![]() |
Nie poradzi sobie w Legii bo tam go będzie opieprzał Ljuboja.xd Jakby się przejmował takimi rzeczami to może kończyć kariere.
|
Biton to taki "koń trojanski". NIECH IDZIE DO LEGII, TO BYŁABY ŚWIETNA WIADOMOŚĆ!
Ładnie opakowany z zewnątrz, pięknie prezentujący się na filmach, strzela na nich piękne bramki to prawda (jego jedyny plus). Ale prawda jest taka, nie potrafi grac kombinacyjnie, jest wolny, pewnie chce zarabiać dużo kasy, blokuje miejsce innym, jest obcokrajowcem z wielkim kinolem. Byłem pewien, że w Standardzie nie zrobi kariery. Ja za nim nie tęsknie, owszem pamiętam i widziałem Jego bramki - najwięcej sprawiła mi radości ta strzelona Twente na wyjeździe, chociaż chwilę mogliśmy się czuć u tych patałachów górą. |
Cytat:
|
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...la_Krakow.html
kolejny przykład "profesjonalizmu" łysego..... |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Na siłę próbujecie stworzyć napastnika idealnego.
I co z tego, że Biton nie ma szybkości, jak ma inne ważne cechy: świetny strzał, umiejętność gry w polu karnym. Np. Genkowa przewyższa niestety w każdym elemencie gry (no może poza grą głową - nie piszcie, że w bronieniu, napastnik nie jest od bronienia) Cytat:
personalnie nic do Ciebie przecież nie mam ;) |
Cytat:
|
Ludzie mowicie ze Biotn słaby.Ok moze tez nie dokonca sie sprawdzil ,ale u nas swoje gole strzelał.
ale hola hola,przypomnijcie moze kto u nas gra w jego miejsce? Sikorski? ktory potka sie o pilke Boguski?-ktory potka sie o pilke Genkov? ktory o pilke sie nie potyka,bo cały czas lezy ... sami widzicie ze jedn Bioton bylby lepszy niz cale to trio -pasujace do Izolatora Boguchwała. |
Cytat:
|
Cytat:
W takiej formie jak 1,5 roku temu (1,5r... a jak to się wydaje dawno..:/ ) i z kilkoma sensownymi partnerami to spokojnie strzela te 15 czy nawet 20 goli w lidze. Czy to mało? Cóż... czasy się zmieniają, kiedyś spokojnie wygrywaliśmy rywalizację o grajków z L (np. Tata, Olo, Szymek), dziś (oby chwilowo) musimy się oblizywać:( |
Cytat:
A Legia weźmie go góra na pół roku bo przecież podpisali Bereszyńskiego z amikorza :) |
Hehe no nie moge. Według SE, nasz były piłkarz, RadoMatu zapłacił za sex 1700 zł.
http://babol.pl/kat,1025465,title,SE...l?ticaid=5fee0 Gazeta pisze także o udziale w aferze popularnego "RadoMatu". 25-letnia Klaudia G. z Ostrołęki twierdzi, że odbyła z nim stosunek. - Spotkanie trwało krótko, tj. odbyłam z nim stosunek seksualny i on zapłacił mi za to (...) Faktycznie on dał mi za seks 1700 zł - cytuje modelkę "SE". Próbowaliśmy skontaktować się z Radosławem Matusiakiem, usłyszeliśmy jedynie pocztę głosową. |
Cytat:
|
1700zł to juz dupy we franticu sie bardziej cenią :rotfl:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...m_jedna_rzecz/
Cytat:
|
Nietypowy gość na wczorajszym sparingu Wiślaków ;)
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...56337185_n.jpg |
To ma być Ilie Cebanu? Robi kariere w Rosji?
|
Cytat:
|
Cytat:
Troche szacunku do obcokrajowca który przez 2 lata u nas praktycznie nauczył się perfekt polskiego i zżył z klubem jak mało który zawodnik na jego miejscu . Życzyłbym sobie takiego podejścia do sportu jak Illie u każdego naszego 'zagranicznego' zawodnika . Nie doznalibyśmy na pewno tylu porażek i nie musielibyśmy żądać wyrzucenia połowy graczy z drużyny . |
Nie chcę być złośliwy ale gracze którzy w Wiśle grzeją wiecznie ławę łatwiej uczą się języka polskiego niż Ci którzy grają często... Ilie i Milan są podręcznikowymi przykładami... Mają chyba więcej czasu na integrację w klubach...(nie piłkarskich)
|
Jest to bramkarz.Jeszcze może się łudzć, że teraz nabiera doświadczenia a po 30 jego kariera "odpali" :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Porównajcie chociazby Ilie do Kirma i przy tym leniu Ilie to wzór. |
Andraż bidulek nie mógł się z nikim dogadac nawet po angielsku, chyba posługiwał się jakimś zapomnianym dialektem ...
|
Cytat:
|
Cytat:
Trela i Kaczmarek też dostali kopa swego czasu, a dziś chyba byśmy nie płakali jakby ten Trela przyszedł do nas. |
czym różnił sie Pawełek przed przyjściem do Nas od Treli teraz? Czym ?
|
Trela ? Mało mamy w kadrze piłkarzy "jednej rundy" ? :)
|
Cytat:
http://www.transfermarkt.de/de/ilie-...ler_42300.html błagam... |
Cytat:
Każdy miał kiedyś pierwszą rundę. Potem szedł w górę (a Wisła pluła sobie w brodę), zatrzymywał się na jakimś poziomie albo spadał. Trafić piłkarza jednej rundy i podciągnąć go, żeby zagrał 10 lepszych - piękna sprawa. Jeszcze lepiej (taniej) znaleźć takiego, który u nas zagra tą pierwszą rundę i kolejne na wysokim poziomie. A skończy się pewnie powrotem Pawełka w lecie :D:D |
A ja się zastanawiam czy na tą chwilę mamy trenera bramkarzy ? :> Jacek tnie koszty więc kto wie ...
|
ktoś tam ich zawsze potrenuje na treningu ;p Jacek może doszedł do wniosku że po co płacić trenerom jak może sam iść trenować i więcej zarabiać :D
|
Cytat:
|
no i niech całą klubową karierę grają ciągle w tej samej koszulce jak już mówimy o A- klasie xd :D
|
Nie wiem czy pasuje. Bo to nie jest aspekt sportowy:
http://www.cgm.pl/aktualnosci,28110,radek_majdan_rozpoczyna_kariere_ muzyczna,news.html Cytat:
|
Majdan na gitarze ;p mógł się zgadać z dodą może by go wzięła jako starego dobrego "znajomego" :P
|
No i Dudu sobie w Legii nie zagra.
http://transfery.przegladsportowy.pl...990,1,971.html Wcale się temu nie dziwię> |
Cytat:
http://transfery.przegladsportowy.pl...038,1,972.html |
Melikson właśnie wyszedł na ostatnie 20 minut...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl