Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

sevenheaven 18.08.2011 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1149566)
:lol:
A ktoś go tam wpycha? to jakieś przeznaczenie że musi tam iść?


Bezsensu wpis, zrozumiał ktoś sevenheavena?

Cracovii gwoli ścisłości.

A Frankowski to osobny temat. Wielu go nigdy nie traktowało i nie traktuje jako kogoś przywiązanego do Wisły / jej ikonę. I nie ma sensu do tego tematu wracać.

nie wpycha, ale facet ma rodzinę na utrzymaniu, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ? a w tej chwili jest bez klubu

ciekaw jestem co sądzisz o 2 części mojego posta ;)

riv 18.08.2011 22:33

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1..._Cracovii.html

Czyli faktycznie Jean Paulista (żaden tam Jaś, na to trzeba zasłużyć) stara się o grę u parchów. W tym momencie nie interesują mnie naiwne tłumaczenia sevenheavena o tym, że jest bez klubu, że ma rodzinę na utrzymaniu itp. Pewnych rzeczy się po prostu nie robi i kropka. Szczególnie, że Jean Paulista to nie jest jakiś tam Niedzielan, tylko piłkarz, który wydawał się jakoś zżyty z klubem i kibicami. Jeżeli liczy, że na Reymonta zostanie dobrze przyjęty to niech się porządnie zastanowi bo sądzę, ba jestem pewny, że zostanie zjechany równo Dolha style. Na dodatek jego przeszłe demonstrowanie 'przywiązania' do Wisły na pewno nie przysporzy mu fanów u lamusów z kałuży. Podsumowując - będzie miał przeje*ane z jednej i z drugiej strony. Nie zazdroszczę mu przyszłych piłkarskich przeżyć.

CH. 18.08.2011 22:33

Stara gadka.. rodzinę na utrzymaniu, nieśmiertelne hasło :lol: Biedni Ci piłkarze.. taki grajek przez 5 miesięcy grania w Polskim klubie ma na kilka lat życia. Żyją jak biznesmeni.
To neich sobie idzie, ale nie do Cracovii. To nie jest laik piłkarski żeby go inne zespoły nie chciały, i nie spadkowicz Cracovia która płaci mniej zawodnikom.
Ma do wyboru kilkanaście innych klubów!
I my nie piszemy zresztą o utrzymaniach rodziny tylko o tym że mówi że kocha Wisłę, całuje jej herb a idzie do największego wroga Wisły, ście.. które powinno być na samym dnie , które powinno być poniżane i maltretowane!! kiedy kosa jest od początku istnienia klubu, kiedy napier.. li sie nasi z ickami już w latach 1920.. kiedy to nawet Reyman cisnął całej Cracovii od najgorszych! Jesli ktoś tego nie rozumie to jego sprawa. Ci co czują klimat będą wiedzieć swoje.

Powtarzam, nic by złego w tym nie było gdyby jak Niedzielan chociażby miał na Wisłę wylane, taki ktoś nigdy nie był przywiązany do Wisły, nigdy tego nie okazywał a i kibice nie traktowali go inaczej od innych.
A Jasiek mówi że kocha Wisłę i idzie do tego czegoś. Tak się nie robi i tyle.

mitmichael 18.08.2011 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1149558)
a Frankowski nie całuje herbu Jagielloni ?!

To nie to samo - Franek rozpoczynal tam swoja kariere to nie dziwi, ze tak robi po zdobyciu gola i ma do tego prawo nawet jak potem gral u Nas

ceniu 18.08.2011 22:40

ale bredzisz!! ma rodzinę na otrzymaniu tak? a wiesz ile kasy zarobił do tej pory? nie bądź kretynem i nie wypisuj takich bredni że na banana do bułki nie ma jak jeden z Lechii.

a do Niecieczy nie mógł iść? mógł ale mu się za bardzo w Krakowie spodobało.

jeżeli faktycznie podpisze kontrakt to czeka go na R22 sytuacja gorsza niż Dolhę jak pokazał się z Amiką. Zero szacunku dla takiego kolesia.

Kandzior 18.08.2011 22:42

Też mi się wierzyć nie chce, że nie miał innych ofert. W Polsce zatrudnienie miałby na pewno jeśli już chce tu zostać. Rodzinę by utrzymał nawet za 3-4 tys. miesięcznie jakby się uparł, ale że to piłkarz to musi mieć kilkakrotnie więcej a i wątpię by mu tyle dali w tym klubie do którego się wybiera.

pawelo84 18.08.2011 22:48

Dajcie Jaśkowi spokój. Grał u nas dobrze, zawsze wprowadzał sporo ożywienia do gry naszej druzyny, nie przechodził obok meczów, dawał z siebie 100%. Nie wymuszał odejścia, nie zachowywał się jak Uche. Faktem jest jednak że Jasiek zapewne wielkich pieniędzy w futbolu nie zarobił. Pewnie najwyższy jego kontrakt to jakieś 150 tyś euro rocznie. Ostatnimi czasy też grał w jakimś słabym klubie cypryjskim, skąd nie może do dziś odzyskać kasy którą ma w kontrakcie. Pewnie Filipiak albo inni zaproponowali mu sensowne pieniądze, to przyszedł. Gadanie że kasa nie jest najważniejsza jest dla mnie trochę śmieszne, bo trzeba jednak utrzymać rodzinę. Paulista to nie Cleber, który ma markę w portugali i niezłe kontakty by być skautem, tylko mimo wszystko anonimowy zawodnik, a z czegoś on będzie musiał żyć za te kilka lat ...

MłodePokolenie 18.08.2011 22:51

Wygląda na to, że Niedzielan nie miał jeszcze okazji mu powiedzieć co go spotkało, tzn. co spotkało jego auto.

vaazon 18.08.2011 22:56

@sevenheaven
Zacznę od pytania: jesteś Wiślakiem? Wygadujesz takie głupoty jakby Craxa była jakimś zwyczajnym klubem. Na R22 powinny odbywać się lekcje historii i tradycji, żeby takie pokemony jak ty wyprostować do pionu.

Jest różnica między Barceloną, a Craxą.
Jest różnica między Jagą, a Craxą.
Ba, nawet jest różnica między Polonią Warszawa, a Craxą.

I nie martw się, Paulista ma jak wykarmić rodzinę. Zapewne już zarobił więcej niż ty przez 60 lat.

KOALIK 18.08.2011 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1149571)
nie wpycha, ale facet ma rodzinę na utrzymaniu, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ? a w tej chwili jest bez klubu

ciekaw jestem co sądzisz o 2 części mojego posta ;)

Wiele rodzin w Polsce utrzymuje się za 2 tys. zł (albo za jeszcze mniej) i muszą jakoś żyć. Przeciętny piłkarz w polskiej lidze zarobi tyle za jeden byle jaki trening. Ile ta Cracovia mu niby da? 120 tys. euro? W wielu klubach mógłby zrobić więcej.

sevenheaven 18.08.2011 23:03

jestem zapewne dłużej niż Ty i nie wyzywaj mnie skoro ja Ciebie nie wyzwałem

sam nie akceptuję tego, ale staram się zrozumieć.. oczywiście wolałbym, żeby grał gdzie indziej

ale nie tozumiem sytuacji, kiedy usprawiedliwia się innych graczy, którzy również sprzedają się za kasę, nie koniecznie do cracovii

dla mnie jedna i druga osoba jest "piłkarską prostytutką" i jeśli Małecki odejdzie z klubu nawet za granicę nie podpisując nowego kontraktu to stracę do niego cały szacunek ( przez to jak rzekomo utożsamia się z klubem )

z forum koleżanek

anowie ucinam wszelkie spekulacje, ten piłkarz pojawił się na treningu Cracovii, na prośbę pewnego pana, który to poprosił naszego trenera aby mu się przyjrzał. nie będzie grał w Cracovii i nie był do nas przymierzany! dlatego oficjalna nawet na ten temat się nie zająknęła

więc chyba temat Paulisty można zamknąć

picasso 18.08.2011 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1149571)
nie wpycha, ale facet ma rodzinę na utrzymaniu, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ? a w tej chwili jest bez klubu

ciekaw jestem co sądzisz o 2 części mojego posta ;)

czyli rodzina na utrzymaniu go usprawiedliwia?
czyli mam rozumieć,ze (przepraszam za brutalne porównanie) zostałbyś męska .....ą? bo są chetni by ci zapłacic?a ty w końcu masz rodzinę na utrzymaniu...
penych rzeczy sie nie robi.albo sie człowiek urwi,albo ma szacunek.i tyle

Auro 18.08.2011 23:20

Powtarzam poraz kolejny. Jeśli ktoś całuje nasz święty znak po czym odchodzi do nabardziej znienawidzonego klubu to jest dla mnie zdrajcą i tyle. Tak jak ktos napisał, Paulista to nie jest zły zawodnik,myśle ze smiało 3/4 ekstraklasy chciałoby go widzieć w swoim zespole bo nie jest to zawodnik anonimowy i w Polsce jakąś tam swoją marke zbudował. Gdyby traktował Wisłę jak zwykłego pracodawce (źródło dochodu dla rodziny) i nic więcej to myśle ze większych problemów przez to ze testuje sie w Cracovii by nie miał. Chodzi jednak o to że identyfikował sie z klubem, całował herb, mówił o przywiązaniu po czym odchodzi do największego rywala. Wiadomo że piłkarzy dla których klub znaczy więcej niz tylko praca jest mało. Ale własnie takich piłkarzy się szanuje tacy są poźniej wspominani latami. Dla mnie to co robi Paulista to nic innego jak totalna wyjeb.. na klub który rzekomo kocha. Boli mnie to że wielu kibiców z tego forum podchodzi do kibicowania w sposób "bardziej nowoczesny" ze tak to ujme co do mnie nie trafia. Są rzeczy których sie poprostu nie wybacza i dla mnie Paulista jest jednym z tych przykładów, a wielu kibiców z tego forum próbuje każda sporną sytuacje zrozumieć m.in Frankowskiego itd. Ciekawe jak będziecie się czuć jak dostanie angaż w Cracovii i będzie całował ich herb. Dla mnie Paulista udowodnił już ze był tylko zwykłym najemnikiem bo samo testowanie i chęc związania sie z klubem z gorszej strony błoń jest już na to dowodem. Ciesze sie że są jeszcze ludzie na tym forum którzy mają podobne zdanie do mojego. WISŁA TO KIBICE!

Picasso - 1906% poparcia.

waspinator 19.08.2011 08:00

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html

Lechista69 19.08.2011 08:11

Zadzwon ktos do Paulisty i niech na testy do Gdanska wali, w momencie podpisania ze sraxa bedzie nikim w Krakowie :P

nesta 19.08.2011 08:27

Naiwnosc niektorych mnie przeraza. Nie wiem czy macie po kilka lat czy co, ale jesli mysleliscie, ze najemnik, do tego ktos z zagranicy, bedzie zywil jakies wielkie uczucia do swojego miejsca pracy (milosc, wiernosc itp) i postawi to ponad dobro swoje, swojej kobiety i dzieci to jestescie smieszni. Pogral tu pare lat, ma fajne wspomnienia, sentyment i to wszystko. I to jest calkiem normalne. Nie wiem czy mial inne oferty, jesli tak to moze rzeczywiscie warto bylo je rozwarzyc w pierwszej kolejnosci. Troche mu sie dziwie, bo w Krakowie na miasto liczyc nie mozna jesli chodzi o bezpieczenstwo mieszkancow, a debili nie brakuje.

LooNatyk 19.08.2011 08:38

nesta dokładnie o to chodzi.. że nie tylko kasa się liczy, ja bym tam wolał mniej zarabiać, ale żyć sobie w spokoju. Dlatego sam nie wiem, czy to głupota Jaska, czy do końca nie zdaje sobie sprawy?

PANDEM0NIUM 19.08.2011 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1149607)
czyli rodzina na utrzymaniu go usprawiedliwia?
czyli mam rozumieć,ze (przepraszam za brutalne porównanie) zostałbyś męska .....ą? bo są chetni by ci zapłacic?a ty w końcu masz rodzinę na utrzymaniu...
penych rzeczy sie nie robi.albo sie człowiek urwi,albo ma szacunek.i tyle

Ja zanim Tobie odpowiem to zadam Tobie kluczowe pytanie
Masz rodzine?

fanfan 19.08.2011 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1149607)
czyli rodzina na utrzymaniu go usprawiedliwia?
czyli mam rozumieć,ze (przepraszam za brutalne porównanie) zostałbyś męska .....ą? bo są chetni by ci zapłacic?a ty w końcu masz rodzinę na utrzymaniu...
penych rzeczy sie nie robi.albo sie człowiek urwi,albo ma szacunek.i tyle

A czy rodzina na utrzymaniu to nie jest powód? On jest piłkarzem i dzięki temu zawodowi zarabia na rodzinę , nie tylko na to by teraz było co zjeść ale również by odłożyć na przyszłość ponieważ kariera piłkarza wiecznie nie trwa . Co do dziwek to myślisz po co to robią ? Duża część z nich to robi właśnie po to by zarobić na własną rodzinę i dostatnie życie. A co jeśli Cracovia jest jedynym klubem który jest zainteresowany usługami Jaśka? Ma zrezygnować z tego kontraktu dlatego że grał kiedyś w Wiśle i zostać bez pracy licząc że "jakoś to będzie" i będzie co do garnka włożyć ? Czym może zapewnić sobie i swojej rodzinie fundusze na godne życie?

Mateusz91 19.08.2011 09:00

Krótko i na temat.

Każdy kto miał do czynienia z Wisłą a ubiera na siebie koszulkę w pasy jest cwelem.

Tłumaczenia jakiekolwiek piłkarzyny, który na koncie ma pewnie tyle, że mógłby do końca swojego życia nie pracować i żyć komfortowo są jedynie zwykłym bełkotem werbalnym tulonym przez naiwniaków, którzy chyba w dodatku nie rozumieją na czym polega rywalizacja z Cracovią.

Zagra w Cracovii ma mieć na Wiśle to co miał niegdyś broniący bramki Lecha Dolha.

fanfan 19.08.2011 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateusz91 (Post 1149712)

Tłumaczenia jakiekolwiek piłkarzyny, który na koncie ma pewnie tyle, że mógłby do końca swojego życia nie pracować i żyć komfortowo są jedynie zwykłym bełkotem werbalnym tulonym przez naiwniaków, którzy chyba w dodatku nie rozumieją na czym polega rywalizacja z Cracovią.

Skąd wiesz ile on ma na koncie ? Może ma tego tyle że może już nie pracować a może ma całe g.....! Po drugie on już powoli będzie myślał o zakończeniu kariery więc to co odłoży za bycia piłkarzem ma zapewnić Jemu i Jego rodzinie godną przyszłość .

domin_czyzyny 19.08.2011 09:13

są tysiące klubów na świecie, a On chce wybrać cracovie ... gdyby poszukał znalazłby inny...

tyle, że pewnie cracovia mu zapłaci kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy więcej... zwykły Judasz...i będzie sobie mieszkał w pięknym Krakowie... ciekawie czy teraz będzie miał takie spokojne i fajne życie jak kiedyś, bo podobno Wtorek się już przekonał co nieco.

to już 3-ci odpad w craxie ostatnimi czasy, po Matysiaku i Niedzielanie...

Nie odbieram mu prawa do gry w cracovii, Jego święte prawo, Jego kasa, itp.
Ja mówię, że jak się ma honor i zasady, chce się mieć szacunek na R22 - to nigdy się nie pójdzie do pasów... - podejmując taką decyzje musi wiedzieć, że jak przyjedzie do nas z cracovią będzie dla nas wrogiem, zdrajcą, cwelem - czyli zwykłą k...ą, która nie może mieć ni joty szacunku.

Przypominam sobie Franka, jak stał się wrogiem wśród części Kibiców Wisły, a przy Jaśku (jeśli podpisze z craxą), to Franek będzie "ideał wierności".

fanfan 19.08.2011 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1149717)
są tysiące klubów na świecie, a On chce wybrać Cracovie ... gdyby poszukał znalazłby inny...

tyle, że pewnie Cracovia mu zapłaci kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy więcej... zwykły Judasz...i będzie sobie mieszkał w pięknym Krakowie... ciekawie czy teraz będzie miał takie spokojne i fajne życie jak kiedyś, bo podobno Wtorek się już przekonał co nieco.

to już 3-ci odpad w Craxie ostatnimi czasy, po Matysiaku i Niedzielanie...

Jeszcze jest Nawotczyński.

mr mojo 19.08.2011 09:21

Wiekszosc z was nie ma rodziny na utrzymaniu , wiec cala ta dyskusja jest jalowa.

Bronex 19.08.2011 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1149687)
Naiwnosc niektorych mnie przeraza. Nie wiem czy macie po kilka lat czy co, ale jesli mysleliscie, ze najemnik, do tego ktos z zagranicy, bedzie zywil jakies wielkie uczucia do swojego miejsca pracy (milosc, wiernosc itp) i postawi to ponad dobro swoje, swojej kobiety i dzieci to jestescie smieszni. Pogral tu pare lat, ma fajne wspomnienia, sentyment i to wszystko. I to jest calkiem normalne. Nie wiem czy mial inne oferty, jesli tak to moze rzeczywiscie warto bylo je rozwarzyc w pierwszej kolejnosci. Troche mu sie dziwie, bo w Krakowie na miasto liczyc nie mozna jesli chodzi o bezpieczenstwo mieszkancow, a debili nie brakuje.

No i fajnie. Tylko to co napisałeś w żaden sposób nie unieważnia faktu ,że w opinii kibiców Wisły szacunek do takiego piłkarza jak Paulista , leci w dół błyskawicznie. Niech on sobie robi swoje , a my będziemy myśleć swoje. Proste jak budowa cepa. On się nas nie ogląda to my mamy patrzeć na niego. Dobre sobie. Z resztą Paulista musi być naprawdę w beznadziejnej sytuacji jak nawet mówił o przyjęciu oferty z I ligi. Dodatkowo. Każdy piłkarz Wisły Kraków , który miał zaszczyt reprezentować jej barwy w meczu derbowym przeciw Cracovii musi mieć świadomość jak to jest wszystko poukładane i gdzie jest barykada. Jasiek zachował się trochę jak dwulicowy szczur. Tutaj obcałowywanki /przytulanki na Wiśle przed meczem , komplementy , komplementy a potem robi macę w domu.

Kaan 19.08.2011 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateusz91 (Post 1149712)

Każdy kto miał do czynienia z Wisłą a ubiera na siebie koszulkę w pasy jest cwelem.

A odwrotnie?

domin_czyzyny 19.08.2011 09:27

Bronex 100 % poparcia.

Paulista ma prawo grać gdzie chce, ale już nie ma prawa od nas wymagać szacunku i uznania...

LooNatyk 19.08.2011 09:28

Ci co pisza o rodzinie.. to tylko kasa sie liczy? A spokój? To nie jest ważne?

serek.c2 19.08.2011 09:33

....a mać - przestańcie z tymi bajeczkami o utrzymaniu rodziny. Piłkarzyny za jeden roczny kontrakt mogą sobie nieźle prosperującą firmę otworzyć. Taki średni, ligowy kontrakt - 150 tys Euro, 600 tys zł... Policzcie sobie ile pracujecie na taką kasę. Bidulki piłkarze... Nie mają na emeryturę - śmiechu warte.

Rzygać się człowiekowi chce czytając to forum - chyba najbardziej poprawne politycznie w Polsce. Na stadionie to samo. Krzyknąć na Donka nie krzykną, protest - broń boże! Związany z Wisłą piłkarz przechodzi do żydów - ma rodzinę na utrzymaniu (a może to klimat jak u Frankowskiego? Dzieci pewnie się na Cyprze pochorowały...).

ps. tak - mam rodzinę na utrzymaniu.

PANDEM0NIUM 19.08.2011 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1149714)
O tempora o mores !

Co tu się ku.rwa jego mać dzieje ? idzie do żydów więc jest zwykłym cwelem to jest prosta sprawa. Picasso jasno naświetlił sprawę, a inne zdanie niż to właściwe powinno być nagradzane długim odpoczynkiem od pisania.

Dla Ciebie życie jest zawsze czarne albo białe?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr mojo (Post 1149722)
Wiekszosc z was nie ma rodziny na utrzymaniu , wiec cala ta dyskusja jest jalowa.

Amen. To tak jak dyskutować ze ślepym o kolorach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1149725)
A odwrotnie?

Nawrócenie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl