![]() |
kiedy rusza ekstraklasa ?
|
Cytat:
frapsem można. |
Cytat:
|
Cytat:
Importujesz film do projektu, "wkładasz" na ścieżke, dajesz play i masz pod okienkiem z filmem opcję "zrób zdjęcie":-) |
Cytat:
też miałem kiedyś ten problem. Że jak robiłem screena i wklejałem go najprościej..do paint`a to czarne tło mi się pojawiało. Odtwarzaj film z różnych programów, winamp, media player, real player itd.. Nie znam się na tym, ale jak kombinowałem z różnymi programami, to w końcu zaskoczyło na którymś i zrobiłem screena ze sceny filmowej. |
siema:) mam pyatnie co do pisania postow. bo jestem tu nowy i niemoge rozkminic jednej rzeczy... jak robic te cytaty na szarym tle np jak ma kolega wyzej ten cytat co Nitrox napisal. z gory dzieki za odp:D
|
Cytat:
Masz na dole pod postem " Cytat" klikasz i po sprawie :-) |
Znajdę gdzieś wywiad z naszym gniazdowym, który ukazał się w jednym z numerów "Forza Wisła" ?
Tu info: www.****.pl/news/show/2491__wodzirej_jest_ok_ Bardzo proszę o pomoc... |
Cytat:
Pod postem który chcesz za cytować klikasz na cytat. |
Cytat:
|
co to za PAN koło Dawidowskiego T. ?
|
|
Cytat:
blondyn, który jest na co drugim zdjęciu z meczu?? mnie też to zaintrygowało, przecież nie trzymali się za ręce ... ;) |
Orientuje sie ktoś ilu ludzi bylo na fecie? W tysiącach?
|
konkrety... on jest kimśznanym.. tak mi sie wydaje ..
|
Cytat:
|
w którym ze sklepu numizmatycznych w krakowie opłaca mi się sprzedać monetke ?
|
Cytat:
idz do kilku i się spytaj o cene ale chyba najlepiej na allegro;) |
te, działa wam gg? ;/
|
Cytat:
działa, ale widać że mają jakiś problem z serwerami znowu, skoro przez 5 minut byłem dostępny - a wszyscy na liście czerwone słonka mieli. |
Cytat:
|
Dlaczego Wy sie tak ciągle pytacie o to gg?
|
Cytat:
|
Hmm... musiałbym zobaczyc ta tabele żeby konkretnie doradzic...
1. Jezeli jest to rozbudowana tabela to zrób orientacje "poziomą" strony w Wordzie i wtedy wklej. Proste. 2. Jezeli jest to mała, prosta tabelka to zaznacz w Excelu całą > kopiuj > wklej specjalnie (zaznacz transpozycja). A potem skopiuj do Worda. |
Cytat:
A wiesz może jak zrobić w sytuacji gdy mam plik w Wordzie na +/- 75 stron i niektóre z nich potrzebuje zrobić właśnie w orientacji poziomej, żeby mi sie szerokie i rozbudowane tabele mieściły ? Niestety jak zaznaczy sie orientacje poziomą to wszystkie strony ustawiają sie w poziomie, a ja potrzebuje tylko wybrane tak ustawić, ponieważ cały plik w Wordzie musze mieć jako jeden. |
Tam gdzie chcesz wkleic tabelkę zaznaczasz miejsce, a następnie Plik>ustawienia strony> zaznaczasz "pozioma" i "zastosuj do" (wybierz): "od bieżacego miejsca"
Wtedy wszytkie strony "od tego miejsca" bedziesz miał poziome, i aby było dobrze klikasz na górze następnej strony i postępujesz jak wyzej, tylko wybierasz oczywiście "pionowa". Inaczej mozna tak: Wklejsz tabelkę na strone pionową, tabelka skonczy się sie gdzies w kosmosie, zaznaczasz cała, jadąc myszka po lewej stronie tabelki (na zewnatrz - wtedy zaznaczaja Ci sie całe wiersze) i wtedy: Plik>ustawienia strony> zaznaczasz "pozioma" i "zastosuj do" (wybierz): "do zaznaczonego tekstu". Wtedy powinna byc poziomo jedynie strona z tabelką. Word to głupie, upierdliwe i nad wyraz złosliwe bydle. A juz z edycja tabelek to potrafi doprowadzi do k..wicy. |
Jeszcze raz dzięki Kaan!
Cytat:
|
Dysponuje ktoś może namiarami na skrót/bramki z meczu Wisły z Lubinie, gdzie wygraliśmy 7:1?
|
Gdzie najlepiej sprzedać złoty łańcuszek? Nie wiem ile wazy i ile ma tych karatów. Wiem tylko tyle, że jest ze złota i dość cenny.
co mi polecicie w krk? |
Hudinho:
Na kalwaryjskiej, na przeciwko Korony jest takie "wejscie" w brame (jest tam tez SEX SHOP), tam najwiecej w Krk mi dali za zloto Gdzie w Krk kupie dosc duza ilosc - taniej Isostara w puszce? |
Siemka mam pytanie jak sie nazywa piosenka ktora leci na samym poczatku tego filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=7qEF_...eature=related |
Czy Kuba Błaszczykowski razem z Borussią zagrają w Lidze Europejskiej?
|
nie, Kuba zagra sam, bez Borussi :lol:
a na poważnie Borussia zajęła miejsce 6, które nie gwarantuje gry w PE :> |
Cześc mam pytanie dotyczace dnia jutrzejszego. Amianowicie czy jutro normalnie będą chodziły tramwaje i autobusy czy tez nie bo na stronce mpk nic nie pisze
|
wie ktos kiedy pojawia sie koszulki z okazji zdobycia mistrza ? pozdrawiam
|
Juz sa koszulki na http://sklep.wisla.krakow.pl
|
Ja również mam pytanie odnośnie koszulek:
Czy będzie reedycja tych mistrzowskich z latami na kręgosłupie? |
Cytat:
Jakby ktoś był zainteresowany kupnem takiej koszulki - http://sklep.wisla.krakow.pl/karta.php?id_prod=723 - to chętnie sie zamienię nówką rozmiar L za nówkę rozmiar XL. Pisać na priv. Jakby co to możemy sie ustawić pod Wiślackim Światem. |
Cytat:
a czemu miały by chodzić nienormalnie :P |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl