![]() |
Uff... nie mam już takich stalowych nerwów jak kiedyś i musiałem się przejechać na kolację do Maca :p
Gratulacje Buziek. Mi też wpadło + 500 zyla. |
Buziek_LG fajny skan :lol:
|
Ode mnie właśnie nie chcieli nic. Kumpel zakładał pare dni po mnie o też o nic nie prosili.
Wypaciłem od nich naście tys i się zaczęły limity, poźniej wyczytałem, że jak chce je zwiększyć to mam wysłać skany. A takie pytanie z innej beczki, można znaleśc na betfair historię jak to oni nazywają "multizakładów", kiedyś chciałem znaleść kupon i jakoś nigdzie tego nie widziałem |
@nero Tak wiem Photoshop(już mi tak kumpel powiedział), a ja kłamię. Pytanie tylko po co miałbym... No ale kto zrozumie biednego człowieka. Pozdrawiam ;]
@speedy ja zakładałem tam konto w 2003 roku, pewnie się przepisy od tego czasu pozmieniały. A to że buki nie lubią wygrywających to sprawa powszechnie znana Spotkanie: Polska - WKS Typ: WKS lub remis Kurs: 1.40(tobet) Żegnam się czule. Kilka dni przerwy |
Działa wam ten skan ?
|
Gratuluję Buziek, "udana pomyłka" :)
Mi skan nie działa, ale wierzę na słowo. Gratki raz jeszcze! |
Teraz to wszyscy chcą skan dowodu wcześniej tego nie było normalnie zakładałem konto i przyjeli tylko jak przez poczte wysyłałem musiałem adres ich podac na blankiecie ,teraz to wysyłam 24 godzinny i do 15 min przelewają:) chyba z esą problemy z liiami to troszke dłuzej :p
|
Cytat:
|
To wszystko przez moje pokolenie piramidowców, które zakładało masowo multikonta na początku tego dziesięciolecia obracając pierwsze bonusy z bwin, czy na expekcie, a także rozwalając systemy nowych buków tak jak słynne kupony po 100 zł na Bet24 z Legii i kilku innych stadionów. Jakoś wtedy nagle co drugi kupił sobie nowy samochód :D
|
Skan teraz się nie otwiera, ale otwierał się parę minut temu.
Wierzcie mi na słowo, ten skan nie wyglądał jak po edycji w photoshopie :lol: |
Bo to tylko na chwile działało pewnie 10 min tylko było na oglądanie :D
Dobranoc wszystkim |
Atlético Tucumán - Rosario Central gospodarze stzrelą -tak1.22 4-2
stawka-100zł e.w-122zł |
ale bogata oferta dzisiaj :)
|
Live
North Korea - Vietnam under 4,5 1.10 2-0 stawka-2000zł e.w-2200zł Tolpar - Belye Tigry over 5,5 1.65 15-2 stawka-22zł e.w-36.30zł Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti over 5,5 1.72 0-4 stawka-6.30zł e.w-10.83zł stan-2230zł |
Buziek musisz być bogaty, albo mieć dobrą pracę, jak możesz sobie pozwalać na takie stawki;)
|
Cytat:
|
Live
Liczba goli w 1 połowie under 1,5 1.19 0-0 United Arab Emirates - Kuwait stawka-2230zł e.w-2653.70zł |
To mój pierwszy wirtualny zakład może ktoś napisze co myśli o moim podejściu, postanowiłem zagrać na weekend :
Legia-Arka --> 1 kurs 1.45 Lech-Bytom-->1 kurs 1.45 zagram za 100zł ew wygrana 190zł a nawet jeżeli nie wygram to pocieszę się,że Wisełka im ucieknie. A drugi kupon Wisła-Zagłębie--> 1 kurs 1.50 zagram za 100zł a jeżeli by mi nie wszedł pierwszy kupon i będę stratny 100zł to na ten mecz postawię 250zł i ew wygram 375zł i będę do przodu 25zł a jeżeli nic mi nie wejdzie to dam sobie spokój z zakładami. |
Wirtualne tzn. że przez internet tak ? ;)
Mysle, że jest duza szansa ze kupony beda wygrane . Co prawda na Legie, i Lecha bym nie stawiał bo im zycze jak najgorzej, ale powinni wygrac. |
Live
United Arab Emirates - Kuwait under 3,5 1.03 2-0 stawka-2653.70zł e.w-2733.31zł |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dla mnie stawianie na trójkę Wisła, Legia, Amica raczej mija się z celem, bo nie wydaje mi się żeby wygrała ta cała trójka. Każdy może zawalić mecz, a patrząc przez pryzmat tego sezonu to nie takie niespodzianki bywały.
Primo stawianie na drużyny, z którymi jest się związanymi emocjonalnie to jest błąd w mojej opinii. Na Legię przestałem stawiać jakieś 6 lat temu. Secundo chęć odegrania się to jest jeden z wielu podstawowych błędów w bukmacherce. Polecam raczej minimalizację strat, a nie dążenie do tego aby wyjść na "zero" albo na "plus". |
Cytat:
Żeby nie było off topu Holandia-Turcja 1 1.45 Stawka: 200zł (bonus w mobilebet:-p) Buziek po co ci to kasyno :) chyba wiesz jak to się kończy:-p |
Jak ktoś chce to z hokeja takie
HK Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 1 1.30 Shakhtar Soligorsk - Shinnik Bobruisk 1 1.30 HC Dukla Senica - HK Brezno 1 1.55 ZSC Lions - SCL Tigers 1 1.65 albo over 4,5 HC Banska Bystrica - HK SKP Poprad Bańska over 2,5 że stzreli 3 gole 1.60 albo bańska z dogrywka i karnymi 1.70 Jokerit over 4,5 1.50 Jokerit over 2,5 1.45 |
Cytat:
Ewentualnie grac naziemnie,gdzie masz odprowadzony podatek a przy duzych kwotach masz kwitek na potwierdzenie i sprawa rozwiazna... Co do dzis to Szkocja-Wyspy owcze over 2,5 1.50 480 robi sie masowka,ale licze ze az tak nie beda krecic Co do Polska-WKS to sobie odpuszczam,warto grac x2,ale zawsze moze byc jak z Lechem i City... |
Cytat:
|
Cytat:
83% to zwycięstwa gospodarzy,spotykaja się średniaki i zazwyczaj kończy się to X. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Poza tym nikt przy zdrowych zmysłach nie wypłaca od razu takich kwot na konto bankowe. Są takie narzędzia jak moneybookers etc. które ułatwiają tego rodzaju sprawy.
Oczywiście, że można grać za takie stawki, czy to buki, czy ruleta, czy poker. Limity są przyznawane co nie znaczy, że nie da się zagrać kuponu za 24k. |
Hapoel Jerusalem - VEF Riga 1 1.20 91-78
Cedevita - Hapoel Galil Elyon 1 1.25 83-92 Gran Canaria - BC Budivelnik 1 1.08 58-62 kurs-1.62 stawka-1006.64zł e.w-1630.75zł HC Banska Bystrica - HK SKP Poprad 0-2 gospodarze over 2,5 1.64 Jokerit - SaiPa gospodarze over 2,5 1.45 kurs-2.37 stawka-10zł e.w-23.78zł Jokerit - SaiPa over 4,5 1.55 6-2 AIK - Södertälje SK over 4,5 1.50 5-2 kurs-2.32 stawka-10zł e.w-23.25zł HC Dukla Senica - HK Brezno 1 1.55 5-5 stawka-30zł e.w-46.50zł Shakhtar Soligorsk - Shinnik Bobruisk 1 1.30 4-1 HK Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 1 1.30 3-1 kurs-1.69 stawka-450zł e.w-760.50zł stan-1500zł Live M. Mecir - J. Ward 2 1.09 1-2 stawka-1500zł e.w-1635zł |
Cytat:
W tym sezonie na 104 rozegrane mecze: -55 wygranych gospodarzy -24 remisy -25 wygranych gości To daje niecałe 53% zwycięstw gospodarzy... Chyba, że to twoje 83% to statystki z przestrzeni kilku sezonów (nie chce mi sie sprawdzać) ale i tak ciężko mi uwierzyć w taką statystyke. |
Tomcioo lepiej uwazaj z tym tenisem po 1.09 bo to najbardziej zdradliwa sprawa,o malo juz Ci Rosol nie dal w dupe..
na dzis jednak wks x2 ,zobaczymy co z tego bedzie.. |
Cytat:
Pozdrawiam i życze dużo wygranych |
Można spokojnie było dać wszystkie mecze ekstraklasy 1x, nie wygrał żaden z przyjezdnych:D:D
Szkocja - Wyspy Faroe over 2.5 ako 1.50 |
Panowie uważajcie z tym WKS, bo mają nie zagrać Drogba i Kalou.
http://www.90minut.pl/news/140/news1...-z-Polska.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl