![]() |
Cytat:
Cytat:
To tyle z mojej strony żeby tu dyskusji politycznej nie rozpętać. |
Skoro śmieszne zdjęcia to ma może ktoś zdjęcie bilbordów w Krakowie:
PiS też obchodzi w tym roku 10 lat Podpisane przez wyborczą. |
|
http://vader.joemonster.org/upload/z...ba113fa499.jpg
http://vader.joemonster.org/upload/z...0_03bb_480.jpg Nawet nie mogę wyrazić jak mi głupio.... |
,,Dla ukochanych...''
Kiedy siedzę w domu czasem, lubię bawić się… Słonikiem i go chować za koszykiem. Lubię tańczyć na golasa, kiedy widać mi… Me plecy, wtedy jest najwięcej hecy. Spośród drzew uwielbiam lipę, przy niej łapać Cię za… Włosy, mienią się jak krople rosy. Kiedy myślę o Afryce, pragnę trzymać Cię za… Ręce i kołysać przy piosence. Tam w Mszczonowie są już termy, może sprawdzisz smak mej… Kawy, którą parzę dla zabawy. Usiądź sobie, zjedz bagietkę, zaraz zrobię Ci… Śniadanie, nam nie grozi dziś rozstanie. Świat upaja nas barwami, zadowalam Cię… Rozmową, Ty z uznaniem kiwasz głową. Zgasło światło, płoną świece, zaraz znowu Cię… Usłyszę, Twój głos przerwie mroczną ciszę. Skoro nikt mnie nie chce słuchać, pędzę by się z Tobą… Zgadać, by Ci coś poopowiadać. Czekam dzisiaj pod Biedronką, na spotkanie z Tobą, Słonko! |
ostatnie zdanie w aukcji http://allegro.pl/troy-denning-cykl-...461196776.html
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Cytat:
|
No śmiechowo jest ;) :/
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jej twarz hahahahahaahahahahahahahahha
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Sesja >> http://www.youtube.com/watch?v=x3Wnm...layer_embedded |
Wsiadł Rosjanin do pociągu relacji Paryż - Bruksela. Wszystkie miejsca zajęte przez pasażerów, a jedno z podwójnych siedzeń zajmuje francuska gospodyni z małym pieskiem, który rozwalił się jak car na carskim tronie. Rosjanin prosi:
- Madame, nie mogłaby pani wziąć swojego pieska na ręce? Kobieta ostro odpowiada: - Wy Rosjanie jesteście jak zwykle bezceremonialni. Moja Fifi jest zmęczona. Niech sobie pan poszuka wolnego miejsca w innym wagonie !! Rosjanin poszedł więc szukać no miejsca nie znalazł. Wraca, mówi: -Lady, jestem bardzo zmęczony, chciałbym usiąść. Niech pani weźmie swojego psa na ręce. Francuzka rozeźlona krzyczy: - Wy, Ruscy, jesteście gruboskórni i nieokrzesani! W Europie ludzie się tak nie zachowują. To jest nie do pomyślenia! Wtedy Rosjanin nie wytrzymał i wywalił suczkę przez okno, a sam usiadł sobie wygodnie. Kobieta w szoku, przeklina, miota się, wrzeszczy. Do rozmowy nagle dołącza się siedzący obok Anglik - dżentelmen w każdym calu: - Wy, Rosjanie, wszystko robicie nie tak jak trzeba, jakby nie od tej strony. Podczas obiadu trzymacie nóż w lewej ręce, samochody jeżdżą u was po prawej stronie, a teraz pan wyrzucił przez okno nie tą sukę co trzeba. Siedzący z piwem pod wiejskim sklepem Kazimierz zagaja do przechodzącej sąsiadki: - Halina, czy ty jesteś gorącą kobietą? - No raczej, jak z kibla wstaję, to para leci. Rozwiedziony facet spotyka na przyjęciu obecnego męża swojej byłej żony. Po kilku drinkach nabrał odwagi, podchodzi do gościa i pyta z przekąsem: - No... jak to jest używać takiego przechodzonego sprzętu? Na to nowy mąż odpowiada: - Nie jest źle. Po pierwszych 8 centymetrach dalej to właściwie nówka. Król Lew zwołał zebranie i mówi do zwierząt; -Jutro jest koniec świata!Możecie robić co chcecie! No to wszystkie zwierzęta zaczęły się bzykać. Słoń bzyka żyrafe.Żyrafa patrzy do tyłu swoją długą szyją i mówi; Ty słoń!Jutro jest koniec świata.Po co ty mnie w kondonie dymasz? To nie kondon.To wąż mi robi laske. Żona powiedziała mi dzisiaj, że jestem niedojrzały i muszę dorosnąć. Zgadnijcie kto nie ma wstępu do domku na drzewie? |
Cytat:
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=I8B1118wp98 moze glupie ale smieszne
http://www.youtube.com/watch?v=odybI...ture=topvideos lodzik |
|
|
|
W Izraelu pojawił się rozbójnik.
Rabin Hood. Odcina napletki bogatym i przyszywa biednym. Ponoć Jarosław K. "prezes" PISu wysłał list z życzeniami powrotu do zdrowia dla Kubicy Kubica odpowiedział mu - wzajemnie. Na tablicy ogłoszeń w pewnym bloku: "Szanowni lokatorzy! Za tydzień wyłączymy wam ciepłą wodę. Za dodatkową opłatą możemy też wyłączyć ciepłą wodę w sąsiednich blokach, żeby wam samym smutno nie było." |
http://www.youtube.com/watch?v=bEfu1fCsYY0
Papamobile :P |
Polecam kotburger.pl czasem coś fajnego się trafi:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl