Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

MłodePokolenie 08.05.2010 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pusher (Post 894456)
A w jakiej cenie one stoją ? :p

Bodajże po 100 zł :)

DominoForza 08.05.2010 10:04

ale rozmiarowwka tych koszulek w umbro to dramat,jak zawsze kupuje XL ,XXL ta teraz kuzwa jak worek na mnie po kolana : Sizer M1

bartek89TS 08.05.2010 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pusher (Post 894456)
A w jakiej cenie one stoją ? :p

Na poprzedniej stronie było pisane kilkakrotnie !69,90zł !

bartek89TS 08.05.2010 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 894571)
ale rozmiarowwka tych koszulek w umbro to dramat,jak zawsze kupuje XL ,XXL ta teraz kuzwa jak worek na mnie po kolana : Sizer M1

No dramat z rozmiarami, przymierzałem pierw XL to wygladałem jak w damskiej koszuli nocnej..L tez za duża, M-ka w sam raz, jak bym sie uparł to nawet S-ka była by dobra:)

Jaro1991 08.05.2010 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 894571)
ale rozmiarowwka tych koszulek w umbro to dramat,jak zawsze kupuje XL ,XXL ta teraz kuzwa jak worek na mnie po kolana : Sizer M1

Ile masz wzrostu?:-D Ja mam 182 cm i zamówiłem XL-kę, ciekawy jestem jak wygląda ta koszulka na osobach o podobnym wzroście:-D

szprotson 08.05.2010 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 894576)
Ile masz wzrostu?:-D Ja mam 182 cm i zamówiłem XL-kę, ciekawy jestem jak wygląda ta koszulka na osobach o podobnym wzroście:-D

a ile wazysz? jesli ze 110 to mysle ze bedzie cie w porządku opinac, jesli nie, bedziesz mial troszke luzu.
Sam mam wzrost podony, i kupiłem sobie teraz M-ke.

ale cos jest podupcone. Mam XL treningowa, od piłkarza, jest w sam raz. Mam L ktora dostałem, i jest prze szeroka.
Dopiero M-ka jest niby ok, ale i tak bym sie czegos doczepił.
Koszulke Nike, z ery Tyski i biała gwiazda, mam L-ke i jest ****a w sam raz idealna. A Umbro to jakies dziwne te rozmiary robi.

bartek89TS 08.05.2010 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 894576)
Ile masz wzrostu?:-D Ja mam 182 cm i zamówiłem XL-kę, ciekawy jestem jak wygląda ta koszulka na osobach o podobnym wzroście:-D

No to bedziesz musiał pod koszulke ubrac bluze:)Ja mam 184cm wzrostu i warze 83kg.XL-ka była dużo za duża...

yogul 08.05.2010 11:06

może Umbro rozmiar XXL zrobił na Adasia M. żeby można było go przyozdobić na fecie na Rynku? ;)

Jaro1991 08.05.2010 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 894592)
No to bedziesz musiał pod koszulke ubrac bluze:)Ja mam 184cm wzrostu i warze 83kg.XL-ka była dużo za duża...

No to w sensie gabarytowym jesteśmy podobni:-D Pozostało w takim razie czekać na kuriera z paczką, zobaczymy co to będzie:D

DominoForza 08.05.2010 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 894576)
Ile masz wzrostu?:-D Ja mam 182 cm i zamówiłem XL-kę, ciekawy jestem jak wygląda ta koszulka na osobach o podobnym wzroście:-D

192 cm , to raczej troszke za duza bedzie

PotiWisla 08.05.2010 13:29

Ja mam ponad 195 cm i mam XL, troche duża jest ale nie jest zle.

krkgiba 08.05.2010 14:26

ja mam 195 cm i XL pasuje.

w Bonarce w Sizeerze jest mnóstwo rozmiarówki do wyboru.

gress 08.05.2010 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 894595)
może Umbro rozmiar XXL zrobił na Adasia M. żeby można było go przyozdobić na fecie na Rynku? ;)

O ile się nie mylę, to koszulka Adasia miała rozmiar XXXL. Po fecie można było ją kupić, o czym było info na forum. Jak się postarasz to znajdziesz :p

Co do rozmiarów to mam koszulkę logo Tyskiego i rozmiar XL pasuje do 188cm wzrostu (przy w miarę normalnej budowie ciała).

sorin320 09.05.2010 13:51

nie wiecie moze czy w bonarce są czerwone z długimi rękawami w sizeerze ?
i jakie rozmiary ?

kk23 11.05.2010 13:35

W sklepie Seizera na Szewskiej jest duży wybór rozmiarów, kolorów i wzorów.

QBAS 11.05.2010 16:53

Kupiłem dzisiaj czerwoną koszulkę meczową umbro bez loga sponsora w galerii krakowskiej w sklepie umbro (poziom -1). Na dzień dzisiejszy są dostępne wszystkie rozmiary. Jedyny "mankament" to fakt, że są to koszulki bez loga sponsora. Ale dla mnie nie jest to żaden problem bo nie o logo sponsora chodzi:) Koszulka za 69 zł więc wg mnie okazja bo już niżej z cen raczej nie zejdą. A pamiętać trzeba, że na nowym stadionie wstęp będzie TYLKO w czerwonej koszulce!

bondTSW 11.05.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 896386)
Jedyny "mankament" to fakt, że są to koszulki bez loga sponsora. Ale dla mnie nie jest to żaden problem bo nie o logo sponsora chodzi:)

Osobiście uważam, że to zaleta:)

p.s. też kupiłem, białą i niebieską. Cena b. atrakcyjna.

QBAS 11.05.2010 18:57

Też uważam, że im więcej koszulka czerwona tym lepiej ;) Mówiłem o mankamencie tylko dlatego, że różni ją to od meczowego stroju piłkarzy.

A co do ceny to na prawdę bardzo atrakcyjna i jeśli ktoś nosił się z zamiarem kupna wiślackiej koszulki, to dawno nie było tak dobrej oferty cenowej. No chyba, że będziecie polować na najnowszy model nike'a, który pewnie będzie kosztował 200 zł...

R33 12.05.2010 07:13

Te za 69 to oryginalne Umbro czy repliki?

DominoForza 12.05.2010 07:25

meczowki 1234567890

sandiegoo 13.05.2010 15:14

Na metce od koszulki pisze m.in.
- nie wirować
- nie suszyć w pozycji pionowej :D;D
Jak wy się do tego odnosicie ??

szprotson 13.05.2010 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandiegoo (Post 897966)
Na metce od koszulki pisze m.in.
- nie wirować
- nie suszyć w pozycji pionowej :D;D
Jak wy się do tego odnosicie ??

mam wyjebane...

tzn ze mam wyjebane na takie instrukcje.

nie wolno gotowac np białego bo żółknie,taki myk. A suszenie, wirowanie? WTF?
nigdy nie zniszyłem ŻADNEJ koszulki

sandiegoo 13.05.2010 15:16

tzn ? Jak mam to rozumieć ??

Krzysiek 13.05.2010 15:33

nie pierze jej;) pewnie wiruje i suszy jak popadnie;P

mcks 13.05.2010 20:43

Ja dzisiaj dorwałem w sizeerze w krokusie ostatnią czerwoną eskę, jaka była. Wogóle te rozmiary faktycznie trochę porypane, mam 175 cm wzrostu i większość t-shirtów to Mki albo Lki, a jak taką włożyłem to po kolana :D.

Jak ktoś jest zainteresowany, to są tam jeszcze czerwone L i M bez sponsora, pare białych - jedna nawet z TF i kilka niebieskich ze sponsorem, zostały same M i L.

rafil 16.05.2010 18:52

Można gdzieś kupić taką koszulkę?

http://galeria.wislakrakow.com/20100515/tb/03.jpg

MłodePokolenie 16.05.2010 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 900335)
Można gdzieś kupić taką koszulkę?

http://galeria.wislakrakow.com/20100515/tb/03.jpg


To jest raczaj bluza :)

jurukuru 16.05.2010 19:37

I raczej trudno ją kupić, prędzej zdobyć od piłkarza z ławy rezerwowych na meczu :D

EvilGearPL 16.05.2010 19:41

Też kiedyś rozglądałem się właśnie za tą bluzą bo jest strasznie fajna. Niestety przynajmniej ja nigdzie jej nie znalazłem.

wojti11795 16.05.2010 20:17

ale ta naszywka na bet-at-home troche głupio wygląda


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl