Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

emj10 15.11.2010 23:08

Uff... nie mam już takich stalowych nerwów jak kiedyś i musiałem się przejechać na kolację do Maca :p

Gratulacje Buziek.
Mi też wpadło + 500 zyla.

nero 15.11.2010 23:09

Buziek_LG fajny skan :lol:

Speedy 15.11.2010 23:11

Ode mnie właśnie nie chcieli nic. Kumpel zakładał pare dni po mnie o też o nic nie prosili.
Wypaciłem od nich naście tys i się zaczęły limity, poźniej wyczytałem, że jak chce je zwiększyć to mam wysłać skany.

A takie pytanie z innej beczki, można znaleśc na betfair historię jak to oni nazywają "multizakładów", kiedyś chciałem znaleść kupon i jakoś nigdzie tego nie widziałem

Buziek_LG 15.11.2010 23:12

@nero Tak wiem Photoshop(już mi tak kumpel powiedział), a ja kłamię. Pytanie tylko po co miałbym... No ale kto zrozumie biednego człowieka. Pozdrawiam ;]

@speedy ja zakładałem tam konto w 2003 roku, pewnie się przepisy od tego czasu pozmieniały. A to że buki nie lubią wygrywających to sprawa powszechnie znana

Spotkanie: Polska - WKS
Typ: WKS lub remis
Kurs: 1.40(tobet)

Żegnam się czule. Kilka dni przerwy

fialo 15.11.2010 23:15

Działa wam ten skan ?

DarekK_11 15.11.2010 23:16

Gratuluję Buziek, "udana pomyłka" :)

Mi skan nie działa, ale wierzę na słowo.

Gratki raz jeszcze!

TOMCIOOMEN 15.11.2010 23:17

Teraz to wszyscy chcą skan dowodu wcześniej tego nie było normalnie zakładałem konto i przyjeli tylko jak przez poczte wysyłałem musiałem adres ich podac na blankiecie ,teraz to wysyłam 24 godzinny i do 15 min przelewają:) chyba z esą problemy z liiami to troszke dłuzej :p

TOMCIOOMEN 15.11.2010 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Buziek_LG (Post 1012118)
@nero Tak wiem Photoshop(już mi tak kumpel powiedział), a ja kłamię. Pytanie tylko po co miałbym... No ale kto zrozumie biednego człowieka. Pozdrawiam ;]

@speedy ja zakładałem tam konto w 2003 roku, pewnie się przepisy od tego czasu pozmieniały. A to że buki nie lubią wygrywających to sprawa powszechnie znana

Spotkanie: Polska - WKS
Typ: WKS lub remis
Kurs: 1.40(tobet)

Żegnam się czule. Kilka dni przerwy

Trzymaj się i dużo zdrówka życze :-)

emj10 15.11.2010 23:26

To wszystko przez moje pokolenie piramidowców, które zakładało masowo multikonta na początku tego dziesięciolecia obracając pierwsze bonusy z bwin, czy na expekcie, a także rozwalając systemy nowych buków tak jak słynne kupony po 100 zł na Bet24 z Legii i kilku innych stadionów. Jakoś wtedy nagle co drugi kupił sobie nowy samochód :D

nero 15.11.2010 23:42

Skan teraz się nie otwiera, ale otwierał się parę minut temu.
Wierzcie mi na słowo, ten skan nie wyglądał jak po edycji w photoshopie :lol:

TOMCIOOMEN 15.11.2010 23:46

Bo to tylko na chwile działało pewnie 10 min tylko było na oglądanie :D

Dobranoc wszystkim

TOMCIOOMEN 15.11.2010 23:48

Atlético Tucumán - Rosario Central gospodarze stzrelą -tak1.22 4-2
stawka-100zł
e.w-122zł

Siwy_89 16.11.2010 03:21

ale bogata oferta dzisiaj :)

TOMCIOOMEN 16.11.2010 08:48

Live
North Korea - Vietnam under 4,5 1.10 2-0
stawka-2000zł
e.w-2200zł

Tolpar - Belye Tigry over 5,5 1.65 15-2
stawka-22zł
e.w-36.30zł

Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti over 5,5 1.72 0-4
stawka-6.30zł
e.w-10.83zł

stan-2230zł

Maxior 16.11.2010 11:20

Buziek musisz być bogaty, albo mieć dobrą pracę, jak możesz sobie pozwalać na takie stawki;)

emj10 16.11.2010 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 1012234)
Buziek musisz być bogaty, albo mieć dobrą pracę, jak możesz sobie pozwalać na takie stawki;)

Znam 2 osoby, które dorobiły się mieszkań na bukach i rzekłbym raczej, że ani nie byli oni bogaci, ani nie mieli dobrej pracy. Wręcz przeciwnie.

TOMCIOOMEN 16.11.2010 12:17

Live
Liczba goli w 1 połowie under 1,5 1.19 0-0
United Arab Emirates - Kuwait
stawka-2230zł
e.w-2653.70zł

Jeden 16.11.2010 12:37

To mój pierwszy wirtualny zakład może ktoś napisze co myśli o moim podejściu, postanowiłem zagrać na weekend :

Legia-Arka --> 1 kurs 1.45

Lech-Bytom-->1 kurs 1.45

zagram za 100zł ew wygrana 190zł a nawet jeżeli nie wygram to pocieszę się,że Wisełka im ucieknie.

A drugi kupon

Wisła-Zagłębie--> 1 kurs 1.50

zagram za 100zł a jeżeli by mi nie wszedł pierwszy kupon i będę stratny 100zł to na ten mecz postawię 250zł i ew wygram 375zł i będę do przodu 25zł a jeżeli nic mi nie wejdzie to dam sobie spokój z zakładami.

Donki 16.11.2010 12:41

Wirtualne tzn. że przez internet tak ? ;)
Mysle, że jest duza szansa ze kupony beda wygrane . Co prawda na Legie, i Lecha bym nie stawiał bo im zycze jak najgorzej, ale powinni wygrac.

TOMCIOOMEN 16.11.2010 12:51

Live
United Arab Emirates - Kuwait under 3,5 1.03 2-0
stawka-2653.70zł
e.w-2733.31zł

WislakWiDoK 16.11.2010 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Buziek_LG (Post 1012118)
@nero Tak wiem Photoshop(już mi tak kumpel powiedział), a ja kłamię. Pytanie tylko po co miałbym... No ale kto zrozumie biednego człowieka. Pozdrawiam ;]

@speedy ja zakładałem tam konto w 2003 roku, pewnie się przepisy od tego czasu pozmieniały. A to że buki nie lubią wygrywających to sprawa powszechnie znana

Spotkanie: Polska - WKS
Typ: WKS lub remis
Kurs: 1.40(tobet)

Żegnam się czule. Kilka dni przerwy

No pokaż tego screena na 24 klocki ;)

Maxior 16.11.2010 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 1012276)
No pokaż tego screena na 24 klocki ;)

pokazał wczoraj, ale zniknął teraz nie wiem czemu:-P

Jeden 16.11.2010 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1012261)
Wirtualne tzn. że przez internet tak ? ;)
Mysle, że jest duza szansa ze kupony beda wygrane . Co prawda na Legie, i Lecha bym nie stawiał bo im zycze jak najgorzej, ale powinni wygrac.

Tak przez internet:) ja właśnie wybrałem Legie i Lecha bo nie lubię gdy wygrywają a w tej kolejce trudno sobie wyobrażić by nie wygrali na tym etapie rozgrywek dlatego jak już mają wygrać to przynajmniej zarobię(ale nie będę śledził meczu i im kibicował specjalnie sprawdzę tylko wynik po meczu żeby w trakcie nie mysleć o kasie,że muszą strzelić itp).Mam nadzieję,że Wisełka zwycięży to bedzie podwójna radość ,Wisła ma najtrudniejszego przeciwnika z tej trójki!

emj10 16.11.2010 13:38

Dla mnie stawianie na trójkę Wisła, Legia, Amica raczej mija się z celem, bo nie wydaje mi się żeby wygrała ta cała trójka. Każdy może zawalić mecz, a patrząc przez pryzmat tego sezonu to nie takie niespodzianki bywały.

Primo stawianie na drużyny, z którymi jest się związanymi emocjonalnie to jest błąd w mojej opinii. Na Legię przestałem stawiać jakieś 6 lat temu.
Secundo chęć odegrania się to jest jeden z wielu podstawowych błędów w bukmacherce. Polecam raczej minimalizację strat, a nie dążenie do tego aby wyjść na "zero" albo na "plus".

_gilardino_ 16.11.2010 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 1012276)
No pokaż tego screena na 24 klocki ;)

A co zazdrościsz mu ? Jest wielu ludzi którzy z tego żyją i to na bardzo wysokim poziomie więc stawki Buźka nie są niczym dziwnym.

Żeby nie było off topu
Holandia-Turcja 1 1.45
Stawka: 200zł (bonus w mobilebet:-p)

Buziek po co ci to kasyno :) chyba wiesz jak to się kończy:-p

TOMCIOOMEN 16.11.2010 13:56

Jak ktoś chce to z hokeja takie
HK Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 1 1.30
Shakhtar Soligorsk - Shinnik Bobruisk 1 1.30
HC Dukla Senica - HK Brezno 1 1.55

ZSC Lions - SCL Tigers 1 1.65 albo over 4,5

HC Banska Bystrica - HK SKP Poprad
Bańska over 2,5 że stzreli 3 gole 1.60
albo bańska z dogrywka i karnymi 1.70

Jokerit over 4,5 1.50
Jokerit over 2,5 1.45

El'kabat 16.11.2010 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1012237)
Znam 2 osoby, które dorobiły się mieszkań na bukach i rzekłbym raczej, że ani nie byli oni bogaci, ani nie mieli dobrej pracy. Wręcz przeciwnie.

Tylko problem zaczyna byc jak zapuka US do Ciebie,zebys udokumentowal skad masz na mieszkanie... nie mowie juz o matołach ktorzy wplacaja z buka powyzej 60 koła jednorazowo bo wtedy bank kazdy taki przelew monitoruje i za miesiac masz tez wizyte i kare 75%...
Ewentualnie grac naziemnie,gdzie masz odprowadzony podatek a przy duzych kwotach masz kwitek na potwierdzenie i sprawa rozwiazna...

Co do dzis to

Szkocja-Wyspy owcze over 2,5 1.50
480

robi sie masowka,ale licze ze az tak nie beda krecic

Co do Polska-WKS to sobie odpuszczam,warto grac x2,ale zawsze moze byc jak z Lechem i City...

WislakWiDoK 16.11.2010 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1012298)
A co zazdrościsz mu ? Jest wielu ludzi którzy z tego żyją i to na bardzo wysokim poziomie więc stawki Buźka nie są niczym dziwnym.

Żeby nie było off topu
Holandia-Turcja 1 1.45
Stawka: 200zł (bonus w mobilebet:-p)

Buziek po co ci to kasyno :) chyba wiesz jak to się kończy:-p

Tak w ..... Poprostu wczoraj chciałe postawić za wiecej i wyskoczył mi na bet365 limit na siene 9 tys. to nie wiem jak on postawił 24. Więc o .... ci chodzi?;] Jakbyś sie troche orientował to wiedział byś że jeśli chodzi o bet365 to tam większymi stawkami nie pograsz za dużo.

JAN ZEMBRZYCKI 16.11.2010 14:46

Cytat:

Dla mnie stawianie na trójkę Wisła, Legia, Amica raczej mija się z celem, bo nie wydaje mi się żeby wygrała ta cała trójka. Każdy może zawalić mecz, a patrząc przez pryzmat tego sezonu to nie takie niespodzianki bywały
Nasza liga jest najbanalniejsza w całej Europie.
83% to zwycięstwa gospodarzy,spotykaja się średniaki i zazwyczaj kończy się to X.

_gilardino_ 16.11.2010 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 1012307)
Tak w ..... Poprostu wczoraj chciałe postawić za wiecej i wyskoczył mi na bet365 limit na siene 9 tys. to nie wiem jak on postawił 24. Więc o .... ci chodzi?;] Jakbyś sie troche orientował to wiedział byś że jeśli chodzi o bet365 to tam większymi stawkami nie pograsz za dużo.

Limity są nakładane gdy gracz przynosi straty dla firmy(wygrywa), może Buziek jest tam na minusie:-p

Maxior 16.11.2010 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1012324)
Limity są nakładane gdy gracz przynosi straty dla firmy(wygrywa), może Buziek jest tam na minusie:-p

chyba, że po typie buzka, dali limit, bo się bali:lol:

Maxior 16.11.2010 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1012302)
Tylko problem zaczyna byc jak zapuka US do Ciebie,zebys udokumentowal skad masz na mieszkanie... nie mowie juz o matołach ktorzy wplacaja z buka powyzej 60 koła jednorazowo bo wtedy bank kazdy taki przelew monitoruje i za miesiac masz tez wizyte i kare 75%...
Ewentualnie grac naziemnie,gdzie masz odprowadzony podatek a przy duzych kwotach masz kwitek na potwierdzenie i sprawa rozwiazna...

Co do dzis to

Szkocja-Wyspy owcze over 2,5 1.50
480
robi sie masowka,ale licze ze az tak nie beda krecic

Co do Polska-WKS to sobie odpuszczam,warto grac x2,ale zawsze moze byc jak z Lechem i City...

przy takiej dużej kasie u buka, to bym wypłacał powoli np po 1000, żeby nie mieć wała:-)

WislakWiDoK 16.11.2010 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1012324)
Limity są nakładane gdy gracz przynosi straty dla firmy(wygrywa), może Buziek jest tam na minusie:-p

Okej zgadzam sie. Ale nie wierze że pozwolili by mu grać Serbie B za taką kase. jeszcze jakby grał nba albo nhl czy premiership to ok ale serie B, no jak nie zobacze to nie uwierze :) wybaczcie.

emj10 16.11.2010 15:05

Poza tym nikt przy zdrowych zmysłach nie wypłaca od razu takich kwot na konto bankowe. Są takie narzędzia jak moneybookers etc. które ułatwiają tego rodzaju sprawy.

Oczywiście, że można grać za takie stawki, czy to buki, czy ruleta, czy poker. Limity są przyznawane co nie znaczy, że nie da się zagrać kuponu za 24k.

TOMCIOOMEN 16.11.2010 15:58

Hapoel Jerusalem - VEF Riga 1 1.20 91-78
Cedevita - Hapoel Galil Elyon 1 1.25 83-92
Gran Canaria - BC Budivelnik 1 1.08 58-62
kurs-1.62
stawka-1006.64zł
e.w-1630.75zł

HC Banska Bystrica - HK SKP Poprad 0-2
gospodarze over 2,5 1.64
Jokerit - SaiPa
gospodarze over 2,5 1.45
kurs-2.37
stawka-10zł
e.w-23.78zł

Jokerit - SaiPa over 4,5 1.55 6-2
AIK - Södertälje SK over 4,5 1.50 5-2
kurs-2.32
stawka-10zł
e.w-23.25zł

HC Dukla Senica - HK Brezno 1 1.55 5-5
stawka-30zł
e.w-46.50zł

Shakhtar Soligorsk - Shinnik Bobruisk 1 1.30 4-1
HK Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 1 1.30 3-1
kurs-1.69
stawka-450zł
e.w-760.50zł

stan-1500zł

Live
M. Mecir - J. Ward 2 1.09 1-2
stawka-1500zł
e.w-1635zł

Kamson 16.11.2010 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAN ZEMBRZYCKI (Post 1012321)
Nasza liga jest najbanalniejsza w całej Europie.
83% to zwycięstwa gospodarzy,spotykaja się średniaki i zazwyczaj kończy się to X.

83%? W sensie, że 83% meczy? Byłem na tyle zdziwiony, że aż to sobie podliczyłem.

W tym sezonie na 104 rozegrane mecze:
-55 wygranych gospodarzy
-24 remisy
-25 wygranych gości

To daje niecałe 53% zwycięstw gospodarzy...

Chyba, że to twoje 83% to statystki z przestrzeni kilku sezonów (nie chce mi sie sprawdzać) ale i tak ciężko mi uwierzyć w taką statystyke.

El'kabat 16.11.2010 16:53

Tomcioo lepiej uwazaj z tym tenisem po 1.09 bo to najbardziej zdradliwa sprawa,o malo juz Ci Rosol nie dal w dupe..

na dzis jednak wks x2 ,zobaczymy co z tego bedzie..

TOMCIOOMEN 16.11.2010 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1012393)
Tomcioo lepiej uwazaj z tym tenisem po 1.09 bo to najbardziej zdradliwa sprawa,o malo juz Ci Rosol nie dal w dupe..

na dzis jednak wks x2 ,zobaczymy co z tego bedzie..

Już i tak wtopił nie chciało mu się grać trudno ,szybciej bedze mial spokój
Pozdrawiam i życze dużo wygranych

Maxior 16.11.2010 17:28

Można spokojnie było dać wszystkie mecze ekstraklasy 1x, nie wygrał żaden z przyjezdnych:D:D

Szkocja - Wyspy Faroe over 2.5

ako 1.50

Speedy 16.11.2010 18:14

Panowie uważajcie z tym WKS, bo mają nie zagrać Drogba i Kalou.

http://www.90minut.pl/news/140/news1...-z-Polska.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl