Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

wwf 14.08.2014 14:22

No i super. Yes yes yes UEFA.

Legła nie nie ugrała, odwołanie wywalone do kosza.
Teraz jeszcze życzymy im żeby nie przeszli Kazachów lub Azerów. Nawet nie wiem z kim mają grać bo nikt o tym nawet nie pisał i życzymy dziur budżetowej na poziomie 15 milionów złotych. 3-4 bańki euro powinny ich mocno zastopować. Sprzedaż Żyro, Koseckiego, odejście Radovica i za rok są średniakiem w polskiej lidze.

OBY panowie, OBY trzymamy kciuki.

arth_ur 14.08.2014 14:23

Balem sie ze wybeczą awans, dzieki za poprawe nastroju w to popoludnie L.

0 22 14.08.2014 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1372839)
czy dalej będziecie fakować Celtic czy Uefa?

Bez zmian.

Kocur 14.08.2014 14:32

ok, ale już nie tutaj please

arth_ur 14.08.2014 14:32

UEFA rozumiem, ale dlaczego Celtic, czym zawinił ?

Kocur 14.08.2014 14:41

Logika garbatych - za wszystko winna Wisła ...

63.5 Kg 14.08.2014 14:55

A Legiunia o 18 ma konfe...
Czy to się kiedyś skończy...
Blazeniada w ich wykonaniu przebija wszystko...

Scucc 14.08.2014 15:13

https://www.facebook.com/uefacom?fref=ts honorowi i rycerscy... Fair play i szacunek w wykonaniu zaślepionych nienawiścią fanów Legii.

Wracając do tematu; możecie już wstać z kolan, otrzeć buzie i skupić na meczach z Kazachami. Przypominam, że Bereszyński w dalszym ciągu ma dwa mecze zawieszenia. Żeby w razie czego nie okazało się, że znowu trzeba będzie odstawiać jakąś szopkę i pisać listy po całym świecie. Niejaki Żyro coś tam mamrotał o finale LE, więc postarajcie się nie dać dupy już w eliminacjach.

PhantomRanger 14.08.2014 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1372848)
A Legiunia o 18 ma konfe...
Czy to się kiedyś skończy...
Blazeniada w ich wykonaniu przebija wszystko...

Jak dla mnie to już zaczyna być "The NeverEnding Story". Zamiast uderzyć się w pierś i robić wszystko, aby już nie dopuścić do takiej frajerskiej sytuacji, fundują swoim kibicom kolejną porcję płaczu i żalu.

iiYama 14.08.2014 15:42

Artykuł na stronie pana Stanowskiego widzieliście?

Legia uwalona. Duch sportu brutalnie zgwałcony.

.
.
.

Ja pierdzielę, to się do psychiatryka nadaje :shock:

63.5 Kg 14.08.2014 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1372852)
Artykuł na stronie pana Stanowskiego widzieliście?

Legia uwalona. Duch sportu brutalnie zgwałcony.

.
.
.

Ja pierdzielę, to się do psychiatryka nadaje :shock:

On już dawno odjechal...
I najlepszy tekst tego roku..."Duch sportu" -cokolwiek kur... to jest...

kerim1906 14.08.2014 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1372846)
UEFA rozumiem, ale dlaczego Celtic, czym zawinił ?

Co zawiniła uefa ?

mitmichael 14.08.2014 17:22

Futbol przegrał z regulaminem UEFA tak mozna powiedziec. Za błedy trzeba placic, tyle

kerim1906 14.08.2014 17:27

warszawka frajerzy dekady pod przewodem superfrajera. bezcenne

arth_ur 14.08.2014 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1372860)
Co zawiniła uefa ?

Nic, ale na kogos musza wyładowywac złość.

63.5 Kg 14.08.2014 18:11

Konferencja Legiunii szopka....

Jazon 14.08.2014 20:44

Cały ten legijny kabaret jest żałosny i im dłużej trwa, tym bardziej kompromituje klub oraz jego kibiców-płaczków-hipokrytów.

Legia frajersko doprowadziła do całej tej sytuacji, ale ostatecznie klub powinien zachować się z honorem i oczywiście skorzystać z prawa do odwołania się, wykorzystać prawne możliwe opcje do odwrócenia decyzji UEFA, ale bez całej tej płaczliwej medialnej otoczki, jaką nas wszystkich katują i bez tego żałosnego, po prostu karygodnego jęczenia.

Na początku cała sytuacja mnie bawiła (tyle było ględzenia o profesjonalizmie ekipy Leśnego, a tu taka mega-wpadka), ale już od dłuższego czasu czuję mocne zażenowanie i wku*wienie. Cholera, niechże już skończą ten żałosny cyrk, niech się już nie kompromitują.

!!IRIVER!! 14.08.2014 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 1372876)
Cały ten legijny kabaret jest żałosny i im dłużej trwa, tym bardziej kompromituje klub oraz jego kibiców-płaczków-hipokrytów.

Legia frajersko doprowadziła do całej tej sytuacji, ale ostatecznie klub powinien zachować się z honorem i oczywiście skorzystać z prawa do odwołania się, wykorzystać prawne możliwe opcje do odwrócenia decyzji UEFA, ale bez całej tej płaczliwej medialnej otoczki, jaką nas wszystkich katują i bez tego żałosnego, po prostu karygodnego jęczenia.

Na początku cała sytuacja mnie bawiła (tyle było ględzenia o profesjonalizmie ekipy Leśnego, a tu taka mega-wpadka), ale już od dłuższego czasu czuję mocne zażenowanie i wku*wienie. Cholera, niechże już skończą ten żałosny cyrk, niech się już nie kompromitują.

O, trafiasz w punkt :piwko_wks_ts_bks:
Gdyby do tego dodać jeszcze to świętokrówstwo w postaci transmisji w TVP wyłącznie dwumeczu Legii (bo przecież Ruch to niemiecki klub?) to można odnieść wrażenie, iż w Warszawie po prostu powinni jeszcze opuścić flagi do połowy i ogłosić żałobę narodową. Dobrze, że są jeszcze w tym potoku debili tacy ludzie jak Laskowski i Kołodziejczyk, którzy z rozsądkiem się wypowiadają, obwiniając wyłącznie Legię za frajerstwo i nieudolność.

emj10 14.08.2014 21:26

Impreza tak naprawdę zaczyna się w Lozannie. Szanse na zmianę decyzji w II instancji przez UEFA był marne, ale teraz możemy mieć zaskoczkę na pohybel hejterów ;)

Przypominam, że Sion wygrał w CAS w Lozannie.

Lukasz 14.08.2014 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1372881)
Przypominam, że Sion wygrał w CAS w Lozannie.

A Real Madryt LM. :-P
Jaja. Nie umiecie ani wygrywać ani przegrywać i pretensje o to macie do wszystkich wokół, tylko nie do siebie. Wygrajcie, wrócimy do dyskusji.

silver03 14.08.2014 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1372881)
Impreza tak naprawdę zaczyna się w Lozannie. Szanse na zmianę decyzji w II instancji przez UEFA był marne, ale teraz możemy mieć zaskoczkę na pohybel hejterów ;)

Przypominam, że Sion wygrał w CAS w Lozannie.

Ale to już chyba będzie musztarda po obiedzie?

!!IRIVER!! 14.08.2014 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1372881)
Impreza tak naprawdę zaczyna się w Lozannie. Szanse na zmianę decyzji w II instancji przez UEFA był marne, ale teraz możemy mieć zaskoczkę na pohybel hejterów ;)

Przypominam, że Sion wygrał w CAS w Lozannie.

Na pewno?
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...a-w-sporze-z-f

PhantomRanger 14.08.2014 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1372891)

Wybudziłeś ich z pięknego snu :)

dulli78 14.08.2014 23:23

Tak się zastanawiam, gdzie jest dno jeśli chodzi o polską piłkę. Wydaje się, że już gorzej być nie może - a tu zonk, jednak można upaść jeszcze niżej. Raz kompromitują się piłkarze i trenerzy, innym razem działacze czy to klubowi czy z PZPN. Masakra. Ubaw po pachy z tą wtopą Legii, w takiej fazie rozgrywek dać ciała to naprawdę trzeba mieć talent. Martwi jedynie fakt, że w ten sposób stopień kompromitacji polskiego (podobno profesjonalnego) futbolu osiągnął kolejny poziom. I pewno niedługo ciąg dalszy nastąpi.

Ale jak powszechnie wiadomo podobno największy problem polskiej piłki stanowią ci wstrętni kibice...

Scucc 15.08.2014 08:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1372894)
Wybudziłeś ich z pięknego snu :)

Legia jest sama sobie winna. Uwalona w imię zasad. Ponieważ we współczesnym świecie przepisów, chociażby najgłupszych, należy przestrzegać. Rules are rules. A teraz czytam, że czynione są starania, żeby CAS zajął się sprawą już w poniedziałek, bo przecież argumenty UEFA są słabe, linia obrony Legii perfekcyjnie nakreślona przez szwajcarskich prawników (tak tak, tych od Suareza). Oni naprawdę sądzą, że cały świat będzie skakał na uszach i myślał jak pomóc biednej Legii, bo przecież jawnie przekręcono ją, i to jeszcze w majestacie prawa. No ja rozumiem, że Leśny jest prawnikiem i musi wyczerpać procedurę odwoławczą, ale dlaczego pozwala, żeby nakręcono ludzi, że coś z tego będzie? Bo jaki wyrok wyda CAS, to mogę od razu powiedzieć: regulamin został złamany i wynik słusznie zmieniony, ponieważ przepis przewiduje tylko jedną karę: walkower.

johny96 15.08.2014 09:38

Hahaha, na kolana warszawskie wafle! 0 22 czemu już tak głośno nie szczekasz? Przecież miało być super, mieli Was przywrócić.

syryls 15.08.2014 09:52

Wczoraj Zalewski zajął miejsce 3 ale przyznano mu srebrny medal, gdyby byl honorowy oddał by srebro a przyjął brąz
:D
Myślenie Warszawskie

kerim1906 15.08.2014 11:35

frajer dekady emj10 pisze o szansach dokładnie to sam co palant stanowski z weszlo ,teraz obowiązująca narracja to" prawdziwa batalia zacznie się w lozannie",wcześniej obowiązywało hasło " w drugiej instancji można dać inną kare niż walkower' , i tak nakręcają pajacyków warszawskich,

emj10 15.08.2014 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1372891)

Inaczej to wyglądało. Po korzystnym wyroku dla Sionu ze strony sądu cywilnego FIFA szantażowała Szwajcarów oraz całą federację wykluczeniem czego skutkiem było odjęcie 36 punktów Sionowi w następnym sezonie.

http://www.rmf24.pl/sport/news-sad-w...efa,nId,363779
http://www.eurofutbol.pl/news/408213...a-dla-FC-Sion/
http://www.rp.pl/artykul/774622.html

Masz jednak rację, że CAS ostatecznie uznał rację dla UEFY i FIFA.

!!IRIVER!! 15.08.2014 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1372917)
Inaczej to wyglądało. Po korzystnym wyroku dla Sionu ze strony sądu cywilnego FIFA szantażowała Szwajcarów oraz całą federację wykluczeniem czego skutkiem było odjęcie 36 punktów Sionowi w następnym sezonie.

http://www.rmf24.pl/sport/news-sad-w...efa,nId,363779
http://www.eurofutbol.pl/news/408213...a-dla-FC-Sion/
http://www.rp.pl/artykul/774622.html

Masz jednak rację, że CAS ostatecznie uznał rację UEFA i FIFY.

No, to ja nie widzę problemu, aby poszantażowali jeszcze Legię i dali jej -36 pkt. Jak szaleć, to szaleć! :alleluja:

emj10 15.08.2014 11:38

Co innego widzieć, bądź nie widzieć problemu, ale trzymajmy się faktów. Sion wygrał kilka batalii z UEFA/FIFA (m.in. w KE, czy sądach), ale ostatecznie poległ. Natomiast ja nie widzę chęci ze strony działaczy Legii, aby walczyć jeszcze w sądach cywilnych, czy w innych organizacjach, więc widmo zawieszenia, bądź odjęcia punktów jest chwilowo minimalne.

Poza tym jeśli Sion walczył to Legii nie można? ;)

Przechodzimy wyłącznie procedurę przez którą przechodzili wcześniej m.in. Szymon Kołecki, czy Justyna Kowalczyk, gdy mieli oskarżenia o doping.

PS. Zresztą Legia już idzie drugi raz do Lozanny. Pierwszym przypadkiem był Wawrzyniak, którego wspierali prawnicy klubu.

Cytat:

Jakub Warzyniak, piłkarz
10 maja 2009r. klub Panathinaikos Ateny, który wypożyczył Wawrzyniaka z Legii Warszawa poinformował, że zawodnik stosował metylohexanaminę. W organizmie Polaka wykryto specyfik, który - jak przyznał sam zainteresowany - miał mu pomóc w obniżeniu wagi. 22 maja, podczas przesłuchania przed Komisją Dyscyplinarną, Wawrzyniak przyznał się do jego zażycia. Początkowo legionista został zawieszony na trzy miesiące. Później karę zwiększono do dwóch lat, a następnie Grecka Federacja Piłkarska zmniejszyła ją do 12. miesięcy. Kara biegła od 5 kwietnia. 22 stycznia 2010r. Trybunał ds. Sportu w Lozannie, do którego odwołał się sam zainteresowany wstrzymał egzekucję kary dyskwalifikacji. To oznacza, że zawodnik może występować w oficjalnych meczach.

0 22 15.08.2014 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1372906)
Hahaha, na kolana warszawskie wafle! 0 22 czemu już tak głośno nie szczekasz? Przecież miało być super, mieli Was przywrócić.

1. Przed kim na te kolana chłopczyku?

2. Szczekają to raczej psy..

3. Wskaż mi jeden post, w którym pisałem, że "będzie super, przywrócą nas" albo się goń.

tofik 15.08.2014 13:44

Aktobe spuści Legi manto tak czuję.Tłumaczyć się będą zamieszaniem z UEFA i tym podobnymi bzdetami.

Blaszczu16 15.08.2014 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1372929)
Aktobe spuści Legi manto tak czuję.Tłumaczyć się będą zamieszaniem z UEFA i tym podobnymi bzdetami.

Wolałbym jednak, żeby przeszli. Wtedy będą zajęci w.......ami w LE, a w lidzę może poluzują. Ale nawet jeśli odpadną to też się uśmiechnę.

johny96 15.08.2014 19:17

Warszawskie ścierwo. Won do swojego kurnika. Nie che mi się szukać i czytać znów tego skomlenia.
#fuckuefa, nie? Celtic bez honoru nie? A wy mieliście honor jak strzeliliście nam bramkę, gdy piłka opuściła boisko o kilka metrów?
Chłopczyku, to możesz mówić do swojej dziewczyny, ew żony. wy lubicie być tacy kolorowi, warszawiacy.

AntyMod 15.08.2014 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1372919)
Co innego widzieć, bądź nie widzieć problemu, ale trzymajmy się faktów. Sion wygrał kilka batalii z UEFA/FIFA (m.in. w KE, czy sądach), ale ostatecznie poległ. Natomiast ja nie widzę chęci ze strony działaczy Legii, aby walczyć jeszcze w sądach cywilnych, czy w innych organizacjach, więc widmo zawieszenia, bądź odjęcia punktów jest chwilowo minimalne.

Poza tym jeśli Sion walczył to Legii nie można? ;)

Przechodzimy wyłącznie procedurę przez którą przechodzili wcześniej m.in. Szymon Kołecki, czy Justyna Kowalczyk, gdy mieli oskarżenia o doping.

PS. Zresztą Legia już idzie drugi raz do Lozanny. Pierwszym przypadkiem był Wawrzyniak, którego wspierali prawnicy klubu.

I
czy ty i ten twoj zidiocialy koles dalej nie rozumieie ze cla polska sie z was napier...ala, po prostu wiekszosc polski ma z was blazny polewke bo skamlecie jak psy i blagacie o litosc ..JAK CYGANY NA DWORCU I POD SKLEPEM - .jestescie w tym zalosnI- pierwszy raz Wam sie cos stalo i nie wiecie co sie dzieje ..... zalosne placze waszej druzyny to miod na serce wiekszosci druzyn w polce ktore za wasza sprawa doswiadczyly takiegio czegos.... jestescie zalosni, smieszni, beznadzieji i bezhonorowi, i dlatego mamy z was beke frajerzy , bo tak zeszmacic i osmieszyc umiecie tylko Wy, zlamaliscie przepis w ktorym sie kaze nawet A-klasowe zespoy bez gadania- a tunagle ZONK - dla Was maja nagle zmieniac caly kodeks ...jestescie zalosni- byliscie i zawsze bedziecie ...beka z Was jest na cala polske i nie potraficie tego zniesc - pomimo wiecznych drwin i argumentow jakie kazdy mial na Was ....ludzie zygali wami a to co sie stalo to jak dodanie Magii do rosolu .....majsterszyk dziadostwa :haha:

emj10 15.08.2014 19:44

Raczej Ty dales wlasnie popis prostactwa. Zreszta nie pierwszy raz :)

Szerokie rozstawianie nog, ani eurow.......e to nie jest raczej domena Legii, a innych polskich klubow, więc to nasze pseudo zebranie, ktore w tej sytuacji uwazam za jedyne mozliwe wyjscie z twarza z obecnej sytuacji to mala przewina. Za ITI bysmy mieli spuszczone noski i siedzenie Miklasa pod stolem :D

Wojtas 15.08.2014 20:18

Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w poniedziałek zajmie się sprawą Legii Warszawa

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...warszawa/w51cp



dlaczego pilne posiedzenie..??

ktos ogarniety moze napisac na ile mozebyc tak ze Legii to odwolanie uznają??bo to jest juz ostateczna instancja...

Krav 15.08.2014 20:19

za to że jesteście pupilkami mediów, za rozkręconą żenującą kampanię, za to że nie nie umiecie przyjąć na k(L)atę WASZEGO błędu wielki murzyński CHU.J wam w dupe !

emj10 15.08.2014 20:26

Pierwsze slowa Lesnego i Mioduskiego po wlepieniu nam walkowera to było zdecydowanie uderzenie się we wlasne piersi. Nastepnie tak jak przystalo na prawdziwych facetow, a nie baby kazdymi srodkami zaczelismy walczyc o swoje zaprzegajac social media, dziennikarzy z calego swiata od New York Post do Marci oraz prawnikwo z Londynu i Szwajcariim Kwestie dyscyplinarne mialy zejsc na dalszy plan po zakonczeniu się procesu odwolan.

Trudno mi wyobrazic sobie twardsze podejscie do tematu niz walka o swoje do samego konca. Antymod pewnie wolalby abysmy siedzieli w kacie i plakali, ale nie ma tak dobrze :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl