![]() |
Baszczu zerwał wiązadła i kończy karierę
|
Czy nie da sie zrobić prostego kopiuj / wklej zamiast wrzucać jedno zdanie albo link do biura prasowego rządu?
|
Nie podobał im się rygor. Musieli zakładać ochraniacze na trening, złapałem też kogoś po meczu na piciu piwa w pokoju i ukarałem~Michał Probierz.
Cytuje go bo jeżeli nie rozgoni się tej bandy amatorów to dalej będziemy na 10-tym miejscu w tabeli. Kto pił ja wiem juz... |
Należy tylko zadać pytanie, czy to był rygor, którego nie chcieli ci konkretni piłkarze, czy po prostu Probierz to typ człowieka, z którym nikt w dłuższym okresie czasu nie jest w stanie współpracować. Znamienne jest to, że wszystkich klubów, w których ostatnio pracował jako szkoleniowiec, odchodził skonfliktowany z piłkarzami (Jagiellonia, Aris, Wisła). Jest to trener, o pewnie niezłym warsztacie, ale charakter ma taki, a nie inny i potrafi zniechęcić do siebie każdego.
|
Złapał kogoś na piciu po meczu... Piwo... W pokoju hotelowym. Dobrze że go z klubu nie wywalił.
Rozumiem przed meczem, rozumiem że leży najebany jak szpak, totalne nemo, że idzie z kumplem i każdy ma po kracie piw na wieczór ale bądźmy poważni. Co takie piwo, pite z umiarem zmienia. Pójdzie do Włoch czy Hiszpanii i zabroni wina wypić wieczorem? Byłby poważny a nie robił z siebie szeryfa bo na głupka zaczyna wychodzić tymi ciągłymi płaczami. Tam nie miał lotniska, tam nie miał boiska, tam nie było wody... |
Cytat:
|
Podstawą u trenera jest warsztat. Charakter - jak u człowieka - jakiś być musi. Zdarzają się świetni taktycy ale mentalne biduliny, bez krzty posłuchu. Probierz idzie w odwrotnym kierunku: wszystkie swoje braki zapycha "jajami". "Trzeba mieć jaja", ten go zawiódł, tamten szansy nie wykorzystał, tu lotnisko, tam baza (na marginesie - ciekawe, czy kontrakty podpisywał z klauzulą: wybudujecie albo odchodzę). Wszystko fatalne. A jest coś, co zawalił Michał?
Ano, na złe kunie obstawił. O warsztacie ani słowa (może poza sławetną wypowiedzią przed meczem z Piastem - stwierdził, że "za mało jest nas w polu karnym rywala i dlatego strzelamy mało goli" - geniusz i strateg w jednym!). Czyli piłka to w sumie taki hazard. Stawiasz na kunia i coś ugrasz. Albo i nie. To dupa. No to dupa, Michale. Za mało nas w polu karnym rywala : ( |
Probierz to kolejny trener który zaczął więcej wymagać na treningach i nasze gwiazdeczki podniosły larum że jest be. tak samo było za Petrescu i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. U nas nawet Guardiola by nie pomógł bo kopacze mieli by za ciężko, dlatego zostawić tych co chcą się czegoś nauczyć, chcą pracować i oddać całe serce dla Wisły a resztę wyp...dolić na zbity pysk.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wielu bardzo dobrych trenerów nie pracuje w Polsce. |
Cytat:
|
Cytat:
Ligę niżej. |
Cytat:
1) Kto był choć na kilkunastu treningach Wisły z Probierzem? 2) Kto był w szatni Wisły w czasie pracy z Probierzem? Nie mówię P cacy ani P beeee. Ciężko wydawać opinie znając sprawę z gazet albo z wypowiedzi paru forumowiczów. |
Smuda też awansował z Widzewem do LM
|
Cytat:
Czy wolno Ci (komukolwiek) bez tego uznać go za dobrego trenera? Bez brnięcia w absurdy. Może zabrakło nam obiektywizmu, kiedy śpiewaliśmy "mocno negatywnie" o trenerze Liczce? Któż z nas odwiedzał jego treningi? Któż z nas? --- Skasujmy ten temat. Albo zostawmy tylko dla tych, którzy będą chadzać na treningi naszych gwiazd. Trener poda tajemne hasło (ale już po treningu, o nie, cwaniaczki, tak łatwo nie ma - hasło tylko dla wytrwałych!), którego użycie będzie konieczne do aktywacji w wątku. Wtedy poużywamy sobie do reszty! Ocenimy po całości. Trzeba na przyszłość pomyśleć o jakichś śmielszych zabezpieczeniach przed nieuzasadnioną krytyką na forum, np. chipy, wymieniane po każdym oglądniętym treningu, czy coś w ten deseń. Ostrożności nigdy za wiele. |
Złota Wisła '78. Gdzie są chłopcy z tamtych lat?
|
Cytat:
W Wiśle mu nie wyszło, w Jadze, Polonii B. czy ŁKS było lepiej, a żeby stwierdzić czy to przez przypadek (jak Ty twierdzisz) czy coś umie (zdanie lopeza) trzebaby popatrzeć co i jak robi. No i samemu się trochę na tym znać. |
Marcelo odejdzie z PSV do klubu Bundesligi?
Zdaniem niemieckich mediów były obrońca Wisły Kraków znajduje się na liście życzeń Werderu Brema. Skauci klubu Bundesligi mieli kilka razy w sezonie oglądać grę Brazylijczyka, ale na razie nie złożyli oferty PSV Eindhoven. - Zainteresowanie nie przekłada się na konkrety - mówi Marcel Brands, dyrektor techniczny PSV. Także Marcelo ostrożnie wypowiada się na temat opuszczenia klubu. - Mam jeszcze trzyletni kontrakt. Nie zajmuję się spekulacjami prasowymi, ale jest mi miło, że interesują się mną zagraniczne kluby - przekonuje stoper. Dziennikarze piszą jednak, że były gracz Wisły latem najprawdopodobniej opuści klub. Marcelo nie ma za sobą najlepszego sezonu. Wystąpił wprawdzie w 31 meczach, ale był krytykowany za słabą grę. |
|
Bogdan Basałaj zastępcą dyrektora sportowego w PZPN.
http://sport.interia.pl/reprezentacj...n-u,nId,971464 |
Dawid Kubowicz strzelił dziś bramkę dla Arki Gdynia w meczu z GKS Katowice.
Kubowicz grał w Wiśle w latach 2006-2008. Z tego co pamietam zaliczył jakieś występy w Pucharze Ekstraklasy. |
przecież to Stan....wczoraj w Stalowych
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater to Bogus sie mial spotkac z Franzem czy ze Stanem ? :) |
Zakochał się... w Krakowie hehehe
|
predzej w... oczach tej pani ;)
|
Nikt mu jeszcze Franka nie zdążył pokazać ?
|
Mariusz Jop ma bardzo powazna chorobe watroby. Jego zycie jest zagrozone
http://pilka-nozna.przegladsportowy....380,1,279.html |
|
Trzymaj się Mariusz, walcz, powrotu do zdrowia ci życzę.
|
Robił furore w Almerii, gral bardzo dobrze w Espanyolu, strzelał gole a teraz znowu robi furore w Turcji. Kalu Uche wymiata w Kasimpasie i juz bija sie o Niego najlepsze kluby Tureckie.
Uche w sezonie 2012-13 strzelił 19 goli i zanotował 8 asyst. Sprowadzeniem Nigeryjczyka zainteresowały się największe kluby Turcji - Fenerbahce Stambuł, Trabzonspor i Besiktas Stambuł. Według tureckich mediów Uche najbliżej jest przeniesienia się do tego ostatniego klubu. Nieoficjalnie wiadomo, że Uche złożył obietnice, że podpisze umowę z Besiktasem. 30-letni Uche z Kasimpasą ma kontrakt ważny do połowy 2015 roku. Nigeryjczyka wycenia się na 4 mln euro. Besiktas w sezonie 2012-13 zajął 3. miejsce w tabeli i zagra w Lidze Europy. Kasimpasa skończyła rozgrywki na 6. lokacie. |
kdzie jest nasze 20% od transferu Uche ja sie pytam??;D
|
Crystal Palace, Middlesbrough, Leicester i Blackpool obserwują Michaela Thwaite'a
Cytat:
|
Thwaite jakimś wybitnym obrońcą nie był, przynajmniej za czasów gry u nas... jakoś najbardziej kojarzy mi się z porażką z Bełchatowem u nas 2-4
|
Tak z ciekawości spojrzałem na miejsce w tabeli Groningen prowadzonego przez Maaskanta: obecnie siódma pozycja. Niezły awans.
To tak w ramach równowagi wobec wcześniejszych wpisów pewnych osobników... Ale za to my będziemy mieli Smudę - prawdziwy Polak z niemieckim paszportem, który jakimś cudem mówi po polsku mniej zrozumiale niż Holendrzy, kiedy akurat próbowali... On na pewno nie przegra z Cracovią. No chyba że ta awansuje, wtedy sprawę pozostawiam otwartą (przyznam, że nie śledzę regularnie I ligi). Są powody do optymizmu. |
i 36 bramek strzelonych. Tylko 2 ostatnie druzyny ligi miały mniej (bo 33)
niemniej jednak dobry wynik bo rok temu byli na 14 miejscu majac ....6 punktów mniej ale i 6 bramek zdobytych więcej. Ciężko oceniać jaki wpływ miał na wyniki trener skoro pilkarze od pół roku wiedzieli ze odchodzi. |
niestety poważnej szansy nie dostał
|
|
Cytat:
Na pewno miał super strzelców w drużynie, tylko marnował ich potencjał... Tak jak w Wiśle. Dobrze, ze marnuje już potencjału naszych asiorów. Strach pomyśleć, ze mógłby zablokować Sikorskiego... A tak serio - realna ocena potencjału. Serio. Nauczcie się wreszcie, że nie możecie oczekiwać gradu bramek i technicznej gry od drewniaków... |
Jakim cudem Piechna zostawał rok w rok królem strzelców aktualnej ligi? Drewno większe niż ....Rasiak, który to grał w takich klubach ze niektorzy w Polsce to o takich klubach nawet nie marzą.
nie wiem jakich miał strzelców, ale z racji ze to trener to pewnie ...sam ich wybrał. Czy znowu został oszukany i nie miał tego kogo chce, tylko Kirma mu dali z jego zyczen? |
Cytat:
Piechna to był meteor, takich kolesi którzy mają jeden sezon i potem nie istnieją jest na pęczki. Trener nie ma tu nic do rzeczy. Sam wybierał... Na pewno miał kasę na prawdziwego napastnika, pomocników etc. Dlatego właśnie ściągnął Kirma za ~100 K euro... Właśnie o tym pisałem - myślcie. A nazywanie Rasiaka drewnem pokazuje tylko, jak wielkim ignorantem jesteś. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl