![]() |
Cytat:
Z Płockiem mamy remis (0-1 i 0-1) ale z Zagłębiem dwie porażki (1-2 i 3-0). |
ale co z tego ?
|
Przy równej ilości punktów Zagłębie nas zawsze wyprzedzi. Więc do spekulacji jest to istotna informacja. Zwłaszcza, że zdobycie 7 punktów w 3 kolejnych meczach w naszej sytuacji jest dość problematyczne.
|
no tak , tylko ze tak jak napisalem, zarowno wyprzedzenie nas przez Zaglebie , jak i przez Płock, NIC nie zmienia w kontekście być czy nie być w 8-ce
|
Ano dokładnie. Gonią nas tylko Arka i Cracovia
|
Na pierwszy rzut oka na pozycje i terminarz rywali, nawet biorac pod uwage nasz ciezko terminarz, to nie ma opcji zebysmy skonczyli za Craxa, Arka czy nawet Zaglebiem. Mysle, ze powalczymy o 6. miejsce z Wisla Plock, bo Korona ma chyba najlzejszy rozklad i raczej skonczy przed nami.
|
Cytat:
nierzla szydera :haha: |
Nie wiem jakim cudem wychodzi Wam, że niemal na pewno jesteśmy już jedną nogą w górnej "ósemce". Nasza walka będzie trwać do 90 minuty meczu z Nowym Sączem, szczególnie biorąc pod uwagę pozostałe dwa mega ciężkie dla nas mecze.
Trzeba zdobyć 4 punkty w trzech ostatnich meczach i nie trzeba będzie niczego kalkulować. Inaczej możemy się mocno rozczarować. Cracovia ma realną szansę zdobyć komplet 9 punktów w swoich trzech ostatnich meczach. Wtedy będziemy płakać... Jeżeli zdobędziemy 4 punkty- nie musimy się oglądać na nikogo innego. Jeżeli zdobędziemy 3 punkty- Cracovia nie może zdobyć 9 punktów. Jeżeli zdobędziemy 2 punkty- Cracovia musi zdobyć 9 punktów. Jeżeli zdobędziemy 1 punkt- Cracovia nie może zdobyć 7 punktów. Jeżeli zdobędziemy 0 punktów- Cracovia nie może zdobyć 6 punktów. Myślę, że skończy się to tak: WISŁA : 4 punkty Legia - Wisła 0 punktów Wisła - Lech 1 punkt Sandecja - Wisła 3 punkty CRACOVIA: 7 punktów Cracovia - Sandecja 3 punkty Termalica - Cracovia 3 punkty Cracovia - Zagłębie 1 punkt I gramy w górnej ósemce. |
Cytat:
|
Cytat:
1) Jeżeli Arka przegra z Niecieczą, potrzebujemy dla 100% pewności 4 punktów. 2) Jeżeli Arka zremisuje z Niecieczą, potrzebujemy dla 100% pewności 5 punktów. 2) Jeżeli Arka wygra z Niecieczą, potrzebujemy dla 100% pewności 7 punktów. Mecze bezpośrednie: Wisła 3:2 Arka Arka 3:1 Wisła Arka 3 punkty, bramki 5:4 Wisła 3 punkty, bramki 4:5 |
no więc nie możesz pisać że na 100% wystarczy nam 4 pkt , bo to już zawiera spekulacje co do wyników arki
btw skad ci sie wzielo 9pkt ? nawet jesli wygraja z nieciecza + pozostałem 3 mecze , to jest 12 pkt czyli mają 46 zatem nam 7pkt tak jak napisałem wcześniej gwarantuje święty spokój |
Poprawione powyżej w analizie Arki, pomyłka o 1 punkt. W poniedziałek o 20:00 będzie wiadomo ile punktów potrzebujemy aby mieć 100% pewność utrzymania.
|
to sie z każdym meczem będzie aktualizowało ;)
skoro mamy konsensus , to można poddać dyskusji tezę - czy (zakładając że nie mamy szans na puchary) nie opłaca się lepiej być 9 niż 8 |
Moim zdaniem nie ma nad czym deliberować. Lepiej być w I ósemce.
|
zakladajac optymistycznie ze zakwalifikujemy sie do gornej 8 - to jakie miejsce jest najlepsze do 3 ciekawych meczy u nas ??? czy zajmujac 8 miejsce gramy u siebie z 1 2 i 3 druzyna ??? (czyli najprawdopodobniej legia , Jaga i amika ) , no chyba ze temat pucharow i podium wciaz aktualny dla niektorych fantastow
|
http://www.90minut.pl/liga/0/liga9322.html
Tu masz rozpiskę kto z kim gra na tę chwilę. Ale przy tej "ciasnocie" w tabeli na bank to się jeszcze po każdej kolejce będzie zmieniało. |
Skopiowane:
Kolejka 31 - 14-15 kwietnia Uwaga! Terminarz kolejek 31-37 jest prowizoryczny Kolejka 31: 1-6; 2-5; 3-8; 4-7 Kolejka 32: 8-1; 5-4; 6-2; 7-3 Kolejka 33: 1-5; 4-8; 2-7; 3-6 Kolejka 34: 4-1; 2-3; 6-7; 8-5 Kolejka 35: 1-2; 3-4; 5-6; 7-8 Kolejka 36: 7-1; 3-5; 8-2; 4-6 Kolejka 37: 1-3; 5-7; 2-4; 6-8 Podsumowujac, najfajniejszy terminarz ma zespol z 8 miejsca. Gra u siebie z 1, 2 i 5 miejscem. Zespol z 7 miejsca ma u siebie zespoly z 1, 3 i 8 miejsca. Zespol na 6 miejscu ma: 2., 7. i 8. Zespol na 5 miejscu ma: 4., 6. i 7. Gdyby zajac 6. lub 7. miejsce, to by byla szansa na derby w przypadku awansu Craxy na 8 miejsce. I odpowiednio mecz z liderem i 3. lub z 2. i 7. miejscem. |
Po dzisiejszych meczach to Craxa ma szansę na 44 punkty. Miejmy nadzieję, że Arka nie przeskoczy 40.
|
moim zdaniem pewni 8 sa jagielonia legia lech i górnik ( dostana zabrane pkt) zostaja 4 miejsca i dla mnie liczy sie 5 druzyn w walce o nie arke ma zbyt trudny terminarz zeby powalczyc o przekroczenie 38 pkt zakladam ze zmiana trenera w ekstarklasie zawsze daje pozytywnego kopa mam tu na mysli bruk bet i lechie czyli mecze bbt -cra ,kor lgd.lgd - ark
zbyt duzo meczy miedzy zainteresowanymi walka zeby zdobyc komplet |
Troche zapominacie w tej statystyce o Lubinie, terminarz Zagłebia wyglada chyba obok Arki najgorzej. Przy obecnej formie ta drużyna moze nie ugrac zadnego punktu. Budzacy sie Piast na wyjezdzie, Jaga u siebie i pewnie spotkanie roztrzygajace o 8 z Żydkami.
|
W ostatniej kolejce Zagłębie gra z Craxą i tutaj może być fight o wejście do górnej 8 ;)
|
Cracovia może powtórzyć naszą historie sprzed 2 sezonów. Fenomenalna seria w rundzie wiosennej i mecz o życie w ostatniej kolejce z Zagłębiem o awans. Oby się również zakończenie powtórzyło.
|
A ja tam bym z chęcią zobaczył kolejne derby w rundzie finałowej. A w derbach jakieś 3 albo 4:0 dla nas :D
Moim zdaniem nie ma opcji abyśmy wypadli za 8. Arka ma trudny terminarz, Zagłębie bez formy, sąsiadka nie zdobędzie kompletu punktów bez jaj. W dodatku grają między sobą i ktoś musi przegrać. Trzeba też pamiętać, że to ekstraklasa, tutaj każdy może wpieprzyć każdemu. U nas praktycznie nie ma serii typu 3x wygrana (obecna seria Jagii i sąsiadów to ewenement), a jak się zdarzają to bardzo rzadko. Wierzycie, że sąsiadka wygra 6 razy z rzędu? Jak zdobędą więcej niż 5 punktów to będę zaskoczony. Zważając, że drużyny ze środka tabeli punktują w okolicach 1,5 - 1,6 pts na mecz najprawdopodobniej te 40 punktów, co mamy wystarczy do ósemki, a jeśli nie to 43 już w zupełności. Jest też spora szansa, że urwiemy punkty komuś z dwój Lech - Legia. Oni średnio w co drugim meczu gubią punkty, a Lech nie wygrywa na wyjeździe. W dodatku w ostatniej kolejce Sandecja jako koło ratunkowe. Nie ma co panikować. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Zauważ, że sytuacja Zagłębia nie jest na tyle kolorowa żeby się komukolwiek podkładać.
|
Cytat:
Jeżeli się podłoży to sama wypadnie z górnej ósemki bo taki scenariusz jest prawdopodobny. |
Cytat:
|
Po obejrzeniu dzisiaj Legii i Lecha obawiam się, że kolejne punkty do tabeli dopiszemy po Sandecji. Bardzo chciałbym się mylić..
Na pocieszenie to Lech na wyjazdach to inna drużyna chociaż ten dzisiejszy mecz równie dobrze mógł być przełomowy dla nich. |
Bo eklasa jest tak przewidywalna?:) Jaga była niezniszczalna. Do dziś.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl