Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

IncognitoTSW 05.06.2011 17:04

Czy są jakieś racjonalne powody dla których Grzegorz Wojtkowiak gra w reprezentacji i to na pozycji stopera? Człowiek, który ma 27 i przez cała karierę w naszej buraczanej lidze rozegrał tylko w jednym sezonie więcej niż 20 meczy(21) i to zazwyczaj jako boczny obrońca.

Acima 05.06.2011 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 1106556)
Czy są jakieś racjonalne powody dla których Grzegorz Wojtkowiak gra w reprezentacji i to na pozycji stopera? Człowiek, który ma 27 i przez cała karierę w naszej buraczanej lidze rozegrał tylko w jednym sezonie więcej niż 20 meczy(21) i to zazwyczaj jako boczny obrońca.

Jest jeden powód. Smuda ubzdurał sobie, że Wojtkowiak to urodzony środkowy obrońca i próbuje to wszystkim udowodnić.

RAF 05.06.2011 17:13

jezeli ktokolwiek z Was jest pilkarskim patriota i lezy mu na sercu dobro druzyny narodowej powinien trzymac dzis za Argentyna a w nastepnym meczu za Francja. Gdyby - nie daj Bog - wyniki osiagniete byly w miare dobre to Smuda zostanie na stanowisku. Jezeli przegralibysmy i z Argentyna i z Francja to istnieje szansa na zmiane na stanowisku selekcjonera. Nikt mi nie wmowi ze mamy az tak tragicznych pilkarzy jak pokazuja i wyniki i rankingi.

63624 05.06.2011 17:17

Smuda zostanie na stanowisku, nawet jak będzie regularny wp..l z we wszystkich meczach. PZPN musiałby mu wypłacić tyle co za awans do ćwierćfinału EURO plus chyba całą pensję jaką by dostał do mistrzostw Europy jako odprawę wg umowy. To są miliony złotych. Lato z kasą ma problemy, to tego nie zrobi.

leszekm_ 05.06.2011 17:26

Co jak co, ale Paweł potrafi wykańczać akcje chyba najlepiej w Polsce

filemon 05.06.2011 17:26

Bramka Pawła Brożka na 2:1 :)

Sartre 05.06.2011 17:27

No i proszę, Brożaldinho którego chciałem już dyscyplinarnie wy*ierdalać z kadry po paru jego bezsensownych stratach ładniutko "wylisował" gola :) 2:1. Będą z niego ludzie :D

yogul 05.06.2011 17:28

aż przed oczami stanęły mi piękne akcje Brozka i Błaszczykowskiego w Wiśle ; )

krkgiba 05.06.2011 17:30

Co to za idiota jest tam spikerem ?

fialo 05.06.2011 17:33

Hadaj, jak zwykle na Legii.

Metallica TS 05.06.2011 17:36

Dlaczego SMuda robi drugą zmianę w 75 minucie . Mecz słaby ale Brożek się wyróżnia.

Mario Nh 05.06.2011 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 1106567)
aż przed oczami stanęły mi piękne akcje Brozka i Błaszczykowskiego w Wiśle ; )

Jak z Nancy ;)

Sartre 05.06.2011 17:38

Gra może nie na najwyższym poziomie, przeciwnik też średniak, ale parę akcji klepkowych mają naprawdę ładnych.

mitmichael 05.06.2011 17:49

I to jest cały Brozek - sam na sam z bramkarzem zachowuje spokoj i strzela bramke. Jeszcze słowo o arbitrze - przeciez ten czlowiek to jakas porazka, ostre faule Argentynczykow były i ani jednej zołtej a Polakow za głupote karze. Na prawde nasi pokazuja dzisiaj ambicje - mam nadzieje, ze ten mecz bedzie wygrany. I nie wazne czy to jest Argentyna A czy Argentyna B - wynik jak to powiedział Szpakowski idzie w swiat.

Sartre 05.06.2011 17:54

Cytat:

I nie wazne czy to jest Argentyna A czy Argentyna B - wynik jak to powiedział Szpakowski idzie w swiat.
E tam. Pójdzie w świat, że "kolejna kompromitacja Argentyny". My tam będziemy jako tło.

Dla nas dobre jest to, że po prostu parę akcji mieliśmy niezłych, w drugiej połowie Argentyńczycy zaczęli nawet coś grać, ogólnie rzecz biorąc jakby się trzymać tego co jest, to zgrani powinni dać radę coś może nawet raz wygrać. Brakuje stoperów jak wody na pustyni, reszta od ok do solidnie.

KOMINEK 05.06.2011 17:56

Paweł dlaczego nam to zrobiłeś

Syn Kangura z 1984 05.06.2011 17:58

Oto co znaczy prawdziwy napastnik w składzie. Jak Brożek znów siądzie na ławie kosztem Lewandowskich, Grosickich czy innych im podobnych, uznam to jako ostateczną kompromitację Smudy.

19ARTUR06 05.06.2011 18:01

Pewnie za jakieś dwa dni będzie, że mecz ustawiony. A przecież w kadrze jest dwóch speców od tego Łukasz P. i Łukasz M. I niech ktoś powie, że Smuda brzydzi się korupcją :)

Teqcontroller 05.06.2011 18:06

Lewandowski musi mieć 100 setek żeby strzelić 1 bramkę , Brożek jedną.

Wojtkowiak , Murawski , co oni sobą prezentują że grają w tej marnej RP ?

mitmichael 05.06.2011 18:09

Brozkowi nie daje szans od poczatku a ten wchodzi i odpłaca mu sie golem - moze by tak Panie Smuda Małego powołac - Wislak zawsze sie odwdzieczy :)

Teqcontroller 05.06.2011 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1106590)
Brozkowi nie daje szans od poczatku a ten wchodzi i odpłaca mu sie golem - moze by tak Panie Smuda Małego powołac - Wislak zawsze sie odwdzieczy :)

Nie bo Smuda lubi piłkarzy z charakterem , ale teraz mu sie uwaliło ze już nie lubi , :foch:

Elefant 05.06.2011 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1106588)
Lewandowski musi mieć 100 setek żeby strzelić 1 bramkę , Brożek jedną.

Wojtkowiak , Murawski , co oni sobą prezentują że grają w tej marnej RP ?

Chodzi o Pawła Brożka ? Brożek miał (w Wiśle) niesamowitą łatwość dochodzenia do pozycji i jeszcze większą do ich marnowania. Zwyczajowo strzelał raz na pięć setek.

Zagraliśmy z zawodnikami, którzy każdego naszego gracza przewyższali o poziom jeśli chodzi o wyszkolenie, kulturę gry i poziom techniki.

Repra wygrała z drużyną zestawioną "za karę" i tak grającą. Gdyby w tym meczu był jakiś fant do zdobycia, choćby finansowy poleglibyśmy z trzy lub cztery do zera.

19ARTUR06 05.06.2011 18:18

Wg. Trzeciaka Brożek grał również w pierwszej połowie (Grosickiego nazywał Brożkiem). Dziwi mnie fakt brak powołań dla Małego, a przecież na początku panowania Smudy był zawsze powoływany.

Kociewiak 05.06.2011 18:19

Nie Brożkiem tylko Groszkiem :D

DJ Hazel 05.06.2011 18:20

Wilk nawet nie dostał minuty,Małecki nawet nie dostaje powołań grają tam Wojtkowiak czy Murawski ja rozumiem że Smuda ma do nich zaufanie ale powinien kierować się aktualną dyspozycją zawodników a nie swoimi prywatnymi odczuciami.Ta reprezentacja to zlepek jednego wielkiego g*wna nie będzie w niej atmosfery nawet po zwycięstwie z ARGENTYNĄ C.Nawet komentatorzy są na słabym poziomie to co tu dopiero mówić o trenerach czy piłkarzach.Ile razy już słyszałem"Jak wyliczył tygodnik kibica..."po prostu Szpakowski nie nadaje się już do tej roli.Atmosfera na trybunach jak na meczach B klasy wstyd mi ale nie mam już ochoty oglądać naszej reprezentacji.

Schabek 05.06.2011 18:24

Pozwole sobie skomentować ten mecz. Według mnie bardzo dobre spotkanie, widać rękę Smudy. Polacy konstruowali ładne akcje, Argentyńczycy wyglądali na zagubionych. Akcje bramkowe palce lizać, a po za tym mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji by strzelić więcej bramek. Zdażył nam się również niestety jeden błąd w obronie i przy dozie szczęścia Argentyńczycy strzelili honorową bramkę. Należy też pochwalić tych kibiców którzy przyszli na stadion, momentami fantastyczny, żywiołowy, głośny doping, żałuje że mnie tam nie było. Przy takiej grze piłkarzy to mamy bardzo duże szanse na wyjście z grupy nawet na 1 miejscu, w końcu jak by nie było pokonaliśmy Argentyne.

PS. Tak się cieszę że wygraliśmy, że wracam z powrotem na grilla ...

Jagul 05.06.2011 18:29

Komentarz też był popisowy. Idealnie się wpasował w ten słaby mecz. Podobało mi się jak Trzeciak mówił o Grosickim "Groszek"...
Nasza reprezentacja w ogóle nie ma stylu i możemy tylko żałować, że Brozio bramkę strzelił, bo to chyba ostatni moment żeby zmienić trenera.

speedfashion 05.06.2011 18:29

Co to ma w ogóle kur... być?

Teraz jakiś pan na tvp1 - uśmiechnięty i radosny - mówi o tym, że drużyna z ogonów rankingu FIFA pokonała piątą drużynę w tym zestawieniu. Wypowiada się w takim tonie, jakbyśmy co najmniej ME zdobyli. Wiem, że publiczna jedzie na tej reprezentacji i wykorzystuje ją najbardziej, jak może, ale po co takie cyrki?

Wszędzie robi się z ludzi idiotów. Dyzma na tym zwycięstwie z Argentyną pewnie będzie jechał jeszcze przez 20 lat i, już jako staruszek, będzie przedstawiany w studiach meczowych jako ten, który pokonał południowoamerykańskie mocarstwo...

19ARTUR06 05.06.2011 18:31

Cytat:

Nawet komentatorzy są na słabym poziomie to co tu dopiero mówić o trenerach czy piłkarzach.Ile razy już słyszałem"Jak wyliczył tygodnik kibica..."po prostu Szpakowski nie nadaje się już do tej roli.
Trochę nie na temat, za co przepraszam.
Wg. mnie obecnie najlepsi komentatorzy pracują w Orange Sport. Redakcja jest młoda i ma całkiem odmienne spojrzenie na futbol od Szpaka

Glazik 05.06.2011 18:35

Czlowiek czuje sie taki bezradny jak to oglada.. ehhh ;(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl