![]() |
Szczęście kiedyś się kończy. Teraz każdy będzie wstawiał najsilniejszy skład na mecz z pyrami.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Mozdzen nic gral przez 30 minut |
troche głupio się robi człowiekowi widząć że Lech wygrywa z MC a my dostajemy w....... od Karabachu....;/ Oj Wisełko Wisełko, teraz to balonik zostanie napompowany chyba helem i cieżko bedzie żeby powietrze z niego zeszło jak wyjdą z grupy..
|
Prawda taka, że my nawet przy takim szczęściu mielibyśmy już z 5 brameczek w plecy i na nic by nam się ono zdało.
|
Lech wygrał bo strzelał i tyle...
|
Boga nie ma.
|
wiecej farta niz rozumu razem wzieci tam na boisku,a Borka to już słuchać sie nie dało,chyba biało w gaciach miał po meczu : o .
|
2 mecze (Wisla, MC):
7 bramek: - 3 strzaly zycia :shock: - 2 totalne fuksy (Uwajaj i bramka na 4:1 z Wisla) - 1 bramka z karnego, ktorego nie bylo (albo 99% sedziow by nie dalo) -- A teraz czekamy na choragiewki ktore szydzily z Lecha przed meczem z nami, a teraz beda na twardym pisac jaki to Lech jest zajebisty :lol: |
Może i fartowne, ale wygrali.
W najbliższych latach na pewno nie osiągniemy tego co oni osiągnęli w pucharach. Tym bardziej, że zarząd ściąga nam takich zawodników jak katastrofalny Bunoza czy Boukhari. Lech jest mądrze budowaną drużyną i w ciągu jednego okna nie kupują po ch*j zawodników z zagranicy tylko dokładają cegiełka po cegiełce. Może i rezerwy Man City, ale spójrzmy ile ci piłkarza są warci, ile kosztowali. |
^^ Boga nie ma...jest LECH hahaha :D
|
Szkoda, że tak dużo Wiślaków jest zakompleksionych i nie potrafią się pogodzić z tym, że Lech robi furorę w Europie i to my dostajemy od niego 1:4, a od 4 lat nie potrafimy go pokonać.
Injac, strzał życia? Dajcie spokój, umie strzelać z dystansu i dobrze przymierzył. Gol Arboledy fart, ok. Gol Możdzenia - po prostu mu siadło. Trzeba próbować, a za którymś razem wyjdzie. Czy gol Kirma z Lechią to też strzał życia i fart? Dajcie spokój, pogódźcie się z prawdą. mic jesteś załośny, tak jak i twoje podsumowanie :D |
Cytat:
Powiedzmy sobie prawdę, Bakero miał kupę szczęścia a i zmiany dobre -wejście Kiełba, gol Możdżenia. Co by nie mówić, trafił. No ale ma wprawę, po grze w ruletkę.:) Wisła niestety może o takich wynikach na obecną chwile pomarzyć... |
CIeszy mnie to, niech Lech nachapie sie teraz kasy i neich zdominuje nasza lige.
Wreszcie moze zacznie sie rywalizacja !! |
Gratulacje dla Lecha .
Czy Manchester grał w rezerwowym składzie ? Jeżeli nawet to jakie to rezerwy :) Lech zarabia teraz kasę, jestem ciekaw czy ja wykorzystają w zimie. Rozwiazali umowę z Wichniarkiem i słusznie nic nie pokazywał psuł atmosferę to poszedł...A może zamiast krytykować Lecha zaczniemy z nich czerpać wzorce? |
Cytat:
|
Bakero przy linii robi z siebie kretyna...drużyna gra na przygotowaniu poprzedniego trenera. Chciałbym zobaczyć, jak będą sobie poczynali pod jego wodzą na wiosnę.
Juventus - Salzburg 0-0. Lech może już chyba świętować awans. Brakuje tylko punktu. |
Smiejcie się smiejcie... żebyscie czasami za chwile nie płakali...
|
Jak nie lubię Amici trzeba przyznać że chocby an tej fuzji stworzyli klub który walczy z Europą.I nie .......ić że MC grał rezerwami, wygrali? wygrali !!! Nic nie grają ? a właśnie że grają bo potrafią zrobić całkiem składną akcję. Jeżeli oni nic nie grają to co my mamy powiedzieć.Rozumiem nienawiść do lodówka-kuchenki ale bądźmy chodź trochę obiektywni.Amica jest najlepszym klubem w Polsce grają ładnie dla oka mają w pieron szczęścia idą cały czas do przodu a nie jak my.Mają marketing wypełniają stadion na 42 tyś tworzą klub który poprostu pnie sie w gore.A gdzie my kur*a jesteśmy.Piłkarze z dupy, prezes Basałaj rozpierdziela obronę,Kulawi gracze, sztab nie lepszy zero marketingu.Prawda panowie boli...
|
Fart Lecha? Raczej kilkuletnia konsekwencja i zbieranie doświadczenia pucharowego. MC tak naprawdę nie zdominował Poznaniaków w tym meczu, oba kluby grały jak równy z równym. Więc nie ma tu mowy o farcie. Równie dobrze można napisać, że Lech Man City strzelił fuksiarską bramkę. Dlaczego takich głosów tu nie widzę?
Nie było wybijania piłki na pałę na napastnika, starali się rozgrywać piłkę przez pomoc. Teraz pora na ligę, zobaczymy jak to będzie. Wisła wygrywając z Realem Saragossa, Parmą czy Schalke też miała farta? |
Cos niesamowitego. Wielkie, naprawde wielkie brawa dla Lecha. 3 : 1 z europejska potega...w glowie sie nie miesci. Fantastyczne spotkanie poznaniakow. Dobre zmiany i swietny Kielb(ktory pilkarz w polskiej lidze ma takie pokretlo w nodze? Mijal obroncow MC, jak tyczki). Przede wszystkim, to jednak serce, ambicja, charakter. Walczyc o wyjscie z tej grupy...trudno nawet to okreslic. Kolejny sezon, gdzie prezentuja sie super na arenie miedzynarodowej. Zasluzyli na pochwaly.
|
Gratulacje i dajcie spokój z tym fartem, oprócz fatra Lech ma 140 tys euro za wygraną i za bilety kasiorki pełną sakwe
|
Mi osobiście to zlewa, że chłopcy-amicowcy wygrali cudem te zawody. Bardziej martwi mnie społeczny oddźwięk tego meczu. Przyznaję, że ja będąc Torunianinem nie miałem Wisły zaszczepionej w sercu przez ojca, dziadka, kumpli z osiedla czy kogokolwiek innego. Mój wybór, by kibicować krakowskiej drużynie wziął się wówczas z jednego, banalnego powodu - sukcesy.
Od kiedy zacząłem świadomie pojmować futbol i rzeczywiście się tym pasjonować akurat to Wisła była Kopciuszkiem Europy. Grała dzielnie z Interem, Barceloną, ogrywała takie tuzy jak Schalke, Parma czy Lazio. Ale post w założeniu nie o tym. Po dzisiejszym meczu, po meczach z Salzburgiem, wcześniej z Feyenordami czy innymi drużynami Amica buduje sobie markę na polskim rynku. Ściąga nowym, młodych kibiców, którzy zafascynowani i niezdeklarowani kibicowsko zdecydują się właśnie na ten team, który odnosi sukcesy, który ma ładny stadion, świetny PR i żydowskie koleżanki. A my co możemy zaoferować chłopakom kochającym piłkę z Torunia, Gorzowa, Elbląga czy Myszkowa? Ano możemy pochwalić się jedynie spektakularnymi w.......ami od Levadii, Karabachu, Valacośtam i innych mocarzy europejskiej pilki. |
Wisły nie ma co obecnie nawet porównywać do Lecha. Przypomina mi się jednak sytuacja w Rotterdamie przy naszym prowadzeniu zagraliśmy jak c*pki. Mecz trzeba wybiegać, być zdeterminowanym. Nasi pseudokopacze zawsze mieli w porach 2 kilo już w szatni. Tak jak ostatnio w Poznaniu.
|
Cytat:
- wstyd ( i na boisku i na trybunach) - napinka w internecie - z żalu ... Tyle nam zostało. Dla Lecha szacunek. Nasze panienki by nie wyszły z własnej połowy. A część nawet z szatni. |
SZACUNEK
fart, fuks , to bez znaczenia Lech ma druzynę w pucharach jakiej może pozazdrościc nie tylko w Polsce dwa remisy, bądz jedno zwyciestwo i Lech wychodzi z grupy |
Cytat:
Po drugie , pewnie ze zacznie się rywalizacja. Szkoda że z Legią, mniejsza szkoda że z Lechią i Śląskiem. Chyba ze patrzysz na to jako kibic piłki, a nie Wisły. My tez niedługo zaczniemy rywalizację, może nie o takie cele do jakich sie przyzwyczailismy, ale nieważne, będzie rywalizacja. |
Gratulacje dla Amici.
Pomogło na pewno eksperymentalne zestawienie City i bardzo średnie zaangażowanie tego zespołu. Ale i tak szacunek się zawodnikim z Poznania należy. Zobazymy co nasi jutro pokażą. |
Cytat:
Kasa ? - 140k Euro za ta wygrana 200k za awans do 1/16 za Lewandowskiego zgarneli duzo wiecej Wiecej meczy ? No to najs pozniej wiecej wpadek ala Zaglebie Jedyny minus ze im ranking rosnie, ale wedlug mnie mistrza nie beda mieli tak wiec nie ma sie co bac :) |
Fart fartem, ale najpierw trzeba umieć stworzyć sobie sytuacje oraz skutecznie się bronić. My w porównaniu do nich jesteśmy w głębokiej d****.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl