Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

silver03 09.08.2014 10:09

Prawda jest taka, że wszyscy uwzięli się na Legię. Od momentu wygranej w pierwszym meczu 4:1 zaczęły się dziać dziwne rzeczy wokół meczu rewanżowego. Najpierw brak sprzedaży praw do meczu w TV, ewidentnie wskazuje na to, że już przygotowywano mecz pod szwindel. Brak transmisji, tylko kibice na trybunach, delegat pewnie po wódeczce albo też w łapę wziął, 3 karne z kapelusza 1 czerwień dla Legii i out. Każdy w Polsce by uwierzył w taki przebieg meczu, polskie kluby są zdolne do wszystkiego. Plan jednak nie wypalił przez nadgorliwość CelticTV, transmisja poszła do paru milionów odbiorców przez co trzeba było się wycofać z tego pomysłu. UEFA jednak to mafia, a gdzie mafia tam kontakty bogatych ze światkiem przestępczym. Prezes Celticu był wielokrotnie widziany z wysoko postawionymi "urzędnikami" z UEFY zarówno przed, w trakcie jak i po meczu. Pomimo dostania w dupę 2:0 mieli świetne miny, przypadek? Jest również info z potwierdzonego źródła, że prezes Celticu kontaktował się przed meczem z samym Platnim! Nie zdziwię się jeśli cała ta akcja udupienia Legi była planowana dużo wcześniej już podczas meczu z St. Patrick, Bereś zapewne znajdował się w liście zgłoszonych do gry ale został wykreślony przez samą UEFE po otrzymaniu listy od Legii! Jak widzicie poszedł duży wałek, a cierpi na tym znowu najlepszy klub w Polsce. Moim zdaniem kluby w ekstraklasie powinny teraz okazać solidarność i pozwolić wygrać MP Legii, aby mogła wziąć srogi rewanż w przyszłorocznej LM.

emj10 09.08.2014 10:13

O tym ze moze byc walek pisano już na forum Celticu przed pierwszym meczem, gdy wspominano ze w Legii gra nieuprawniony zawodnik. Dziwne jest to, ze Bereszynski nie siedzial wtedy nawet na lawie;)

kerim1906 09.08.2014 10:18

Myślałem że emj10 udaje glupa tylko w politycznym. okazuje się że jest to chroniczne

crazykaro 09.08.2014 10:19

Co za teoria spiskowa dziejów...
Jakoś inne drużyny od dawna nie miały takich problemów z własnej winy i to już od 3 lat.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1371906)
Jak widzicie poszedł duży wałek, a cierpi na tym znowu najlepszy klub w Polsce. Moim zdaniem kluby w ekstraklasie powinny teraz okazać solidarność i pozwolić wygrać MP Legii, aby mogła wziąć srogi rewanż w przyszłorocznej LM.

A już ten Twój ostatni postulat to leże i brechtam przed kompem :haha:

63.5 Kg 09.08.2014 10:21

Ale tutaj jest .......enie...

Gosc zawieszony...
Gosc nie zgłoszony...
Regulamin złamany...

Rozmowy koniec...

emj10 09.08.2014 10:23

Chyba nie wyczuliscie ostrej ironii kolegi do czego trzeba było się naprawdę postarac, bądź byc Drozdem :D

crazykaro 09.08.2014 10:58

Kibice warszaffki są zdolni do takiego myślenia. Ich egocentryzm sięga zenitu więc wybacz że nie wyłapałem ironii:D

emj10 09.08.2014 11:03

Kogo egocentryzm? Przeciez to nie byla ironia ze strony warssszzzafffki.

pikey 09.08.2014 11:09

silver03 świetne!
Może zabrakło tego, że w całą sprawę zamieszany był Putin, ale i tak 10/10.

emj10 09.08.2014 11:55

Ludzi litosci. Nauczcie się czytac, albo marsz do szkoly.

Nie mogę zrobic zakupow, bo wciaz smieje się z kolejnych wpisow :D

cash_X 09.08.2014 11:58

Kapsel, jest sobota, ładna pogoda więc walnij piwko na rozluźnienie, bo chyba miałes ciężki tydzień :) zwykła ironia :)

wiertar 09.08.2014 12:13

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...go-kraju/g86qp

ten smaciarz ma jeszcze czelność wypowiadać się o jakimkolwiek honorze i szacunku

shaggy 09.08.2014 12:20

No dobrze o tragedii legionistów i ich okrutnej martyrologii kreowanej przez niektóre media napisano (i jeszcze się napisze) wiele. Czas więc o innych sprawach boiskowych.
Muszę przyznać, że już dawno skreśliłem Ruch a oni zameldowali się w decydującej rundzie. Czy stać będzie ich na stawienie czoła mocnym Ukraińcom - piekielnie trudna sprawa...

Legia jedzie zraszać łzami kazachskie stepy, jeśli będą mieć kłopoty to chyba tylko na wyjeździe u siebie powinni klepnąć awans...

Kuchenki dały w palnik z Islandczykami niech dzięki temu żaden z kibiców Amico/Lecha nie będzie miał prawa wypominać nam naszych wpadek... Czas w Poznaniu na Skorżę?

PhantomRanger 09.08.2014 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1371929)
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...go-kraju/g86qp

ten smaciarz ma jeszcze czelność wypowiadać się o jakimkolwiek honorze i szacunku

Cytat:

To dla mnie szok, straszna złość - powiedział Kosecki, ojciec grającego w barwach Legii Jakuba, a niegdyś sam piłkarz stołecznego zespołu. - Dlaczego ten delegat nie mógł wcześniej powiedzieć: "słuchajcie, jak Bereszyński zagra to będzie wam groził walkower"? Być może on już przed meczem mrugał do działaczy Celtiku: "jest dobrze, macie walkowera" - mówił zbulwersowany.
Nie wiem czy on jest kretynem czy tylko na takiego się teraz kreuje. Delegat ma pilnować kto może grać, a kto nie. W tym momencie nie wiem czy się śmiać czy płakać. Skoro jednak tacy lub jemu podobni ludzię nadal zasiadają w PZPN to nie dziwie się, że jesteśmy w takim szambie jakim jesteśmy.

Tymczasem ten islandzki klub dostał nagrodę za ambicję w dwumeczu z Lechem i teraz zagra z Interem Mediolan.

For_FuN_ 09.08.2014 13:02

Widzę, że warszawskie trollowanie trwa tutaj w najlepsze. To już przesada. Wczoraj wklejałem tutaj przepisy UEFA, które jasno pokazują, że jedynym wyjściem z tej sytuacji był walkower(o dokładnym wyniku 3:0). Pisanie o tym, ze UEFA się uwzięła, to naprawdę jakiś szczyt idiotyzmu. Przyznaje walkower, albo wypłaca odszkodawanie szkotom(bo każdy sąd czy arbitraż przyznałby racje Celtikowi...przepisy są jasne). Dodatkowo analogiczna sytuacja miała miejsce w 1997r., kiedy PSG wywiozło korzystny rezultat z Rumunii, ale wystawiło zawieszonego za kartki piłkarza. Przepisy w tym paragrafie się nie zmieniły...wtedy był walkower i dzisiaj też jest. Czy to był pierwszy mecz, czy drugi nie ma znaczenia. Jeżeli UEFA by powzięła inną decyzje, to oprócz Celtiku, moglyby się zglosic inne kluby, które ukarano tak samo, jak Legie. Stworzyłby się niebezpieczny precedens, który uniemożliwiałby odbycie kary(słusznej) za kartki. Zawodnik musi być zgłoszony do danych rozgrywek, żeby mogl odcierpieć...inaczej ta kara nie miałaby sensu i by po prostu nie istniała. I ostatnia rzecz...ile razy trzeba powtarzać, ze sytuacja z Debreczynem była zupełne inna? W przypadku gracza niezgłoszonego stosuje się inne przepisy i tam walkower nie jest obligatoryjny.

Co innego, czy jest to z duchem sportu...a wiadomo, że nie jest. Może ktoś zmieni te przepisy i wprowadzi tam też inne kary, ale z drugiej strony to wówczas niektóre kluby intencjonalnie grałyby zawieszonymi piłkarzami(skoro tylko kara finansowa).

Janusz 09.08.2014 15:37

Nie z"duchem sportu"? To jaka kara "z duchem" za takie przewinienie?
ps
Jak będzie finansowa to Barcelona zacznie grać Suarezem, i tak sie pewnie opłaci.

For_FuN_ 09.08.2014 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janusz (Post 1371949)
Nie z"duchem sportu"? To jaka kara "z duchem" za takie przewinienie?
ps
Jak będzie finansowa to Barcelona zacznie grać Suarezem, i tak sie pewnie opłaci.

Przecież Legia sportowo była o 2 klasy lepsza i kiedy Bereszyński wchodził na 3 minuty, to prowadziła w dwumeczu 6 : 1(czyli innymi słowy mecz i sprawa awansu były rozstrzygnięte, a tu nie było znamion oszustwa). Oczywiście, przepisy UEFA nie zakładają, ze w klubie pracują idioci ;). Kara finansowa byłaby odpowiednia...tyle ze no właśnie...niewiadomo, kto jakimi intencjami kierowałby się w przyszłości, gdyby zmienili te przepisy, a dodatkowo luźniejszy zapis prowadzilby do roznych interpretacji. Tym się kończy zatrudnianie amatorów, którzy wcześniej nie rejestrowali piłkarzy do rozgrywek. Ale skoro po PSG tego nie zmienili, to wątpliwe, że po sprawie Legii zaczną się nad tym zastanawiać. I tak, koniec końców wszystko było w rekach Celtiku...ale jak widać biznes, to biznes. 2 mln euro piechotą nie chodzi. Zresztą sama UEFA chciała to inaczej rozwiązać, ale prawo to prawo.

wiertar 09.08.2014 16:28

no nie wytrzymie...
jaką wy chcecie kare finansową?? i co to znaczy z duchem sportu?

kara za występ nieuprawnionego zawodnika może być tylko jedna i nie ważne czy wystepuje 90 minut i strzela 3 bramki dające awans czy gra 1 minute i nie dotyka piłki. rozumiecie że on NIEMÓGŁ grać w tym meczu ?!!

a czy z duchem sportu jest wpuszczanie zawodnika nieuprawnionego? równie dobrze Legia mogła by na ostatnie 3 minuty wprowadzić 12 zawodnika i też bylo by to z "duchem sportu"?

prawdopodobnie nigdy za występ nie uprawnionego zawodnika nie bylo kary finansowej, karą zawsze był walkower.

jak by zrobili wyjątek to pomyślcie co by mogło się dziac w polskich ligach( interpetacje itp)
jest takie madre powiedzienie... daj palec a wezmę reke

Lukasz 09.08.2014 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janusz (Post 1371949)
Jak będzie finansowa to Barcelona zacznie grać Suarezem, i tak sie pewnie opłaci.

To raz a dwa, aby zagościć w LM trzeba reprezentować odpowiedni poziom sportowy oraz organizacyjny. Fakt ten trzeba udowodnić na boisku. Sportowo więc podołali organizacyjnie - nie.

Można rzec iż mieli pecha, tak jak my kiedyś - im miliony zawaliła blondynka a nam równie genialnym zagraniem Misiek. Niestety do bycia klubem europejskim trzeba dojrzeć - wchodzić tylko umiejętnościami boiskowymi się nie da.

emj10 09.08.2014 16:34

Przeciez nikt tutaj nie spiera się czy walkower powinien byc czy nie, bo powinien byc zgodnie z regulaminem, ale zastanawiajaca jest uznaniowosc tych kar. Przypominam, ze byly podobne przypadki w tym swiezy Vojevodiny.

kerim1906 09.08.2014 16:55

Podaj warszawski frajerze konkretny przykład a nie gmatwaj sprawy. Dla każdego myslacego sprawa jest czytelna i jasna. tylko dla tych bezmozgow legijnych jest problem. zaloz koszulkę od dupka stanowskiego i paraduj po stolicy a stąd won

ciacho 09.08.2014 16:59

Przez chwile to nawet współczulem Legii ale szybko mi przeszło jak zaczął się ten kabaret w mediach i żale jakby co najmniej Legie nieuczciwie ograbili z mistrzostwa galaktyki. Jakieś patetyczne listy prezydenta wawy .. Kuźwa... Co to w ogóle jest za cyrk?

Lukasz 09.08.2014 17:02

Emj10, dotrudnijcie prawnika by wam takie rzeczy śledził pilnował skoro nie ogarniacie. Nie będziecie musieli sie oglądać sie na innych. Co więcej, wszelkie podobne sprawy przestaną być 'zastanawiające' - będa dokładnie znane i przeanalizowane, skoro w przeszłości mialy już miejsce.

Argument 'duch sportu' w profesjonalnym klubie nie powinien istanieć w kontekście przymknięcia oka na jasny przepis, o ktorym się zapomniało.

Edit:
Znamienne jest jak Saganowski przekazuje interpretacji przepisów jaka otrzymał od działaczy:

Cytat:

Zgodnie z regulaminem za taką pomyłkę można albo nie karać, albo ukarać walkowerem.
:rotfl:

Co za mentalność - można ukarać albo można olać przepis - UEFA wybiera co zrobić. Nie ma to jak przyzwyczajenia z polskiej kopanej - 'przegrac w regulaminie'.

wiertar 09.08.2014 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1371957)
Przeciez nikt tutaj nie spiera się czy walkower powinien byc czy nie, bo powinien byc zgodnie z regulaminem, ale zastanawiajaca jest uznaniowosc tych kar. Przypominam, ze byly podobne przypadki w tym swiezy Vojevodiny.

cały czas krązysz wokół wymiaru kary wiec nie pieprz mi tutaj 3po3.

poza tym co chwile jakies glosy ze nalezała się kara pieniężna. kara pieniężna w ogole nie jest przewidziana w takim przypadku wieć dajcie sobie siana.

silver03 09.08.2014 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1371906)
Prawda jest taka, że wszyscy uwzięli się na Legię. Od momentu wygranej w pierwszym meczu 4:1 zaczęły się dziać dziwne rzeczy wokół meczu rewanżowego. Najpierw brak sprzedaży praw do meczu w TV, ewidentnie wskazuje na to, że już przygotowywano mecz pod szwindel. Brak transmisji, tylko kibice na trybunach, delegat pewnie po wódeczce albo też w łapę wziął, 3 karne z kapelusza 1 czerwień dla Legii i out. Każdy w Polsce by uwierzył w taki przebieg meczu, polskie kluby są zdolne do wszystkiego. Plan jednak nie wypalił przez nadgorliwość CelticTV, transmisja poszła do paru milionów odbiorców przez co trzeba było się wycofać z tego pomysłu. UEFA jednak to mafia, a gdzie mafia tam kontakty bogatych ze światkiem przestępczym. Prezes Celticu był wielokrotnie widziany z wysoko postawionymi "urzędnikami" z UEFY zarówno przed, w trakcie jak i po meczu. Pomimo dostania w dupę 2:0 mieli świetne miny, przypadek? Jest również info z potwierdzonego źródła, że prezes Celticu kontaktował się przed meczem z samym Platnim! Nie zdziwię się jeśli cała ta akcja udupienia Legi była planowana dużo wcześniej już podczas meczu z St. Patrick, Bereś zapewne znajdował się w liście zgłoszonych do gry ale został wykreślony przez samą UEFE po otrzymaniu listy od Legii! Jak widzicie poszedł duży wałek, a cierpi na tym znowu najlepszy klub w Polsce. Moim zdaniem kluby w ekstraklasie powinny teraz okazać solidarność i pozwolić wygrać MP Legii, aby mogła wziąć srogi rewanż w przyszłorocznej LM.

Oczywiście "ironia mode on" bo widzę, że nie wszyscy załapali :D

emj10 09.08.2014 17:13

Od kogo takiego glosy? Ode mnie? Chyba cos się komus pomylilo. Ja raczej wyraznie pisalem od wczoraj rano, ze niestety, ale czeka nas walkower.

Wczesniej twierdzilem, ze moze nam się upiec, ale jak wyszly na swiatlo dzienne informacje o niedopatrzeniach i bajzlu ze skreslieniem Bereszynskiego z listy to nie było już ratunku.

Lukasz 09.08.2014 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1371972)
Wczesniej twierdzilem, ze moze nam się upiec, ale jak wyszly na swiatlo dzienne informacje ...

Juz w samolocie jak legjoniści wracali, wiadomo było jak się to skończy. Na 100%. W momencie jak delegat się skapnął wszystko bylo zamiecione, tylko nikt nie chciał jasno i wprost o tym powiedzieć. W myśl zasady - nadzieja umiera ostatnia.

Niby dlaczego mialoby się upiec? Tego ne rozumiem.

emj10 09.08.2014 17:33

Dlatego ze w czwartek wieczor nie byly jeszcze znane szczegoly. Moze je znales bo leciales w samolocie.

adam_09 09.08.2014 17:45

emj10 - miałeś podać przykład gdzie w analogicznej sytuacji UEFA postąpiła inaczej.

Ból dupy warszawskiej społeczności i wszystkich ich przydupasów już zaczyna w......iać, łącznie z wpisami niektórych na tym forum. Za Wasze przewinienie należała się kara taka jaką zastosowano. Co Wy ku..rwa upośledzeni jesteście ?

Lukasz 09.08.2014 17:47

Pewnie że nie leciałem :) Wydaje mi się natomaist 'szczegóły' że nie byly znane głównie opinii publicznej - wiadomo było że że błąd na 100% został popełnoiny. Pozostawała teoretycznie jedynie kwestia interpretacji przepisów przez UEFA ale patrzac na wypowiedz Saganowskiego:.
Cytat:

Zgodnie z regulaminem za taką pomyłkę można albo nie karać, albo ukarać walkowerem.
Czyli wiadomo było również że kara jest jedna - walkower. Co zatem pozostało? Tylko liczenie na to że uefa walkower zamiecie pod dywan.

Edit:
Wiem ze to boli jak cholera, ale widać pola manerwu nie było. Zadnego. Chyba że zielony stolik - czyli awans wbrew przepisom damy temu kto wygrał oba spotkania.

Jagul 09.08.2014 18:15

W Polsce wiadomo, jakby taka sytuacja się wydarzyła, to dziwnym trafem walkower zmieniłby się w karę finansową.

Tak właśnie wygląda zarządzanie w polskiej piłce, której kwintesencją jest wypowiedź śmiecia Koseckiego, który krytykuje UEFA za to, że postąpiła zgodnie z przepisami. Brawo! Dalej bawmy się z jakieś warunkowe licencje i naciąganie przepisów do granic możliwości, a potem się dziwmy, że polskie drużyny są ruchane przez UEFA.

For_FuN_ 09.08.2014 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1371955)
no nie wytrzymie...
jaką wy chcecie kare finansową?? i co to znaczy z duchem sportu?

kara za występ nieuprawnionego zawodnika może być tylko jedna i nie ważne czy wystepuje 90 minut i strzela 3 bramki dające awans czy gra 1 minute i nie dotyka piłki. rozumiecie że on NIEMÓGŁ grać w tym meczu ?!!

a czy z duchem sportu jest wpuszczanie zawodnika nieuprawnionego? równie dobrze Legia mogła by na ostatnie 3 minuty wprowadzić 12 zawodnika i też bylo by to z "duchem sportu"?

prawdopodobnie nigdy za występ nie uprawnionego zawodnika nie bylo kary finansowej, karą zawsze był walkower.

jak by zrobili wyjątek to pomyślcie co by mogło się dziac w polskich ligach( interpetacje itp)
jest takie madre powiedzienie... daj palec a wezmę reke

Czy ty człowieku potrafisz czytać ze zrozumieniem? Dla mnie absolutnie walkower, ale to mija się z duchem sportu(bo wygrała drużyna lepsza, a o to w tym sporcie przede wszystkim chodzi). Nie żal mi Legii, bo sama zatrudnia takich idiotów. Leśny dobrał sobie amatorów, to ma :). I jak mowie do ostatnich minut UEFA próbowała ratować Legie(tez czując ten paradoks miedzy Fair Play, a przepisami), ale Celtic nie wyraził takiej woli. Wszystko można znaleźć, bo to żadna tajemnica.
A druga sprawa...ty zdajesz sobie sprawę, ze Legia go nie zgłosiła(formalnie), ale przecież i tak pauzował przez te 3 mecze(Berg nie brał go pod uwagę, bo wszyscy wiedzieli o tej karze). Dlatego wlasnie UEFA robiła wszystko, żeby znaleźć jakiś kruczek, bo klub tylko zle wypelnil jeden papierek, a facet w rzeczywistości odcierpiał karę. Ale narazanie się na odszkodowanie, plus zrobienie wyjątku, to za dużo. Wiadomo, że Celtic dostalby odszkodowanie przed każdym sadem i trybunałem. Teraz odwołania nic nie dadzą, bo wystarczy zajrzeć w przepisy. Na przyszłość najlepiej byłoby zrobić, tak jak w przypadku piłkarza niezgłoszonego(tzn. walkower nie jest obligatoryjny). Ale prawo to prawo i trzeba go przestrzegać. Klub musi być też profesjonalny, jeśli chodzi o pion zarzadzajacy.

marian paździoch 09.08.2014 18:28

Nawiazujac do tego listu pana v - ce prezydenta wypada zacytować klasyka : to mialo byc o ogórkach a nie o martyrologii. Nawiązywanie i zestawianie na równi tragizmu powstańców z tym co miało miejsce w przypadku druzyny ze stolicy po prostu zakrawa na jawna kpine. Ręce opadają .

wiertar 09.08.2014 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1371980)
Czy ty człowieku potrafisz czytać ze zrozumieniem? Dla mnie absolutnie walkower, ale to mija się z duchem sportu(bo wygrała drużyna lepsza, a o to w tym sporcie przede wszystkim chodzi). Nie żal mi Legii, bo sama zatrudnia takich idiotów. Leśny dobrał sobie amatorów, to ma :). I jak mowie do ostatnich minut UEFA próbowała ratować Legie(tez czując ten paradoks miedzy Fair Play, a przepisami), ale Celtic nie wyraził takiej woli. Wszystko można znaleźć, bo to żadna tajemnica.
A druga sprawa...ty zdajesz sobie sprawę, ze Legia go nie zgłosiła(formalnie), ale przecież i tak pauzował przez te 3 mecze(Berg nie brał go pod uwagę, bo wszyscy wiedzieli o tej karze). Dlatego wlasnie UEFA robiła wszystko, żeby znaleźć jakiś kruczek, bo klub tylko zle wypelnil jeden papierek, a facet w rzeczywistości odcierpiał karę. Ale narazanie się na odszkodowanie, plus zrobienie wyjątku, to za dużo. Wiadomo, że Celtic dostalby odszkodowanie przed każdym sadem i trybunałem. Teraz odwołania nic nie dadzą, bo wystarczy zajrzeć w przepisy. Na przyszłość najlepiej byłoby zrobić, tak jak w przypadku piłkarza niezgłoszonego(tzn. walkower nie jest obligatoryjny). Ale prawo to prawo i trzeba go przestrzegać. Klub musi być też profesjonalny, jeśli chodzi o pion zarzadzajacy.

ja wiem o co chodzi ale dlaczego mówimy o duchu sportu skoro przepisy zostały złamane. jak by nie patrzeć To legia pierwsza wykazala się brakiem ducha sportu bo złamała przepisy.

down
nie znajomosć przepisów nie zwalnia z nie przestrzegania ich. fakt moze oszustwo to nie najlepsze slowa ale sens chyba kazdy widzi.

speedfashion 09.08.2014 18:50

A mnie oszustwo zawsze kojarzyło się z działaniem świadomym...

crazykaro 09.08.2014 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1371978)
W Polsce wiadomo, jakby taka sytuacja się wydarzyła, to dziwnym trafem walkower zmieniłby się w karę finansową.

Ale to sie w Polsce wydarzyło i znowu Legia jako główny bohater. Oczywiście PZPN nie dał walkowera:

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...meczowym/r48h8

wiertar 09.08.2014 20:00

hehe no widzisz, pzpn jednak lubi legie po dupce calować

shaggy 09.08.2014 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1371995)
hehe no widzisz, pzpn jednak lubi legie po dupce calować


Jeśli na krajowym podwórku traktuje się takie przypadki z przymróżeniem oka - no bo jak tu podnieść rękę na Legiunię - to później jest taki szok, niedowierzanie i skomlenie jeśli ktoś całkiem niezależny weźmie za twarde egzekwowanie przepisów...
Paradoksalnie jeśli wówczas Legia dostałaby vo z dużą dozą prawdopodobieństwa można przewidzieć że teraz przy Ł3 umieli by liczyć kartki... a tak to jest płacz i zgrzytanie zębów...

wiertar 09.08.2014 20:25

swieta prawda...

poczekaj jeszcze chwile to juz nie bedzie uefa winna tylko zaraz pzpn zbierze cięgi dlaczego legii nie ukarał jak powinien :D

https://www.facebook.com/photo.php?v...348944&fref=nf a propos calej sytuacji :D

ABGwislakABG 09.08.2014 20:27

Jeszcze raz- Debrecen - zawodnik nieuprawniony
Legia- ZAWIESZONY

Dwa- niektórym się popier*doliły regulaminy. Obecnie obowiązuje ten na lata 2012-2015, a nie z 2010 r.

Trzy- fuck uefa, bo nie przestrzegaliśmy regulaminu. Śmiech na sali. My jesteśmy Legia, nas nie obowiązują przepisy. Może w TME to przechodzi, w LE czy LM już nie.

Odkręćcie te słoiki, bo Wam za bardzo ogór kiśnie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl