Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

tarantulaw2 17.08.2011 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1147688)
Po pierwsze chodzi o wypozyczenie a po drugie niewiadomo co bedzie z druzyna Trabzonsporu - chodzi o sprawe korupcji, od nich tez ktos był zamieszany. Termin 1 kolejki został przełozony - podobno moze dojsc nawet do degradacji tych klubow wiec dla Pawła byłaby to swietna szansa na gre.

Prezes Trabzonu został oczyszczony z zarzutów.

crazykaro 18.08.2011 09:44

Ciekawy wywiad z Paulistą

http://www.weszlo.com/news/7582-Z_Je...ocie_do_Polski

wiślak 86 18.08.2011 17:49

tacy właśnie są piłkarze dlatego denerwuje mnie krzyczenie podczas meczu ich nazwisk! najpierw był Baszczu który się zarzekał że nie zagra w innym klubie w Polsce i co? teraz ten wyżej wymieniony gwiazdor.

i nie rozumiem jak można ładnie krzyczeć Małecki podczas gdy ten odrzuca kontrakt zaproponowany przez klub bo dostaje (o dziwo) ZA MAŁO pieniędzy!
dla przypomnienia obecnie zarabia 30tys MIESIĘCZNIE!! załóżmy że proponują mu 50tys czy to mało? a gdzie się podziały jego słowa że Wiśle zawdzięcza całą swoją karierę? skoro tak to nich gra na obecnych warunkach i za rok odejdzie sprzedany z zyskiem. sądzę że kibice by to zrozumieli (patrz Błaszczu).

Wisła to nie kopacze którzy jedno mówią a inne robią.

Semper Fidelis 1985 18.08.2011 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 1149259)
A teraz czytam, że jest na testach u głupszych-i-brzydszych

Czyży mu się spodobało JŻS na furze Niedzielana :>

Krissu 18.08.2011 18:00

Z powyższego wywiadu:
Cytat:

Z ciekawości, przyjąłbyś propozycję z Cracovii?
Kibice Wisły pewnie by tego nie zrozumieli, ale nie mogę sobie pozwolić na wybrzydzanie. Gdybym dostał zaproszenie od Cracovii, to na pewno bym je rozważył. W takiej sytuacji chciałbym, aby fani Wisły to zaakceptowali, bo naprawdę ich kocham.
A teraz czytam, że jest na testach u głupszych-i-brzydszych

Weszło coś wiedziało...

arti 18.08.2011 18:25

Jasiek tu nie przyjechał po to żeby opowiedzieć Wiślakom o Apoelu to było wiadome.
No.. póki może kopać to chce na tym zarabiać (dlaczego w Polsce?).
Taka sama sytuacja z Baszczem (@wiślak86). Wisła Go nie chciała to ma skończyć karierę albo zostać w Grecji i dostać po łbie w wyniku zamieszek albo grać za jaiś czas za darmo?
Podobnie Kosa... zapowiadał, że chce grać tylko w Wiśle albo Zabrzu - tu nie, tam nie to co? Emerytura?
Pożyjecie - zobaczycie.

PlacekTSW 18.08.2011 18:39

Tak czy inaczej Jaska zawsze będę lubił.

mitmichael 18.08.2011 20:07

Arek Glowacki w pierwszej 11stce Trabzonsporu, Paweł Brozek na ławce, Piotrek na trybunach

Auro 18.08.2011 20:36

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...86855cbc44.jpg

U mnie szacunek traci bezpowrotnie,ktoś kto całuje Białą Gwiazdę bo do dziś pamiętam jak na meczu z Legia (3:1) gdy schodził z boiska to uczynił, zreszta to zdjęcie jest włąsnie z tego meczu chwile przed wykonaniem tego gestu a idzie do "pasów" to znaczy że jest zwykłą sprzedajną ... Nikt nie wymaga od pilkarzy zeby "kochali" ten klub,ważne zeby zapieprzali,walczyli i go szanowali , ale jak ktoś już porywa się na coś takiego to niech jest konsekwetny, widać on zrobił to tylko po to by przypodobać sie kibicom, w moich oczach ktoś taki na szacunek nie zasługuje. Tyle.

Grisza1 18.08.2011 21:06

Gdyby na świecie istniały dwa kluby: Wisła i Cracovia i piłkarz w Wiśle grać by nie mógł, to zrozumiałbym, że wybiera Cracovię. Będąc jednak byłym wiślakiem, znając krakowskie realia i mając do wyboru tysiąc innych klubów na całym świecie, Cracovii się nie wybiera. Amen.

Jeremi 18.08.2011 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Auro (Post 1149426)
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...86855cbc44.jpg

U mnie szacunek traci bezpowrotnie,ktoś kto całuje Białą Gwiazdę bo do dziś pamiętam jak na meczu z Legia (3:1) gdy schodził z boiska to uczynił, zreszta to zdjęcie jest włąsnie z tego meczu chwile przed wykonaniem tego gestu a idzie do "pasów" to znaczy że jest zwykłą sprzedajną ... Nikt nie wymaga od pilkarzy zeby "kochali" ten klub,ważne zeby zapieprzali,walczyli i go szanowali , ale jak ktoś już porywa się na coś takiego to niech jest konsekwetny, widać on zrobił to tylko po to by przypodobać sie kibicom, w moich oczach ktoś taki na szacunek nie zasługuje. Tyle.

A daj że już spokój Jaśkowi.
To, że się identyfikuje z Wisłą jak w niej gra to źle?
To, że całuje białą gwiazdę to źle?

To może Ty spróbuj pracować w firmie, w której jest Ci dobrze identyfikuj się z nią, a jak zmienisz pracę to nazwą cie zdrajcą no, bo po co się tak angażowałeś mogłeś przecież bez emocji wypełniać kontrakt i wtedy zmienić klub/pracodawcę.

My jesteśmy kibicami ! Wisła to nasze życie !
Dla niektórych piłkarzy też tak jest (i oby takich więcej), ale dla większości to klub w którym grają i starają sie dać z siebie wszystko co najlepsze dla klubu. Ale potem jest życie ... Jasiu też wolałby grać w PSV ale niestety ma ofertę ze sracovi więc dajmy mu pracować. Kochać go nie musimy ale spróbujmy zrozumieć.

spartan 18.08.2011 21:18

Kolejny raz przyjmą każdego?
A mówiąc poważnie Jasiek wykazuje się kompletną bezmyślnością. Poza chęcią grania i potrzebą zarabiania (ponoć w jego przypadku niewielką) liczy się chyba też komfort psychiczny. I niech Paulista nie liczy, że po całowaniu naszego herbu, po ciepłych słowach o Wiśle my mu to zapomnimy a na stadionie gdzie spiker nie wymienia słowa WISŁA, dyr sportowy życzy nam jak najgorzej a siedząca na meczu gawiedź z całego własnego hymny zna jedynie jeden wers, przywitają go z otwartymi ramionami.
Głupi Jasiu....zaczynam rozumieć skąd to się wzięło...

Cytat:

To może Ty spróbuj pracować w firmie, w której jest Ci dobrze identyfikuj się z nią, a jak zmienisz pracę to nazwą cie zdrajcą no, bo po co się tak angażowałeś mogłeś przecież bez emocji wypełniać kontrakt i wtedy zmienić klub/pracodawcę.
Znasz słowo lojalność?? Każdy dokądś odchodzi. Ważny jest styl i miejsce.

Cytat:

Jasiu też wolałby grać w PSV ale niestety ma ofertę ze sracovi więc dajmy mu pracować. Kochać go nie musimy ale spróbujmy zrozumieć.
No to udzieliłeś rady o zrozumieniu. Dorzuć jeszcze o szacunku.

Fiti 18.08.2011 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jeremi (Post 1149468)
A daj że już spokój Jaśkowi.
To, że się identyfikuje z Wisłą jak w niej gra to źle?
To, że całuje białą gwiazdę to źle?

To może Ty spróbuj pracować w firmie, w której jest Ci dobrze identyfikuj się z nią, a jak zmienisz pracę to nazwą cie zdrajcą no, bo po co się tak angażowałeś mogłeś przecież bez emocji wypełniać kontrakt i wtedy zmienić klub/pracodawcę.

My jesteśmy kibicami ! Wisła to nasze życie !
Dla niektórych piłkarzy też tak jest (i oby takich więcej), ale dla większości to klub w którym grają i starają sie dać z siebie wszystko co najlepsze dla klubu. Ale potem jest życie ... Jasiu też wolałby grać w PSV ale niestety ma ofertę ze sracovi więc dajmy mu pracować. Kochać go nie musimy ale spróbujmy zrozumieć.

Dla mnie całowanie Białej Gwiazdy to znak szacunku dla klubu i wielkiego do niego przywiązania.
A nie takiego że jak lekka bida to ucieka się do największego wroga.
To tak jak by ( oczywiście zachowując skalę - bardzo różną) Messi całował herb Barcelony, a potem, po czasie znalazł się w Realu. Szmaciarstwo i tyle. Nie ujmuję Jaśkowi zasług dla Wisły. Ale właśnie spalił się przed jej kibicami...

TOMEK 11 18.08.2011 21:35

jak dla mnie to krótko: s....isz się dla kasy, huj ci w dupę

amen

vaazon 18.08.2011 21:43

Przejście do Cracovii nie można niczym usprawiedliwić. Jest mnóstwo innych klubów w których na pewno dostałby angaż. Takie pieprzenie, że to jego zawód i porównywanie do pracy w firmie możecie sobie wsadzić w cztery litery. Bycie piłkarzem to inna sprawa.

Szkoda Jasiu, że tak postąpisz.

_ukoL 18.08.2011 21:44

Mnie dziwi strasznie, że jeszcze ktoś łudzi się faktem, że piłkarze są lojalni i oddani jakiemuś klubowi. Gigantyczne pieniądze są winne takiemu obrotowi sprawy, że dziś grasz tutaj, a jutro u sąsiadki. Poza wyjątkami każdy patrzy na kasę i trudno się nie dziwić, bo kariera piłkarza wbrew pozorom krótka, a z czegoś trzeba żyć. Zawsze to parę euro więcej na koncie.

Trudno z resztą by stranieri identyfikowali się z klubami - to zawsze granie pod publiczkę te całowanie herbów, słodzenie fanom, itd. Nie ukrywajmy powodu z jakiego obcokrajowcy są tutaj - z powodu dobrej gotówki zagwarantowanej w kontrakcie.

hetzer 18.08.2011 21:59

No przepraszam, ale jak Walter de'Silva ochodzil z FIATA do VW, to potraktowano to jak zdrade i w "srodowisku" zawrzalo. Po prostu nie odchodzi sie do bezposredniej konkurencji, zwlaszcza gdy zeczona pisze wczesniej cos w stylu: Fehler In Allen Teilen. Mysle, ze analogia idealna.

"jestem ciekaw wszyscy Ci co co klną na Paulistę powiedzą jak Małecki odejdzie... ..wtedy nie będzie "sprzedawcą" ? przecież pójdzie tam gdzie mu więcej zapłacą , nie ważne czy do cracovi czy do barcelony"

OMFG!!!

sevenheaven 18.08.2011 22:02

jestem ciekaw wszyscy Ci co co klną na Paulistę powiedzą jak Małecki odejdzie, bo za np 60 tysięcy miesięcznie on w Wiśle grać nie będzie ..

wtedy nie będzie "sprzedawcą" ? przecież pójdzie tam gdzie mu więcej zapłacą , nie ważne czy do cracovi czy do barcelony

murray 18.08.2011 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1149504)
Mnie dziwi strasznie, że jeszcze ktoś łudzi się faktem, że piłkarze są lojalni i oddani jakiemuś klubowi. Gigantyczne pieniądze są winne takiemu obrotowi sprawy, że dziś grasz tutaj, a jutro u sąsiadki. Poza wyjątkami każdy patrzy na kasę i trudno się nie dziwić, bo kariera piłkarza wbrew pozorom krótka, a z czegoś trzeba żyć. Zawsze to parę euro więcej na koncie.

Trudno z resztą by stranieri identyfikowali się z klubami - to zawsze granie pod publiczkę te całowanie herbów, słodzenie fanom, itd. Nie ukrywajmy powodu z jakiego obcokrajowcy są tutaj - z powodu dobrej gotówki zagwarantowanej w kontrakcie.


Rzadko się zdarza, by cechą piłkarza była jego lojalność. Tutaj pełna zgoda.
Ale to nie oznacza, że trzeba akceptować i tolerować jawną patologię, jaką jest chęć zagrania w Cracovii zawodnika, który całował Białą Gwiazdę.
Trudno jest się pogodzić z faktem, żeby piłkarz mający sentyment do Wisły chciał przejść do kibucu. A z czymś takim mamy do czynienia. Tak to już jest z patologiami.

A stawiam dolary przeciw orzechom, że przyjeżdżając, by cieszyć się ostatnimi chwilami w Ekstraklasie ze swoim klubikiem, będzie oczekiwał gromkiego przyjęcia.

CH. 18.08.2011 22:08

A to Mały zamierza odejść do Cracovii czy innego Polskiego klubu? :)

A tak całkiem serio to zero szacunku dla Jaśka. Tyle klubów do wyboru a on do Cracovii. I tekst że kocha Wisłę, zlituj się Jasiu.
To się nie całuje herbu Wisły, nie mówi o miłości do niej i tym samym lojalności tylko wbija ch.. w nią i idzie do Cracovii. Wtedy nikt nie miałby pretensji. Przecież Reyman jakby żył to by go rozstrzelał za takie słowa i za czyn jakiego się dopełnił . Jasne ze Małecki (kibic Wisły) to nie Paulista (najemnik) , denerwuje ludzi tylko to że wypowiada się tak a nie inaczej że nawet na forum Cracovii mają z tego bekę.


PS: i nie 60, bo Małecki zarabia niecałe 30 tyś. Gwoli jasności.

Fiti 18.08.2011 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1149530)
jestem ciekaw wszyscy Ci co co klną na Paulistę powiedzą jak Małecki odejdzie, bo za np 60 tysięcy miesięcznie on w Wiśle grać nie będzie ..

wtedy nie będzie "sprzedawcą" ? przecież pójdzie tam gdzie mu więcej zapłacą , nie ważne czy do cracovi czy do barcelony

Dla mnie Małecki może iść gdzie chce. Do Turcji do Rosji na Ukrainę... I nie straci szacunku. Ale jak poszedłby do Cracovii to byłby taką samą szmatą jaką bedzie Paulista jeśli tam zagra...

AYALA 18.08.2011 22:11

Marcin Jałocha został trenerem Resovii
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll...RT19/467301324

madenn 18.08.2011 22:12

ultrasi szykuja juz maczety

vip2008 18.08.2011 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Auro (Post 1149426)

U mnie szacunek traci bezpowrotnie,ktoś kto całuje Białą Gwiazdę bo do dziś pamiętam jak na meczu z Legia (3:1) gdy schodził z boiska to uczynił, zreszta to zdjęcie jest włąsnie z tego meczu chwile przed wykonaniem tego gestu a idzie do "pasów" to znaczy że jest zwykłą sprzedajną ... Nikt nie wymaga od pilkarzy zeby "kochali" ten klub,ważne zeby zapieprzali,walczyli i go szanowali , ale jak ktoś już porywa się na coś takiego to niech jest konsekwetny, widać on zrobił to tylko po to by przypodobać sie kibicom, w moich oczach ktoś taki na szacunek nie zasługuje. Tyle.

gdybys mial rodzine na utrzymaniu to nie wypisywałbyś takich bzdur o całowaniu i o jakims sprzedawczyku. itd.Liczy sie to co gosc ma w sercu a ze ma rozum i mysli o przyszlosci rodziny to chyba dobrze o Nim swiadczy..to co piszesz to rownie dobrze moglbym powiedziec o Baszczynskim i Poloni Warszawa w ktorej obecnie gra a przeciaz Baszczu zawsze bedzie LEGENDA Wisly i co po powrocie z wojazy mial siedziec w domu ?.. to tylko moje prywatne zdanie do ktorego mam prawo..

MłodePokolenie 18.08.2011 22:15

....a panowie.. To nie jest sytuacja w której kasjerka z Carrefoura przenosi się na kase do Tesco... To jest rangowo całkiem inna sytuacja.
Całując herb lub w tym przypadku BG, okazuje się szacunek kibicom, klubowi oraz do niego przywiązanie.

Niedzielan czegoś takiego nie okazywał, więc lata mi to gdzie będzie grał.

sevenheaven 18.08.2011 22:18

ludzie a skąd on mógł wiedzieć, że za 3 lata będzie na testach w Cracovi ?

a Frankowski nie całuje herbu Jagielloni ?!

Kandzior 18.08.2011 22:20

Jeremi - nie porównuj pracy i miejsc pracy z piłką nożną i kibicowaniem...

sevenheaven - póki co nie wiadomo co będzie z kontraktem Patryka i uwierz, że raczej nie będzie graczem cracovii, nawet gdy ci dawaliby mu 100 tys. miesięcznie.

Szkoda, że Paulista tak szybko zapomniał o krakowskim klimacie i o tym, co przeżywał z nami, gdy strzelał dla nas gole, tym bardziej, że pięknie całował Białą Gwiazdę. Mi to jest obojętne - bo Wisła to My, tylko przykro mi, że były Wiślak i to taki jeden z lepszych piłkarzy podjął taką decyzję.

baro1995 18.08.2011 22:21

Wklejałem już wcześniej,niestety wykrakałem.
Z ciekawości, przyjąłbyś propozycję z Cracovii?
Kibice Wisły pewnie by tego nie zrozumieli, ale nie mogę sobie pozwolić na wybrzydzanie. Gdybym dostał zaproszenie od Cracovii, to na pewno bym je rozważył. W takiej sytuacji chciałbym, aby fani Wisły to zaakceptowali, bo naprawdę ich kocham.

CH. 18.08.2011 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1149558)
ludzie a skąd on mógł wiedzieć, że za 3 lata będzie na testach w Cracovi ?

:lol:
A ktoś go tam wpycha? to jakieś przeznaczenie że musi tam iść?


Bezsensu wpis, zrozumiał ktoś sevenheavena?

Cracovii gwoli ścisłości.

A Frankowski to osobny temat. Wielu go nigdy nie traktowało i nie traktuje jako kogoś przywiązanego do Wisły / jej ikonę. I nie ma sensu do tego tematu wracać.

spartan 18.08.2011 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1149558)
ludzie a skąd on mógł wiedzieć, że za 3 lata będzie na testach w Cracovi ?

a Frankowski nie całuje herbu Jagielloni ?!

3 lata temu mógł nie wiedzieć ale dziś powinien pamiętać co robił kilka lat temu i co mówił kilka dni temu.
Nie odgrzebujmy tematu Franka.
_ukol_ w zasadzie powiedział to pod czym mogę się podpisać. Dajmy sobie spokój z fetowaniem piłkarzy, oszczędzimy sobie rozczarowań.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl