przeciwko Legii i przez wieksza czesc sezonu mielismy raczej bilans ujemny - na niekorzysc Legii.

Jeśli chodzi o exodus kibicow Legii na forum to ma on charakter ciagly i poza niedobitkami pozostalo jeszcze kilku piszacych tutaj. Odnosnie wpisow po meczach to ja osobiscie pisze zawsze po odczekaniu najwiekszej goraczki tuz po meczu, niezaleznieod tego czy dostajemy baty 5 spotkan pod rzad, czy wygrywamy w fajnym stylu, czy odpadamy w kuriozalny sposob z Celticiem.

Kazdy odpowiada za siebie, więc w żadna odpowiedzialnosc zbiorowa nie dam się wrobic ;)

crazykaro 04.10.2014 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1379359)
W poprzednim sezonie zdaje się ze liczylismy bledy sedziowskie przeciwko Legii i przez wieksza czesc sezonu mielismy raczej bilans ujemny - na niekorzysc Legii.

Jeśli przez wiekszą część sezonu mieliście ujemny bilans to ciekaw jestem jak zdobyliście mistrzostwo? Przecież remusując i przegrywając przez większą cześć sezonu takiej rzeczy dokonać się nie da :lol:

A najlepsze przupadki z ostatnich sezonów to rzekomy spalony Brożka w meczu na Łazienkowskiej (jak was ogrywaliśmy w 10). Gol z metrowego autu bramkowego sprzed 2 lat. Gol ze spalonego w tym roku. Ciekawe dlaczego akurat z Wisłą macie bilans dodatni?

emj10 04.10.2014 21:26

Zdaje sie ze o innym bilansie pisalem :)

Ostatnie mecze z Wisla oczywiscie mialy kilka razacych bledow na nasza korzysc, ale w wielu meczach poprzedniego sezonu skrzywdzono nas.

shaggy 05.10.2014 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1379365)
Zdaje sie ze o innym bilansie pisalem :)

Ostatnie mecze z Wisla oczywiscie mialy kilka razacych bledow na nasza korzysc, ale w wielu meczach poprzedniego sezonu skrzywdzono nas.

Gościa nie przekonacie on i tak żyje w przeświadczeniu, że to Legia jest krzywdzona...

Dajcie mu spokój niech lepiej się zajmie liczeniem kartek, bo w ostatnim meczu w Trabzonie Legia ich dostał tyle ze w klubie może być problem z ogarnięciem tematu...

AntyMod 05.10.2014 16:36

po co wchodzicie wogole w polemike z warszawskimi trolami ??? olewac ich, nie odpowiadac, nie cytowac ..... niekarmiony troll zdechnie z glodu

qqq_b 27.11.2014 00:16

Jutro legiunia gra. Coś czuje, że dostaną 3:0.

fialo 27.11.2014 00:23

Napnij się jeszcze w czwartym temacie na "Legunie" klaunie, bo widzę w dobrej formie jesteś dziś wieczorem.

63624 27.11.2014 08:03

Mogą dostać i 5-0, co z tego? Awans pewny, teraz walczą tylko o pierwsze miejsce w grupie i punkty do rankingu na ewentualny start do eliminacji LM w przyszłym sezonie.

Krav 27.11.2014 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1383345)
Jutro legiunia gra. Coś czuje, że dostaną 3:0.

To Ty masz konto na legionisci.com ? Bo nick dokładnie taki sam, jakoś w przypadek nie wierzę - tylko podpis pod nickiem dziwny "Legionista", rozdwojenie jaźni czy co ?

ypeeh 27.11.2014 12:42

Nienajgorszy kurs na Sporting, można się trochę odkuć ;)

Emocji wielkich w meczu nie będzie, Legia zrobiła już swoje w grupie i po prawdzie nic nie musi (co najwyżej może). Sporting wygra. Berg ogra rezerwowych, żeby mieć pole manewru na wiosnę.

qqq_b 27.11.2014 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krav (Post 1383354)
To Ty masz konto na legionisci.com ? Bo nick dokładnie taki sam, jakoś w przypadek nie wierzę - tylko podpis pod nickiem dziwny "Legionista", rozdwojenie jaźni czy co ?

Nie wchodze na ich forum, wiec nie wiem. Ja sie zapytam co ty tam robisz skoro kibicujesz Wiśle?:shock:

mitmichael 28.11.2014 21:18

Legia Warszawa ponownie zostanie ukarana przez UEFA. Za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego meczu z Lokeren drużynie mistrzów Polski grozić może nawet wykluczenie z Ligi Europy. Podczas czwartkowego spotkania piątej kolejki fazy grupowej Ligi Europy zachowanie kibiców Legii dalekie było od wzorowego. Fani warszawskiego zespołu na trybunach obiektu w Lokeren odpalili niedozwolone race, sforsowali jedną ze stadionowych bram i ruszyli w kierunku policji, a na dodatek wznosili rasistowskie okrzyki w kierunku zawodników gospodarzy.

Przepisy UEFA przewidują sankcje w postaci zamknięcia stadionu na więcej niż jeden mecz lub na całe rozgrywki, odjęcie punktów, a w ostateczności nawet wykluczenie z rozgrywek.
W piątek Komisja Dyscyplinarna UEFA ogłosiła, że zostanie wszczęte postępowanie wobec Legii Warszawa. Sprawą polskiego zespołu Europejska Federacja Piłkarska zajmie się 2 grudnia

mtk 04.12.2014 18:24

Oczywiście, gdyby takie cuda działy się z udziałem drużyny z tolerancyjnej Francji, Hiszpanii czy innego Sudanu kara byłaby znikoma.
My też to przerabialiśmy:
http://www.wislakrakow.com/www/showa...5&pp=10&page=2

crazykaro 04.12.2014 20:03

Trudno powiedzieć bo drużyny z Anglii czy Hiszpanii takich wariactw nie odstawiają. Najbliżej chyba Włochom do podobnych zachowań

shaggy 17.12.2014 11:29

Jak trwoga to do ...UEFA

"Działacze Legii Warszawa robią wszystko, by na spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy z Ajaksem Amsterdam mogli pojawić się kibice. Wysłali więc do UEFA pismo z prośbą o zawieszenie wykonania nałożonej kary. Czy może to przynieść skutek?

Skruszeni właściciele warszawskiego klubu proszą o odroczenie kary nałożonej za rasistowskie okrzyki kiboli podczas meczu fazy grupowej Ligi Europy w Lokeren (0:1). Część z osób, które pojawiły się w sektorze fanów gości, naśladowała małpie odgłosy, kiedy piłkę miał iworyjski bramkarz gospodarzy Boubacar Barry. Przestali po apelu spikera, ale incydent opisali sędzia oraz delegat UEFA. Wyczulona na rasistowskie zachowania UEFA (bardziej bezwzględnie piętnuje tylko korupcję) zamknęła stadion Legii na dwa mecze oraz ukarała grzywną 100 tys. euro."

Żeby apelacja zabrzmiała bardziej wiarygodnie powinni zakupić na weszlo koszulkę Fuck UEFA i dopiąć jako załącznik...

emj10 17.12.2014 11:38

Co w tym dziwnego, że ktoś składa odwołanie ws. wartej ok. 2 mln złotych? Pewnie takie drobne byś sobie odpuścił i nie robił niczego, aby zmienić decyzję ;)

AntyMod 17.12.2014 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1385351)
Co w tym dziwnego, że ktoś składa odwołanie ws. wartej ok. 2 mln złotych? Pewnie takie drobne byś sobie odpuścił i nie robił niczego, aby zmienić decyzję ;)

Moze po prostu niektorzy maja dosc sluchania i czytania non stop waszych skomlen, blagan, placzow, zalow ,zalatwian i innych takich akcji ...miejcie choc odrobine honoru i bierzcie swa glupote, frajerstwo i nieudolnosc na klate a nie szukajcie wiecznie laski ....tak jak po Celticu dziennikarze pisali ze pol swiata wam wspolczuje- choc jestem pewien ze wiekszosc miala z waszego frajerstwa taka polewke jak z nikogo w europie ....ot weszlo buractwo do pucharow i na dzien dobry strzelilo gafe stulecia , polewka byla z was przednia .....nie pozdrawiam , nie odpisuje na zaczepki - zegnam

emj10 17.12.2014 16:02

W sumie mogłeś nic nie pisać, bo i tak niewiele wniósł do tematu wpis, na który jak sam napisałeś nie warto odpisywać ;)

PiVoSH92 17.12.2014 16:29

Nie no, przedstawił swoje zdanie, pokrywające się ze zdaniem (strzelam) ok. 80% forum? Pewnie to wiecie, ale piszecie, jakbyście nie zdawali sobie z tego sprawy. Fajnie, że o Polskich klubach w Europie głośno, gorzej, że w taki sposób...

Vinci 17.12.2014 16:37

Swoją drogą jeżeli anulują (odroczą) karę, to powinni go na Narodowym zorganizować. Z tak klasowym rywalem zapełnienie trybun nie byłoby chyba specjalnie trudne w stolicy...

Gwiaździsty 17.12.2014 17:32

Ajax klasowy to był kilkadziesiąt lat temu, teraz jest jednym z wielu przeciętnych klubów w Europie.

63.5 Kg 17.12.2014 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1385375)
Ajax klasowy to był kilkadziesiąt lat temu, teraz jest jednym z wielu przeciętnych klubów w Europie.

2 bądź 3-krotnie lepszym o każdego polskiego zespołu....

Gwiaździsty 17.12.2014 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1385376)
2 bądź 3-krotnie lepszym o każdego polskiego zespołu....

Takich 2 bądź 3 krotnie lepszych od każdego polskiego zespołu, w Europie jest kilkadziesią zespołow. Wystarczy zsumować przynajmniej pierwsze 5-tki ligi hiszpańskiej, angielskiej, francuskiej, włoskiej, niemieckiej jak nie schodząc niżej czołowe zespoły np. FC Basel ze Szwajcarii czy Galatasaray z Turcji lub Bałkanów.

szprotson 17.12.2014 18:27

nie zmienia to faktu że są 2 bądź 3 razy lepsze niż jakakolwiek polska druzyna


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl