![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Awans Mariboru do LM w legijnych kręgach wywołał niemal taka euforię jakby to zespół z Warszawy dostał się do tych rozgrywek. Szybka dzisiejsza prasówka bije takimi tytułami w oczy.
Miroslav Radović: Będę się modlił o wylosowanie Celtiku "Janusz Wójcik: I dobrze wam SZMACIARZE z Celtiku" "Marko Suler o wyeliminowaniu Celtiku: Spłaciłem dług wobec Legii" Mioduski: „Sprawiedliwości stało się zadość” Sytuacja przez legijne szkiełka wygląda tak jakby to Celtic był całym złem zaistniałej sytuacji. Każdy choć na chwile stara się zapomnieć o pierdołowatości osób z otoczenia Leśnodorskiego i zapisaniu się zgłoskami hańby w polskim futbolu na dziesięciolecia. Wiem, że największe pretensje idą o to że Celtic schował głowę w piasek w przedmiotowym temacie i pozwolił działać UEFi-e. Ale chyba nikt nie oczekiwał przy grze wartej miliony, że Celtic zrzeknie się prezentu od Legii. Albo wszyscy są głupi albo naiwni sądząc, że Legia postąpiłaby w tej sytuacji inaczej… Skoro Legia kreuje się na pierwszego krzewiciela zasad Fair Play w Europie rozumiem, że jej zawodnicy nie będą wymuszać karnych, jeśli zdobędą bramkę ze spalonego dobrowolnie się jej zrzekną itd. Itd. :) Skończmy z tą hipokryzją… A teraz do meritum czyli dzisiejszych meczów: Sądzę, że w grupie zobaczymy tylko jeden zespół i niestety będzie to ten z Warszawy, choć większą sympatię zaskarbił mi sobie swoimi występami Ruch (pomimo tego, że u buka konsekwentnie stawiałem na ich odpadnięcie). Metalist w pierwszym meczu chyba spodziewał się łatwiejszej przeprawy, co widać było po pierwszej połowie gdzie był kompletnie zaskoczony tym co robi Ruch… Teraz pewnie podejdą do sprawy bardziej poważnie. Legia przeżyła wyprawę na kazachskie stepy więc na swoich śmieciach powinno być z górki i bez problemów chociaż piłka lubi niespodzianki więc może nie będzie aż tak całkiem nudno… |
Ból dupy w polskiej piłce będzie tym większy jeśli za chwilę okaże się, że w fazie grupowej zagrają LE takie "tuzy", jak:
Karabach Agdam (pierwszy mecz z Twente 0:0), Neftci Baku (przegrali na wyjeździe tylko 2:3), Asteras Tripolis (ograli 2:0 faworyzowane Maccabi Tel Awiw), Omonia Nikozja (na wyjeździe z Dinamo Moskwa 2:2), HJK Helsinki (wygrali z Rapidem 2:1), Astra Giurgru (ograli Lyon! na wyjeździe 2:1), Dynamo Mińsk (wygrali 2:0 z Nacional), Zimbru Kiszyniów (wygrali 1:0 u siebie z PAOK), Kardemir Karbukspor (wygrali 1:0 z St.Etienne) Legia ma więc bardzo duże szanse by przeskoczyć do koszyka nr 3. Jest trzecim oczekującym zespołem, a bezpośrednie otoczenie wg rankingu jest w niemałych tarapatach. Na jeszcze wyższe rozstawienie oczywiście nie ma co liczyć, choć pachnie wieloma niespodziankami. |
http://www.livesports.pl/mecz/Y5dps1oo/#szczegoly-meczu Karabach stal sie koszmarem nastepnej ekipy...
Cytat:
|
Fajna oprawa aczkolwiek nie wiem czy nie historyczna bo ostatnia w LE.
|
Szkoda Ruchu,
- Potrójny spalony - Kamiński strzelił go na linii pola karnego - Główny pokazał rożnego, dopiero po 2 minutach boczny zmienił jego decyzję - ten sam, który nie zauważył spalonego... No brak słów, a wyobraźcie sobie, gdyby legię tak skrzywdzili.... |
https://www.youtube.com/watch?featur...&v=jv6pNQeFjyg
Co tu pisać - brawo Legia! Jakkolwiek to brzmi. |
Brawo Legia? A ja tu czytałem przez wiele stron, że UEFA zachowała sie prawidłowo, z duchem sportu i dobrze, ze ukarała Legię :).
Oprawa kompletnie bezsensowna...bo przepisy są jasne od lat. Temat, to raczej prezes i pracownicy klubu, a nie UEFA. Dodatkowo pewnie panowie z europejskiej federacji z uśmiechem na ustach przyjmą ten "twór" i wlepią porządną karę. W ciagu 60 sekund wzbogacili sie o kilkadziesiąt tysięcy euro :), piękny biznes. Taka dojna krowa nie zdarza się często. |
....a każdy teraz praworządny, przepis to przepis itepe
siedź w domu, nie pij, nie pal i płać podatki .... ze zdrowym rozsądkiem lepiej? |
Cytat:
Po drugie, linia należy do pola karnego więc jeżeli tam był faulowany to jest karny. Po trzecie, chyba nie chcesz powiedzieć, że tam nie było karnego. To, że sędzia na początku tego nie dostrzegł to nie znaczy, że nie mógł zmienić decyzji pod wpływem bocznego. Ruchu szkoda, ale bez jaj. Nie został tutaj skrzywdzony przez nikogo. Karny jak najbardziej słuszny. |
Cytat:
|
Za race, transparent i wulgarne przyśpiewki wobec Uefy nie ździwie sie jak bedzie walkower dla Aktobe a Legia na rok wykluczona z pucharów
|
34 osoby z racami....
|
Walkower podobno raczej nie wchodzi w grę, chociaż... Jeżeli UEFA ukarze Legię zamknięciem stadionu, to zrobi z niej męczennika i będzie miała groźnego przeciwnika w Europie. Abstrahując od tematu Legii to nie lubię tej złodziejskiej i ksenofobicznej inaczej organizacji...
|
jako że losowanie o 13 to tradycyjnie pobawmy się w "koncert życzeń" :D
Z 1-go koszyka życzę: Inter, Villareal, Napoli, Lille; Z 2-go koszyka: Steaua, Trabzonspor, Brugge z 4-go: Krasnodar, Qarabag Z Aktobe się spełniło, niech teraz też się spełni :D |
W cenniku kar jest wzmianka o rasistach czy anty-pedałach ale nie ma nic o śpiewaniu fuck uefa :D
Jedynie o racę się mogą przypierdzielić ale tutaj byłby precedens bo kilka ekip w rozgrywkach europejskich pali race i żadnych kar nie było (z wyjątkami). |
Komunikat UEFA:
- UEFA zdecydowała także że z powodu sytuacji politycznej ukraińskie i rosyjskie kluby nie mogą trafić na siebie w losowaniach. - ze względu na to że za własną nieudolność Legia i jej kibice za głównego winowajcę uznała w Celtic aby nie ekalować niezdrowych emocji obydwa zespoły nie mogą trafić na siebie:) |
Cytat:
Odnośnie tych rac i oprawy. Z jednej strony dobra robota NS! Z drugiej... to rozgrywki organizowane przez UEFA, jak wam nie pasuje regulamin (KARTKI, RACE) to nie grajcie w naszym pucharze. I tutaj żaden płacz nie pomoże. |
Inter
Celtic Legia Dynamo Moskwa :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Co do Legii i Celticu źródła nie znajdziesz... ironia szyta grubymi nićmi z mojej strony:) |
No dobrze zatypujmy:
Metalist Legia PAOK HJK |
Cytat:
Z drugiej strony, czemu Legia się pcha do rozgrywek organizowanych przez europejska federacje? Przecież to mafia! Gdzie tu honor ;)? Jak tak można przyjmować pieniądze od takich ludzi ;)? Naprawdę, potworna schizofrenia. Tutaj prosimy o jak najniższy wymiar kary, bo chcemy grać w waszych rozgrywkach, a tutaj Fuck UEFA. Mam nadzieję, że jak nie zamkną im stadionu, to w ramach bojkotu UEFY i tak nikt nie pojawi się na trybunach :D. |
Cytat:
|
Sportowo i kibicowsko Legia ma zajebistych rywali
|
Cytat:
2. Czy Waszym zdaniem UEFA to nie mafia? 3. Czy Wisła łapek nie wyciągała - jak grała - po kasę od mafii? 4. Czy to nie był szczyt? 5. A może Waszym zdaniem UEFA to nie mafia? :):):) Grupa chujowa. Musimy ją wygrać, marketingowo gówno. |
jesli warszawskie placzki nie wyjda z tak latwej grupy to bedzie wstyd ...jedno co im zazdroszcze to to ze maja zazwyczaj szczescie w losowaniu cieniasow ....do trola wyzej : a moze w tym roku ta mafia w postaci LM byla po prostu jak Media Markt ???
|
Cytat:
Gwałcić rabować. |
Cytat:
ad.2 UEFA ma swoje wady, ma swoje zalety (rozadje kasę) nie jest obowiązkiem uczestniczyć w rozgrywkach organizowanych przez nią ad.3 Wisła wyciągała łapki po kasę z UEFY i mam nadzieje będzie niedługo znowu wyciagać. Tylko my w przeciwieństwie do was nigdy nie klęczeliśmy przed UEFĄ na kolanach i błagaliśmy o zmiłowanie a z drugiej strony nie wyzywaliśmy jej od mafii ad. 4 ... ad. 5 Ale to już było w pkt 2 W jednym czym się tylko zgadzam to ostatnie zdanie. |
Cytat:
2. patrz pkt 1. 3. Nie przypominam sobie klękania przed UEFA, no ale Ty jesteś znany z kręcenia w swojej głowie różnych dziwnych motywów i filmów, więc zostawiam Cię z tym (jak i również z Twoimi filmami na temat historii Mariboru). Nie wyzywaliście UEFA od mafii? Nigdy?! Myślę, że starsi Koledzy muszą Cię trochę poedukować. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
------- Co do grupy. Wszyscy już widzą was na 1szym miejscu no ja niekoniecznie. Lokeren wyrzucił Hull, Trabzon ma Cardozo i kilku innych ciekawych grajkow, Metalist niekoniecznie musi grać tak chujowo z drużyną która przyjedzie grać w piłkę a nie parkować przegubowiec. Życzę oczywiście sromotnego w.......u :D |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
A skoro FUCK UEFA, to UEFA powinna FUCK LEGIA i wykluczyć was z pucharów. Wtedy nie byłoby żadnej napinki, bo sami nie wiecie czego chcecie...także niech wam pomogą w podjęciu decyzji i będzie z korzyścią dla obu stron :). Liczę w ogóle na bojkot tych rozgrywek, bo jak to takie coś oglądać :(? |
Nie wiem czy widzieliście ale Legia zaczyna LE na 2 dni przed meczem z nami:D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl