![]() |
No i super. Yes yes yes UEFA.
Legła nie nie ugrała, odwołanie wywalone do kosza. Teraz jeszcze życzymy im żeby nie przeszli Kazachów lub Azerów. Nawet nie wiem z kim mają grać bo nikt o tym nawet nie pisał i życzymy dziur budżetowej na poziomie 15 milionów złotych. 3-4 bańki euro powinny ich mocno zastopować. Sprzedaż Żyro, Koseckiego, odejście Radovica i za rok są średniakiem w polskiej lidze. OBY panowie, OBY trzymamy kciuki. |
Balem sie ze wybeczą awans, dzieki za poprawe nastroju w to popoludnie L.
|
Cytat:
|
ok, ale już nie tutaj please
|
UEFA rozumiem, ale dlaczego Celtic, czym zawinił ?
|
Logika garbatych - za wszystko winna Wisła ...
|
A Legiunia o 18 ma konfe...
Czy to się kiedyś skończy... Blazeniada w ich wykonaniu przebija wszystko... |
https://www.facebook.com/uefacom?fref=ts honorowi i rycerscy... Fair play i szacunek w wykonaniu zaślepionych nienawiścią fanów Legii.
Wracając do tematu; możecie już wstać z kolan, otrzeć buzie i skupić na meczach z Kazachami. Przypominam, że Bereszyński w dalszym ciągu ma dwa mecze zawieszenia. Żeby w razie czego nie okazało się, że znowu trzeba będzie odstawiać jakąś szopkę i pisać listy po całym świecie. Niejaki Żyro coś tam mamrotał o finale LE, więc postarajcie się nie dać dupy już w eliminacjach. |
Cytat:
|
Artykuł na stronie pana Stanowskiego widzieliście?
Legia uwalona. Duch sportu brutalnie zgwałcony. . . . Ja pierdzielę, to się do psychiatryka nadaje :shock: |
Cytat:
I najlepszy tekst tego roku..."Duch sportu" -cokolwiek kur... to jest... |
Cytat:
|
Futbol przegrał z regulaminem UEFA tak mozna powiedziec. Za błedy trzeba placic, tyle
|
warszawka frajerzy dekady pod przewodem superfrajera. bezcenne
|
Cytat:
|
Konferencja Legiunii szopka....
|
Cały ten legijny kabaret jest żałosny i im dłużej trwa, tym bardziej kompromituje klub oraz jego kibiców-płaczków-hipokrytów.
Legia frajersko doprowadziła do całej tej sytuacji, ale ostatecznie klub powinien zachować się z honorem i oczywiście skorzystać z prawa do odwołania się, wykorzystać prawne możliwe opcje do odwrócenia decyzji UEFA, ale bez całej tej płaczliwej medialnej otoczki, jaką nas wszystkich katują i bez tego żałosnego, po prostu karygodnego jęczenia. Na początku cała sytuacja mnie bawiła (tyle było ględzenia o profesjonalizmie ekipy Leśnego, a tu taka mega-wpadka), ale już od dłuższego czasu czuję mocne zażenowanie i wku*wienie. Cholera, niechże już skończą ten żałosny cyrk, niech się już nie kompromitują. |
Cytat:
Gdyby do tego dodać jeszcze to świętokrówstwo w postaci transmisji w TVP wyłącznie dwumeczu Legii (bo przecież Ruch to niemiecki klub?) to można odnieść wrażenie, iż w Warszawie po prostu powinni jeszcze opuścić flagi do połowy i ogłosić żałobę narodową. Dobrze, że są jeszcze w tym potoku debili tacy ludzie jak Laskowski i Kołodziejczyk, którzy z rozsądkiem się wypowiadają, obwiniając wyłącznie Legię za frajerstwo i nieudolność. |
Impreza tak naprawdę zaczyna się w Lozannie. Szanse na zmianę decyzji w II instancji przez UEFA był marne, ale teraz możemy mieć zaskoczkę na pohybel hejterów ;)
Przypominam, że Sion wygrał w CAS w Lozannie. |
Cytat:
Jaja. Nie umiecie ani wygrywać ani przegrywać i pretensje o to macie do wszystkich wokół, tylko nie do siebie. Wygrajcie, wrócimy do dyskusji. |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...a-w-sporze-z-f |
Cytat:
|
Tak się zastanawiam, gdzie jest dno jeśli chodzi o polską piłkę. Wydaje się, że już gorzej być nie może - a tu zonk, jednak można upaść jeszcze niżej. Raz kompromitują się piłkarze i trenerzy, innym razem działacze czy to klubowi czy z PZPN. Masakra. Ubaw po pachy z tą wtopą Legii, w takiej fazie rozgrywek dać ciała to naprawdę trzeba mieć talent. Martwi jedynie fakt, że w ten sposób stopień kompromitacji polskiego (podobno profesjonalnego) futbolu osiągnął kolejny poziom. I pewno niedługo ciąg dalszy nastąpi.
Ale jak powszechnie wiadomo podobno największy problem polskiej piłki stanowią ci wstrętni kibice... |
Cytat:
|
Hahaha, na kolana warszawskie wafle! 0 22 czemu już tak głośno nie szczekasz? Przecież miało być super, mieli Was przywrócić.
|
Wczoraj Zalewski zajął miejsce 3 ale przyznano mu srebrny medal, gdyby byl honorowy oddał by srebro a przyjął brąz
:D Myślenie Warszawskie |
frajer dekady emj10 pisze o szansach dokładnie to sam co palant stanowski z weszlo ,teraz obowiązująca narracja to" prawdziwa batalia zacznie się w lozannie",wcześniej obowiązywało hasło " w drugiej instancji można dać inną kare niż walkower' , i tak nakręcają pajacyków warszawskich,
|
Cytat:
http://www.rmf24.pl/sport/news-sad-w...efa,nId,363779 http://www.eurofutbol.pl/news/408213...a-dla-FC-Sion/ http://www.rp.pl/artykul/774622.html Masz jednak rację, że CAS ostatecznie uznał rację dla UEFY i FIFA. |
Cytat:
|
Co innego widzieć, bądź nie widzieć problemu, ale trzymajmy się faktów. Sion wygrał kilka batalii z UEFA/FIFA (m.in. w KE, czy sądach), ale ostatecznie poległ. Natomiast ja nie widzę chęci ze strony działaczy Legii, aby walczyć jeszcze w sądach cywilnych, czy w innych organizacjach, więc widmo zawieszenia, bądź odjęcia punktów jest chwilowo minimalne.
Poza tym jeśli Sion walczył to Legii nie można? ;) Przechodzimy wyłącznie procedurę przez którą przechodzili wcześniej m.in. Szymon Kołecki, czy Justyna Kowalczyk, gdy mieli oskarżenia o doping. PS. Zresztą Legia już idzie drugi raz do Lozanny. Pierwszym przypadkiem był Wawrzyniak, którego wspierali prawnicy klubu. Cytat:
|
Cytat:
2. Szczekają to raczej psy.. 3. Wskaż mi jeden post, w którym pisałem, że "będzie super, przywrócą nas" albo się goń. |
Aktobe spuści Legi manto tak czuję.Tłumaczyć się będą zamieszaniem z UEFA i tym podobnymi bzdetami.
|
Cytat:
|
Warszawskie ścierwo. Won do swojego kurnika. Nie che mi się szukać i czytać znów tego skomlenia.
#fuckuefa, nie? Celtic bez honoru nie? A wy mieliście honor jak strzeliliście nam bramkę, gdy piłka opuściła boisko o kilka metrów? Chłopczyku, to możesz mówić do swojej dziewczyny, ew żony. wy lubicie być tacy kolorowi, warszawiacy. |
Cytat:
czy ty i ten twoj zidiocialy koles dalej nie rozumieie ze cla polska sie z was napier...ala, po prostu wiekszosc polski ma z was blazny polewke bo skamlecie jak psy i blagacie o litosc ..JAK CYGANY NA DWORCU I POD SKLEPEM - .jestescie w tym zalosnI- pierwszy raz Wam sie cos stalo i nie wiecie co sie dzieje ..... zalosne placze waszej druzyny to miod na serce wiekszosci druzyn w polce ktore za wasza sprawa doswiadczyly takiegio czegos.... jestescie zalosni, smieszni, beznadzieji i bezhonorowi, i dlatego mamy z was beke frajerzy , bo tak zeszmacic i osmieszyc umiecie tylko Wy, zlamaliscie przepis w ktorym sie kaze nawet A-klasowe zespoy bez gadania- a tunagle ZONK - dla Was maja nagle zmieniac caly kodeks ...jestescie zalosni- byliscie i zawsze bedziecie ...beka z Was jest na cala polske i nie potraficie tego zniesc - pomimo wiecznych drwin i argumentow jakie kazdy mial na Was ....ludzie zygali wami a to co sie stalo to jak dodanie Magii do rosolu .....majsterszyk dziadostwa :haha: |
Raczej Ty dales wlasnie popis prostactwa. Zreszta nie pierwszy raz :)
Szerokie rozstawianie nog, ani eurow.......e to nie jest raczej domena Legii, a innych polskich klubow, więc to nasze pseudo zebranie, ktore w tej sytuacji uwazam za jedyne mozliwe wyjscie z twarza z obecnej sytuacji to mala przewina. Za ITI bysmy mieli spuszczone noski i siedzenie Miklasa pod stolem :D |
Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w poniedziałek zajmie się sprawą Legii Warszawa
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...warszawa/w51cp dlaczego pilne posiedzenie..?? ktos ogarniety moze napisac na ile mozebyc tak ze Legii to odwolanie uznają??bo to jest juz ostateczna instancja... |
za to że jesteście pupilkami mediów, za rozkręconą żenującą kampanię, za to że nie nie umiecie przyjąć na k(L)atę WASZEGO błędu wielki murzyński CHU.J wam w dupe !
|
Pierwsze slowa Lesnego i Mioduskiego po wlepieniu nam walkowera to było zdecydowanie uderzenie się we wlasne piersi. Nastepnie tak jak przystalo na prawdziwych facetow, a nie baby kazdymi srodkami zaczelismy walczyc o swoje zaprzegajac social media, dziennikarzy z calego swiata od New York Post do Marci oraz prawnikwo z Londynu i Szwajcariim Kwestie dyscyplinarne mialy zejsc na dalszy plan po zakonczeniu się procesu odwolan.
Trudno mi wyobrazic sobie twardsze podejscie do tematu niz walka o swoje do samego konca. Antymod pewnie wolalby abysmy siedzieli w kacie i plakali, ale nie ma tak dobrze :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl