Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Egzamin Gimnazjalny! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=577)

rafil 26.04.2010 17:51

tak, o 9:00.

Proximus 26.04.2010 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 887803)
Zależy o jakim profilu mowa. Do niektórych wystarczy około 140 pkt, a do reszty w okolicach 150.

Do XIII??

Sorry ale jak do III się ludzi podostawali ze 130 pkt to jakoś mi się nie wydaj żeby w XIII był próg 140 pkt.

Coal 26.04.2010 18:01

Ja sie wybieram teraz na mechanika do zsm2 ;p jak tam w ogole . bo słyszałem że tam zbytnio sie nie prują ale lepiej żeby wiecej naszych było :)

blanco 26.04.2010 19:03

To już jutro :) mam nadzieję,że będzie dobrze ! ;p

sndr 26.04.2010 19:42

Powodzenia dla młodszych koleżanek i kolegów od tegorocznych maturzystów :)

DeadOrAlive 26.04.2010 19:53

Dobra rada, przede wszystkim dokładnie i na spokojnie czytajcie i analizujcie polecenia.
Dwa razy pomyślcie zanim coś napiszecie, powinno być dobrze !

Amptiq 26.04.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sndr (Post 888980)
Powodzenia dla młodszych koleżanek i kolegów od tegorocznych maturzystów :)

Dołączam się. Powodzenia!

kondzio7 26.04.2010 20:41

Powodzenia bracia i siostry!:D

Cinek1906 26.04.2010 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 888996)
Dobra rada, przede wszystkim dokładnie i na spokojnie czytajcie i analizujcie polecenia.
Dwa razy pomyślcie zanim coś napiszecie, powinno być dobrze !



słyszeliśmy to 25 tyś razy.. :P


ja tam najpewniej czuje sie z angielskiego ktory sie niestety nie wlicza.. jak pech to pech..:P

najgorzej z majcy bedzie..:P


w imieniu 3klasistow... nie dziekuje:D

Wiselka1906PBZ 26.04.2010 21:02

ja osobiście polecam XI LO
90 % szkoły to Wisła, reszta to Hutnik (który w tym roku kończy edukację :))

jakby ktoś miał jakieś pytania to na priv :)

powodzenia !

Kamson 26.04.2010 21:34

Podejść na luzie! Ja po totalnym olewaniu gim przez 3 lata, humana napisałem na 42, a majce na 25 - co mnie pozytywnie zaskoczyło. Test nie jest trudny, zwłaszcza część humanistyczna, która głównie polega na dokładnym czytaniu tekstów :) Powodzenia!

matt1906 26.04.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiselka1906PBZ (Post 889066)
ja osobiście polecam XI LO
90 % szkoły to Wisła, reszta to Hutnik (który w tym roku kończy edukację :))

jakby ktoś miał jakieś pytania to na priv :)

powodzenia !

Cracovia też jest :D


ogólnie odradzam XILO :-P

LanceTS 26.04.2010 22:54

Pytanie: Angielski się wam nie liczy? I czy następnym rocznikom będzie sie liczył?

Powodzenia!

Cinek1906 27.04.2010 10:01

A ja juz po :) he:D

w sumie to łatwe było- ale nie zapeszać:P

Nowohucianin^^ 27.04.2010 10:23

w tamtym roku chyba łatwiejsze było :D

rainha 27.04.2010 10:47

Aha o ****a to dla mnie mega trudne było... Za dużo dla mnie hisotrii i plastyki . Na **** to komu?! Rozprawka łatwa to fakt.

zuko1234 27.04.2010 10:49

Ja też już po szczerze to myślałem ze trudniejsze będzie ale jest dobrze oby tak dalej brakło mi miejsca na streszczenie ;dd

Syn Kangura z 1984 27.04.2010 10:55

Yyy ciekawe kto wymyślił te pytania do obrazka :D

matt1906 27.04.2010 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rainha (Post 889251)
Aha o ****a to dla mnie mega trudne było... Za dużo dla mnie hisotrii i plastyki . Na **** to komu?! Rozprawka łatwa to fakt.

abyś ku**a wiedział co to takiego zdarzyło się w Katyniu, pod Cedynia czy pod Grunwaldem. Abyś wiedział co się wydarzyło 17.IX.1939 czy 15.VII.1410

zuko1234 27.04.2010 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 889254)
Yyy ciekawe kto wymyślił te pytania do obrazka :D

no tak z obrazkiem przegieli te kamienie w wierszu tez mnie dobiły :D:D

rainha 27.04.2010 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuko1234 (Post 889252)
brakło mi miejsca na streszczenie ;dd

Wow no to ja 4 zdanka tak jak pisali i zajęło mi połowę miejsca. Natomiast w innych faktycznie brakowało mi np. z obrazkiem.

Cytat:

Yyy ciekawe kto wymyślił te pytania do obrazka
Popieram . Bez sens!

Rozwaliło mnie też pytanie o sposoby LEGALNE z tą gminą...
Czyli w łapsko nie pasowało ? :)

bearex 27.04.2010 11:39

Dla mnie tez łatwe, jedynie pytania z plastyki mnie trochę zbiły z dobrego humoru, i głupie pytania do wiersza ;/

Jak zobaczyłem temat rozprawki to banan na ryju :D nie spodziewałem się tak łatwego tematu :D:D

blanco 27.04.2010 11:44

a streścić to trzeba było ten tekst o Samie i Frodo,nie ?

bearex 27.04.2010 11:45

nie, o salomonie

blanco 27.04.2010 11:50

niemożliwe, mam nadzieję że nie zabiorą wszystkich 4 punktów ;/

bearex 27.04.2010 11:51

Może wezmą tylko za błąd rzeczowy, oby, bo masz trochę głupią stratę pkt.

blanco 27.04.2010 11:54

oby oby, ale na forum edukacja gazeta przeczytałem że odejmują punkt więc 3 do zdobycia

rainha 27.04.2010 11:58

Co?? Nie żartujecie ? ja też Tolkiena streściłem... No to pięknie. Jak mogłem tego nie zauważyć?! Więc 1 odejmą?

bearex 27.04.2010 11:58

A kiedy będą już testy w necie?? Bo chce sprawdzić na ile pkt mogę liczyć :D

blanco 27.04.2010 12:08

Prawdopodobnie 1 odejmą. Klucz do otwartych jest elastyczny,ustalają go tak naprawdę dopiero przy porównaniu wszystkich prac. Testy w necie pojawią się jeszcze dziś na pewno.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl