![]() |
Cytat:
W związku ze zbliżającymi się świętami, Nowym Rokiem itd., chciałbym życzyć wszystkim przede wszystkim jednego - powrotu w 2010 r. na Reymonta 22. Jednak chyba nawet najwięksi optymiści nie wierzą, że nastąpi to tak jak się mówi, czyli już w lipcu... Dlatego, chociaż może i to zostanie uznane za niepoprawny optymizm, życzyłbym wszystkim powrotu na nasz stadion po prostu w przyszłym roku, choćby na ostatni mecz w grudniu ;) No a puki co czeka nas sporo wizyt w Sosnowcu w przyszłym roku (nie róbcie sobie nadziei, że dostosują w pełni stadion Hutnika - to jest po prostu Kraków) ;) |
Cytat:
|
Cytat:
:rotfl::rotfl::rotfl: |
Cytat:
Życzę także w nowym roku w Wiśle ludzi którzy zainteresują się mocniej tym co się dzieje na stadionie, bo wybaczcie mam nieodparte wrażenie że nikt ze strony Wisły nie naciska na ZDiK i Polimex na wyjaśnienie nurtujących tematów i podanie ich do publicznej wiadomości.Tak to wygląda jakby czekali jak miasto im poda na tacy stadion a przy odbiorze będą dopiero oglądać co za prezent dostali i czy im się podoba.Czy tam w klubie nie ma nikogo z Białą Gwiazdą w sercu kto by się przejmował budową stadionu,kluczowej inwestycji w ciągu ostatnich ponad 80 lat (od budowy starego stadionu) , i informował o pewnych sprawach kibiców którzy są jednymi z głównych i najpewniejszych sponsorów klubu???Czy zarząd jest ślepy i głuchy na to że jest poruszenie wśród kibiców TSW i byłoby dobrze z ich strony jakoś zareagować? |
Jak patrzę na budowę A/B to też mam wątpliwości, czy zdążą w terminie :/
|
Ja tam się bardzo ciesze, ze takie coś powstanie przy al. 3 maja. Te tereny po prostu teraz straszą, a tak wypięknieje nam okolica naszego "wspaniałego" stadionu.
|
Możemy się śmiać z żydowskich planów, ale fakty są takie, że już na dziś dzień ich baza bije naszą na łeb, a w terminie lub nawet przed dostaną 15tys. stadionik.
|
ten kompleks ma powstac obok naszych obiektow??
do tej pory sądziłem że tereny w obrębie ulic Reymonta , Reymana , 3 Maja i Chodowieckiego należą do Wisły , jest moze jakaś mapka pokazująca przynależność parceli?? |
Wracając do tematu krzesełek na stadionie. Wpadł mi do głowy pewien (szalony?) pomysł. Większość z nas chciałaby widzieć czerwone krzesełka na stadionie, ale co zrobić z niebieskimi, które już są na trybunach za bramkami? Otóż proponuję... przenieść je na trybunę główną, która nie będzie widoczna okiem kamery, wszyscy wiemy co to ma na celu. Jeśli chodzi o dodatkowe koszty przenoszenia krzesełek, to jestem pewien że znalazłaby się spora grupa wolontariuszy (w tym ja), którzy zrobią to za darmo. Żeby było łatwiej przeforsować ten pomysł można pokusić się o napisy: na trybunie wschodniej - czerwonej, biały napis WISŁA. Natomiast na zachodniej - niebieskiej, biały napis KRAKÓW. Jak wiemy biały z błękitem to barwy Krakowa, a nasze niebieskie krzesełka pod taki błękit można by podciągnąć. Tylko czy na trybunie głównej krzesełka mają być takie same? Coś kiedyś gdzieś ktoś wspominał o fotelikach składanych, ale to chyba nie ta wersja projektu.
|
Cytat:
Z tego co słyszałem to wysokość miedzy dachem a ostatnim rzędem ma być u nich 2,50 m. To miejsce gdzie stoi ten gość na zdjęciu nie będzie ogólnie dostępne. Tak wiec nikt łbem po dachu nie będzie prać. Ogólnie mimo ,ze ich stadion jest mniejszy od naszego to obiektywnie rzecz biorąc to projekt jest całkiem fajny. Na pewno najlepszy z obecnie realizowanych stadionów o pojemności ok 15 tys. |
Cytat:
|
No i wykasowali zajebiaszczy projekt...
Cytat:
Urzeklo mnie jedno zdjęcie ze strony stadionwisly.info. Drobny zabieg w Photoshopie i możemy zobaczyć, dlaczego nasz stadion bedzie lepszy od twgo w Wawie, Poznaniu, czy też za miedzą. http://img35.imageshack.us/img35/1272/stadionkopia.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
Pod względem zaplecza Parchy wyprzedzają nas o dwie długości. Wszelkie zatem komentarze dotyczące estetyki ich inwestycji są z lekka nie na miejscu. |
Z lekka nie na miejscu jest porównywanie naszej bazy i ich, kiedy mowa o estetyce...
|
Kompleks na Kablu? chyba masz cos źle z głową mówiąc o 2 boiskach, na ktorym cwiczą wszystkie roczniki, ze to kompleks, bo tam nawet głupiego basenu nie ma wiec nie mów, że nas w czymś wyprzedzają...
|
Oj Gordian, ale masz całkowitą racje co do tego zdjęcia naprawdę ładnie się to wszystko prezentuje:P
|
Cytat:
Na Kablu mają w sumie 4 boiska. Dwa pełnowymiarowe i dwa mniejsze. Natomiast nasi trampkarze muszą jeździć do Skotnik a I drużyna ostatnio do Myślenic. Nasze centrum treningowe miało powstać już dawno, a tu lata mijają i dalej nic. |
Mają więc 2 pełnowymiarowe boiska + jeszcze jedno w perspektywach na cichym kąciku. A my?? "POLETKO" nazwane tak bodaj przez Kasperczaka. Może nie jest to mega wypasiona baza treningowa ale przynajmniej nie mają na swoich stronach informacji, że trenerzy wyjechali szukać w okolicach Krakowa boiska gdzie można trenować...
|
Mamy też, na terenach TS-u (działka 180/4 - vide mapka w poście 6329) nieco większe od pełnowymiarowego boisko treningowe z taką sobie nawierzchnią. Korzystają z niego praktycznie wszyscy...
Ja już przestałem wierzyć, że przy tym układzie właścicielskim w Wiśle uda się rozbudować bazę treningową. |
A dodam ze na terenie Telefoniki zaraz przy stadionie stoi byłe boisko lekkoatletyczne na ktorym stosunkowo niskim kosztem można postawić balon ze sztuczna murawą-zaraz przy stadionie więc mają 2 kroki na basen i do gabinetów odnowy.Nie trzeba nigdzie jeździć. Ale u nas nikt nie mysli albo im szkoda kasy (albo Cupaił nie pozwala).Jakby zakute łby z zarządu przeliczyły ile kasy jest za wynajmowanie boisk w Myslenicach czy Skotnikach, doliczą koszty i czas dojazdu to pewnie by sie okazało że w perspektywie czasowej kilkuletniej taniej albo tyle samo kosztuje taki balon z murawą
|
Cytat:
A jeszcze jedno - nie wierzę w słowa Filipiaka w temacie budowy na Cichym Kąciku. |
Tia,
Tylko Cupiał co pół roku tam hotel "buduje", więc nie ma tematu robienia czegoś z myślą o "perspektywie czasowej kilkuletniej". Jednym z powodów, dla których nie znosiłem Cracovii było to, że co dostawali to niszczyli. Przykładem na to było m.in. zasyfienie tamtych terenów, zniszczenie jednego z najpiękniej położonych basenów w centrum Krakowa, w którym wyrosło drzewo. Przykro mówić, ale to skandal, że TF przez tyle lat nie zrobiła pobliskimi gruntami. |
Cytat:
|
Cytat:
Apropo basenu. Po wybudowaniu trybuny zachodniej basen odkryty od strony Reymonta traci sens. Przecież on będzie 24 h na dobę w cieniu stadionu. Arapaho wiem dlatego napisałem o który basen mi chodzi. |
Cytat:
P.S.Wiem ze z tym Jordanem pojechalem górnolotnie po bandzie ale tak mi wyszło :) |
Cytat:
|
Cytat:
Co do tej bazy treningowej i kortów Cracovii to koncepcja całkiem niezła. Ale nie cieszcie się za wcześnie, bo ciężko się spodziewać że zrealizują kiedykolwiek ten projekt. W okolicach Reymonta, stadionu Wisły i terenów Cracovii w tamtym rejonie i tak przez lata będą straszyć chaszcze, ruiny, dzikie wysypiska - krótko mówiąc smród, bród i ubóstwo... Przeciętny klub z jakiejś B-klasy ma bardziej zadbane otoczenie obiektu niż Wisła. I nie ma w tym stwierdzeniu przesady, bo wszyscy pamiętają obrypaną i straszącą przez wiele lat ścianę budynku klubowego, tą pod sektorami A/B, każdy widział jakie chaszcze były kilka metrów od samego stadionu 12-krotnego mistrza kraju... Nie spodziewajcie się, że to się zmieni. |
co do bazy treningowaj to mam wrażenie, że teraz Wiślacy będą spdzali najwięcej czasu na nowootwartych obiektach w Myślenicach
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl