![]() |
Co do newsa; droga redakcja, Lyon był wiceliderem przed tym meczem.
A Melikson zagrał dobrze. Drybling przy drugim kontakcie z piłką FENOMENALNY. Byłem tym zachwycony do końca meczu. Co do wrzutki, którą opisaliście, to była dobra, to Le Tallec uciekł daleko od bramki, czego w ogóle nie rozumiem. Debiut in-plus. Jeśli mu się będzie chciało tam biegać, to szybko będzie podstawowym graczem. |
|
Nic dziwnego, że w klubie kasy nie ma jak takim kołkom oferuje się kontrakty z kosmosu.
|
Mariusz Jop szkoli się na trenera UEFA A - II klasy. Ciekawy jestem co sądzicie o zatrudnieniu go w naszym sztabie w dalszej perspektywie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Akurat Moskala brakuje naprawdę!
|
|
Menda, ale grać w piłkę potrafi.
|
Gdzieś mi tam mignął Marcin Juszczyk, wie ktoś co tam u niego?
|
Cytat:
Juha był przede wszystkim wychowankiem, których w tamtym okresie zbyt wielu nie mieliśmy. Wisłę miał w sercu, ale nie oszukujmy się, wielkiej kariery to on u nas nie zrobił i może lepiej, że dał sobie spokój z piłką. . . Zawsze będzie mi się kojarzył z tymi nieszczęsnymi derbami. |
Skończył z graniem, zajął się biznesem ( z tego co wiem).
|
Cytat:
Porządny człowiek i Wislak, pamietam Jego rozgoryczenia po meczu Wisła-cracovia, kiedy zremisowalismy po jop-golu. |
Kirm strzelił jedyną bramkę w zwycięskim meczu Groningen. Może wraca do formy :D Ciekawe czy do końca sezonu jeszcze coś trafi...
|
Biton juz strzela w Apoelu : http://www.youtube.com/watch?v=1WTNH...layer_embedded
|
Ale oczywiście dla niektórych na Wisłę jest za słaby.
|
strzelił do pustej, piłka jak na tacy. przede wszystkim to jest za drogi.
|
Cytat:
To, że za drogi to wiadomo, natomiast nie mam wątpliwości, że wciąga nosem wszystkich naszych "napastników". Swoją drogą fajne kluby sobie Dudu wybiera - Standard, Apoel, nasi pogromcy w pucharach. Następna Barcelona, albo Levadia ;) |
Artykuł o weekendowych poczynaniach byłych Wiślaków!
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=27629 |
Cytat:
|
Nasz były trener, Franz Smuda wtopił w debiucie z Herthą Berlin 1:5
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/l...ndeslidze.html Rywal mocny w porównaniu do jego Regensburga - to trzeba przyznać. |
Dzisiaj 28 urodziny obchodzi nasz były prawy obrońca Urugwajczyk Pablo Alvarez,obecnie zawodnik Nacionalu Montevideo. Wszystkiego najlepszego Pablo ! :)
|
http://skrotymeczow.net/mecz,15083,v...2-1_brest.html Melikson mial spory udzial przy bramce
|
Cytat:
Brawo !! Zawsze nad wami !! :) ps. to chyba cud że Jop trafił do dobrej bramki ;) |
Węgrzyn.
Ten sam co dostaje orgazmu jak gra warszawka? |
No ba - cały Kazek.
Jako komentatora go nie cierpię - jak go pamiętam z pierwszej drużyny - spoko gość. |
Krakowski fenomen.
parch, gumior, Wislak :D |
Cytat:
Gdyby mu wtedy Głowacki o milimetry nie machnął butem koło łepetyny to tego samobója by nie było. Co do Węgrzyna to orgazmu dostawał przy każdych derbach, jak to parchy pięknie grają |
Druzyna prowadzona przez Franza Smude wygrała 2:0
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Pi...?ticaid=1100a9 |
Cytat:
|
Cytat:
Brawo dla Oldbojów :) |
Cytat:
Wegrzyn gral w Wisle 2 lata. Wczesniej bodaj 5 lat w Hutniku ,4 w GKS-sie Katowice potem wyjechal do Austrii,potem my ,potem Widzew ,Pogon ,Sracovia. Niewiem dlaczego w tutaj uwazacie ze on z WIsla jest jakos mentalnie bardziej zwiazany jak np Kaziu Moskal. |
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli mówimy o przywiązaniu do klubu to jeden Kazek drugiemu Kazkowi może buty czyścić :) W sensie Węgrzyn Moskalowi. Tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości. Gra w craxie trochę zryła mu psychę ... |
Biton drugi raz strzelił dla Apoelu...
|
Cytat:
|
Cytat:
:foch: :haha: |
Eee tam... zapewne do pustaka strzelił... Nam nie potrzeba egzekutorów... nam potrzebnych jest 5 Messich...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl