Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

$iWu$ 04.03.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 863781)
Nie wiem kto jest chętny, ktoś chce niech pisze na pm.

Pewnie masz już zaśmieconą skrzynkę więc się zapytam w temacie...
Masz dostęp do strefy zamkniętej pewnego forum bukmacherskiego? :>
A kontakt, możesz podać mi na pw, jeżeli możesz. I uważaj też komu dajesz, bo buki nie spią :rotfl: Już jednego takiego znam co się dzielił z bukmacherem :rotfl:

EDIT:
Campbell (6) v Wattana (3) - 5.0 x 4j

El'kabat 04.03.2010 22:57

Racja,buki maja teraz wtyki raczej we wszystkich wiekszych forach i spolecznosciach.Ale tego tematu tak bardzo bym sie nie obawial ;)

hunter 04.03.2010 23:16

Powiedzmy sobie szczerze i otwarcie, coś takiego jak FIX czy nawet Insider nie istnieją w publicznym obiegu i nigdy istnieć nie będą. Dlatego zdajcie sobie sprawę, że jeśli ktoś Wam chce sprzedać FIXa to jest zwyczajnym oszustem.

Dostęp do FIXów, o ile w ogóle takowe istnieją obecnie, ma bardzo wąska grupa ludzi, która na pewno nie wypuszcza tych informacji w świat. Podobnie jest z insiderami, czyli informacjami od prezesów, zawodników itd. To już nie te czasy, a samo pojęcie "insider" zostało stworzone przez naciągaczy, którzy w ten sposób ciągną kasę od naiwnych internautów wierzących w cudowne wyniki po wielkich kursach...

Fuks 04.03.2010 23:42

powyzszy post swietnie podsumowuje temat. insidery obecnie to glownie takie typy, w ktorych dzieki wiedzy na temat podejscia do meczu/ kontuzji/ warunkow na boisku wykorzystuje sie wysoki kurs u buka , ktory tej wiedzy nie posiada. Ale ciezko o takie pewniaki :P

Na noc: Capitals, Boston, Sharks

$iWu$ 05.03.2010 00:50

Swego czasu na forum dobretypy.pl był gość o nicku Mucha... Powiem wam szczerze, że gość dawał początkowo ustawki w ogólnodostępnym temacie i nieźle na tym się nachapałem. Teraz daje dalej tylko w strefie zamkniętej (podobno) w obawie przed szpiegami. A żeby się dostać do strefy zamkniętej naprawdę trzeba się bardzo udzielać na forum, a ja niestety na to czasu nie mam :) Gość dawał typy Ukrainy, Rosji, Węgier, z Polski nigdy nie dał niestety ;) Skuteczność 100% :) Nie zapomnę jak raz dawał typ na X a gospodarze HT wygrywali 3-0 na forum płacze jęki, a od 70min zaczęło się wielkie strzelanie :D

Maxior 05.03.2010 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 863914)
Za drobne zagram na noc

Washington - Tampa 1
Phoenix Suns - Utah Jazz 1
Chicago Bulls - Memphis Grizzlies 1

w nba niespodzianki dzisiaj ahh dobrze, ze mało dałem

Fuks 05.03.2010 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 863963)

Na noc: Capitals, Boston, Sharks

weszło wszystko, bo Boston grałem ML (moge dac screena dla niedowiarkow :P).
W koncu na plus, bo ostatnie 2 dni z nhl były prawie same pudła (z tych ktore tutaj podawalem)

rocco_1906 05.03.2010 10:07

Ty to strasznie mocno w ten Boston wierzysz hehehe :) odkad pamietam to w nhlu niemal zawsze na nich grasz:)

Fuks 05.03.2010 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 864017)
Ty to strasznie mocno w ten Boston wierzysz hehehe :) odkad pamietam to w nhlu niemal zawsze na nich grasz:)

moj ulubiony klub, prezentowali sie swietnie przez pierwszą polowe sezonu. Ale to co odstawiają w 2010 roku to parodia :D, gra w ataku nie istnieje, ten mecz z Toronto to wygrali tylko i wylacznie dzieki Thomasowi na bramce....

LuKaS TSW 05.03.2010 11:44

Tychy-Podhale 1 (1,6)

Skoro Podhale u siebie nie potrafiło zapewnić sobie awansu to myślę że w Tychach też im to się nie uda i o wszystkim zdecyduje niedzielna konfrontacja w Nowym Targu.

Maxior 05.03.2010 12:06

Daje ktoś z was na dzisiaj taśmę jakąś?:)

Myślałem nad tym
Tychy-Podhale 1
Wisla Krakow - Arka Gdynia 1
AC Ajaccio - Vannes OC 1x
AC Le Havre - Dijon FCO 1

Proximus 05.03.2010 12:41

Korona - Polonia B. over2,5
Wisła - Arka 1
Fortuna D. - Greuther Furth 1
Ajaccio - Vannes 1

za 1zł w Betsafe, kurs bodajże 10,95

El'kabat 05.03.2010 13:35

Dziś 2 kupony,jeden 4 fun czyli :

Wisła(-1) Arka 1
Lech Poznan - Cracovia Krakow 1
Eisbären Bremerhaven - Telekom Baskets Bonn 2
Clermont Foot - Stade Brestois 29 2
ako 11,36
0,5/10

drugi
Wisła-Arka 1
Dusseldorf - Furth 1x
ako 1.53
9/10

lukas(z)1906 05.03.2010 17:26

na dzis:
Ajaccio-Vannes 1
Volendam- Roosendaal 1
Dusseldorf-Gr.Furth 1
za 100 do wygrania 741

Kamson 05.03.2010 18:13

Wisła - Arka 1 na nasze gwiazdki już złamanego grosza nie puszcze
Le Havre - Dijon 1
Ajaccio - Vannes 1

Bohemians - Sporting 1
Leiria - Leixoes 1
Excelsior - TOP Oss 1

za 25 do wygrania 330

bula1010 05.03.2010 19:07

ja bym nie był taki pewny tej amiki i ległej nie z powodu tego że ich delikatnie mówiąc "nie lubię" ale grają z przeciwnikami którym punkty są potrzebne tak jak im ale jednak nie będzie o to lekko trochę się rozpisałem :P ale zobaczycie potwierdzą się moje słowa ;) a jak nie to nie zaglądne na forum przez jakiś czas ;p <lol2>
a na dziś WISEŁKA (0:1) 1 , Leiria 1 , Tarragona 1 , Volendam-Roosendaal over 2.5 oraz korona 1

Maxior 05.03.2010 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson;864205[COLOR="Red"
]Wisła - Arka 1[/COLOR]
Le Havre - Dijon 1
Ajaccio - Vannes 1
Bohemians - Sporting 1
Leiria - Leixoes 1
Excelsior - TOP Oss 1

za 25 do wygrania 330

zagram to samo co ty, spróbuje szczęścia:-D

Speedy 05.03.2010 22:26

widzę, że nasi nieźle udupili...

teraz nic tylko grać Lecha, Legie i Ruch. Motywacji im na pewno nie zabraknie...

Na noc Buffalo i raczej Minnesote, chodź im nie ufam za bardzo..

Maxior 05.03.2010 22:33

Wisła musi w końcu się odblokować i wygrać. 0 bramek jak narazie w tym roku:( Trzeba teraz w weekend coś zagrać i odkuć:(

Fuks 05.03.2010 22:39

na noc stawiam under 5 w meczu Flames z Devils, na Buffalo ML, na Red Wings ML i Edmonton +1,5.

sirbobek 05.03.2010 22:59

Kod:

52      Pilka nozna - 1.Anglia - Arsenal-Burnley
mecz / live Cool
    1    1,15    6.3. 16:00   
58    Pilka nozna - 1.Anglia - Wolverhamp.-Manch.Utd.
mecz / live Nova Sport
    2    1,32    6.3. 18:30   
601    Pilka nozna - Ekstraklasa Polska - Ruch Ch.-Zag.Lubin
mecz / live Orange Sport
    1    1,55    6.3. 19:15   
277    Pilka nozna - 1.Francja - Boulogne-Lyon
mecz
    2    1,47    6.3. 19:00   
280    Pilka nozna - 1.Francja - Marseille-Lorient
mecz
    1    1,5    7.3. 17:00   
792    Pilka nozna - 1.Hiszpania - Almeria-Barcelona
mecz / live Sport 2
    2    1,27    6.3. 20:00   
535    Pilka nozna - 1.Niemcy - 1.FC Koln-Bayern M.
mecz / live Eurosport 2 Bundesliga
    2    1,45    6.3. 15:30   
533    Pilka nozna - 1.Niemcy - Hamburg-Hertha
mecz
    1    1,47    6.3. 15:30   
348    Pilka nozna - 1.Wlochy - Inter M.-Genoa
mecz / live Sport 1
    1    1,4    7.3. 20:45
Całkowity kurs    19,67
Wkład    2,70 Zł
Do zapłaty    3,00 Zł
EWK    53,10 Zł

Co sądzicie o tym kuponie? Co "wejdzie" co jest ryzykowne? Jak widać nie gram za duże pieniądze,gdyż nie zarabiam sam:). Lubię czasem sobie coś obstawić ale nie jest to jeszcze nałóg.

El'kabat 05.03.2010 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 864080)
Dziś 2 kupony,jeden 4 fun czyli :

Wisła(-1) Arka 1
Lech Poznan - Cracovia Krakow 1
Eisbären Bremerhaven - Telekom Baskets Bonn 2
Clermont Foot - Stade Brestois 29 2

ako 11,36
0,5/10

drugi
Wisła-Arka 1
Dusseldorf - Furth 1x
ako 1.53
9/10

Nigdy wiecej polskiej ligi,zlamalem postanowienie dzis i tak to jest.Liczylem na przelamanie Wisły i okazale zwyciestwo,a wyszly calkiem inaczej. Prawdziwe jest,ze łatwiej isc z trendem niz pod trend.

Sirbobek
Na pierwszy rzut oka Lyon na wyjezdzie-u zabojadow niespodzianki zdarzaja sie na porzadku dziennym,poza tym nie przepadam specjalnie za typowaniem wyjazdow,jedynie dla zabawy.

Maxior 06.03.2010 11:04

Na dzisiaj:

Wolverhampton - Manchester United 2
VfL Wolfsburg - VfL Bochum 1
Hamburger SV - Hertha BSC Berlin 1
FC Köln - Bayern München 2
Borussia Dortmund - Borussia M'gladbach 1
Dep La Coruña - Tenerife 1
Ruch Chorzow - Zaglebie Lubin 1

Stawka 10 e.w 197

edit. dramat:(

LuKaS TSW 06.03.2010 11:59

Skorzystam z tej analizy,raz się żyje i puszczę to za 20 zł:

Spotkanie: Unterhaching-Burghausen
Typ: 2
Kurs: 4,78
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Na sobotę mam bardzo ciekawe spotkanie z trzeciej ligi niemieckiej. Jedenaste w tabeli Unterchahing zagra z dziewiątym Burghausen.

Najważniejszą informacją są liczne kontuzje w zespole gospodarzy. Dostałem informację od zaprzyjaznionego typera z Niemiec, który powiedział, że gospodarze zagrają bez 4 kluczowych graczy.

Co więcej zespołowi gospodarzy nie wiedzie się ostatnio. Nie wygrali już sześciu meczów z rzędu grając jakby bez motywacji - w końcu nie grozi im już ani spadek ani awans. Goście natomiast po serii nieudanych spotkań przełamali się i wygrali ostatnie spotkanie. Myślę, że jutro pójdą za ciosem


edit.Nie ryzykowałbym grania na Real dzisiaj zakładając że czeka ich mecz z Lyonem a sami mówią że LM jest w tym sezonie priorytetem.

Kamson 06.03.2010 12:19

Ruch - Zagłębie 1
Auxerre - Valenciennes 1
La Coruna - Tenerife 1
Alkmaar - Heerenveen 1


za 25 do wygraia 177.80

i tasiemka:
Arsenal, Manchester Utd, Newcastle, Austria W., Salzburg, PAOK, Barcelona, Hamburger, Porto, Kaiserslautern

za 25 do wygrania 263.30

pie***le, nie gram więcej polskiej ligi... oby niedziela przyniosła wygrane...

PhantomRanger 06.03.2010 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 864730)
Nigdy wiecej polskiej ligi,zlamalem postanowienie dzis i tak to jest.Liczylem na przelamanie Wisły i okazale zwyciestwo,a wyszly calkiem inaczej. Prawdziwe jest,ze łatwiej isc z trendem niz pod trend.

Sirbobek
Na pierwszy rzut oka Lyon na wyjezdzie-u zabojadow niespodzianki zdarzaja sie na porzadku dziennym,poza tym nie przepadam specjalnie za typowaniem wyjazdow,jedynie dla zabawy.

Ja przestałem obstawiać polską lige 1,5 roku temu. To była kasa wywalona w błoto.
Co myślicie o tym ?

Werder - Stuttgart DW 2:1
St. Etienne - Lille DW 2:1
AS Roma - AC Milan DW 1:2
Stawka: 2zł Wygrana: 895.10 zł

rocco_1906 06.03.2010 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 865090)
Ja przestałem obstawiać polską lige 1,5 roku temu. To była kasa wywalona w błoto.
Co myślicie o tym ?

Werder - Stuttgart DW 2:1
St. Etienne - Lille DW 2:1
AS Roma - AC Milan DW 1:2
Stawka: 2zł Wygrana: 895.10 zł

Milan nie wygra w Rzymie.takie mam przeczucie.

Wisła_forever 06.03.2010 13:54

Co powiecie na :

Kavala - Aris 1 2.5
Almeria - Barca 10 3.25
Śląsk - Jaga 1 2.00

kurs: 16:25
tak za 25zł

lukas(z)1906 06.03.2010 14:44

po wczorajszym niepowodzeniu na dzis:
Werder-Stuttgart 1
Lech-Cracovia 1
za 200 do wygrania 496

Zwierze 06.03.2010 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 865090)
Co myślicie o tym ?

Werder - Stuttgart DW 2:1
St. Etienne - Lille DW 2:1
AS Roma - AC Milan DW 1:2
Stawka: 2zł Wygrana: 895.10 zł

Ja myślę że jak wejdzie ci ten kupon, to masz ode mnie jeszcze flaszkę;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukas(z)1906 (Post 865143)
po wczorajszym niepowodzeniu na dzis:
Werder-Stuttgart 1
Lech-Cracovia 1
za 200 do wygrania 496

Jak zwykle, napiszę. Nie stawiajcie na Amice... Szkoda kasy za taki kurs

Myślę że ManUtd można zaryzykować na wyjeździe grają powinien być niezły kurs
edit. nie ma dobrego kursu:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl