Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

AgresywnyChomik 16.03.2013 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1303861)
Zdrowy rozsądek pokazuje, że jedno z drugim ma niewiele wspólnego.

hmm,

Dzis widzimy wiecej tego jak wielka niekompetencja jest u wladzy w Wisle SSA.

Ja moge sie domyslac ze klub kiedys nie byl lepiej zarzadzany niz obecnie.

Chlop mial calkiem przyzwoita kariere, gral przeciw najlepszym, zarobil sporo.

Co czekaloby go w Wisle? Gra co roku o LM (buhehe) i Zdzisek Kapka w tle?

To co bylo z UCHE rozkladam na rowno miedzy nasz zarzad, zawodnika, managera.

Jestem daleki od tego aby w jakikolwiek sposob pisac o "chujku" czy "strzyzeniu trawy zebami".

Wnioskuje po tym jak potoczyly sie drogi Wisly i Kalu jestem gotowy stwierdzic ze to nigeryjczyk jest wiekszym profesjonalista.

Uwazam ze Ty rowniez nie chcialbys grac w rozjebanej od srodka Wisle przeciw Ruchowi Radzonkow majac mozliwosc wystepu przeciw n.p: Betisowi.

Kocur 16.03.2013 14:18

Przecież nie chodzi o to że odszedł z Wisły ale w jaki sposób odszedł.

Bez jaj że już nikt nie pamięta jak się gość zeszmacił.

pawelo84 16.03.2013 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrzychooR (Post 1303847)
Ha nie udało mu się na zachodzie to wraca z podkulonym ogonem jakie to...a nie... moment... jemu się jednak udało...? Co nie zmienia faktu że Wisłę miał głęboko w... No ale przynajmniej jakąś karierę zrobił...

Nie udało mu się na zachodzie?

- Gwiazda Almeiri, świetne mecze w lidze Hiszpańskiej. Gole strzelane Realowi
- Podstawowy piłkarz kadry Nigerii, gole na Mistrzostwach Świata w RPA
-Obecnie lider strzelców ligi tureckiej?

Jedyny obok Błaszczykowskiego zawodnik Wisły, o którym można powiedzieć że zrobił karierę na zachodzie.

huberix 17.03.2013 15:02

Ja do Uche żalu nie mam. Sam bym chyba na jego miejscu uciekł. Znaczy ja nie bo jestem kibicem Wisły , ale wiecie o co chodzi. Z resztą wiadomo chyab , że taki zawodnik chce się rozwijać itd. Zachował się jak ch... , ale jeśli będzie chciał wrócić do Wisły i przeprosi to powitam go owacjami na stojąco i będę głośno skandował jego imię

Charlie 17.03.2013 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 1303907)
Nie udało mu się na zachodzie?

- Gwiazda Almeiri, świetne mecze w lidze Hiszpańskiej. Gole strzelane Realowi
- Podstawowy piłkarz kadry Nigerii, gole na Mistrzostwach Świata w RPA
-Obecnie lider strzelców ligi tureckiej?

Jedyny obok Błaszczykowskiego zawodnik Wisły, o którym można powiedzieć że zrobił karierę na zachodzie.

Marcelo jeszcze przyzwocie sobie radzi w PSV.

_ukoL 17.03.2013 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 1303907)
Nie udało mu się na zachodzie?

- Gwiazda Almeiri, świetne mecze w lidze Hiszpańskiej. Gole strzelane Realowi
- Podstawowy piłkarz kadry Nigerii, gole na Mistrzostwach Świata w RPA
-Obecnie lider strzelców ligi tureckiej?

Jedyny obok Błaszczykowskiego zawodnik Wisły, o którym można powiedzieć że zrobił karierę na zachodzie.

Czytaj do końca i ze zrozumieniem.

Kocur 17.03.2013 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1303981)
Ja do Uche żalu nie mam. Sam bym chyba na jego miejscu uciekł. Znaczy ja nie bo jestem kibicem Wisły , ale wiecie o co chodzi. Z resztą wiadomo chyab , że taki zawodnik chce się rozwijać itd. Zachował się jak ch... , ale jeśli będzie chciał wrócić do Wisły i przeprosi to powitam go owacjami na stojąco i będę głośno skandował jego imię


Niech ktoś powie że to tylko żart :shock:

Natkan 17.03.2013 17:37

W takim razie ja przywitam Dolhe owacjami na stojąco jak wróci

Krzysiek 17.03.2013 19:09

Dudu Biton kolejne dwie bramki w barwach APOEL-u.

arti 17.03.2013 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1303838)
Kalu Uche: Chciałbym jeszcze zagrać w Wiśle

wis.la/h9h67

Ten wywiad to g.... prawda moim zdaniem.
Pismak sobie napisać żeby łyknąć parę groszy za wierszówkę.
Jeśli jednak to prawda to... chciałby zagrać... jak będzie miał 40 lat i już nie będzie kompletnie żadnego bogatszego łosia chętnego na usługi KU.
Grajek oczywiście fantastyczny jak na nasze warunki, ale zawsze tak nie będzie. Jeszcze max 3-4 lata (gry u urasów, na Cyprze itp.) i do widzenia.

Keczup 17.03.2013 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1303870)
Przecież nie chodzi o to że odszedł z Wisły ale w jaki sposób odszedł.

Bez jaj że już nikt nie pamięta jak się gość zeszmacił.


pamietają, pamiętają jak odmawiał wyjścia na boisku i pokazał jaki jest naprawde

mitmichael 17.03.2013 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek (Post 1304010)
Dudu Biton kolejne dwie bramki w barwach APOEL-u.

Szkoda, ze nie mielismy kasy na jego wykupienie - lepsza to opcja niz bezproduktywny Sikorski

gregor07 17.03.2013 20:08

Nie wiem czy już było, ale od tego roku nowe kluby mają Cantoro (powrót po rocznej przerwie), Nunez, Rios i Edno.

gypsy 23.03.2013 12:22

Maor Melikson spędził wczoraj 73 minuty na boisku w meczu Izraela z Portugalią (3:3). Zarobił w tym czasie żółtą kartkę.

mistico 23.03.2013 15:48

jak tam się Maćkowi Żurawskiemu kręci interes z ciuchami ?

Charlie 01.04.2013 17:05

Wczoraj Biton strzelił swoją kolejną bramkę dla Apoelu.

ciacho 01.04.2013 17:46

No i co z tego? I tak jest za słaby na Wisłe... my mamy Genkowa

gypsy 01.04.2013 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1304875)
jak tam się Maćkowi Żurawskiemu kręci interes z ciuchami ?

Jak dokładnie mu się kręci to nie wiem, ale butik wciąż działa, więc to pozwala snuć domysły, że jest całkiem nieźle.

syryls 01.04.2013 18:06

Garguła był na boisku to i o wygraną było zdecydowanie ciężej niż grając w 11

Lysy 01.04.2013 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1306010)
No i co z tego? I tak jest za słaby na Wisłe... my mamy Genkowa

To ironia była? Czy Ty tak poważnie?

mitmichael 03.04.2013 11:14

Paweł Brozek na wylocie z Recreativo
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html

tofik 03.04.2013 11:35

z pocałowaniem ręki go nam oddadza za darmo. Kwestia czy nas stać na kontrakt. Z drugiej strony jakie on może warunki kontraktowe dyktować mając za sobą 3 fatalne lata ?

skeba 03.04.2013 13:46

Brożka za darmo nie chciałbym. Chyba, że 5tys złotych na miesiąc i jak odbuduje formę to przedłużony kontrakt na lepszych warunkach.
Ja bym na miejscu Wisły zgłosił się po Zubasa, ale po co. Lepiej zakontraktować jakiegoś capa.

szprotson 03.04.2013 14:07

Biorąc pod uwage historie z Jovanicem to nie sądze by boss dał sie namówić na wyplucie 0.5 mln euro za Zubasa.

R33 03.04.2013 14:09

Dziś w Asie Wywiadu gościem będzie Henryk Kasperczak.

wis.la/b73qd

Lysy 03.04.2013 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1306282)
Brożka za darmo nie chciałbym. Chyba, że 5tys złotych na miesiąc i jak odbuduje formę to przedłużony kontrakt na lepszych warunkach.

Należysz do tej mniejszości, co nie chciała również Baszczyńskiego i Piotrka Brożka? Przez co nasza obrona wygląda jak wygląda? Przez szereg irracjonalnych decyzji mamy sytuacje, że nie posiadamy żadnego solidnego napastnika. Brożek nawet bez formy by wnosił więcej niż Genkov.

orm 03.04.2013 17:28

Paweł Brożek nie strzelił bramki od 994 minut. Teraz nie mieści się w kadrze meczowej. Skąd to przekonanie, że w obecnej formie jest lepszy od Genkova?

mr_kwolf 03.04.2013 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1306287)
Biorąc pod uwage historie z Jovanicem to nie sądze by boss dał sie namówić na wyplucie 0.5 mln euro za Zubasa.

Zubas jest warty 0.5 mln euro pod warunkiem, że trzyma w ręce worek z 400 tysiącami euro. Nie dajmy się zwariować.

Watts 03.04.2013 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1306301)
Należysz do tej mniejszości, co nie chciała również Baszczyńskiego i Piotrka Brożka? Przez co nasza obrona wygląda jak wygląda? Przez szereg irracjonalnych decyzji.

Nie dorabiaj filozofii, bo akurat Baszczu miał tyle wspólnego z obecnym kształtem drużyny co Cupiał z rozważnymi inwestycjami. Baszczyński miał przyjść tuż po mistrzu w 2011, a konkurentem świeżego rekonwalescenta Brożka miał być (hehe) niejaki Michel Garbini. Zmierzam do tego, że "mniejszość" liczyła pewnie na kogoś lepszego niż półamator z Danii.

Należę pewnie i do tej "mniejszości", która oponowała wymianę Ilieva na Zieńczuka. Jakoś mi to nie urąga, wręcz przeciwnie. Jeżeli przed walką o LM chciałeś wzmacniać się Baszczyńskim, to serdeczne gratulacje i szerokiej drogi.

Dariook 03.04.2013 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1306313)
Paweł Brożek nie strzelił bramki od 994 minut. Teraz nie mieści się w kadrze meczowej. Skąd to przekonanie, że w obecnej formie jest lepszy od Genkova?

Napewno jest lepszy od Sikorskiego.

A czy od Genkova? Inna liga, inny poziom, inna konkurencja wiec trudno powiedziec. Jednak jesli chodzi o odbudowe formy to Wisla jest dla Brozka idealna.
Cvetanowi polecam Lokomotiv.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1306287)
Biorąc pod uwage historie z Jovanicem to nie sądze by boss dał sie namówić na wyplucie 0.5 mln euro za Zubasa.

Czlowiek uczy sie na bledach...

emjot 04.04.2013 06:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1306352)
Napewno jest lepszy od Sikorskiego.

A czy od Genkova? Inna liga, inny poziom, inna konkurencja wiec trudno powiedziec. Jednak jesli chodzi o odbudowe formy to Wisla jest dla Brozka idealna.
Cvetanowi polecam Lokomotiv.



Czlowiek uczy sie na bledach...

a to ciekawe... Cupiał uczy się na błędach...
mianowicie których?

Dariook 04.04.2013 07:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1306355)
a to ciekawe... Cupiał uczy się na błędach...
mianowicie których?

Przede wszystkim zadaj sobie podstawowe pytanie.

Czy błędy, które według Ciebie popełnił Cupiał, również w oczach Bogusława są jego własnymi błędami ?


Może na bramkarzach BC się nie zna (jacek?), jednak zna się na pieniądzach i wie, że kasa została umoczona...raz przy transferze i dwa przy zerwaniu kontraktu.
A że Zdzisiu tam się zaplątał, dlatego cały gnój rozszedł się po kościach. To niemal pewne, że prędzej powstanie akademia i ośrodek treningowy , niż Wisła przepłaci kwotę 500tys euro na Zubasa czy innego Na Name.
A z reszta, Pareiko pokazuje, że można za darmo pozyskac dobrego bramkarza. Wystarczy tylko się rozejrzeć i pogrzebać.

szprotson 04.04.2013 07:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1306315)
Zubas jest warty 0.5 mln euro pod warunkiem, że trzyma w ręce worek z 400 tysiącami euro. Nie dajmy się zwariować.

Za Zubasa chcieli przed sezonem 300. Teraz doliczając debiut w kadrze i bardzo przyzwoite występy cene nie spadnie a skoczy. A niech jeszcze sobie polskiego menadzera wezmie, to bedzie 600.
A Pareike podsunął pod sam nos Frankowski, wiec rozejrzenie i pogrzebanie nie miało tu nawet miejsca. Jakby nie Franek to dzis broniłby Miśkiewiczopodobny cyrkowiec.

cfa 04.04.2013 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1306358)
Przede wszystkim zadaj sobie podstawowe pytanie.

Czy błędy, które według Ciebie popełnił Cupiał, również w oczach Bogusława są jego własnymi błędami ?


Może na bramkarzach BC się nie zna (jacek?), jednak zna się na pieniądzach i wie, że kasa została umoczona...raz przy transferze i dwa przy zerwaniu kontraktu.
A że Zdzisiu tam się zaplątał, dlatego cały gnój rozszedł się po kościach. To niemal pewne, że prędzej powstanie akademia i ośrodek treningowy , niż Wisła przepłaci kwotę 500tys euro na Zubasa czy innego Na Name.
A z reszta, Pareiko pokazuje, że można za darmo pozyskac dobrego bramkarza. Wystarczy tylko się rozejrzeć i pogrzebać.

No uczy się uczy i wyciągnął np wniosek, że źle zrobił zwalniając za pierwszym razem Jacka Bednarza. Więc zatrudnił go ponownie w dodatku powierzył funkcję prezesa ... który tnie koszty poprzez zwalnianie wszystkich od koordynatorów grup młodzieżowych(bo po co taki), scoutów (bo znajdowani przez nich zawodnicy byli za drodzy), sprzątaczki (bo przecież wszystko się samo sprząta) i pracowników jakiś tam innych ...
Jeśli to ma byc budowanie/utrwalanie Nowej Wielkiej Wisły to niecierpliwie czekam na efekty ! :)

Dariook 04.04.2013 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1306379)
No uczy się uczy i wyciągnął np wniosek, że źle zrobił zwalniając za pierwszym razem Jacka Bednarza. Więc zatrudnił go ponownie w dodatku powierzył funkcję prezesa ... który tnie koszty poprzez zwalnianie wszystkich od koordynatorów grup młodzieżowych(bo po co taki), scoutów (bo znajdowani przez nich zawodnicy byli za drodzy), sprzątaczki (bo przecież wszystko się samo sprząta) i pracowników jakiś tam innych ...
Jeśli to ma byc budowanie/utrwalanie Nowej Wielkiej Wisły to niecierpliwie czekam na efekty ! :)

A przepraszam że zapytam. Skąd wiesz w jakim celu Bednarz został ponownie zatrudniony? Może do budowania pałaców się nie nadaje, jednak może doskonale wie jak wyrównać plac pod ten pałac?

Grunt to kolego PODSTAWA. Tylko no silnych i zdrowych fundamentach zbudujesz coś trwałego.

borys 04.04.2013 11:41

Ale gdzie u nas sa te fundamenty?

mitmichael 04.04.2013 20:15

Przystojniak, który snuł się po boisku jak dresiarz po bazarze - Tomasz Frankowski



Najbardziej lubiany polski klub?
Jagiellonia i Wisła Kraków.
Najbardziej lubiany zagraniczny klub?
Arsenal Londyn.
Najtrudniejszy dzień w karierze?
Podjęcie decyzji o odejściu z Wisły.
Najbardziej podziwiany obcokrajowiec?
Maszyna Messi i półmaszyna Ronaldo.

Lukasz 04.04.2013 20:53

^ hahahah najlepsze jest 'Spierdalaj, bo dam kartkę!' :)

Rob_Zombie 06.04.2013 14:08

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html
Temat powraca jak bumerang, miejmy nadzieję że to tylko inwencja twórcza jakiegoś dziennikarzyny... Bo chyba najwięksi przeciwnicy Kulawika się zgodzą że z dwojga złego lepiej już nic nie zmieniać!

muerte 06.04.2013 14:12

http://tnij.com/TN3ja

Smuda zamiast Nawałki? Bzdura!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl