![]() |
Na jeden mecz pierwszy sklad, a na drugi rezerwy. Normalka tej jesieni :)
|
Rewelacyjne są te komentarze na onecie:
LE: Legia rozpoczyna walkę o finał <lol> |
dlaczego tvp nie pokazule leglej? Tylko jakies TTV
|
Cytat:
|
Cytat:
gdzie poeta shaggy :) czekam na wierszyki :) |
O farciarskim zwycięstwie? Przecież już masz napisane.
|
a co za różnica jakim? chciałbym żebyśmy chociaż do grup LE awansowali nie mówiąc już o wygrywaniu w tej grupie.
Zejdźmy k*** na ziemie, bo zauważyłem, że ostatnio potrafimy tylko krytykować a napierdala nas nawet sąsiednia suka. |
Co mi się podoba w Legii? Że nie mają jednego czy dwóch piłkarzy z charakterem, ale kilku, zarówno w defensywie jak i w ofensywie. A u nas? Głowacki? Brożek?
|
Cytat:
(L)osersi wygrali, w narodzie otucha. Na forum Wisły legionista niucha. Czeka na pochwały, liczy na oklaski i rozanielenia. Po Celticu jeszcze potrzebuje pocieszenia. Znajdzie tu paru legijnych klakierów. Razem popieszcza się na lamach forum Krwawy matołku wygranej gratuluje. Niech na twej umeczonej przez UEFE buzi uśmiech się w końcu wymaluje. Statystyki z meczu: Trabzonspor - Legia Warszawa Strzały 25:3 Strzały celne 6:1 Strzały niecelne 14:0 Strzały zablokowane 5:2 Poprzeczki/słupki 1:0 Popełnione faule 12:31 Wymienione podania 422:185 Celne podania 382:150 Posiadanie piłki 62:38 % Rzuty rożne 7:1 Spalone 2:3 Patrząc na staty to parę osób chyba zdało sobie sprawę ze na finał w Warszawie (L)osersi sa troszkę za ciency w uszach. Trzeba jednak przyznać, że Berg ma farta wygrać wyjazdowy mecz na trudnym terenie oddając jeden celny strzał w meczu - naprawdę godne docenienia. Berg zapatrzył się w Smudę i o zmianach przypomina sobei jak sedzia techniczny podnosi tablice z informacja o doliczonym czasie gry. Widocznie (L)osersi maja za krótką i za słabą ławkę. A Piech biedny się po rezerwach pałęta... |
Forma spada z wierszykami, poprzedni był lepszy :) Widać, że pisany na siłę...powróc, gdy złapiesz formę!
Zapomniałeś o najważniejszej statystyce: Trabzonspor - Legia Warszawa Gole: 0-1 Dziękuję :) |
Cytat:
|
A dziękuję za nominację, ale podziękuję też za zabawę:D
|
Jak czytam posty kolegów z Warszawy to zauważam że ŻADNE argumenty do nich nie trafiają. Po ch.. się wysilać, tłumaczyć? 7egia miszcz, i koniec. W sumie cieszę się że nie jestem z Warszawy.
ps A Orlndo najlepszy napastnik od 10 lat, tak uważa Owłosiony. I to mi wystarczy. Chłopcy z kompleksami. |
Kompleksy to ja widzę raczej gdzie indziej :D
Czasem relacje ze spotkań Legii w tym temacie przybierały formę tasiemca na kilka stron. |
My tam nie zaglądamy na poŁegłe forum wiec odczep sie od tego co sie tutaj dzieje.
powiedz lepiej kiedy sędziowie skrzywdzili ostatnio Legię w polskiej ekstraklasie, bo ciekaw jestem. |
Pozwole sobie zabrac glos. Chlopakom z Legii, ze sie ciesza to sie nie dziwie bo maja z czego. Dziwi mnie tylko, ze zaraz po wygranej ich druzyny leca na forum..... Wisly i .... no wlasnie.... i kto tu leczy kompleksy.
|
W poprzednim sezonie zdaje się ze liczylismy bledy sedziowskie przeciwko Legii i przez wieksza czesc sezonu mielismy raczej bilans ujemny - na niekorzysc Legii.
Jeśli chodzi o exodus kibicow Legii na forum to ma on charakter ciagly i poza niedobitkami pozostalo jeszcze kilku piszacych tutaj. Odnosnie wpisow po meczach to ja osobiscie pisze zawsze po odczekaniu najwiekszej goraczki tuz po meczu, niezaleznieod tego czy dostajemy baty 5 spotkan pod rzad, czy wygrywamy w fajnym stylu, czy odpadamy w kuriozalny sposob z Celticiem. Kazdy odpowiada za siebie, więc w żadna odpowiedzialnosc zbiorowa nie dam się wrobic ;) |
Cytat:
A najlepsze przupadki z ostatnich sezonów to rzekomy spalony Brożka w meczu na Łazienkowskiej (jak was ogrywaliśmy w 10). Gol z metrowego autu bramkowego sprzed 2 lat. Gol ze spalonego w tym roku. Ciekawe dlaczego akurat z Wisłą macie bilans dodatni? |
Zdaje sie ze o innym bilansie pisalem :)
Ostatnie mecze z Wisla oczywiscie mialy kilka razacych bledow na nasza korzysc, ale w wielu meczach poprzedniego sezonu skrzywdzono nas. |
Cytat:
Dajcie mu spokój niech lepiej się zajmie liczeniem kartek, bo w ostatnim meczu w Trabzonie Legia ich dostał tyle ze w klubie może być problem z ogarnięciem tematu... |
po co wchodzicie wogole w polemike z warszawskimi trolami ??? olewac ich, nie odpowiadac, nie cytowac ..... niekarmiony troll zdechnie z glodu
|
Jutro legiunia gra. Coś czuje, że dostaną 3:0.
|
Napnij się jeszcze w czwartym temacie na "Legunie" klaunie, bo widzę w dobrej formie jesteś dziś wieczorem.
|
Mogą dostać i 5-0, co z tego? Awans pewny, teraz walczą tylko o pierwsze miejsce w grupie i punkty do rankingu na ewentualny start do eliminacji LM w przyszłym sezonie.
|
Cytat:
|
Nienajgorszy kurs na Sporting, można się trochę odkuć ;)
Emocji wielkich w meczu nie będzie, Legia zrobiła już swoje w grupie i po prawdzie nic nie musi (co najwyżej może). Sporting wygra. Berg ogra rezerwowych, żeby mieć pole manewru na wiosnę. |
Cytat:
|
Legia Warszawa ponownie zostanie ukarana przez UEFA. Za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego meczu z Lokeren drużynie mistrzów Polski grozić może nawet wykluczenie z Ligi Europy. Podczas czwartkowego spotkania piątej kolejki fazy grupowej Ligi Europy zachowanie kibiców Legii dalekie było od wzorowego. Fani warszawskiego zespołu na trybunach obiektu w Lokeren odpalili niedozwolone race, sforsowali jedną ze stadionowych bram i ruszyli w kierunku policji, a na dodatek wznosili rasistowskie okrzyki w kierunku zawodników gospodarzy.
Przepisy UEFA przewidują sankcje w postaci zamknięcia stadionu na więcej niż jeden mecz lub na całe rozgrywki, odjęcie punktów, a w ostateczności nawet wykluczenie z rozgrywek. W piątek Komisja Dyscyplinarna UEFA ogłosiła, że zostanie wszczęte postępowanie wobec Legii Warszawa. Sprawą polskiego zespołu Europejska Federacja Piłkarska zajmie się 2 grudnia |
Oczywiście, gdyby takie cuda działy się z udziałem drużyny z tolerancyjnej Francji, Hiszpanii czy innego Sudanu kara byłaby znikoma.
My też to przerabialiśmy: http://www.wislakrakow.com/www/showa...5&pp=10&page=2 |
Trudno powiedzieć bo drużyny z Anglii czy Hiszpanii takich wariactw nie odstawiają. Najbliżej chyba Włochom do podobnych zachowań
|
Jak trwoga to do ...UEFA
"Działacze Legii Warszawa robią wszystko, by na spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy z Ajaksem Amsterdam mogli pojawić się kibice. Wysłali więc do UEFA pismo z prośbą o zawieszenie wykonania nałożonej kary. Czy może to przynieść skutek? Skruszeni właściciele warszawskiego klubu proszą o odroczenie kary nałożonej za rasistowskie okrzyki kiboli podczas meczu fazy grupowej Ligi Europy w Lokeren (0:1). Część z osób, które pojawiły się w sektorze fanów gości, naśladowała małpie odgłosy, kiedy piłkę miał iworyjski bramkarz gospodarzy Boubacar Barry. Przestali po apelu spikera, ale incydent opisali sędzia oraz delegat UEFA. Wyczulona na rasistowskie zachowania UEFA (bardziej bezwzględnie piętnuje tylko korupcję) zamknęła stadion Legii na dwa mecze oraz ukarała grzywną 100 tys. euro." Żeby apelacja zabrzmiała bardziej wiarygodnie powinni zakupić na weszlo koszulkę Fuck UEFA i dopiąć jako załącznik... |
Co w tym dziwnego, że ktoś składa odwołanie ws. wartej ok. 2 mln złotych? Pewnie takie drobne byś sobie odpuścił i nie robił niczego, aby zmienić decyzję ;)
|
Cytat:
|
W sumie mogłeś nic nie pisać, bo i tak niewiele wniósł do tematu wpis, na który jak sam napisałeś nie warto odpisywać ;)
|
Nie no, przedstawił swoje zdanie, pokrywające się ze zdaniem (strzelam) ok. 80% forum? Pewnie to wiecie, ale piszecie, jakbyście nie zdawali sobie z tego sprawy. Fajnie, że o Polskich klubach w Europie głośno, gorzej, że w taki sposób...
|
Swoją drogą jeżeli anulują (odroczą) karę, to powinni go na Narodowym zorganizować. Z tak klasowym rywalem zapełnienie trybun nie byłoby chyba specjalnie trudne w stolicy...
|
Ajax klasowy to był kilkadziesiąt lat temu, teraz jest jednym z wielu przeciętnych klubów w Europie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
nie zmienia to faktu że są 2 bądź 3 razy lepsze niż jakakolwiek polska druzyna
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl