Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Dariook 08.07.2013 09:02

Drewno z niego było straszne, vel J. Matyja.

yoda79 08.07.2013 09:31

Drewno, łamliwy a trzymał się kontraktu niesamowicie.

LucjuszWielki 08.07.2013 11:49

To fakt był drewniany, ale mimo wszystko coś tam u nas grał, teraz takiego zawodnika na klęczkach prosilibyśmy...

Dariook 08.07.2013 12:25

Teraz to by nawet Beto styknoł.

Wojtas 08.07.2013 22:40

Hehe Paszul ultra drewno,ale tak to go lubiłem:)

arti 08.07.2013 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1321445)
Drewno z niego było straszne, vel J. Matyja.

chyba jednak postawiłbym wyżej Matyje.
dziwny pomysł Kasperczaka.podobnie jak bramkarz Wróbel.

Lukasz 12.07.2013 15:52

sportowefakty

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...d-wisly-krakow

Cwetan Genkow nie mógł pomóc Lewskiemu Sofia w przegranym dwumeczu eliminacji Ligi Europejskiej z Irtyszem Pawłodar. Jednak chyba nie wydusimy od niego tych 120 tys. euro zaległej 6-cio miesiecznej pensji.

gypsy 12.07.2013 18:12

A dziś na trening wpadł Kew Jaliens z synkiem.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q dla wisla.krakow.pl
„Mam parę ofert, ale nie jest to jeszcze nic konkretnego, dlatego nie chcę o nich informować. Na pewno będę jeszcze grał w piłkę”

Ciekawe, gdzie zagra w przyszłym sezonie. I kto sprosta jego wymaganiom finansowym.

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...6288117181.jpg

KrzychooR 12.07.2013 18:23

Kju wpada w odwiedziny a Siergieja nie stać bo nie wypłaciliśmy mu zaległej kasy i siedzi w Levadii ;)

WISŁAZWE 13.07.2013 10:32

Daniel Brud podpisał kontrakt z Okocimskim Brzesko.

Były zawodnik Wisły stał się tym samym jednym z najbardziej doświadczonych piłkarzy grających w Brzesku.

http://www.90minut.pl/news/215/news2...kim-KS-ie.html

mitmichael 14.07.2013 19:44

17:30 - Kalu Uche, były zawodnik Wisły Kraków (grał w niej w latach 2001-05, z roczną przerwą na wypożyczenie w Bordeaux) ma przejść z Kasimpasy do Genclerbirligi za 3 miliony euro - podają tureckie media. Nigeryjczyk w poprzednim sezonie tureckiej ekstraklasy zdobył 19 bramek w 34 meczach.

WISŁAZWE 15.07.2013 12:29

Daniel Brud strzelił bramkę dla Okocimskiego w meczu sparingowym z Porońcem Poronin. (2:0)

Damian Buras
również wpisał się na listę strzelców w meczu Okocimskiego. Młody pomocnik rozegrał 45 minut w sparingowym spotkaniu z Rozwojem Katowice. (4:1)

Marcin_fan 15.07.2013 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1322556)
17:30 - Kalu Uche, były zawodnik Wisły Kraków (grał w niej w latach 2001-05, z roczną przerwą na wypożyczenie w Bordeaux) ma przejść z Kasimpasy do Genclerbirligi za 3 miliony euro - podają tureckie media. Nigeryjczyk w poprzednim sezonie tureckiej ekstraklasy zdobył 19 bramek w 34 meczach.

Mamy % z jego transferu ?
A tak wogóle jak to jest z tym % od następnego transferu . Zawodnik który ma taką klauzule musi w czasie trwania 1ego kontraktu gdzieś przejsc czy może np po jego przedłużeniu ?

Watts 15.07.2013 13:02

On od odejścia z Wisły zmienił klub już 3 razy, ta klauzula pewnie już dawno nie obowiązuje, nie bierzemy procentu od każdego transferu jaki mu się przydarzy potem w trakcie kariery. skasowaliśmy już bodajże Almerię przy okazji sprzedaży do Neuchâtel.

Marcin_fan 15.07.2013 13:12

Ok. Zagalopowałem sie.

JacobCFC 15.07.2013 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1322617)

Damian Buras
również wpisał się na listę strzelców w meczu Okocimskiego. Młody pomocnik rozegrał 45 minut w sparingowym spotkaniu z Rozwojem Katowice. (4:1)

Buras do Okocimskiego (jeżeli przejdzie testy) ma iść na stałe czy na wypożyczenie tylko?

FLPman 15.07.2013 17:59

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...z-msv-duisburg

To on nie miał "strzelać goli" dla Sturm Graz? ;)

fansorina 15.07.2013 18:23

.
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1322665)
Buras do Okocimskiego (jeżeli przejdzie testy) ma iść na stałe czy na wypożyczenie tylko?

Wypożyczenie

mitmichael 15.07.2013 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FLPman (Post 1322718)
wis.la/wnb1r

To on nie miał "strzelać goli" dla Sturm Graz? ;)

No w sam raz na 3 lige niemiecka Sikorski sie nadaje

!!IRIVER!! 15.07.2013 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1322794)
No w sam raz na 3 lige niemiecka Sikorski sie nadaje

Wydaje mi się, że to i tak za dużo, zwłaszcza gdy spojrzy się na Burdenskiego, który przyszedł z czwartej ;)

mitmichael 16.07.2013 08:44

Frankowski: Nie martwię się o Wisłę.

Wisła w ostatnich latach ugruntowała sobie mocną pozycję w polskiej piłce, dlatego teraz za bardzo bym się o nią nie martwił. Czasami duże środki finansowe nie są konieczne do osiągnięcia sukcesu. Popatrzmy na Jagiellonię sprzed kilku lat, czy na ostatni sezon w wykonaniu Piasta. Często podstawą jest sumienna praca i dobra organizacja i wsparcie ze strony kibiców. Trener Franciszek Smuda wraca do Wisły pełen zapału. Z pewnością ma coś do udowodnienia kibicom i ekspertom. Zgodził się na pracę w określonych warunkach, ale na pewno jego celem jest walka o jak najwyższe miejsce. On ma mocny charakter i mnóstwo wigoru. Drużyna przechodzi przebudowę, w ostatnim czasie odeszła plejada zawodników, dlatego porażki mogą się przytrafiać. Sądzę jednak, że szkoleniowiec może wypracować z chłopakami ciekawy styl gry. W ostatnim czasie na testach w Wiśle pojawiło się kilku zawodników o wątpliwej jakości. Nie zapominajmy o jednej kwestii: za czasów prezesa Cupiała przez klub przewinęło się kilkuset zawodników, a wpadki można policzyć na palcach jednej ręki. Czasami agencje menedżerskie działają bardzo sprytnie, potrafią zrobić znakomity PR przeciętnemu piłkarzowi. Ciężko mi powiedzieć, jaką politykę zastosuje w najbliższym czasie pan Cupiał. Niedawno pojawiła się opcja, aby akademia prowadzona przeze mnie i Mirka Szymkowiaka współpracowała z Wisłą. Jeden z naszych trenerów spędził dużo czasu na przygotowaniu szczegółowej koncepcji, ale ostatecznie pomysł spalił na panewce. Być może któryś z doradców podpowiedział właścicielowi, że nie jest to dobre rozwiązanie. Wokół pana Cupiała jest zresztą grono doradców, które ma duży wpływ na podejmowane decyzje. Ja nie zamierzam ukrywać, że Wisła cały czas jest bardzo bliska mojemu sercu. Życzę chłopakom jak najlepszych wyników w nadchodzącym sezonie.

cfa 16.07.2013 08:58

Uff to Frankowski mnie pocieszył i bardzo dobrze :) Mam nadzieję, że to co pisze się sprawdzi. Chociaż, jeśli chodzi o zarządzanie to trochę chyba kurtuazyjnie napisał o dobrym zarządzaniu w Wiśle.

Ofsajd 16.07.2013 09:54

Cytat:

Canal+ Sport
Nowy sezon tuż tuż, a my możemy już zdradzić, że jednym z naszych nowych ekspertów będzie były Mistrz Polski, wielokrotny reprezentant naszego kraju i zawodnik wielu europejskich klubów - Kamil Kosowski :) A w kolejnych tygodniach dołączy do nas także inny świetny piłkarz, który niedawno zakończył karierę...
https://www.facebook.com/CANALplussp...31257173590322

arti 16.07.2013 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1322829)
Uff to Frankowski mnie pocieszył i bardzo dobrze :) Mam nadzieję, że to co pisze się sprawdzi. Chociaż, jeśli chodzi o zarządzanie to trochę chyba kurtuazyjnie napisał o dobrym zarządzaniu w Wiśle.

Tj. sama kurtuazja jak zwykle u Franka. Widzi się dalej w piłce w jakiejś roli więc co ma innego powiedzieć?

mistico 20.07.2013 13:31

FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-0 Íţróttabandalag Vestmannaeyja
Nejc Pečnik 12, Nikola Mijailović 76

Fajna bramka Nikoli, na filmiku od 3:44

http://www.youtube.com/watch?v=2m-kd4dV7-E

michu-k 20.07.2013 13:44

Ten oszołom jeszcze gra?

mistico 20.07.2013 13:51

i to jak widac na calkiem niezlym poziomie.

Paweł 21.07.2013 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Weszło
Mało istotna ciekawostka dla kibiców Wisły. Andres Rios, którego w Krakowie skreślił Robert Maaskant, rozgrywa właśnie świetny sezon... w lidze Ekwadoru. Argentyńczyk strzelił 9 goli dla Deportivo Cuenca i jest uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy ligi.

10000 znaków

St Yabol 22.07.2013 12:30

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._Kijow_za.html

Marcelo odejdzie do Dynamo Kijów ? Mamy tam jakiś procent od kolejnej sprzedaży?

syryls 22.07.2013 12:34

Jest wycieniany na tylko 5 mln? Szkoda że nie zrobi kroku w przód

c. 22.07.2013 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1323759)
10000 znaków

https://www.facebook.com/photo.php?f...t=like&theater
hehehehe

cfa 22.07.2013 13:01

Ukraina nie będzie na pewno krokiem w tył, a z tamtejszej ligi można się równie dobrze wypromowac.

duce! 22.07.2013 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1323860)
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._Kijow_za.html

Marcelo odejdzie do Dynamo Kijów ? Mamy tam jakiś procent od kolejnej sprzedaży?

Były tylko doniesienia medialne:
Cytat:

[...] Wisła zagwarantowała sobie dodatkowe profity od kwoty transferowej w przypadku dalszej sprzedaży Marcelo z holenderskiego klubu. Mówi się nawet o 20 procentach. [...]
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23406

felipe 22.07.2013 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez duce! (Post 1323883)

Tak samo jak za sprzedaż Błaszczykowskiego mielismy m.in. zagrać sparing z BVB...

master17 22.07.2013 16:18

Przypadkiem nie nasi włodarze dali ciała z tym sparingiem ?

Lacrima 22.07.2013 18:39

Wie ktoś co się dzieje z Erikiem Cikosem? Miał jakąś poważną kontuzję? W ubiegłym sezonie prawie w ogóle nie grał...

Cisse99 23.07.2013 00:15

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...rzela_jak.html

borsuk 28.07.2013 09:31

Mariusz Jop po operacji: http://ofensywni.przegladsportowy.pl...ostatnie-lata/

WISŁAZWE 28.07.2013 10:34

Daniel Brud zaliczył 90 minut w meczu Sandecja Nowy Sącz - Okocimski Brzesko. Jego zespół pokonał Sandecję 2:0.

gypsy 28.07.2013 12:38

Info sprzed prawie miesiąca, ale dopiero teraz na nie trafiłam, a widzę, że nikt tu tego nie pisał: http://www.sport.pl/pilka/1,64946,14...em_byl___.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl