Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Kociewiak 20.10.2011 20:28

Co do Majchrowskiego miał racje, ale z samym stadionem przesadzał, mówiąc i potwierdzając słowaKoźminskiego, że stadion to nie jest nowoczesny nawet jak na XX wiek, że komfort oglądania to też jest zły i ta awaria to też skutek bublowatości stadionu i tak dalej i tak dalej... a Borek coś bredził o samolotach które mogły by lądować przy liniach bocznych.

wolfy 20.10.2011 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1179220)
Wolfy, Ty po prostu się zadowalasz byle czym.

Prosty ze mnie człowiek - cóż zrobić.

Widać, że nasi się juz nie pierdziela i wykorzystują cały znany sobie arsenał boiskowych fauli: od symulki po miękkie faule. Nie powiem, żeby mi to przeszkadzało:>
Jest w nich ambicja, chęć zwycięstwa i pokazania się. Może jednak mendy niechcący się nam przysłużyły i pomogły w zbudowaniu "team spirit"? Piłkarsko jesteśmy słabi, ale walczymy.

starybulon 20.10.2011 20:29

Koźmiński-ło matko boska tragedia!!!!!!

Oldpara 20.10.2011 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 1179212)
no to fajnie że taki poziom piłkarski Cie zadowala, że frekwencja też Ci odpowiada.

A ty pewnie w 7 minut ze stadionu wróciłeś, bo tak dbasz o frekwencje? Co za żenada...


Co do meczu... piłkarsko tak sobie, ale i tak lepiej niż Fulham. Odense sobie z nimi nie poradziło.

Szacun dla Maskaanta, że z tak beznadziejniej kadrowo drużyny - bez Małeckiego, Sobolewskiego , Meliksona, Genkova, Jovanovica zrobił kolektyw, który może nie gra zajebiście, ale walczy w każdym meczu do końca i z całych sił. I wyniki ma super.

I skumajcie - Maskaant robi drużyne między innymi dlatego, ze pier..doli smuty na konferencjach i broni swoich zawodników mimio, że czasem grają kiche. Ze słabych zawodników robi walczącą drużynę.

Brawo Wisła!

flamengista 20.10.2011 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ociec Ciemka (Post 1179217)
Było tak gorąco?

Pierwszy sukces Maaskanta w Polsce to MP, drugi to awans do LE, ten jest trzeci :)

Wszystkiego najlepszego!

Pardon, miało być: sukces w europejskich pucharach. Przejście Liteksu to był obowiązek.

Znając naszego Bossa, pewnie już zaczynał myśleć o zmianach. Teraz Maaskant ma szansę na odbudowanie zaufania u właściciela.

Oczywiście nie przesadzałbym z hurraoptymizmem, bo sytuacja w grupie jest trudna. Ale przynajmniej nie zbieramy bęcków od wszystkich. Fulham to jednak niezła firma.

tomek100 20.10.2011 20:31

To nieprawdopodobne jak media "ogólnopolskie" nienawidzą Wisełki - za dużo sukcesów w ostatnich 13 latach :) :)

a_r_e_n_a 20.10.2011 20:33

Wisełko, przepraszam, że zwątpiłem. To się więcej nie powtórzy. Dziękuję całej drużynie za świetny mecz, serce mało nie wypadło z klatki.

Biton - nie mam pojęcia jak on to robi...ale robi, a do tego jak pięknie!

No i wreszcie Robert coś skorygował, może częściej kibice muszą zabierać głos hehe(taki żart, gdyby ktoś zaraz zaczął skakać).

Dziękuję za magiczny wieczór.

PhantomRanger 20.10.2011 20:36

Panowie, bije się w pierś. Nie przypuszczałem, że tak grając z Jagiellonią zdobędziemy jakiekolwiek punkty w meczu z Fulham. Niemniej jestem ucieszony, bo nie skończymy z zerowym dorobkiem.

tofik 20.10.2011 20:42

Właściwie to nic nie graliśmy, taka prawda. Fulham olewka totalna, zależało im tylko na tym by przeczłapać ten mecz a pomimo tego to my musieliśmy biegać za piłką (wyłączajac okres 11 na 10 gdy Londyńczycy się cofnęli świadomie)
Ale zaraz, o co ja się spinam :)Win jest win. Patrząc na nasz stan kadrowy to jest nawet sukces.

ps. Fałszywy alarm odn. Garguły. Nic z tego.
Krew mnie zalewa jak widzę jego gre. Człapak który nie wie, że trzeba wesprzeć skrzydłowego czy napastnika i biegać do gry w te sektory. On się woli przyglądać. Siły nie ma, czy ma na wszystko tak wyjebane ?

ociec Ciemka 20.10.2011 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1179230)
Pardon, miało być: sukces w europejskich pucharach. Przejście Liteksu to był obowiązek.

Znając naszego Bossa, pewnie już zaczynał myśleć o zmianach. Teraz Maaskant ma szansę na odbudowanie zaufania u właściciela.

Oczywiście nie przesadzałbym z hurraoptymizmem, bo sytuacja w grupie jest trudna. Ale przynajmniej nie zbieramy bęcków od wszystkich. Fulham to jednak niezła firma.

Niby tak, ale przejście Levadii czy Karabachu też się wydawało obowiązkiem. Ja się bardzo cieszę z tej LE choć uważam, że klub spieprzył ją marketingowo. To sukces, a jest przedstawiany jak porażka.

Od roku - mam nadzieję, że się nie mylę - próbujemy budować w miarę porządny klub. Nie potrafimy się jeszcze w tym wszystkim odnaleźć - wydaje nam się, że jesteśmy WIELCY, a jesteśmy przeciętnym europejsko klubikiem (przypomnę losowanym z czwartego, najgorszego koszyka). I wygrana z drużyną z Premiership po prostu MUSI cieszyć :)

wanciak86 20.10.2011 20:44

Dużo w zeszłym roku mówiło się, że Lechia jest uzależniona od Traore. Dziś kolejny raz przekonałem się, że za mojego życia nie było tak uzależnionej drużyny od jednego zawodnika, jak jest teraz Wisła od Bitona..

Romuald 20.10.2011 20:45

Sezon pucharowy uratowany, prestiżowe zwycięstwo dzięki któremu piłkarze poczują się mocniejsi .
Teraz jakimś cudem nie przegrać w Londynie i będzie ciekawie do końca rozgrywek.

Chesteroski 20.10.2011 20:50

Jaki hura optymizm tutaj panuje... Bardzo się cieszę ze zwycięstwa, ale nie zapominam, że grając 11 na 11 to Fulham nas zamknęło w hokejowym zamku. Mieliśmy jak zwykle trochę farta, Maaskant to się naprawdę pod szczęśliwą gwiazdą urodził. Po czerwonej kartce, zdecydowanie przesadzonej, Fulham się nieźle pogubiło. No ale może będzie jakieś przełamanie.

U nas zdecydowanie najlepsi dzisiaj Iliev i Nunez . Najsłabsi Kirm i Diaz.

Gratulacje za zwycięstwo.

7 kotów 20.10.2011 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1179213)

Dostałem bardzo miły prezent na imieniny, dzięki:-D

Jestes Jasiu, Kleopatra czy Irena Ochodzka ? :D

martin_6 20.10.2011 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1179237)
ps. Fałszywy alarm odn. Garguły. Nic z tego.
Krew mnie zalewa jak widzę jego gre. Człapak który nie wie, że trzeba wesprzeć skrzydłowego czy napastnika i biegać do gry w te sektory. On się woli przyglądać. Siły nie ma, czy ma na wszystko tak wyjebane ?

Nie przesadzałbym, że mu się nie chciało. Nie wiem, gdzie oglądałeś mecz i jak to wyglądało z pespektywy TV, ale z trybun było widać, jak szukał sobie miejsca to na lewej, to na prawej. Inna sprawa, że tradycyjnie nic mu nie wychodziło.

flamengista 20.10.2011 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1179237)
(...)

Fakt, że Fulham nie potraktowało tego meczu jako priorytetu - oszczędziło kilku piłkarzy z pierwszego składu. Ale:
- my gramy bez Meliksona, Małeckiego, Sobolewskiego i Jovanovica;
- nawet bez kilku podstawowych graczy i będąc w ogonie tabeli Premiership Fulham ma pakę na MP;
- Amika w zeszłym sezonie właśnie dlatego odnosiła sukcesy, bo przeciwnicy (Juve, MC) ich lekceważyli. Jakoś wtedy nikt nie narzekał, tylko cała Polska zachwycała się ich sukcesami.

Co do Garguły, to się nie zgodzę. Jest spora poprawa, tyle że Łukasz nie ma jeszcze sił na 90 minut na dobrym poziomie. Pierwsze 45 minut było bardzo dobre, więc jest jeszcze nadzieja. Melikson jeszcze trochę będzie pauzować, więc Garguła ma szansę się odbudować poprzez w miarę regularne występy.

Słyszę głosy, że jesteśmy uzależnieni od Bitona. A Amika od Rudniewa nie jest? Paradoksalnie to Dudu może u nas dłużej zostać (do końca sezonu) niż Łotysz (może odejść już w zimie). Cieszmy się, że chłopak jest w formie zamiast martwić na zapas.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ociec Ciemka (Post 1179238)
Niby tak, ale przejście Levadii czy Karabachu też się wydawało obowiązkiem. Ja się bardzo cieszę z tej LE choć uważam, że klub spieprzył ją marketingowo. To sukces, a jest przedstawiany jak porażka.
(...)

Fakt, to LE miało być realnym celem, a skoro go zrealizowano to powinniśmy się cieszyć meczami z solidnymi firmami: Twente, Fulham czy nawet Odense.

7kotów: opcja nr 3:-D

Karherop 20.10.2011 20:56

No nareszcie dobry mecz w naszym wykonaniu . Nie jesteśmy jednak tak słabi , jak to kreuje większość kibiców i media , jeśli zespół z Premier league praktycznie nie stwarza w meczu 100% sytuacji .

Można powiedzieć - grali w 10 , ile to razy graliśmy w 10 ze słabszym przeciwnikiem , a i tak prowadziliśmy grę , wręcz zamykaliśmy ich na własnej połowie . Fulham tego nie potrafiło . Wisła grała z głową , może czasami brakowało ludzi z przodu , ale własnie takie mecze , zaprocentują za rok w pucharach . Brawa za walke i ambicje. W końcu drużyna Maaskanta zagrała dokładnie tak jak musiała zagrać . I wygrała .

Oceny indywidualne:

Pareiko - bez zarzutu , 7
Lamey - 6 - dobry mecz , ale szybkości to mu już nie przybędzie . Widać że gra z przymusu , ale dzisiaj nie oddawał tyle pola jak w Holandii.
Jaliens - 8 , oglądajmy takiego Jaliensa w każdym meczu i kibice juz nigdy nie bedą go 'ściągać' z boiska
Chavez - 4 , niestety równia pochyła w dół . Musi odpocząć 2-3 spotkania bo się nam czołowy zawodnik kompletnie posypał .
Diaz - 6 , 3-4 razy go niemiłosiernie ograli , ale jak na niego dawał rade . Poza tym nieźle dogrywał piłki do przodu.
Wilk - 7 , często grał na alibi , ale nie odpuszczał , bardzo dobry mecz
Nunez - 8 , szkoda będzie się z nim żegnać ( jesli rzeczywiście ma klauzule 1 mln euro ) , bo o lepszego łącznika obrony z atakiem ciężko ( jak na nasze warunki ) .
Garguła - 5 - w moim przekonaniu dzisiaj zawiódł . Coś mi się wydaje że juz nigdy nie wróci stary Garguła . Brak mu tej nieszablonowości którą miał kiedys . Poza tym za szybko siadł fizycznie
Kirm - 5 - dynamiczy , ale nie wygrwał pojedynków , ne oczekiwałem po nim cudów
Iliev - 8 - w I połowie przewyższał o 2 klasy nawet napastników Fulham . Fantastyczny mecz w I połowie . W II opadł potwornie z sił
Biton - 8 - Kupić . Jesli kosztuje 1,5 mln to wziąść kredyt . Po tylu bramkach jego wartość już teraz oscyluje w granicach 3-4 mln euro , a potencjałem imo ma większy niż Rudniev .

Czekaj , Brud , Boguski - dobrze ich widzieć w końcu na boisku . Maaskant odrabia zadanie domowe .

Ta drużyna może być tylko lepsza . Pamiętajmy bez kogo ta drużyna musi w tej chwili grać .

iwan149 20.10.2011 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1179239)
Dużo w zeszłym roku mówiło się, że Lechia jest uzależniona od Traore. Dziś kolejny raz przekonałem się, że za mojego życia nie było tak uzależnionej drużyny od jednego zawodnika, jak jest teraz Wisła od Bitona..

No prosze Cie, jeszcze niedawno wszyscy mówili, że Wisła bez Małeckiego, potem Meliksona nie istnieje, jest od nich niesamowicie uzależniona. Teraz, że Biton strzela to fajnie od tego w końcu jest napastnik

wanciak86 20.10.2011 21:00

Napastnik ? to jest za małe słowo, na to ile bramek (na ilość strzelonych) ma sam Biton dla Wisły.

For_FuN_ 20.10.2011 21:01

Po meczu...dziekuje przede wszystkim sedziemu ;-), bo to co dzisiaj odstawial, to naprawde "klasa" pokroju Lyczmanskiego ;). A drugi w kolejnosci, to oczywiscie Biton. Szkoda, ze chlopaka pozegnamy po sezonie, ale promuje sie elegancko. To tyle, bo wiele wiecej nie da sie napisac o meczu, gdzie gramy na obrone Czestochowy w 11 na 10.

Kociewiak 20.10.2011 21:02

to jest prawdziwy bombardier. Żeby go tylko Wisła wykupiła

7 kotów 20.10.2011 21:08

Biton to taki Switlica. wpadaja mu te gole ale gra jako taka pozostawia sporo do zyczenia.

whistar 20.10.2011 21:12

Co się działo w tym polsacie? Napiszcie tym co byli na meczu.

Ciastek1 20.10.2011 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1179259)
Biton to taki Switlica. wpadaja mu te gole ale gra jako taka pozostawia sporo do zyczenia.

z tą różnicą , że Biton to jednak potrafi pierdyknąć zza pola karnego natomiast Serb to raczej wolał stać przy słupku i wtaczać piłki za linie bramkową

flamengista 20.10.2011 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1179252)
Po meczu...dziekuje przede wszystkim sedziemu ;-), bo to co dzisiaj odstawial, to naprawde "klasa" pokroju Lyczmanskiego ;). A drugi w kolejnosci, to oczywiscie Biton. Szkoda, ze chlopaka pozegnamy po sezonie, ale promuje sie elegancko. To tyle, bo wiele wiecej nie da sie napisac o meczu, gdzie gramy na obrone Czestochowy w 11 na 10.

Przesadzasz. Czerwona kartka zasłużona, ręka Lameya przy ciele - mógł, ale nie musiał podyktować karnego. Jedyne, co nam odpuścił to późne wyrzucenie Chaveza. A w przerwie w studiu nawet Kowalczyk mówił, że sędzia mógł dać drugą czerwień za brutalny faul dla gracza Fulham.

Chcesz Lyczmańskiego-bis - to oglądaj mecz Legii. Właśnie Wawrzyniak wyciął gościa z Rapidu równo z trawą w polu karnym i nic.

Co do Bitona, to przecież Cupiał mógłby się szarpnąć - przecież ta inwestycja raczej się zwróci. Można na nim sporo zarobić. Problem w tym, czy zawodnik po wypromowaniu się w Wiśle nie dostanie lepszej propozycji. Nie wiem, jakie są zapisy w umowie o wykupie, ale Biton na pewno też ma coś do powiedzenia w tej sprawie.

grogoriogreg 20.10.2011 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1179252)
Po meczu...dziekuje przede wszystkim sedziemu ;-), bo to co dzisiaj odstawial, to naprawde "klasa" pokroju Lyczmanskiego ;). A drugi w kolejnosci, to oczywiscie Biton. Szkoda, ze chlopaka pozegnamy po sezonie, ale promuje sie elegancko. To tyle, bo wiele wiecej nie da sie napisac o meczu, gdzie gramy na obrone Czestochowy w 11 na 10.

Radzę się wybrać na wizytę do lekarza, bo to nienormalne, że użytkownik z takim stażem od tak długiego czasu wypisuje tak debilne zdania. już nawet nei opłaca się ironizować podobnych postów, bo same one są żałośnie śmieszne. Brakuje tylko wpisu naczelnego pajaca tego forum, niejakiego darioka.

Poczekajcie do następnej porażki, bo wypisywanie takich bredni po zwycięstwach sprawia, że tracicie jakiekolwiek poważanie u normalnych osób.


A co do meczu to przede wszystkim Biton pokazał klasę, eśli miałbym go z kimś porównać to z Żurawskim, a nie Brożkiem. Młody, bramkostrzelny, myślę, że ma potencjał podobny do Rudnevsa z Amici. Niewykupienie jego byłoby błędem większym od sprzedaży w jednym okienku 2 środkowych obrońców.
Dalej Jaliens, świetny mecz, z resztą podobnie jak drugi "ćpun z Holandii", tu tak do krytyków, którzy teraz mogą wyżywać się tylko (z resztą słusznie) na pokracznym Diazie, czy sędziemu(!) za to, że skrzywdził Fulham i sprawił, że zabity został duch gry fair! Kolejnie, Iliev - jedyny obecnie piłkarz, który potrafi grać 1 na 1, no i w końcu środek pola, który zagrał na normalnym poziomie - bez rewelacji, ale w końcu bez większych błędów i aktywnie w przodzie. Nunez po kilku słabszych meczach zagrał bardzo dobrze, ciągle jednak jestem ciekaw jego gry na lewej obronie, gdzie wg mnie byłby na ten moment idealnym piłkarzem.

Czyżby w Londynie Czekaj w pierwszym składzie? Raczej nie, bo wróci Jovanović, a w dodatku ten mecz mógłby znacząco obniżyć jego opinie wśród kibiców. Mecz z Podbeskidziem wydaje się idealny do dłuższego występu.

1q2 20.10.2011 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1179252)
To tyle, bo wiele wiecej nie da sie napisac o meczu, gdzie gramy na obrone Czestochowy w 11 na 10.

Jak masz pisać takie brednie to faktycznie skończ na tym.Na prawdę nie wiem gdzie się tacy ludzie rodzą;)

rafkur 20.10.2011 21:27

A cóż Was to pierd... w mediach tak wzrusza. Jeszcze ze dwa mistrzostwa i się przyzwyczają. Srał te cioty parchaty pies.
Sam mecz na wielki plus. To my byliśmy bardziej osłabieni kadrowo a nie Angole. Sobol, Mały, Maor, Jovanic, Genkov. Przy naszej kadrze to tak jakby tamtym wypadło 12 zawodników z kadry. Wreszcie pokazali charakter. Pewnie, że jeszcze daleka droga ale w tej sytuacji to wręcz cud. Nawet nie chodzi mi o sam wynik ale o dominację na boisku przez większość meczu. Czerwona kartka? A ktoś kazał mu odwalać taki numer? Wiele to nie zmienia bo na papierze dzieli nas czas w jakim leci się na księżyc. Przy takiej teoretycznej przewadze powinni nas i tak pojechać łatwo i przyjemnie.

VrOOb3L 20.10.2011 21:29

JA się pytam dlaczego ten GUMIOK gra w oldbojach NASZEJ WISEŁKI przecież gościu Ją bezszcześci w każdym komentarzu nieudolnym podczas transmisji meczu. Jest poddanym WARSZAWKI.Panie PREZESIE CAŁKOWITY ZAKAZ DLA TEGO pana na STADION NASZEJ WISEŁKI . Niech wypasa owce i Borkowi doi mleko.

willow 20.10.2011 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1178992)
A ja, na przekór większości, jakoś wierzę, że dzisiaj będzie dobrze... zawsze jak się u mojej teściowej w stodole bąbelki na gnoju robią, to Wisła wygrywa :) a wczoraj ich było co niemiara ;)

Hi HI HI...
Podziękujcie mojej teściowej :D

Pan Jotka 20.10.2011 21:31

W tym co dzieje sie np. w Polsacie to to spora zasługę mają kibice Wisły. Choćby na tym forum. Maaskant to śmieć, co on robi z Wisłą, Vaalcx załatwia szrot, Basałaj pogrąza Wisłę...Kuźwa ludzie. Jesteście przeżarci jakąś nienawiścią niczym Weszło. Ten portal [potrafil najpierw zjechać Maaskanta za to, że bierze winę piłkarzy na siebie, a następnie zjechac go za to, że wskazuje winnego piłkarza! Rozdwojenie jaźni???

irman 20.10.2011 21:34

Zwycięstwo nad niezłym klubem z Premiership jest dla każdej polskiej drużyny sukcesem, niezależnie od okoliczności w jakich udało się to osiągnąć. Cudów nie graliśmy ale źle to też nie wyglądało. Fakt że Fulham odpuściło mecz, ale to chyba taki symbol Ligi Europejskiej. Dla większości drużyn z najlepszych lig te rozgrywki to pryszcz na dupie. Żaden prestiż, żadna kasa. Jest więc okazja żeby się pokazać i my to dzisiaj wykorzystaliśmy.

mr_kwolf 20.10.2011 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1179274)
W tym co dzieje sie np. w Polsacie to to spora zasługę mają kibice Wisły. Choćby na tym forum. Maaskant to śmieć, co on robi z Wisłą, Vaalcx załatwia szrot, Basałaj pogrąza Wisłę...Kuźwa ludzie. Jesteście przeżarci jakąś nienawiścią niczym Weszło. Ten portal [potrafil najpierw zjechać Maaskanta za to, że bierze winę piłkarzy na siebie, a następnie zjechac go za to, że wskazuje winnego piłkarza! Rozdwojenie jaźni???

Jakieś źródło? Bo nie kojarze takiego artykułu, a czytam wszystkie.

Pan Jotka 20.10.2011 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1179276)
Jakieś źródło? Bo nie kojarze takiego artykułu, a czytam wszystkie.

Proszę: http://www.weszlo.com/news/8190 Maaskant zły bo zjechał Chaveza :P

ociec Ciemka 20.10.2011 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1179275)
Zwycięstwo nad niezłym klubem z Premiership jest dla każdej polskiej drużyny sukcesem, niezależnie od okoliczności w jakich udało się to osiągnąć. Cudów nie graliśmy ale źle to też nie wyglądało. Fakt że Fulham odpuściło mecz, ale to chyba taki symbol Ligi Europejskiej. Dla większości drużyn z najlepszych lig te rozgrywki to pryszcz na dupie. Żaden prestiż, żadna kasa. Jest więc okazja żeby się pokazać i my to dzisiaj wykorzystaliśmy.

Czy to nie oni niedawno grali w finale tej odpuszczanej LE?

anthony09 20.10.2011 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1179259)
Biton to taki Switlica. wpadaja mu te gole ale gra jako taka pozostawia sporo do zyczenia.

Piękne określenie.
Mamy czas do końca sezonu, aby określić się czy jego kupno jest miarodajne i tyle.
Z Chavezem też była niewiadoma, wszyscy chcieliśmy go kupić, ja osobiście również ale fakt jest taki że Chavez jest za słaby na Europejskie Puchary. Zobaczymy czy Biton zwołuje Europe, Lige. Wisła to taki klub, gdzie 15-20 bramek na sezon napastnika to podstawa. Biton tego jeszcze nie osiągnął.
Zobaczymy, pożyjemy ale przyznaję że nogę prawą i lewą ma zarąbiście ułożoną i te jego strzały z dystansu ... no można się zakochać.

Hanys 20.10.2011 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1179275)
Zwycięstwo nad niezłym klubem z Premiership jest dla każdej polskiej drużyny sukcesem, niezależnie od okoliczności w jakich udało się to osiągnąć. Cudów nie graliśmy ale źle to też nie wyglądało. Fakt że Fulham odpuściło mecz, ale to chyba taki symbol Ligi Europejskiej. Dla większości drużyn z najlepszych lig te rozgrywki to pryszcz na dupie. Żaden prestiż, żadna kasa. Jest więc okazja żeby się pokazać i my to dzisiaj wykorzystaliśmy.

buahaha Ty na serio myślisz ze Fulham traktuje Ligę Europejską jak karę? Przecież to szczyt tego co mogą osiągnąć.. do LM nigdy nie trafią bo nigdy nie bedą w 4 najlepszych drużyn w Anglii.

dynek.pl 20.10.2011 22:10

Nie wiem czy to nie byl nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Po raz pierwszy od dawien dawna nie nudzilem sie na Reymonta przez ani minute. Doping tez spoko. Wiadomo duzo czesu gralismy w przewadze i mimo, ze dlugo utrzymywalismy sie pod polem karnym Fulham to brakowalo pomyslu ale gdy sily byly wyrownan to tez my mielismy lepsze szanse wiec zwyciestwo uwazam za zasluzone :) Szkoda tego meczu z OB to moze by byly jakies nadzieje do ostatniego meczu.

mr_kwolf 20.10.2011 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1179281)
Proszę: http://www.weszlo.com/news/8190 Maaskant zły bo zjechał Chaveza :P

Zobacz co pogrubiłem i o który artykuł mi chodziło. To, że zjechali go z powodu Chaveza to wiem, ale nie wiem kiedy za to że brał wine na siebie.

irman 20.10.2011 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1179291)
buahaha Ty na serio myślisz ze Fulham traktuje Ligę Europejską jak karę? Przecież to szczyt tego co mogą osiągnąć.. do LM nigdy nie trafią bo nigdy nie bedą w 4 najlepszych drużyn w Anglii.

Od razu karę. Wiadomo że miło się pokazać w Europie i masz rację, że na LM taki klub jak Fulham nie ma co liczyć. Udowodnili to zresztą jakiś czas temu dochodząc do finału LE. Jednak jak pali im się dupa w lidze, to takie rozgrywki jak LE przestają się liczyć, czemu dali wyraz nie zabierając najlepszych graczy do Krk.

A obiektywnie co oni zyskują na LE? W pucharach gra chyba 7-8 angielskich drużyn. Za transmisje TV kokosów na pewno nie ma, pewnie większą oglądalność ma ich byle mecz ligowy, kasa za bilety żadna czego dowodem są ceny na mecz z Wisłą, zainteresowanie mediów meczami średniaka z Premiership z polskimi i duńskimi drużynami pewnie też znikome, a co za tym idzie marketingowo niewiele można zyskać. Ja tu wielkich atrakcji nie widzę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl