![]() |
Taaaaa, to jest właśnie to!! Jak nie wiedza co zrobić to najlepiej referendum żeby było potem na kogo zwalić...Żenada. Inna sprawa to fakt iz za 3 miesiące Majchrowski może powiedzieć, że brakuje jeszcze 20mln. I co wtedy? Znów dawać? Moim zdaniem bez konkretnego harmonogramu i listy wydatków nie powinniście się radni decydować na takie dofinansowanie. Oczywiscie pieniądze muszą być, ale też musimy wiedzieć na co zostaną wydane i czy to aby na pewno wszystko aby zakończyć te farsę...
|
Cytat:
--- Swoją drogą krzesełka na Legii: http://www.legia.net/foto/10pierwsze...o/dzionek6.jpg http://www.legia.net/foto/10pierwsze.../dzionek36.jpg Naprawdę takim wielkim kosztem byłoby zamówić ten typ na nowe trybuny stadionu Wisły? Ile większa wygoda kibiców i brak konieczności sprzątania i przynoszenia gazet na stadion, bo siedzisko brudne... Ale co tutaj rozważać, względy estetyczne na stadionie Legii były wzięte pod uwagę przez architektów, co widać po wykończeniówce. |
http://www.stadionwisly.info/files/p...le/wersja4.jpg
Jak najbardziej taki wzór na wschodniej imo. E: No i faktycznie to o czym pisze Spoxter co w tych narożnikach będzie za cyrk ? Nie no zajebisty projekt. |
Cytat:
|
Kuba napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
jutro po południu ok 15-17 postaramy się na stronie SKWK umieścic jakies info. Cytat:
|
skoro hala bedzie miejska, tzn ze TS bedzie musial placic roczcznie ten 1%? czyli cos kolo 600-700tys?
edit, przeciez normalnie sie otwiera wzror ten co tofik pokazal |
Wzór wybrany, info + foto na stronie SKWK....
|
Fajny wzór zapodał Tofik. Niemniej jednak z tego co Kuba pisał decyzje miały dzisiaj zapaść (tzn projekty miały zostać przekazane do UM) więc nie wiem czy mamy się czym podniecać ;)
Czekamy na info od SKWK jakie projekty przedstawili urzędnikom |
Wzór ten sam, który przedstawił tofik.
Oby tylko teraz pan architekt nie dorzucił swoich cudnych żółtych przejść... Wzór bardzo dobry, chociaż ja osobiście wolałbym aby drugi poziom był całkowicie czerwony. Dobrze, że przynajmniej tyle udało się wywalczyć. Teraz czekać będzie radnych batalia o dodatkową kasę na stadion. |
No i zarąbisty- najlepszy z możliwych wzór wybrało SKWK !!!! Gratulacje
|
a więc tak jak pisałem problem był naprawdę spory
Mi osobiście najbardziej podobały się niektóre z projektów przedstawionych ostatnio na stronie www.stadionwisly.info jednak niestety nie były one zgrane z pozostałymi rybunami. Co poza tym - mieliśmy +- 30 różnych projeków i naprawde ciężki orzech do zgryzienia, bo tak naprawde od czasu kiedy je zebraliśmy tj od wczoraj rana trzeba było wybrać jeden konkretny plus nanieść jakieś poprawki. Niestety nie udało nam się znaleźć osoby, która we w miare szybkim czasie wykonałaby rendery i lepsze wizualizacje. Zatem to również nas ograniczało. Mamy nadzieje, że projekt będzie względnie akceptowalny. Dzieki jeszcze raz dla Lukula za pomoc. Jak na ironię losu wybrany został projekt najmniej podobający się osobie, która najwięcej pomogła przy różnych wizualizacjach. :/ Troche przykre, ale ciężko było wszystkich pogodzić. Cytat:
|
Wzór mi też się podoba , fajnie że jest w 3 kolorach mam nadzieje że nasz pan projektant się na niego zgodzi.
|
Moim zdaniem to 1906 na dole niepotrzebne, w dodatku wygląda kiepsko z tą przerwą między 19, a 06.
|
Takiej szachownicy to jeszcze nigdzie nie widziałem na żadnym liczącym się stadionie. Projekt jest słaby. Miał być stonowany jednokolorowy z napisem a wyszła kolorystyczna sieczka
Jak raził brak łączenia to trzeba było zrobić cały niebieski, bądz cały czerwnony, praktycznie każda inna opcja jest lepsza od tego co będzie. Niestety taka prawda |
przerwa między 19 a 06 będzie do zagospodarowania - jest to relatywnie niewielki sektor i krzesełka można pomalować nawet po oddaniu do uzytku - były min propozycje korony i drugiej gwiazdy.
|
Nie ma co sie cieszyć jest wyrażnie napisane ze projekt przejdzie jeśli Obtułowicz nie wprowadzi poprawek.Znając naszego kochanego projektanta to pewnie chciałby napis Wojciech a na dolnum sektorze Obtułowicz
|
Gwiazda zdecydowanie. Dobra robota moim zdaniem.
Z resztą jaka sieczka o co wam chodzi. Barwy Wisły to dla was sieczka kolorystyczna ? |
No jakby dołożyc w przerwie gwiazde to juz w ogole byłby ideał
|
projekt jest całkiem ok tylko ta przerwa miedzy 1906 jest naprawde koszmarna trzeba jakoś ładnie to zagospodarować.
|
W tą przerwę możnaby wkomponować taką mniejszą białą gwiazdę.
Jechał dzisiaj po 1,5 tygodnia przerwy koło stadionu. Ahhh, gdyby tak prace w takim tempie były prowadzone od początku to w czerwcu braliby się już za budowę hali :D |
Z tych wzorów proponowanych na www.stadionwisly.info zdecydowanie najlepszy.
|
Stadion buduje się parę lat, o zagospodarowaniu kolorystycznym trybuny mówi się od roku, nawet konkurs jakiś był. A na końcu w 48 godzin na łapu capu robi się "dzieło", które wywołuje szczękościsk ;/ Krytykuje się Obtułowicza (słusznie) a samemu odwala podobną kaszanę.
Mam nadzieję, że dyskoteka nie przejdzie i krzesełka będą po prostu w nudnym niebieskim kolorze. |
Ludzie, nie narzekajcie, dobrze że i tyle udało się wywalczyć. Lepszy wzór z napisem w barwach Wisły, niż niebieskie monotonne krzesełka z żółtymi przejściami. A co do "szachownicy":
http://barteknowak.blox.pl/resource/...rz_kibice.jpeg Jak nie ma meczu, wiadomo będzie kogo jest to stadion, w trakcie meczu należy postarać się o to, aby krzesełek nie było widać - frekwencja. Oby tylko tych żółtych przejść Obtułowicz nie wwalił... |
Cytat:
Na stadionwisly.info każdy projekt w kateegorii Projekt kolorystyki trybun bocznych jest lepszy od tego czegos. Jesli "raziło" I piętro czerwone to trzeba było wziąć projekt z 3. miejsca Kamila. Kto to wogóle zaproponował, jakis syn pana O.? jak się wam podoba ten projekt to nie narzekajcie na Obtułowicza! po protu szok :shock: A stadion to nie flaga żeby robić szachownice. Pokazcie mi jakiś inny stadion w świecie z takim układem |
Cytat:
|
Fakt że można by bylo dać tylko czerwone tlo i napis Wisła ale wtedy byłby ból z niebieskimi bocznymi trybunami.Cóż chlopaki zrobili co mogli - dziekujcie im ze wogóle jest jakiś wzór bo ten jest 1000 razy lepszy niż ten niebieski i żółte przejscia
|
dodam, że do wtorku zatwierdzony przez urzędników byłten projekt
http://img339.imageshack.us/img339/4149/nagroda1.jpg kolorowy na całej długości aż do styku z D i E oraz żółtymi schodami i barierkami. |
Cytat:
|
tak sobie zebrałem na szybkości....
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Widzieliście z jaką pompą przykręcano dziś 1 fotelik na stadionie Legii? Proponuję rozpisać konkurs na 3 osobową delegacje do przykręcenia pierwszego fotelika na naszym stadionie .Moje propozycje to Obtułowicz Majchrowski i może jakis radny z PISu który najbardziej walczył o przyznanie nam kasy na budowe
|
Podoba mi sie. Jaka dyskoteka? Nie rozumiem.
Na wizualizacji chyba brakuje schodkow w naroznikach, bo troche sie rzuca w oczy ten niebieski dywan z krzeselek. Zgadza sie? |
krzeselka
Wydaje mi sie ze nie potrzebne sa te czerwone krzeselka, bylo by zdecydowanie lepiej
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W mojej ocenie jest oki. Jedno co mnie zastanawia to czemu w ciągu 1 dnia podejmuje się takie decyzje jeśli można było zrobić to wcześniej. Trzeba było miec gotowy projekt w rezerwie i w momecie gdy zaistniała taka możliwość to go udostępnić miastu. Wiem ze czas gonił tylko nie lubie jak wszyscy psy wieszaja na radnych na architekta, a jak przychodzi co do czego to sami nie jesteśmy przygotowani jak należy.
Pozdrawiam |
Ładny projekt :) Brawo dla SKWK
Martwią mnie te szczeliny coście pozaznaczali strone temu. Jak mamy mieć taki dach ... I, ****a mać, nie rozumiem co stoi na przeszkodzie żeby wybudować stadion nowoczesny, z rozkładanymi krzesełkami, w zamian za te "stałe". To aż taką fortunę kosztuje!? |
Wyluzujcie na Legii też będzie choinkowo ale tak to jest jak się głosuje i głosy oddaje nie wiadomo kto i projekty są amatorskie. Kolorystyka siedzisk w niczym nie rzutuje a jak ktoś się lubi czepiać to się przyczepi do wszystkiego.
|
Ja uważam ze powinny byc niebieskie krzesełka z białym napisem WISŁA aby nie robic mozaiki, a zeby pasowało do istniejących juz trybun!
|
A ja myśle tak czytając co poniektórych, że fajnie by było jakbyście ruszyli swoje dupska sprzed kompa i zapełnili ten stadion. Bo na razie to na Hutniku nie będzie nawet kompletu.No może na meczu z Lechem atrakcyjność rywala was przyciągnie,. Naprawdę czy to ważne jakiego koloru będzie litrera A albo W? I tak wzór będziecie widzieć tylko na pocztówkach bo na meczu nigdy go nie zobaczycie.Chyba ze przyjdziecie 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem o co nikogo tutaj bym nie posądzał.
|
Projekt ze strony SKWK nie jest zły. Szachownica faktycznie jakoś się komponuje z D. Nie mozna zapominać że powstaje coś co ma się komponować z tym co już jest. Dziura w środku jest do zapełnienia albo gwiazdą albo koroną. Faktycznie oby tylko nie pojawił się "śliczny" oczojebny żółty. Chociaż w sumie można dorobić ideologie że to kolor złota czyli naszej korony )))
Tak się zastanawiam czy nie można było na jednej dać: Wisła Kraków a na przeciwległej 1906 ale to już luźne przemyślenia ))) Generalnie mogło być gorzej. PS. A tak między nami - g... mnie będzie obchodziła kolorystyka krzesełek jak stadion będzie zapełniony a chyba o to przede wszystkim chodzi ! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl