Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

kha1 25.01.2013 22:26

Co do newsa; droga redakcja, Lyon był wiceliderem przed tym meczem.

A Melikson zagrał dobrze. Drybling przy drugim kontakcie z piłką FENOMENALNY. Byłem tym zachwycony do końca meczu. Co do wrzutki, którą opisaliście, to była dobra, to Le Tallec uciekł daleko od bramki, czego w ogóle nie rozumiem.

Debiut in-plus. Jeśli mu się będzie chciało tam biegać, to szybko będzie podstawowym graczem.

Salvio 28.01.2013 13:07

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html

tofik 28.01.2013 17:16

Nic dziwnego, że w klubie kasy nie ma jak takim kołkom oferuje się kontrakty z kosmosu.

morganfield 28.01.2013 19:00

Mariusz Jop szkoli się na trenera UEFA A - II klasy. Ciekawy jestem co sądzicie o zatrudnieniu go w naszym sztabie w dalszej perspektywie?

arti 28.01.2013 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morganfield (Post 1296420)
Mariusz Jop szkoli się na trenera UEFA A - II klasy. Ciekawy jestem co sądzicie o zatrudnieniu go w naszym sztabie w dalszej perspektywie?

Jak będzie dobry to zatrudnić. Jak będzie słaby to nie zatrudniać.

wolfy 29.01.2013 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1296429)
Jak będzie dobry to zatrudnić. Jak będzie słaby to nie zatrudniać.

Wydaje mi się to rozsądna koncepcją:mysli:

El'kabat 29.01.2013 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morganfield (Post 1296420)
Mariusz Jop szkoli się na trenera UEFA A - II klasy. Ciekawy jestem co sądzicie o zatrudnieniu go w naszym sztabie w dalszej perspektywie?

Bez jaj. Dwóch asów z zerową charyzmą i pojęciu o zawodzie- Kulawik i Jop. Liga mistrzów nasza !

Lysy 29.01.2013 00:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1296486)
Bez jaj. Dwóch asów z zerową charyzmą i pojęciu o zawodzie- Kulawik i Jop. Liga mistrzów nasza !

Jeszcze Kazia Moskala brakuje do kompletu i mielibyśmy trojkę wspaniałych.

domin_czyzyny 29.01.2013 07:02

Akurat Moskala brakuje naprawdę!

Darek olsztyn 29.01.2013 09:50

http://www.wislaportal.pl/24126,Byly...tureckiej.html

yoda79 29.01.2013 19:31

Menda, ale grać w piłkę potrafi.

tomo 31.01.2013 12:42

Gdzieś mi tam mignął Marcin Juszczyk, wie ktoś co tam u niego?

piter116 31.01.2013 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomo (Post 1296818)
Gdzieś mi tam mignął Marcin Juszczyk, wie ktoś co tam u niego?

W styczniu 2012 przesunięty do rezerw Arki, w lipcu rozwiązał kontrakt. Od tamtego czasu słuch o nim zaginął. W wakacje stuknie mu rok bezrobocia, więc pewnie wróci do Wisły, jako następca Pareiki.

Juha był przede wszystkim wychowankiem, których w tamtym okresie zbyt wielu nie mieliśmy. Wisłę miał w sercu, ale nie oszukujmy się, wielkiej kariery to on u nas nie zrobił i może lepiej, że dał sobie spokój z piłką. . . Zawsze będzie mi się kojarzył z tymi nieszczęsnymi derbami.

Żmijka 31.01.2013 20:51

Skończył z graniem, zajął się biznesem ( z tego co wiem).

domin_czyzyny 31.01.2013 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1296898)
Skończył z graniem, zajął się biznesem ( z tego co wiem).

Podobno tak jest, a ze zawsze sie biznesem zajmował to mu tylko łatwiej było skończyć z piłką.
Porządny człowiek i Wislak, pamietam Jego rozgoryczenia po meczu Wisła-cracovia, kiedy zremisowalismy po jop-golu.

weldox 02.02.2013 22:46

Kirm strzelił jedyną bramkę w zwycięskim meczu Groningen. Może wraca do formy :D Ciekawe czy do końca sezonu jeszcze coś trafi...

soQlABG 03.02.2013 08:35

Biton juz strzela w Apoelu : http://www.youtube.com/watch?v=1WTNH...layer_embedded

WiślakMyślenice 03.02.2013 12:38

Ale oczywiście dla niektórych na Wisłę jest za słaby.

HEDu 03.02.2013 23:28

strzelił do pustej, piłka jak na tacy. przede wszystkim to jest za drogi.

Charlie 03.02.2013 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1297282)
strzelił do pustej, piłka jak na tacy. przede wszystkim to jest za drogi.

Faktycznie z metra do pustej:lol:

To, że za drogi to wiadomo, natomiast nie mam wątpliwości, że wciąga nosem wszystkich naszych "napastników". Swoją drogą fajne kluby sobie Dudu wybiera - Standard, Apoel, nasi pogromcy w pucharach. Następna Barcelona, albo Levadia ;)

WISŁAZWE 04.02.2013 07:47

Artykuł o weekendowych poczynaniach byłych Wiślaków!
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=27629

Blaszczu16 04.02.2013 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1297288)
Faktycznie z metra do pustej:lol:

To, że za drogi to wiadomo, natomiast nie mam wątpliwości, że wciąga nosem wszystkich naszych "napastników". Swoją drogą fajne kluby sobie Dudu wybiera - Standard, Apoel, nasi pogromcy w pucharach. Następna Barcelona, albo Levadia ;)

Można jeszcze trochę powymieniać. Niestety, często były to takie kluby, że ze wstydu idzie się schować pod ziemię.

gypsy 05.02.2013 14:28

Nasz były trener, Franz Smuda wtopił w debiucie z Herthą Berlin 1:5
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/l...ndeslidze.html

Rywal mocny w porównaniu do jego Regensburga - to trzeba przyznać.

BiałaGwiazda 07.02.2013 01:48

Dzisiaj 28 urodziny obchodzi nasz były prawy obrońca Urugwajczyk Pablo Alvarez,obecnie zawodnik Nacionalu Montevideo. Wszystkiego najlepszego Pablo ! :)

nh79 10.02.2013 13:38

http://skrotymeczow.net/mecz,15083,v...2-1_brest.html Melikson mial spory udzial przy bramce

Kocur 10.02.2013 14:34

Cytat:

Oldboje Wisły Kraków pokonali w sobotę Cracovię 5:2 i zostali halowymi mistrzami Krakowa. Bramki dla "Białej Gwiazdy" zdobyli Kazimierz Węgrzyn (2), Jerzy Kowalik, Dariusz Marzec i Mariusz Jop. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

Brawo !!
Zawsze nad wami !! :)


ps. to chyba cud że Jop trafił do dobrej bramki ;)

Dariook 10.02.2013 16:00

Węgrzyn.
Ten sam co dostaje orgazmu jak gra warszawka?

Kocur 10.02.2013 16:19

No ba - cały Kazek.

Jako komentatora go nie cierpię - jak go pamiętam z pierwszej drużyny - spoko gość.

Dariook 10.02.2013 16:27

Krakowski fenomen.
parch, gumior, Wislak :D

lopez71 10.02.2013 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1298241)
Brawo !!
Zawsze nad wami !! :)


ps. to chyba cud że Jop trafił do dobrej bramki ;)


Gdyby mu wtedy Głowacki o milimetry nie machnął butem koło łepetyny to tego samobója by nie było.

Co do Węgrzyna to orgazmu dostawał przy każdych derbach, jak to parchy pięknie grają

soQlABG 10.02.2013 16:48

Druzyna prowadzona przez Franza Smude wygrała 2:0

http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Pi...?ticaid=1100a9

DarekW 10.02.2013 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez soQlABG (Post 1298261)
Druzyna prowadzona przez Franza Smude wygrała 2:0

http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Pi...?ticaid=1100a9

Gratulacje dla Franka!!

filemon 10.02.2013 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez71 (Post 1298259)
Gdyby mu wtedy Głowacki o milimetry nie machnął butem koło łepetyny to tego samobója by nie było.

Swietne, mysle tez, ze gdyby ktos wskoczyl przed Jopa i wybił piłkę, Juszczyk stał bliżej linii czy Suvorov podał do tyłu zamiast dośrodkować - też by nie było. Totalnie bezsensowna dedukcja. Piłkę do bramki skierował Jop. To Jop ma myśleć, czy jak Głowacki mu machnie butem, to piłka się od niego odbije od łba w taką lub inną stronę, a nie Głowacki ma myśleć za Jopa.

Brawo dla Oldbojów :)

Wojtas 10.02.2013 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1298258)
Krakowski fenomen.
parch, gumior, Wislak :D



Wegrzyn gral w Wisle 2 lata.

Wczesniej bodaj 5 lat w Hutniku ,4 w GKS-sie Katowice potem wyjechal do Austrii,potem my ,potem Widzew ,Pogon ,Sracovia.

Niewiem dlaczego w tutaj uwazacie ze on z WIsla jest jakos mentalnie bardziej zwiazany jak np Kaziu Moskal.

Lysy 10.02.2013 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1298255)
Węgrzyn.
Ten sam co dostaje orgazmu jak gra warszawka?

Nie zauważyłem by faworyzował Legie. Za to dało się wyczuć jego sympatie do pasiastej zza błoń jak komentował jej mecze.

Kocur 11.02.2013 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1298322)
Wegrzyn gral w Wisle 2 lata.

Wczesniej bodaj 5 lat w Hutniku ,4 w GKS-sie Katowice potem wyjechal do Austrii,potem my ,potem Widzew ,Pogon ,Sracovia.

Niewiem dlaczego w tutaj uwazacie ze on z WIsla jest jakos mentalnie bardziej zwiazany jak np Kaziu Moskal.


Jeżeli mówimy o przywiązaniu do klubu to jeden Kazek drugiemu Kazkowi może buty czyścić :)
W sensie Węgrzyn Moskalowi.

Tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości.
Gra w craxie trochę zryła mu psychę ...

omega 11.02.2013 20:49

Biton drugi raz strzelił dla Apoelu...

soQlABG 11.02.2013 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez omega (Post 1298458)
Biton drugi raz strzelił dla Apoelu...

Ale dla "ekspertów" z tego forum i tak jest za słaby.

FraMat 11.02.2013 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez omega (Post 1298458)
Biton drugi raz strzelił dla Apoelu...

pewnie jakiś fuks...
:foch:

:haha:

KrzychooR 11.02.2013 21:29

Eee tam... zapewne do pustaka strzelił... Nam nie potrzeba egzekutorów... nam potrzebnych jest 5 Messich...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl