![]() |
Prawda jest taka, że wszyscy uwzięli się na Legię. Od momentu wygranej w pierwszym meczu 4:1 zaczęły się dziać dziwne rzeczy wokół meczu rewanżowego. Najpierw brak sprzedaży praw do meczu w TV, ewidentnie wskazuje na to, że już przygotowywano mecz pod szwindel. Brak transmisji, tylko kibice na trybunach, delegat pewnie po wódeczce albo też w łapę wziął, 3 karne z kapelusza 1 czerwień dla Legii i out. Każdy w Polsce by uwierzył w taki przebieg meczu, polskie kluby są zdolne do wszystkiego. Plan jednak nie wypalił przez nadgorliwość CelticTV, transmisja poszła do paru milionów odbiorców przez co trzeba było się wycofać z tego pomysłu. UEFA jednak to mafia, a gdzie mafia tam kontakty bogatych ze światkiem przestępczym. Prezes Celticu był wielokrotnie widziany z wysoko postawionymi "urzędnikami" z UEFY zarówno przed, w trakcie jak i po meczu. Pomimo dostania w dupę 2:0 mieli świetne miny, przypadek? Jest również info z potwierdzonego źródła, że prezes Celticu kontaktował się przed meczem z samym Platnim! Nie zdziwię się jeśli cała ta akcja udupienia Legi była planowana dużo wcześniej już podczas meczu z St. Patrick, Bereś zapewne znajdował się w liście zgłoszonych do gry ale został wykreślony przez samą UEFE po otrzymaniu listy od Legii! Jak widzicie poszedł duży wałek, a cierpi na tym znowu najlepszy klub w Polsce. Moim zdaniem kluby w ekstraklasie powinny teraz okazać solidarność i pozwolić wygrać MP Legii, aby mogła wziąć srogi rewanż w przyszłorocznej LM.
|
O tym ze moze byc walek pisano już na forum Celticu przed pierwszym meczem, gdy wspominano ze w Legii gra nieuprawniony zawodnik. Dziwne jest to, ze Bereszynski nie siedzial wtedy nawet na lawie;)
|
Myślałem że emj10 udaje glupa tylko w politycznym. okazuje się że jest to chroniczne
|
Co za teoria spiskowa dziejów...
Jakoś inne drużyny od dawna nie miały takich problemów z własnej winy i to już od 3 lat. Cytat:
|
Ale tutaj jest .......enie...
Gosc zawieszony... Gosc nie zgłoszony... Regulamin złamany... Rozmowy koniec... |
Chyba nie wyczuliscie ostrej ironii kolegi do czego trzeba było się naprawdę postarac, bądź byc Drozdem :D
|
Kibice warszaffki są zdolni do takiego myślenia. Ich egocentryzm sięga zenitu więc wybacz że nie wyłapałem ironii:D
|
Kogo egocentryzm? Przeciez to nie byla ironia ze strony warssszzzafffki.
|
silver03 świetne!
Może zabrakło tego, że w całą sprawę zamieszany był Putin, ale i tak 10/10. |
Ludzi litosci. Nauczcie się czytac, albo marsz do szkoly.
Nie mogę zrobic zakupow, bo wciaz smieje się z kolejnych wpisow :D |
Kapsel, jest sobota, ładna pogoda więc walnij piwko na rozluźnienie, bo chyba miałes ciężki tydzień :) zwykła ironia :)
|
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...go-kraju/g86qp
ten smaciarz ma jeszcze czelność wypowiadać się o jakimkolwiek honorze i szacunku |
No dobrze o tragedii legionistów i ich okrutnej martyrologii kreowanej przez niektóre media napisano (i jeszcze się napisze) wiele. Czas więc o innych sprawach boiskowych.
Muszę przyznać, że już dawno skreśliłem Ruch a oni zameldowali się w decydującej rundzie. Czy stać będzie ich na stawienie czoła mocnym Ukraińcom - piekielnie trudna sprawa... Legia jedzie zraszać łzami kazachskie stepy, jeśli będą mieć kłopoty to chyba tylko na wyjeździe u siebie powinni klepnąć awans... Kuchenki dały w palnik z Islandczykami niech dzięki temu żaden z kibiców Amico/Lecha nie będzie miał prawa wypominać nam naszych wpadek... Czas w Poznaniu na Skorżę? |
Cytat:
Cytat:
Tymczasem ten islandzki klub dostał nagrodę za ambicję w dwumeczu z Lechem i teraz zagra z Interem Mediolan. |
Widzę, że warszawskie trollowanie trwa tutaj w najlepsze. To już przesada. Wczoraj wklejałem tutaj przepisy UEFA, które jasno pokazują, że jedynym wyjściem z tej sytuacji był walkower(o dokładnym wyniku 3:0). Pisanie o tym, ze UEFA się uwzięła, to naprawdę jakiś szczyt idiotyzmu. Przyznaje walkower, albo wypłaca odszkodawanie szkotom(bo każdy sąd czy arbitraż przyznałby racje Celtikowi...przepisy są jasne). Dodatkowo analogiczna sytuacja miała miejsce w 1997r., kiedy PSG wywiozło korzystny rezultat z Rumunii, ale wystawiło zawieszonego za kartki piłkarza. Przepisy w tym paragrafie się nie zmieniły...wtedy był walkower i dzisiaj też jest. Czy to był pierwszy mecz, czy drugi nie ma znaczenia. Jeżeli UEFA by powzięła inną decyzje, to oprócz Celtiku, moglyby się zglosic inne kluby, które ukarano tak samo, jak Legie. Stworzyłby się niebezpieczny precedens, który uniemożliwiałby odbycie kary(słusznej) za kartki. Zawodnik musi być zgłoszony do danych rozgrywek, żeby mogl odcierpieć...inaczej ta kara nie miałaby sensu i by po prostu nie istniała. I ostatnia rzecz...ile razy trzeba powtarzać, ze sytuacja z Debreczynem była zupełne inna? W przypadku gracza niezgłoszonego stosuje się inne przepisy i tam walkower nie jest obligatoryjny.
Co innego, czy jest to z duchem sportu...a wiadomo, że nie jest. Może ktoś zmieni te przepisy i wprowadzi tam też inne kary, ale z drugiej strony to wówczas niektóre kluby intencjonalnie grałyby zawieszonymi piłkarzami(skoro tylko kara finansowa). |
Nie z"duchem sportu"? To jaka kara "z duchem" za takie przewinienie?
ps Jak będzie finansowa to Barcelona zacznie grać Suarezem, i tak sie pewnie opłaci. |
Cytat:
|
no nie wytrzymie...
jaką wy chcecie kare finansową?? i co to znaczy z duchem sportu? kara za występ nieuprawnionego zawodnika może być tylko jedna i nie ważne czy wystepuje 90 minut i strzela 3 bramki dające awans czy gra 1 minute i nie dotyka piłki. rozumiecie że on NIEMÓGŁ grać w tym meczu ?!! a czy z duchem sportu jest wpuszczanie zawodnika nieuprawnionego? równie dobrze Legia mogła by na ostatnie 3 minuty wprowadzić 12 zawodnika i też bylo by to z "duchem sportu"? prawdopodobnie nigdy za występ nie uprawnionego zawodnika nie bylo kary finansowej, karą zawsze był walkower. jak by zrobili wyjątek to pomyślcie co by mogło się dziac w polskich ligach( interpetacje itp) jest takie madre powiedzienie... daj palec a wezmę reke |
Cytat:
Można rzec iż mieli pecha, tak jak my kiedyś - im miliony zawaliła blondynka a nam równie genialnym zagraniem Misiek. Niestety do bycia klubem europejskim trzeba dojrzeć - wchodzić tylko umiejętnościami boiskowymi się nie da. |
Przeciez nikt tutaj nie spiera się czy walkower powinien byc czy nie, bo powinien byc zgodnie z regulaminem, ale zastanawiajaca jest uznaniowosc tych kar. Przypominam, ze byly podobne przypadki w tym swiezy Vojevodiny.
|
Podaj warszawski frajerze konkretny przykład a nie gmatwaj sprawy. Dla każdego myslacego sprawa jest czytelna i jasna. tylko dla tych bezmozgow legijnych jest problem. zaloz koszulkę od dupka stanowskiego i paraduj po stolicy a stąd won
|
Przez chwile to nawet współczulem Legii ale szybko mi przeszło jak zaczął się ten kabaret w mediach i żale jakby co najmniej Legie nieuczciwie ograbili z mistrzostwa galaktyki. Jakieś patetyczne listy prezydenta wawy .. Kuźwa... Co to w ogóle jest za cyrk?
|
Emj10, dotrudnijcie prawnika by wam takie rzeczy śledził pilnował skoro nie ogarniacie. Nie będziecie musieli sie oglądać sie na innych. Co więcej, wszelkie podobne sprawy przestaną być 'zastanawiające' - będa dokładnie znane i przeanalizowane, skoro w przeszłości mialy już miejsce.
Argument 'duch sportu' w profesjonalnym klubie nie powinien istanieć w kontekście przymknięcia oka na jasny przepis, o ktorym się zapomniało. Edit: Znamienne jest jak Saganowski przekazuje interpretacji przepisów jaka otrzymał od działaczy: Cytat:
Co za mentalność - można ukarać albo można olać przepis - UEFA wybiera co zrobić. Nie ma to jak przyzwyczajenia z polskiej kopanej - 'przegrac w regulaminie'. |
Cytat:
poza tym co chwile jakies glosy ze nalezała się kara pieniężna. kara pieniężna w ogole nie jest przewidziana w takim przypadku wieć dajcie sobie siana. |
Cytat:
|
Od kogo takiego glosy? Ode mnie? Chyba cos się komus pomylilo. Ja raczej wyraznie pisalem od wczoraj rano, ze niestety, ale czeka nas walkower.
Wczesniej twierdzilem, ze moze nam się upiec, ale jak wyszly na swiatlo dzienne informacje o niedopatrzeniach i bajzlu ze skreslieniem Bereszynskiego z listy to nie było już ratunku. |
Cytat:
Niby dlaczego mialoby się upiec? Tego ne rozumiem. |
Dlatego ze w czwartek wieczor nie byly jeszcze znane szczegoly. Moze je znales bo leciales w samolocie.
|
emj10 - miałeś podać przykład gdzie w analogicznej sytuacji UEFA postąpiła inaczej.
Ból dupy warszawskiej społeczności i wszystkich ich przydupasów już zaczyna w......iać, łącznie z wpisami niektórych na tym forum. Za Wasze przewinienie należała się kara taka jaką zastosowano. Co Wy ku..rwa upośledzeni jesteście ? |
Pewnie że nie leciałem :) Wydaje mi się natomaist 'szczegóły' że nie byly znane głównie opinii publicznej - wiadomo było że że błąd na 100% został popełnoiny. Pozostawała teoretycznie jedynie kwestia interpretacji przepisów przez UEFA ale patrzac na wypowiedz Saganowskiego:.
Cytat:
Edit: Wiem ze to boli jak cholera, ale widać pola manerwu nie było. Zadnego. Chyba że zielony stolik - czyli awans wbrew przepisom damy temu kto wygrał oba spotkania. |
W Polsce wiadomo, jakby taka sytuacja się wydarzyła, to dziwnym trafem walkower zmieniłby się w karę finansową.
Tak właśnie wygląda zarządzanie w polskiej piłce, której kwintesencją jest wypowiedź śmiecia Koseckiego, który krytykuje UEFA za to, że postąpiła zgodnie z przepisami. Brawo! Dalej bawmy się z jakieś warunkowe licencje i naciąganie przepisów do granic możliwości, a potem się dziwmy, że polskie drużyny są ruchane przez UEFA. |
Cytat:
A druga sprawa...ty zdajesz sobie sprawę, ze Legia go nie zgłosiła(formalnie), ale przecież i tak pauzował przez te 3 mecze(Berg nie brał go pod uwagę, bo wszyscy wiedzieli o tej karze). Dlatego wlasnie UEFA robiła wszystko, żeby znaleźć jakiś kruczek, bo klub tylko zle wypelnil jeden papierek, a facet w rzeczywistości odcierpiał karę. Ale narazanie się na odszkodowanie, plus zrobienie wyjątku, to za dużo. Wiadomo, że Celtic dostalby odszkodowanie przed każdym sadem i trybunałem. Teraz odwołania nic nie dadzą, bo wystarczy zajrzeć w przepisy. Na przyszłość najlepiej byłoby zrobić, tak jak w przypadku piłkarza niezgłoszonego(tzn. walkower nie jest obligatoryjny). Ale prawo to prawo i trzeba go przestrzegać. Klub musi być też profesjonalny, jeśli chodzi o pion zarzadzajacy. |
Nawiazujac do tego listu pana v - ce prezydenta wypada zacytować klasyka : to mialo byc o ogórkach a nie o martyrologii. Nawiązywanie i zestawianie na równi tragizmu powstańców z tym co miało miejsce w przypadku druzyny ze stolicy po prostu zakrawa na jawna kpine. Ręce opadają .
|
Cytat:
down nie znajomosć przepisów nie zwalnia z nie przestrzegania ich. fakt moze oszustwo to nie najlepsze slowa ale sens chyba kazdy widzi. |
A mnie oszustwo zawsze kojarzyło się z działaniem świadomym...
|
Cytat:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...meczowym/r48h8 |
hehe no widzisz, pzpn jednak lubi legie po dupce calować
|
Cytat:
Jeśli na krajowym podwórku traktuje się takie przypadki z przymróżeniem oka - no bo jak tu podnieść rękę na Legiunię - to później jest taki szok, niedowierzanie i skomlenie jeśli ktoś całkiem niezależny weźmie za twarde egzekwowanie przepisów... Paradoksalnie jeśli wówczas Legia dostałaby vo z dużą dozą prawdopodobieństwa można przewidzieć że teraz przy Ł3 umieli by liczyć kartki... a tak to jest płacz i zgrzytanie zębów... |
swieta prawda...
poczekaj jeszcze chwile to juz nie bedzie uefa winna tylko zaraz pzpn zbierze cięgi dlaczego legii nie ukarał jak powinien :D https://www.facebook.com/photo.php?v...348944&fref=nf a propos calej sytuacji :D |
Jeszcze raz- Debrecen - zawodnik nieuprawniony
Legia- ZAWIESZONY Dwa- niektórym się popier*doliły regulaminy. Obecnie obowiązuje ten na lata 2012-2015, a nie z 2010 r. Trzy- fuck uefa, bo nie przestrzegaliśmy regulaminu. Śmiech na sali. My jesteśmy Legia, nas nie obowiązują przepisy. Może w TME to przechodzi, w LE czy LM już nie. Odkręćcie te słoiki, bo Wam za bardzo ogór kiśnie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl