![]() |
Bohater tragiczny, bo ta bramka w Atenach to "stadiony świata". To był jeden z dwóch momentów w erze Bogusława Cupiała, gdzie Wisła miała siłę i przeciwnika w zasięgu by wejść do rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów. Sobolewski w każdej konfiguracji i u każdego trenera był fundamentem to tylko świadczy jak wartościowe ogniwo opuszcza Wisłę.
|
Radosław Sobolewski, po rozstaniu się z Wisłą Kraków, nie czekał długo na oferty z innych klubów. W przyszłym sezonie zagra w Górniku Zabrze.
37-letni pomocnik zwiąże się z Górnikiem Zabrze na rok. Umowa nie została jeszcze podpisana, ale wszystkie jej warunki zostały uzgodnione. Trener Adam Nawałka, po odejściu Michała Bembena, potrzebował doświadczonego zawodnika, który będzie miał autorytet w szatni. Ponadto, po odejściu Aleksandra Kwieka, w Górniku brakowało zawodnika, który dysponowałby mocnym strzałem z dystansu. Górnik już w pierwszej kolejce nowego sezonu zmierzy się w Krakowie z Wisłą. Dla Radosława Sobolewskiego będzie to z pewnością wyjątkowy mecz. |
Sobolewski w meczu z Górnikiem, miał zagrać swój ostatni mecz w Wiśle.. a tymczasem wystąpi w ich barwach :|
może zagra po 45 minut dla każdej z drużyn ? :D |
oj tak się nie da w oficjalnym meczu ;)
|
|
Cytat:
To jest ten artykuł wis.la/zdl6b Ciekawe co teraz po wypowiedzi Pareiki zrobi Pan dziennikarzyna. Dzieki tej wypowiedzi Pareiki wyszedł na głupca tak jak i redaktor, ktory z Sergeiem przeprowadzał wywiad. Rozmawiał z Nimi po polsku jak sam przyznaje a Oni go nie zrozumieli - ciekawe jakim cudem udało im sie dostac do gazety jak nie potrafia we własnym jezyku przekazac tego co im powiedziała dana osoba. Rozumiem, ze Pareiko mogł poprawnie nie mowic ale zdecydowanie Oni powinni jego wypowiedz dobrze zrozumiec a nie postawili Wisłe w złym swietle. |
|
a ja uwazam, ze granie dwoma dm czyli Sobolem i Wilkiem jest dla nas niekorzystne :) musimy grac ofensywnie i jest miejsce dla Wilka lub Sobola.
|
Smutny obrazek jak się patrzy na Sobola w koszulce innego zespołu :(
|
|
Cytat:
Dzis w Wisle wszytsko jest smutne. |
Cytat:
|
Druga część wywiadu z Kamilem Kosowskim z programu AS wywiadu
http://www.youtube.com/watch?v=raoQU...layer_embedded |
Mariusz Kukiełka na testach w Siarce: http://www.90minut.pl/news/214/news2...-z-Siarka.html
Zdzichu, nie wszystko stracone, nadałby się! |
|
|
|
Cytat:
|
Kryszał fizycznie był kiepski jak przychodził do nas, ale technicznie klasa! Rewelacyjny napastnik.
|
Wtedy to był już mocno zużyty fizycznie dziad.trzeba go było kupić tak z 8 lat wcześniej, ale wtedy jeszcze nie było TF_mogliśmy tylko pomarzyć o takich grajkach.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Fragment wywiadu z Michałem Probierzem.
Cytat:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html |
Jaaasne tylko w Wiśle mu się nie udało tak samo jak Regensburg i reprezentacja to sukces Smudy. Poza jednym PP Probierz nie osiągnął nic w żadnym klubie, w Polsce czy w Grecji. To jeszcze większy megaloman niż Smuda.
|
A ja akurat wierzę w to, że piłkarze sabotowali jego pracę, bo za dużo od nich Probierz wymagał. Banda minimalistów z bajecznymi (jak na nasze warunki) kontraktami - po co się przemęczać? Zbyt dużo meczów oglądałem w minionym sezonie, żeby tego nie zauważyć. Na karb pecha możemy zrzucić może ze 2 wyniki, a reszta mizerii zasłużona w 100%.
|
Jeśli wierzyć Probierzowi to ktoś zawsze sabotuje jego pracę - tak było w Jagielloni, w Salonikach i w Wiśle.
Nie wiem może dziwny jestem, ale uważam, że umiejętności docierania do grupy ludzi i pracy w zespole są dosyć ważne dla trenera. |
FK Astana 0-1 Botew Płowdiw
Tomáš Jirsák 44 :) http://www.dailymotion.com/video/x11...0%B2-0-1_sport |
Cytat:
|
Ja do konca zycia nie przezaluje Petrescu. Jak sie naszym kopaczom nie podobalo to do widzenia i takie kontrakty niech maja w innych klubach jak tacy madrzy. Co do Probierza ... hm... moze i mu zalezalo ale facet nie zna sie na dogadaniu psychicznym z zespolem.
PS mam niemiecki laptop wiec bez znakow , przepraszam |
ehh zawsze pisałem żeby wywalić Gargułę, a zostawić Jirsaka...
|
Błaszczykowski widziany dziś koło 14 na Wiślnej. Może chce nam kogoś polecić :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Za to Adamiakowa przeszła. Info telefoniczne. |
Nie chce mi się sprawdzać ile lat ma już Jasiek, ale w świetle ostatnich testów, to byłby on dla nas dzisiaj cennym uzupełnieniem
:neutral: |
Cytat:
|
Cytat:
to Jego rocznik oczywiście. Nieee! tylko nie Sikorski i jemu podobne dziady!! w 3 i 4 lidze i niżej można spokojnie znaleźć setkę lepszych. |
Z Górnikiem Zabrze w ostatnich dniach negocjował Piotr Brożek. Jednak doświadczony obrońca nie będzie występował w barwach śląskiego klubu.
30-letni lewy obrońca nie doszedł do porozumienia z Górnikiem w sprawie kontraktu. Brożek trenował z klubem z Zabrza w miniony poniedziałek i wtorek, ale nie pojechał z zespołem na zgrupowanie do słoweńskiego Radenci. |
Ciekawe,pamiętam wywiad z nim w " Forza Wisla" jak mówił że nie będzie grał w żadnym innym Polskim klubie niż Wisla.Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak widać.
edit: Mam na myśli Piotra Brożka |
na tym poziomie na jakim grał, to prócz Wisły nie grał w zadnym innym klubie. A że lubie nasz kraj, to sobie tu wrócił.
Pozdro Jasiek! |
Ciekawy wywiad z Jackiem Paszulewiczem:
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...wielkie-kluby/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl