Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

donecki 12.05.2013 21:11

Baszczu zerwał wiązadła i kończy karierę

Kocur 12.05.2013 21:44

Czy nie da sie zrobić prostego kopiuj / wklej zamiast wrzucać jedno zdanie albo link do biura prasowego rządu?

markowywislak 13.05.2013 22:20

Nie podobał im się rygor. Musieli zakładać ochraniacze na trening, złapałem też kogoś po meczu na piciu piwa w pokoju i ukarałem~Michał Probierz.
Cytuje go bo jeżeli nie rozgoni się tej bandy amatorów to dalej będziemy na 10-tym miejscu w tabeli. Kto pił ja wiem juz...

Paweł 14.05.2013 07:14

Należy tylko zadać pytanie, czy to był rygor, którego nie chcieli ci konkretni piłkarze, czy po prostu Probierz to typ człowieka, z którym nikt w dłuższym okresie czasu nie jest w stanie współpracować. Znamienne jest to, że wszystkich klubów, w których ostatnio pracował jako szkoleniowiec, odchodził skonfliktowany z piłkarzami (Jagiellonia, Aris, Wisła). Jest to trener, o pewnie niezłym warsztacie, ale charakter ma taki, a nie inny i potrafi zniechęcić do siebie każdego.

MatMario 14.05.2013 07:25

Złapał kogoś na piciu po meczu... Piwo... W pokoju hotelowym. Dobrze że go z klubu nie wywalił.

Rozumiem przed meczem, rozumiem że leży najebany jak szpak, totalne nemo, że idzie z kumplem i każdy ma po kracie piw na wieczór ale bądźmy poważni. Co takie piwo, pite z umiarem zmienia. Pójdzie do Włoch czy Hiszpanii i zabroni wina wypić wieczorem?

Byłby poważny a nie robił z siebie szeryfa bo na głupka zaczyna wychodzić tymi ciągłymi płaczami. Tam nie miał lotniska, tam nie miał boiska, tam nie było wody...

markowywislak 14.05.2013 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1312559)
Złapał kogoś na piciu po meczu... Piwo... W pokoju hotelowym. Dobrze że go z klubu nie wywalił.

Rozumiem przed meczem, rozumiem że leży najebany jak szpak, totalne nemo, że idzie z kumplem i każdy ma po kracie piw na wieczór ale bądźmy poważni. Co takie piwo, pite z umiarem zmienia. Pójdzie do Włoch czy Hiszpanii i zabroni wina wypić wieczorem?

Byłby poważny a nie robił z siebie szeryfa bo na głupka zaczyna wychodzić tymi ciągłymi płaczami. Tam nie miał lotniska, tam nie miał boiska, tam nie było wody...

Myślisz ze miał na myśli tylko jedno piwko? Chłopie on widział na treningu kto jest wczorajszy a kto zapieprza.:help:

Bóg Trybun (objawion) 14.05.2013 23:21

Podstawą u trenera jest warsztat. Charakter - jak u człowieka - jakiś być musi. Zdarzają się świetni taktycy ale mentalne biduliny, bez krzty posłuchu. Probierz idzie w odwrotnym kierunku: wszystkie swoje braki zapycha "jajami". "Trzeba mieć jaja", ten go zawiódł, tamten szansy nie wykorzystał, tu lotnisko, tam baza (na marginesie - ciekawe, czy kontrakty podpisywał z klauzulą: wybudujecie albo odchodzę). Wszystko fatalne. A jest coś, co zawalił Michał?
Ano, na złe kunie obstawił. O warsztacie ani słowa (może poza sławetną wypowiedzią przed meczem z Piastem - stwierdził, że "za mało jest nas w polu karnym rywala i dlatego strzelamy mało goli" - geniusz i strateg w jednym!). Czyli piłka to w sumie taki hazard. Stawiasz na kunia i coś ugrasz. Albo i nie. To dupa.

No to dupa, Michale.
Za mało nas w polu karnym rywala : (

lopez71 15.05.2013 06:17

Probierz to kolejny trener który zaczął więcej wymagać na treningach i nasze gwiazdeczki podniosły larum że jest be. tak samo było za Petrescu i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. U nas nawet Guardiola by nie pomógł bo kopacze mieli by za ciężko, dlatego zostawić tych co chcą się czegoś nauczyć, chcą pracować i oddać całe serce dla Wisły a resztę wyp...dolić na zbity pysk.

Bóg Trybun (objawion) 15.05.2013 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez71 (Post 1312754)
Probierz to kolejny trener który zaczął więcej wymagać na treningach i nasze gwiazdeczki podniosły larum że jest be. tak samo było za Petrescu i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. U nas nawet Guardiola by nie pomógł bo kopacze mieli by za ciężko, dlatego zostawić tych co chcą się czegoś nauczyć, chcą pracować i oddać całe serce dla Wisły a resztę wyp...dolić na zbity pysk.

Przyjść na trening i opier.dalać to mogą i szarakany. Trener musi jeszcze mieć warsztat. Pan Michał go nie miał.

lopez71 15.05.2013 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1312769)
Przyjść na trening i opier.dalać to mogą i szarakany. Trener musi jeszcze mieć warsztat. Pan Michał go nie miał.

Ten pan bez warsztatu przez dwa lata awansował z Jagą do europejskich pucharów. Wielu bardzo dobrych trenerów tego nawet w połowie nie osiągnęło

Bóg Trybun (objawion) 15.05.2013 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez71 (Post 1312786)
Ten pan bez warsztatu przez dwa lata awansował z Jagą do europejskich pucharów. Wielu bardzo dobrych trenerów tego nawet w połowie nie osiągnęło

awansował z naszej ligi. Reszta jest milczeniem.
Wielu bardzo dobrych trenerów nie pracuje w Polsce.

lopez71 15.05.2013 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1312793)
awansował z naszej ligi. Reszta jest milczeniem.
Wielu bardzo dobrych trenerów nie pracuje w Polsce.

Ok, w takim razie mam pytanie. Czy w naszej lidze jest trener którego chciałbyś w Wiśle?

Bóg Trybun (objawion) 15.05.2013 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez71 (Post 1312794)
Ok, w takim razie mam pytanie. Czy w naszej lidze jest trener którego chciałbyś w Wiśle?

W naszej nie.
Ligę niżej.

arti 15.05.2013 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez71 (Post 1312786)
Ten pan bez warsztatu przez dwa lata awansował z Jagą do europejskich pucharów. Wielu bardzo dobrych trenerów tego nawet w połowie nie osiągnęło

Dwa pytania.
1) Kto był choć na kilkunastu treningach Wisły z Probierzem?
2) Kto był w szatni Wisły w czasie pracy z Probierzem?

Nie mówię P cacy ani P beeee.
Ciężko wydawać opinie znając sprawę z gazet albo z wypowiedzi paru forumowiczów.

syryls 15.05.2013 19:10

Smuda też awansował z Widzewem do LM

Bóg Trybun (objawion) 15.05.2013 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1312840)
Dwa pytania.
1) Kto był choć na kilkunastu treningach Wisły z Probierzem?
2) Kto był w szatni Wisły w czasie pracy z Probierzem?

Nie mówię P cacy ani P beeee.
Ciężko wydawać opinie znając sprawę z gazet albo z wypowiedzi paru forumowiczów.

Jedno pytanie: byleś kiedyś na treningu Guardioli?
Czy wolno Ci (komukolwiek) bez tego uznać go za dobrego trenera?


Bez brnięcia w absurdy. Może zabrakło nam obiektywizmu, kiedy śpiewaliśmy "mocno negatywnie" o trenerze Liczce? Któż z nas odwiedzał jego treningi? Któż z nas?

---

Skasujmy ten temat. Albo zostawmy tylko dla tych, którzy będą chadzać na treningi naszych gwiazd. Trener poda tajemne hasło (ale już po treningu, o nie, cwaniaczki, tak łatwo nie ma - hasło tylko dla wytrwałych!), którego użycie będzie konieczne do aktywacji w wątku. Wtedy poużywamy sobie do reszty! Ocenimy po całości.

Trzeba na przyszłość pomyśleć o jakichś śmielszych zabezpieczeniach przed nieuzasadnioną krytyką na forum, np. chipy, wymieniane po każdym oglądniętym treningu, czy coś w ten deseń. Ostrożności nigdy za wiele.

farben 18.05.2013 10:00

Złota Wisła '78. Gdzie są chłopcy z tamtych lat?
 
Złota Wisła '78. Gdzie są chłopcy z tamtych lat?

http://d.polskatimes.pl/k/r/1/24/cb/...jpg?1368867087
fot: archiwum TS Wisła

arti 18.05.2013 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1312853)
Jedno pytanie: byleś kiedyś na treningu Guardioli?
Czy wolno Ci (komukolwiek) bez tego uznać go za dobrego trenera?


Bez brnięcia w absurdy. Może zabrakło nam obiektywizmu, kiedy śpiewaliśmy "mocno negatywnie" o trenerze Liczce? Któż z nas odwiedzał jego treningi? Któż z nas?

---

Skasujmy ten temat. Albo zostawmy tylko dla tych, którzy będą chadzać na treningi naszych gwiazd. Trener poda tajemne hasło (ale już po treningu, o nie, cwaniaczki, tak łatwo nie ma - hasło tylko dla wytrwałych!), którego użycie będzie konieczne do aktywacji w wątku. Wtedy poużywamy sobie do reszty! Ocenimy po całości.

Trzeba na przyszłość pomyśleć o jakichś śmielszych zabezpieczeniach przed nieuzasadnioną krytyką na forum, np. chipy, wymieniane po każdym oglądniętym treningu, czy coś w ten deseń. Ostrożności nigdy za wiele.

Nie byłem.
W Wiśle mu nie wyszło, w Jadze, Polonii B. czy ŁKS było lepiej, a żeby stwierdzić czy to przez przypadek (jak Ty twierdzisz) czy coś umie (zdanie lopeza) trzebaby popatrzeć co i jak robi. No i samemu się trochę na tym znać.

laxa 21.05.2013 18:37

Marcelo odejdzie z PSV do klubu Bundesligi?

Zdaniem niemieckich mediów były obrońca Wisły Kraków znajduje się na liście życzeń Werderu Brema.
Skauci klubu Bundesligi mieli kilka razy w sezonie oglądać grę Brazylijczyka, ale na razie nie złożyli oferty PSV Eindhoven. - Zainteresowanie nie przekłada się na konkrety - mówi Marcel Brands, dyrektor techniczny PSV.

Także Marcelo ostrożnie wypowiada się na temat opuszczenia klubu. - Mam jeszcze trzyletni kontrakt. Nie zajmuję się spekulacjami prasowymi, ale jest mi miło, że interesują się mną zagraniczne kluby - przekonuje stoper.

Dziennikarze piszą jednak, że były gracz Wisły latem najprawdopodobniej opuści klub. Marcelo nie ma za sobą najlepszego sezonu. Wystąpił wprawdzie w 31 meczach, ale był krytykowany za słabą grę.

kornd 22.05.2013 08:14

Bogdan Basałaj zastępcą dyrektora PZPN-u

wis.la/lwfob

WISŁAZWE 22.05.2013 08:15

Bogdan Basałaj zastępcą dyrektora sportowego w PZPN.

http://sport.interia.pl/reprezentacj...n-u,nId,971464

dwdx1906 25.05.2013 17:37

Dawid Kubowicz strzelił dziś bramkę dla Arki Gdynia w meczu z GKS Katowice.

Kubowicz grał w Wiśle w latach 2006-2008. Z tego co pamietam zaliczył jakieś występy w Pucharze Ekstraklasy.

Smyrgu 28.05.2013 13:56

przecież to Stan....wczoraj w Stalowych

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

to Bogus sie mial spotkac z Franzem czy ze Stanem ? :)

borys 28.05.2013 13:59

Zakochał się... w Krakowie hehehe

wiertar 28.05.2013 14:09

predzej w... oczach tej pani ;)

El'kabat 28.05.2013 15:31

Nikt mu jeszcze Franka nie zdążył pokazać ?

mitmichael 28.05.2013 16:04

Mariusz Jop ma bardzo powazna chorobe watroby. Jego zycie jest zagrozone
http://pilka-nozna.przegladsportowy....380,1,279.html

szczepans21 28.05.2013 22:03

http://sport.fakt.pl/Mariusz-Jop-wal...,213604,1.html

iiYama 29.05.2013 09:06

Trzymaj się Mariusz, walcz, powrotu do zdrowia ci życzę.

mitmichael 30.05.2013 07:39

Robił furore w Almerii, gral bardzo dobrze w Espanyolu, strzelał gole a teraz znowu robi furore w Turcji. Kalu Uche wymiata w Kasimpasie i juz bija sie o Niego najlepsze kluby Tureckie.

Uche w sezonie 2012-13 strzelił 19 goli i zanotował 8 asyst. Sprowadzeniem Nigeryjczyka zainteresowały się największe kluby Turcji - Fenerbahce Stambuł, Trabzonspor i Besiktas Stambuł. Według tureckich mediów Uche najbliżej jest przeniesienia się do tego ostatniego klubu.
Nieoficjalnie wiadomo, że Uche złożył obietnice, że podpisze umowę z Besiktasem. 30-letni Uche z Kasimpasą ma kontrakt ważny do połowy 2015 roku. Nigeryjczyka wycenia się na 4 mln euro.
Besiktas w sezonie 2012-13 zajął 3. miejsce w tabeli i zagra w Lidze Europy. Kasimpasa skończyła rozgrywki na 6. lokacie.

wiertar 30.05.2013 09:20

kdzie jest nasze 20% od transferu Uche ja sie pytam??;D

Watts 30.05.2013 17:28

Crystal Palace, Middlesbrough, Leicester i Blackpool obserwują Michaela Thwaite'a

Cytat:

Sky Sports understands a number of English clubs are eyeing Australia defnder Michael Thwaite.

The likes of Middlesbrough, Leicester, Blackpool and Premier League new boys Crystal Palace are all thought to be keeping tabs on Thwaite.

The 6ft 3in centre-back has been included in the A-League All Stars team to face Manchester United in July and his suitors are expected to watch him in action in Australia's upcoming games against Japan, Jordan and Iraq next month.

Thwaite has experience of playing in Europe after spells with Wisla Krakow and SK Brann and he is thought to be keen on a switch to England.
http://www1.skysports.com/football/n...ichael-Thwaite

mistico 31.05.2013 00:46

Thwaite jakimś wybitnym obrońcą nie był, przynajmniej za czasów gry u nas... jakoś najbardziej kojarzy mi się z porażką z Bełchatowem u nas 2-4

wolfy 31.05.2013 13:06

Tak z ciekawości spojrzałem na miejsce w tabeli Groningen prowadzonego przez Maaskanta: obecnie siódma pozycja. Niezły awans.

To tak w ramach równowagi wobec wcześniejszych wpisów pewnych osobników...

Ale za to my będziemy mieli Smudę - prawdziwy Polak z niemieckim paszportem, który jakimś cudem mówi po polsku mniej zrozumiale niż Holendrzy, kiedy akurat próbowali...
On na pewno nie przegra z Cracovią. No chyba że ta awansuje, wtedy sprawę pozostawiam otwartą (przyznam, że nie śledzę regularnie I ligi).

Są powody do optymizmu.

szprotson 31.05.2013 13:12

i 36 bramek strzelonych. Tylko 2 ostatnie druzyny ligi miały mniej (bo 33)
niemniej jednak dobry wynik bo rok temu byli na 14 miejscu majac ....6 punktów mniej ale i 6 bramek zdobytych więcej.
Ciężko oceniać jaki wpływ miał na wyniki trener skoro pilkarze od pół roku wiedzieli ze odchodzi.

Mocny 31.05.2013 13:14

niestety poważnej szansy nie dostał

marpil 31.05.2013 13:16

http://www.wislaportal.pl/24971,Ofic...e_z_Wisla.html

wolfy 31.05.2013 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1315205)
i 36 bramek strzelonych. Tylko 2 ostatnie druzyny ligi miały mniej (bo 33)

Niewybaczalne.
Na pewno miał super strzelców w drużynie, tylko marnował ich potencjał...
Tak jak w Wiśle.

Dobrze, ze marnuje już potencjału naszych asiorów. Strach pomyśleć, ze mógłby zablokować Sikorskiego...

A tak serio - realna ocena potencjału. Serio. Nauczcie się wreszcie, że nie możecie oczekiwać gradu bramek i technicznej gry od drewniaków...

szprotson 31.05.2013 13:20

Jakim cudem Piechna zostawał rok w rok królem strzelców aktualnej ligi? Drewno większe niż ....Rasiak, który to grał w takich klubach ze niektorzy w Polsce to o takich klubach nawet nie marzą.
nie wiem jakich miał strzelców, ale z racji ze to trener to pewnie ...sam ich wybrał. Czy znowu został oszukany i nie miał tego kogo chce, tylko Kirma mu dali z jego zyczen?

wolfy 31.05.2013 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1315212)
Jakim cudem Piechna zostawał rok w rok królem strzelców aktualnej ligi? Drewno większe niż ....Rasiak, który to grał w takich klubach ze niektorzy w Polsce to o takich klubach nawet nie marzą.
nie wiem jakich miał strzelców, ale z racji ze to trener to pewnie ...sam ich wybrał.

Śmieszne.

Piechna to był meteor, takich kolesi którzy mają jeden sezon i potem nie istnieją jest na pęczki. Trener nie ma tu nic do rzeczy.

Sam wybierał... Na pewno miał kasę na prawdziwego napastnika, pomocników etc. Dlatego właśnie ściągnął Kirma za ~100 K euro...

Właśnie o tym pisałem - myślcie.

A nazywanie Rasiaka drewnem pokazuje tylko, jak wielkim ignorantem jesteś.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl