![]() |
Brożek bardzo by się nie przydał, bo teraz gramy inny systemem niż wczesniej. 442 to co innego niż 4331, bo w tym drugim dużą rolę odgrywa u zawodnika gra głową, siła fizyczna zastawianie się a tego Brożek nie umiał.Gdy ktoś mu zabrał piłkę to machal łapami.
Wywalenie jego, to najlepsze co mogli zrobic. |
Cytat:
Skoro Małego udało się oduczyć machania łapami Pawła również by się tego oduczyło. Myślę, że trochę przesadzacie z tym trudnym charakterem Brożka. |
powrot brozka do wisly = walka o 2-3 miejsce w lidze i srednia 0,78 gola na mecz + popsute morale w druzynie , niechec do grania tutaj
|
http://babol.pl/kat,1025465,wid,1368...l?ticaid=5cd48 ja rozumie ze Niedzielan to przerzut ale bez jaj, nie tedy droga chyba
|
faktycznie bezsens , nawet nie nazwalbym niedzielana przezutem , ot pilkarz ktory KIEDYS gral u nas teraz gdzie indziej
nie lansowal sie z wislackoscia , nie mowil ze nie zagra nigdzie indziej itp gdyby malecki poszedl do kauflanduy czy blaszczykowski to rozumiem , ale niedzielan... akcja kiepska |
Cytat:
Do Niedzielana absolutnie nic nie mam, ale - no właśnie... Nie trzeba geniusza żeby przewidzieć jak skończy się gra dla dwóch znienawidzonych klubów z jednego miasta. Myślę, że wynagrodzą mu to z nawiązką premie za utrzymanie Cracovii w lidze. O ile się utrzymają:> |
e tam przecież to nie My.
My zrobilibyśmy to w sytuacji gdy Niedzielan w tej Cracovii gra dobrze , a póki co to jest odwrotnie. To napewno prowokacja metala :) ale zeby taka akcje nagłaśniać ehh. |
Cytat:
Mnie to osobiście ani ziębi, ani grzeje. Finansowo wyjdzie na pewno na swoje, a jeżeli nie wkalkulował czegoś takiego w potencjalne straty to znaczy, że jest debilem. Biorąc jednak pod uwagę jego blog i wypowiedzi - zaskoczony być nie powinien. To tak jakbym ja poszedł pod kaufland w dniu ich meczu w szaliku Wisły, śpiewając "Zawsze nad wami...". Mam prawo? Mam. Mogę się ubierać jak mi się żywnie podoba pod warunkiem, że nie jest to obsceniczne (w dzisiejszych czasach trzeba by się było zresztą o to naprawdę postarać). A przecież każdy normalny człowiek by pomyślał: "wariat albo samobójca". Ot, zdrowy rozsądek. Kibiców Wisły jest w Krakowie i okolicach może z 30-tys. Do zorganizowania takiej akcji potrzeba jednej, góra dwóch. Jakie jest prawdopodobieństwo, że się takie osoby nie znajdą? A Niedzielan niech się lepiej nie żali mediom, bo w ten sposób zapewnia sprawcom darmową reklamę, na której im pewnie zależy. "Weszło" zwyzywało kibiców Wisły od debili, na pewno teraz wszyscy Cię będą - Andrzejku - szanować. Tak trochę w ich stylu napisałem :-) |
|
Kosa szaleje :-D Bełchatów gra z Lechem . Kamil jest the best ! Na Eurosporcie 2 jest transmisja, jakby ktoś C+ nie miał.
|
Z ciekawostek, Kemy Agustien, testowany kiedyś przez nas grał dzisiaj 90 minut w meczu Manchester City - Swansea. Nie musze chyba mówić w którym z tych klubów grał.
|
Cytat:
|
Dziś Tomasz Frankowski kończy 37 lat! Sto lat panie Tomku!
|
37. urodziny Frankowskiego. Bramkami do historii [VIDEO]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ideo,id,t.html |
Deportivo La Coruna zaintersowane Pawłem Brożkiem
http://www.90minut.pl/news/165/news1...-Brozkiem.html |
Podobno Deportivo La Coruna chce wypożyczyć Pawła Brożka.
http://www.przegladsportowy.pl/Pilka...507,1,379.html Ciekawe, jak Paweł poradziłby sobie w lidze hiszpańskiej. |
Cytat:
|
Myślę, że to nie głupia droga dla niego. Szansa, że Depor wróci do Primiera Div jest spora. Mógłby pograć w swojej wymarzonej lidze. Do tego czasu miałby sporo szans na grę w Segunda i odbudowałby formę. Kiedyś tak Uche zaczynał w Almerii, Franek też nieźle sobie radził w Elche.
|
według mnie lepsza 2 liga hiszpańska niż turecka dla Pawła, poza tym to tylko wypożyczenia, może tam będzie grał we wszystkich meczach.
|
ludzie, on poszedł do Turcji za kasą
naprawdę myślicie, że zgodzi się na jakieś 300-400 tysięcy za grę w Deportivo? |
Cytat:
|
Cytat:
|
rabi86 to masz kiepską pamięć ja Augustiena pamiętam z testów, gdzie dobrze wypadł tylko jak to było za czasów Skorży problem z dogadaniem kontraktu się włączył i na tym sprawa się zakończyła
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
w sumie jeśli kasa ta sama, to rzeczywiście jakaś szansa dla niego |
Czy to Jaś Paulista nas wczoraj odwiedził?
|
Może pomagał rozpracować Apoel:
http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...d.html#galeria |
Kosa i Żuraw w studiu Polsatu na stadionie . Przed chwilą był wywiad z Jaśkiem Paulistą. :-D
|
Kosa - mistrz asyst. Hehe. Ale mu tam cedził :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl